صفحه 106 از 107 نخستنخست ... 65696104105106107 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,051 تا 1,060 , از مجموع 1066

موضوع: بحث و گفتگوی سرور فینال 95

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط STALKER-01 نمایش پست ها
    ناموس اونیه که یکی از بچه های خودتون شبا میموند شرکت تا بازی کنه ولی نمیرفت خونه پیش خانواده، این ناموسه نه دژکوب
    واندر فارم هم که دیدی، دیگه به همه چیز رسیدی، دیگه میتونی راحت بخوابی
    انقد هم اینجا نیشکر نخور، بازیو بردین نوش جونتون، این کارا دیگه چیه، تا آخر سالم بزنی لینک سبز بر می گردی

من بی احترامی نکردم
    ولی خالی کردن واندر کار قشنگی نیست
    دمه رفیقامون گرم بازی خوبی بود همه چی رو بردیم اخلاق رو هم روش
    نیشکر یا هر چیزی که میگی بی ادبی هستش و من ادبم اجازه جواب دادن رو نمیده!!

همرم بخوره میام برات توضیحات لازم رو میدم

موفق بااااااااااااااشید عزیزام

2. تشکر Alir3za, HIV+ تشکر نمود
    پسندیدن Alir3za, HIV+ پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اینم شاید بیگ همر گول سرور باشه شایدم نه
    البته 10 کی کاتا ازش لاست خورد
    hamer.JPG

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MATRIX III نمایش پست ها
    اینم شاید بیگ همر گول سرور باشه شایدم نه
    البته 10 کی کاتا ازش لاست خورد
    hamer.JPG
    قابش کن بذار واسه نوه هات
    بگو ما همچین دژکوب بازی میکردیم .
    میرفتیم زیر پرچم ساید قوی و میزدیم 1 اتحاد و از روش رد میشدیم .
    واسه همین آخر بازی همه همرامون دست نخورده میموند
    اسکلا

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MRs نمایش پست ها
    قابش کن بذار واسه نوه هات
    بگو ما همچین دژکوب بازی میکردیم .
    میرفتیم زیر پرچم ساید قوی و میزدیم 1 اتحاد و از روش رد میشدیم .
    واسه همین آخر بازی همه همرامون دست نخورده میموند
    اسکلا

دلیل احترام گزاشتن من به شما با شخصیت بودن شما نیست بلکه شخصیت خودمه.
    شما اگر فهم و درک داشتی و بازی رو بلد بودی و میدونستی کی کجا بازی میکنه پرچم و زیر پرچم نمیگفتی. من خود شمالغربم. الان خوشمزه بود؟

6. تشکر M3nTaL, BiG PaPaa تشکر نمود
    پسندیدن mrt_taleshi, M3nTaL, BiG PaPaa پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MATRIX III نمایش پست ها
    دلیل احترام گزاشتن من به شما با شخصیت بودن شما نیست بلکه شخصیت خودمه.
    شما اگر فهم و درک داشتی و بازی رو بلد بودی و میدونستی کی کجا بازی میکنه پرچم و زیر پرچم نمیگفتی. من خود شمالغربم. الان خوشمزه بود؟
    مجتبی جان سر به سر بچه جماعت نزار . کسایی که یادشون رفته این یه بازیه واسه سرگرمی ارزش جواب دادن ندارن

این سرور هم با همه خوبی و بدی هاش تموم شد و همگی خسته نباشید .

بیایید با همدیگه دوست باشید . توهین نکنیم واسه یه بازی

به آرمان و بقیه دوستان هم خسته نباشید میگم .

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

خسته نباشید

خداحافظتون

9. تشکر M3nTaL, mohsen.2pac, Team Agilityacc, l0l:D تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, Team Agilityacc, l0l:D پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام خوش حالم تا اخر بودم در کنار دوستان بودم
    انشالله همیشه موفق سرزنده باشد
    خداحافظ
    پیام {پسرحاجی}
    از اکانت
    RiSe of CyRuS
    1395/09/23
    سه شنبه ماه اذر
    والار مورگولیس همه مردان روزی ممیرند
    والار دوهاریس = همه مردان باید خدمت کند
    payam{پسر حاجی}

11. تشکر behdad تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

با سلام

خوشحالیم که یک سرور دیگر در کنار شما همراهان گرامی بودیم؛ امیدوارم از بازی در این سرور لذت کافی را برده باشید.

برنده سرور اتحاد Foshar Be Shangfey شد که توانست که تواست عمارت دانش را در دهکده BAX 50 با کمک و همیاری تمام اعضا توسط بازیکن Hyper nova زود تر از سایرین به سطح نهایی خود برساند.

برترین مهاجم: king of king
    برترین مدافع : hyper niva
    بزرگترین امپراطوری : castle

اکنون سرور به پایان رسیده است.

منتظر همه دوستان در سرورهای جدید هستیم
    لطفا ثبت نام کنید. نوشته اصلی توسط نیکی فیروز کوهی
    تاریک باد
    خانه ی مردی که
    نمی جنگد
    برای زنی که دوستش دارد
    با آگاهی از لطفا ثبت نام کنید. ما را بیکار کنید!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

Cool

همه دوستان خسته نباشن مخصوصا دوستانی که رو برو بازی کردن
    یادمون نره این فقط یه بازی بود همین
    از بهداد عزیز تشکر می کنم البته نمی دونم چرا وقتی از بهداد تشکر می کنم حس می کنم دارم از خودم تشکر می کنم اینم از شانس این بچه هستش که انقدر بهم نزدیک شده که دیگه دیده نمیشه از علی مولتی محمد عزیز محمد رضای گل دوقولو ها محمد ویرانگر .و نیما ی عزیز علیرضا وی ای پی و افشین گل دکتر محمد و میثم عزیز دکتر عطا مجتبی عزیز اقا مهدی ارمین سایلت عزیزم رضا تی ان تی گل کامی جان حسین اقا از امیر و کمک هاش منونم و ارمین هامستر عزیز توضیح بدم ایمیلی که روش واندر 100 شد ایمیل اتحاد ماست ربطی به هیچ کسی نداره ازپویان هم بابت حمایت از تیم تشکر می کنم
    یه گوشه کار البته کوچیک رو هم من گرفته بودم که نه موفقیت تو این سرور نه تو سرور های قبلی باعث نمیشه که گذشته خودمو فراموش کنم هیچ ادعای ندارم بازی رو از MO30 DaNgeR عزیز یاد گرفتم و شاگرد ایشون هستم چه تو سرور باشه چه نباشه اونایی که گذشته شون رو فراموش کنن محکوم به شکست خواهند بود نه توهم ورمون می داره نه غرور کاذب نه رفاقت رو خراب بازی می کنیم نه به حریف باج میدیم نه بهش بی احترامی می کنیم نه هراسی از بازی کسی داریم نه کسی رو دست کم می گیریم در نتیجه شک نکنید این تیم هرجا دوباره دور هم جمع بشه روزگار بقیه همینه که این سرور بود میگید نه برید یه نگاهی به فینال های گذشته بندازید خودتون به عرض بنده می رسید

فعلا تیم رفته ریکاوری و استراحت مطلق

به امید داشتن روزگاری خوش برا همه و همه
    ویرایش توسط HIV+ : 12-15-2016 در ساعت 01:08 AM

بزرگترین نفرینی که به بشر تحمیل شده همینه "خاطرات"!

HIV+

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    پست های چند صفحه آخر رو داشتم میخوندم در عین حال که خیلی از پست ها و تفکرات خنده دار بودن ! عمق فاجعه اینقدر زیاد بود که بجای خنده بیشتر گریه ام گرفت
    دوستان محترم در هر 4 ساید این سایت یه سری پلیرهای بسیار محدودی داره یعنی سرور بعدی هم که استارت بخوره 95 درصد همین اکانتهایی هستید که الان هم وجود داره اگر ریزش پلیر وجود نداشته باشه البته !
    خاله خانباجی بازی هم یه حد و حدودی داره
    در مورد هر چهارتا ساید بازی خیلی راحت و بی پرده حرف میزنم امیدوارم به کسی هم برنخوره !
    شمال شرق
    همیشه تو این سایت یک ساید قوی و منسجم بوده تعداد باخت هاش هم خیلی کمتر از بردهاش هست اختلافات مربوط به سرور j3 و یه بچه لنگ پول که کل تیم رو به دوزار پول فروخت باعث شد کلا کسی انگیزه بازی برای سرور فینال رو نداشته باشه ، اونهایی هم که اومدن و موندن مثل امیرپرشین یا تصورشون این بوده همه چی پوله ! میشه با گلد و خرید اکانت کل سرور رو برد! یا و جنگ آموز کوچک و چکمه منحصر رو بردن رو اکانت خودشون بعد 2 ماه اکانت رو با کتیبه ها زدن حذف کردن !! یا اکانت لیدری رو فروختن به بچه های 1000 باز که کلا فرق گرزی و تبر زن رو نمیدونستن ! موندن تو همچین سایدی با این وضعیت که هم پلیر و هم لیدر رو خراب میکنه باعث میشه آدم عطاشو به لقای این قضیه ببخشه !
    جنوی شرق
    سایدی که همیشه ادعا داشته !! ولی در عمل صفر بوده گاها هم زیر صفر تیم علی کینگ اس ای رو که از این سایت فاکتور بگیریم که کلا 3 سرور پلی داد
    در ادامه تیم استورم و لوسیفر و شانگفی و.... عملکرد ضعیفی رو داشتن حذف در سرور فینال ! تقدیم کتیبه ها به شمال غرب در سرور فینال حذف واندر ! بدون واندر موندن تو سرور فینال ! در سرور j1 هم که جدا از بحث تفرقه انداختن تو شمال غرب ! و کثافتکاری های فراوان چهار تا ساید شاهکار چنج میل واندر و تغیر اتحاد برنده واندر شاهکار این تیم بود حالا بیایم فرض کنیم هر سرور یه شروع جدیده و هر ساید رو باید با سیاستها و رفتار های اون سرورش بررسی کرد
    سیاست جنوب شرق در رابطه با شمال شرق ! در جریان درگیری شمال شرق و جنوب غرب حمایت کامل از جنوب غرب ! ایجاد تشنج با شمال شرق !! هنگام مذاکره برای نپ و متا ! اتک دادن به اکانتهای مرزی شمال شرق
    سیاست جنوب شرق در رابطه با شمال غرب : بلند کردن جنگ آموز با اکانتهای مولتی لیدرهای جنوب شرق و اعلام و افتخار به این قضیه ، فرستادن پلیر به اونور و پس گرفتنش !
    سایت جنوب شرق در رابطه با جنوب غرب : گرفتن کتیبه هاش و پس ندادنش!
    یه سوال فنی ! با این همه حرکات ژانگولری کدوم یک از این سه ساید باید به شما دوستان در جنوب شرق اعتماد میکردن ؟؟؟

بگذریم از این قضیه که هیچی نشده یه عده خودشون رو پیروز این سرور دونستن و به همدیگه لقب علی پروین و مارادونا دادن !! و اینکه اصلا نیاز به متا ندارن
    تصور اینکه میتونن برنده باشن باعث اختلاف بین خودشون شد و ....
    ساید جنوب غرب
    بسیار خلوت و فرصت برای عده ای دنبال پول بیان یه سری اکانت بکشن بالا و بفروشن چون سرور فینال هست و برن که همین کار رو هم کردن ! برنده مالی سرور بودن
    ساید شمال غرب
    محک جدی نخورد تیم اسپید بالا ها بود
    ولی همین که سگ صاحابشو میشناخت و 4 نفر رو اکانتها با برنامه بازی میکردند باعث شد برنده سرور باشند
    بگذریم از حضور دوستانی که روزهای زوج شمال غرب بودن روزهای فرد جنوب غرب به هرجهت یه مدال دیگه میزنن رو پروفایلشون

حرف آخر دوست باشید با هم زیاد هم کل کل نکنید
    با سلام و درود بیکران خدمت دوستان خوبم علی الخصوص جناب پارتیزان
    بی پرده هم جوابتون رو میدم چون خیلی از رک گویی خوشم میاد و دوست دارم این اخلاقو
    پیرو حرف زیباتون که خاله خانباجی باشن مانی من ساید ایکسو میگیرم با چارتا پلیر حسن و علی و تفی و نقی واسه تو عطا تو هم اکبر و اصغر و مجید و کریم ساید ایگرگ حالا بریم تیم علی کینگ یا امیر بلو بوی یا لوسیفر که تو این سرور میانو خراب کنیم ، خب دقیقا درست گفتی ، من اولین سروری که بازی کردم دبلیو وان بود که این سایت ران کرده هیچکدومتونم نبودید چون خبر رسانی نشده بود رفتم تا سر سه ایکس پارسال اومدم ، خاله خانباجی که میفرمایید رو مشاهده کردم با پوست و استخونم ، شما هم شاخ غول نشکستید همونطور که فرمودید ، جی وان بودیم فارغ از تیم بازی و رفیق بازی بودیم و نمیگم بردیم چون داستانش مشخصه اما جنوب غربم با گل کاری صادق هم حقش نبود ببره حالا هر کی میبرد می برد ، مهم نبود ، شما هم چرا فرار رو بر قرار ترجیح دادی چون رفقات نبودن ، من موندم که بگم رفیق مفیق ندارم تو بازی تک تک دهکده هام هم صفر شد دست مریضاد به رقیب ، اما شما اجین شدی با خاله خانباجی بازی ، حتما باس ی خشکبار تو دل ساید رقیبت داشته باشی یا هفتاد تا پلیرت مثل ماهان جانت باشن ، من و تیمم تیمم ، استالکره و*خودم والسلام ، شما تیمت باس متشکل از هفتصد تا دفساز باشه ، اگه تیمی در حد تو داشتم که سه ایکس بیگمو با تشخیص که دادم از ثانیه اول ریل رو منه صد کی دف نمیشد میشد سه میل ، پس شواهد حاکی از اینه که شما هم مستثنی از این موضوع نیستید ، در کل این سایت بنا بر قابلیت فردی من که میگم خودمم و اکانتم و شمایی که میگی خودتی و اکانتت ساخته نشده ، چون پلنی که روت*رفته میشه از یه اکانت نیست از سی تا اکانت تحت نظر یک پلیر مولتی روت زده میشه و پلیر ها خریداری میشن ، نه اینکه برنامه بهش داده بشه ، گلد مفت ، منابع الی ماشا الله ، آی پی مختلف ، راید مولتی چاق و چله ، همر پویا ، گنج ، گنج قارون ، منو امثال من هم دست بز ، کسی در اینسرورها نمیبرد مگر بر خرج کردنه میلیونی که از دست من بر نمیاد برادر ، چون اسمم اومد جواب دادم ، بله ادعا دارم چون بازی رو*خیلی خیلی خیلی خیلی خوب بلدم ، مطمینم کسی از پلیر های این سایت براش مهم نیست واسه رومنش ۶ ۴ ۴ ۴ بگیره یا ۶ ۵ ۳ ۴ بگیره واحشو چی بگیره که گلد نزنه ، فکر هم نمیکنه اما منو شمایی که اینو میدونیم کجای داستان میشیم ، فارم داستان ، در شرایط برابر و کاملا مساوی اداعامون میشد و میشه اما این سرورها و سایت ها کرک و پرمونو ریخته ، چون نه توان مقابله داریم نه پولشو داریم، فوت کوزه گری نداره این بازی ، هر کی بلد باشه مولتی بکشه و سربازخونه بیس کنه میتونه همر بکشه چون منابعش همیشه هست ،اما اون جور که یادته*و یادمه خودکشی میکردیم واسه پونزده کراپ حداقل دو سوم دهکده هامون پونزده کراپ بود تا گندم دو تا همری که اینجا بهش میگن دمپایی رو بدیم ، اصلا قیاس کسانی که لذت داتکام و*آی آر رو*چشیدن و گذاشتنشون تو این شرایط کار درستی نیست ، پس شما لطف کن قیاس مع الفارغ نفرمایید ، شما با من تشریف ببریم دات کام جفت به جفت هم پلی بدیم در خدمتتم بله ادعا هم میکنم ، شاید بگی بازی تیمیه اما من تیم ندارم خودم تنها پلی میدم کسانی هم که باهام فقط هم عقیده هستن میگن با منن ، وگرنه من تیمی ندارم ،
    توی این سایتم کسی نمیبره مگر با باند بازی چ لابی گری
    یا حق

- - - Updated - - -

بچه های شمال غرب هم دستشون درد نکنه تبریک میگم بهشون عالی بودن ، از صمیم قلب ارزوی موفقیت میکنم برا همتون ،
    آمار رسیده که ی بنده خدایی تماس گرفته مصطفی فلفلی که ناصر رو زدیم ، عزیزم مبارکتون باشه ایشالا که تو زندگیت موفق باشی تو بازی هم همینطور ،
    مانی جان کار درستی کردی رفتی آی آر ، تبریک ویژه بهت میگم که بهترین کاری که میشه و میشد کرد همین بود ،
    عطا جان تبریک*ویژه به شما
    از بچه های ساید خودمون که دمشون گرم موندن که ببازن و مطمین بودند که بد هم میبازن تشکر میکنم ، پژمان و مهدی و پوریا و سعید ، خیلی گلید که موندید ، و مرسی که بحرفم اعتماد کردید که باختن مفتضحانه بهتر از فرار مفتضحانه اس ،
    پایدار باشید .
    SILENC IS FOR STATUS

من مخالف اندیشه تو هستم اما حاضرم جان خود را بدهم تا تو آزادنه عقیده ات را بیان کنی !

15. تشکر mohsen.2pac, BlackSword, purya تشکر نمود
    پسندیدن Knig}{T, BlackSword, purya پسندید
صفحه 106 از 107 نخستنخست ... 65696104105106107 آخرینآخرین