صفحه 15 از 107 نخستنخست ... 513141516172565 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 1066

موضوع: بحث و گفتگوی سرور فینال 95

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

Talking

نقل قول نوشته اصلی توسط eelliissaa2014 نمایش پست ها
    ناراحت نمیشم ابولی کسی هست که بازی رو ازش یاد گرفتم هر چی بگه من جلوش کم میارم چون استادمه
    مهرگان که کلا یه 7 یا 8 سالیه میشناسمش و در مورد پلی دادنش هیچ حرفی نیست

اگر گفتم مهرگان بیا نیروهامون مقایسه کنیم جنبه کل کل نبود خواستم بسنجم ببینم از نیرو چقدر فاصله داریم همین
    با تشکر الیسا
    سلام

از تعریف و تمجیدا تشکر میکنم بلاخره زندگی (ویرایش توسط MOD UnderTaker) اقتضا میکنه که به همین کل کلا سرمون گرم شه :دی
    یعنی کلا دژکوبو کل کلاش وگر نه که فقط نشستن رو اکانتاو کلید کردنو اینا که بی مزه بازیه
    الیسا از زمانی که با هم بازی میکردیم به عنوان دوتا دوست عاشق اول بودن بود :دی

یعنی این تیکه کلامش که میگفن ابولی کی اول سرور میشیمو یادم نمیره :دی حالا هم که اوله :دی کلا با اول قرارداد بسته
    فداو ابولی
    ویرایش توسط The UnderTaker : 07-17-2016 در ساعت 11:08 PM دلیل: عدم رعایت قوانین

2. تشکر eelliissaa2014, moriVIP, se7en تشکر نمود
    پسندیدن eelliissaa2014, moriVIP, se7en پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام خدمت تمامی دوستان

کسی میدونه ارش و عارف این سرور هستن یا نه؟؟

ارش کجای؟؟؟؟ دقیقا کجایی؟؟
    K1 : MR.MyTh<----JuSt FoR SW
    لطفا ثبت نام کنید.
    for fun----------->L1 : MR.MyTh

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Alpha wolf نمایش پست ها
    سلام خدمت تمامی دوستان

کسی میدونه ارش و عارف این سرور هستن یا نه؟؟

ارش کجای؟؟؟؟ دقیقا کجایی؟؟
    نه دوست عزیز این سرور نیستن
    ﻣﺘﺮﺳﮏ: «ﻣﻦ ﻣﻐﺰ ﻧﺪﺍﺭﻡ، ﺗﻮ ﺳﺮﻡ ﭘﺮ ﺍﺯ ﭘﻮﺷﺎﻟﻪ!»
    ﺩﻭﺭﻭﺗﯽ: «ﺍﮔﻪ ﻣﻐﺰ ﻧﺪﺍﺭﯼ ﭘﺲ ﭼطوری ﺣﺮﻑ ﻣﯿﺰﻧﯽ؟»
    ﻣﺘﺮﺳﮏ: «خب... بعضی ﺍﺯ ﺁﺩﻣﻬﺎ ﻫﻢ ﻫﺴﺘﻦ ﮐﻪ ﺑﺪﻭﻥ ﻣﻐﺰ ﯾﻪ ﻋﺎﻟﻤﻪ ﺣﺮﻑ ﻣﯿﺰﻧﻦ! نمیزنن؟!»

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

یه اتفاق جالب این سرور حضور 7 رومن در تاپ غارت هست!!! نمیدونم این چه توجیهی داره ایا توتن ها ضعیف بازی میکنن!! یا رومنها خیلی خوبن یا نژاد رومن در ورژن جدید برتری داره به توتن!!
    بهرحال رومن بازا خسته نباشن که از همه سایدها هستن و ریدو بدست گرفتن
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها
    یه اتفاق جالب این سرور حضور 7 رومن در تاپ غارت هست!!! نمیدونم این چه توجیهی داره ایا توتن ها ضعیف بازی میکنن!! یا رومنها خیلی خوبن یا نژاد رومن در ورژن جدید برتری داره به توتن!!
    سلام ودرود به همه ی دوستان بالاخره یکی یک پست گذاشت:d

والا من همیشه نظرم این بوده که رومن نژاد برتره دژکوبه چه توی ورژن 3چه 4چه 5 و... :d

البته هفته های اول یکم سخته منبع جور کردنش وهمین طور آخرهای بازی :d نا گفته نمونه فکرکنم توتن بازهای عزیز اون طور که من بررسی کردم از غارت ها رو آوردند به تبری ! که احتمالا برای ....
    به هر حال باید شاهد همرهای شاخی از سزار باشیم
    به نظرتون بیشترین سزار الان توی سرور چند کیلو می باشد؟
    یاحق
    A.C
    روز عاشقی اخرین روز بودلطفا ثبت نام کنید.
    کاش باز صبح بشه کاش باز افتاب بتابه
    هی وای که افتاب من غروب کردهلطفا ثبت نام کنید.
    بدرود

7. تشکر Shaniz, M3nTaL, lucifer, ali 2113 تشکر نمود
    پسندیدن Shaniz, M3nTaL, lucifer, ali 2113 پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

100درصد برتری نژاد رومن رو میرسونه! چند تا از دلیلاشو میگم
    1-تنها پیاده نظامی که اگه یک عددش به آبادی تسخیر نشده خالی بخوره نمیمیره , شمشیرزن لول 18به بالا از نژاد رومنه
    2-یک دونه شوالیه یا یک دونه سزار اگه به آبادی تسخیرنشده خالی بخوره نمیمیره! ( درسته شوالیه توتن هم نمیره ولی سرعت شوالیه معمولی رومن به مراتب بیشتره)
    3-تایم ساخت سواره نظام رومن به مراتب کمتر از شوالیه توتنه و با توجه به سرعت حرکتش توی غارت بعد از رعد بهترینه!(پس تا اینحا هم سرعت حرکتش بیشتره هم زمان ساخته شدنش کمتره هم منابع لازم واسه ساختش کمتره)

4-الان دیگه همه یاد گرفتن با رومن چجوری بازی کنن و کسی اول شمشیرزن یا لژیون نمیسازه . یه راست میرن سر اصل مطلب!
    5-توی غارت ناتار هم ترکیب شمشیرزن سزار فوقالعاده عمل میکنه به شرطی که مقدماتش فراهم شده باشه ( تخریب دیوار سربازخانه اقامتگاه ناتار ها به صورت دوره ای)
    6-درسته رعد بهتر از شوالیس توی غارت ولی کسی بخواد همر بکشه خیلی کم سراغ نژاد گول میره
    7-تازه از خواب بیدار شدم بیشتر از این یادم نمیاد

پ.ن: علی چیفر الان میخوای پوستمو بکنی؟ :d
    زندگی واسه من یه پنج برعکسه نصف ماله من نصفش در دسته کسیه که منو کشت و گذاشت جلوم یه ره در بسته

9. تشکر SABER., M3nTaL, lucifer تشکر نمود
    پسندیدن SABER., M3nTaL, lucifer پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

رومن مثله یه شمشیر دو طرفست
    اگه بلد باشی باش بازی کنی بهترین نژاده از شوالیش بگیر تا شمشیرزنش فوق العادس
    اما اگه بلد نباشی پدر ادمو درمیاره
    بنظرم من بازی با هر نژاد بستگی به تجربه طرف داره و هر نژادی میتونی همر های خوب بکشه

11. تشکر lucifer تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام برتری توتن به رومن زمان ساخت گورزیش و منابع کم برا ساخت گورزیه اما خوب این اسمش نمیشه گذاشت ترا اول بازی 20ک 20ک منابع میدن ابادیا طرف 2 ساعت اول اصطبل 20 کرده شوالیه ساخته بعدم میدون میزنه فقط ابادی میزنه با 1 شوالیه بدون لاست توتن باید کم کم 2 یا 3 تا گرزی بزاره که بازم 1دونش میمیره بازی که دست کاری ناشیانه و بی* فکر توش بشه بهتر این نمیشه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    حالا که این بحث شد خوبه بیایم یکم از دانش هم استفاده کنیم

نباید منکر بازی خوب رومن ها شد ولی تغییرات بازی هم کم تاثیر نداشته توی غارت برای مثال تا اونجا که من یادم میاد همه سرور های فینال گنجایش واحه ها 8کیلو و 4کیلو بود اما اینجا 12.5 هس مثل این که
    خب این 100% از هفته 3 و 4 به بعد به نفع رومن ها میشه (تا اونجا که من یادمه اینجوری بوده اگه نبوده دوستان کمک کنن تصحیح کنیم)

مورد بعدی در مورد نیرو های نژاد ها و تفاوت هاشونه به نظر من هیچ تاثییری نداره فقط با هر نژاد باید روش غارت عوض شه ولی من یه چرخی رو یه سری اکانت ها زدم دیدم سبک غارتشون با نژاد های مختلف فرقی نداره این باعث افت میشه
    برای مثال الان همه یاد گرفتن فارمیابی کنن پاکسازی کنن بزارن رو 1200 ثانیه و یا علی دیگه هر چی شد شد :d
    عملا دیگ بررسی اطراف تعداد لندینگ ها به طور متوسط روی هر تارگت از بین رفته و کسی این کارارو نمیکنه

صحبت بعدی در مورد توتن های سرور با چند معادله ساده ریاضی میتونن بهترین بازده و کمترین تلفات رو بدن ایشالا بعد از این سرور الگوی غارت اکانت خودمون رو (با اجازه همه بچه ها) آپلود میکنیم تا دوستان استفاده کنن

اخرین حرفم در مورد گول ها توی سرور های اینجا با توجه به کمبود فارم (پلیر) مدیریت سعی کرده با ناتار جایگزین کنه اما نمیشه واقعا کاری کرد که این جایگزینی کاملا مناسب همه باشه مثلا وقتی میان بازی رو حرفه ای تر کنن و دفاع ناتار زیاد میشه از طرفی رعد دیگه کارایی خودش رو از دست میده به دلیل اتک پوینت پایینش و اینجوری بازی برای اکانت گول تموم شده هستش چون مجبور میشه ترکیبی بزنه اینجوری دیگه رعد بی معنی میشه

ممنون
    I M P E R I A L

Son Of The South

فضای مجازی قدرت غیر واقعی به انسان های کوچک و کم اهمیت میدهد

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط i m p e r i a l نمایش پست ها
    اخرین حرفم در مورد گول ها توی سرور های اینجا با توجه به کمبود فارم (پلیر) مدیریت سعی کرده با ناتار جایگزین کنه اما نمیشه واقعا کاری کرد که این جایگزینی کاملا مناسب همه باشه مثلا وقتی میان بازی رو حرفه ای تر کنن و دفاع ناتار زیاد میشه از طرفی رعد دیگه کارایی خودش رو از دست میده به دلیل اتک پوینت پایینش و اینجوری بازی برای اکانت گول تموم شده هستش چون مجبور میشه ترکیبی بزنه اینجوری دیگه رعد بی معنی میشه

ممنون
    دقیقا
    الان دیگه رعد تقریبا بی معنیه
    اگه یه پلیر گول بخواد با مقدار کم (منظور حالت عادیه)رعد بفرسته برا هر رید لاست زیادی میده اگرم بیاد با مقداره زیاد بزنه دیگه اونقدرا نمیصرفه براش
    بنابراین رعدم میشه مثله لژیون یه نیروی منسوخ شده
    همه چی تو ترا بصورت دقیق محاصبه شده حتی نیرو سازی ناتار ها بنابراین وقتی اینقدر نیرو سازی ناتار ها زیاد باشه رعد بخاطره قدرت نسبتا کمش نسبت به بقیه ی سوار ها حتی با وجود سرعته زیادش بی ارزش میشه
    ویرایش توسط Sezar_team : 07-22-2016 در ساعت 03:24 PM

صفحه 15 از 107 نخستنخست ... 513141516172565 ... آخرینآخرین