صفحه 108 از 158 نخستنخست ... 85898106107108109110118 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,071 تا 1,080 , از مجموع 1572

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور l1.x

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام

عاغا 5 تا گلد کد میکنم میدم هر کسی بزنه رو دسته سعید

نه نه 10 تا میدم چکار کنیم وسعمون نمیرسه 50 کی گلد بدیم

اصن 50 تا گلد میدم هر کی بزنه کد طلا که کانال دجکوب میزاره رو میدم هر کی بزنه رو دستش جهمنو ضرر
    TIRED TEAM

2. تشکر mohsen.2pac تشکر نمود
    پسندیدن mohsen.2pac پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

نبــرد دارا و ندار!!

درود

تبریک میگم به دوستانم در جنوب غرب بابت بیگ همر از ابتدای سـرور تا به امـروز

یه نگاهی بندازیم به دو تا بیگ همر جنوب غرب

آقا سعید گل یک ماه کامل اینجا جنگ کوچیک دستشونه و در عکس پایین هم یه 10 روز و. یه 14 روز در مجموع 55 روز با جنگ کوچیک شارژ کردن

با توجه به این قضیه اگه سزار ساخته باشن توقع 13/80/140 و اگه شوالیه ساخته باشه 13/120/140 تا اینجا باید رو کرده باشن و با توجه به غارتشون احتمالا تا آخر سرور شارژ دارن که میشه حدود 85 روز دیگه یعنی اگه واندری نخوره و یه سره بره بالا اینقدر طول میکشه حالا 5روزبالا یاپایین (ملا غلط گیرا نیان غلط بگیرن). حدود همین قدر که دارن بهشون اضافه میشه من واقعا منتظرم 26/160/280 ببینم ته سرور

همر رومن اونم سزار روانی میکنه منو. سعید جون دمت گرم یعنی روحمو شکوفا کن با 160کی سزار. فقط نگی شوالیه معمولی ساختی که کلامون میره تو هم.

و اما tired team حدود 22 روز جنگ کوچیک فعال بوده براشون، با توجه به تایم سرور ایشون هم باید حدود

12/60/150 اگه تبری و 12/60/250 اگه گرزی کشیده باشن باید داشته باشن و با توجه به غارتشون ایشون هم تا انتهای سرور که باز هم 85 روز در نظر میگیرم شارژ دارن اون هم با کتیبه که اگه تبری باشن یه افسانه به جا میذازن حدود 400 کی تبر باید رو کنن 140 کی شوالیه و اگه گرزی باشن که رویایی تر میشه حدود 600کی گرزی

بی صبرانه منتظر پایان سرور هستم.

همر خوب میبینم روحم تازه میشه به شرط این که باهاش منو نزنن!

سربلنـد؛پیـروز ودنباله دار باشید.

پی نوشت: بازم تبریک میگم به دوستانم ولی نامردین تا من یه خودی نشون دادم حالمو گرفتین یکی طلب جفتتون

پی نوشت2: من نمیدونم برا چی دارم این سرور بازی میکنم با کلی پیشنهاد من و محسن رو اوردن این سرور بعد همه رفتن الان دقیقا نمیدونم من با کیم یا کی با منه!!!!

نه پلیر داره سایدمون نه واندر نه دفاع ساز نه هیچی یکی منو روشن کنه چرا موندم؟؟؟؟

اگه تا واندرا صفر نشم! من باید واندر کدوم ساید رو بزنم؟
    ویرایش توسط ShayaN_ShangFei : 10-13-2016 در ساعت 03:18 PM
    ما
    از آخرین بازمانده های گله لطفا ثبت نام کنید. هستیم که دیگر نعره نمیکشیم'
    فقط

پوزخند
    میزنیم به داستان هایی که لطفا ثبت نام کنید. از دلاوری خود میگویند'
    سیبیل مــــرد بـــه ز دولت اوست

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

Wink

نقل قول نوشته اصلی توسط ShayaN_ShangFei نمایش پست ها
    درود

آقا سعید گل یک ماه کامل اینجا جنگ کوچیک دستشونه و در عکس پایین هم یه 10 روز و. یه 14 روز در مجموع 55 روز با جنگ کوچیک شارژ کردن

با توجه به این قضیه اگه سزار ساخته باشن توقع 13/80/140 و اگه شوالیه ساخته باشه 13/120/140 تا اینجا باید رو کرده باشن و با توجه به غارتشون احتمالا تا آخر سرور شارژ دارن که میشه حدود 85 روز دیگه یعنی اگه واندری نخوره و یه سره بره بالا اینقدر طول میکشه حالا 5روزبالا یاپایین (ملا غلط گیرا نیان غلط بگیرن). حدود همین قدر که دارن بهشون اضافه میشه من واقعا منتظرم 26/160/280 ببینم ته سرور

همر رومن اونم سزار روانی میکنه منو. سعید جون دمت گرم یعنی روحمو شکوفا کن با 160کی سزار. فقط نگی شوالیه معمولی ساختی که کلامون میره تو هم.

و اما tired team حدود 22 روز جنگ کوچیک فعال بوده براشون، با توجه به تایم سرور ایشون هم باید حدود

12/60/150 اگه تبری و 12/60/250 اگه گرزی کشیده باشن باید داشته باشن و با توجه به غارتشون ایشون هم تا انتهای سرور که باز هم 85 روز در نظر میگیرم شارژ دارن اون هم با کتیبه که اگه تبری باشن یه افسانه به جا میذازن حدود 400 کی تبر باید رو کنن 140 کی شوالیه و اگه گرزی باشن که رویایی تر میشه حدود 600کی گرزی

پی نوشت: بازم تبریک میگم به دوستانم ولی نامردین تا من یه خودی نشون دادم حالمو گرفتین یکی طلب جفتتون

پی نوشت2: من نمیدونم برا چی دارم این سرور بازی میکنم با کلی پیشنهاد من و محسن رو اوردن این سرور بعد همه رفتن الان دقیقا نمیدونم من با کیم یا کی با منه!!!!

نه پلیر داره سایدمون نه واندر نه دفاع ساز نه هیچی یکی منو روشن کنه چرا موندم؟؟؟؟

سلام آقاشایان گل
    مرسی از تحلیل عالیت مگه اینکه این جوری توجه سرور جلب شه قول میدم همر سعید نا امیدت نکنه :دی
    والا منم موندم چرا سرور این قدر خلوته بعد ای وان دوباره اومدم یه سر پیش بچه ها نامردا اولش گفتن سرور خوبه بیا واندرو راه بندازیم اومدیم دیدیم بازم کسی نیست. بماند که با دفسازی قند تو دلم آب شد(چه حالی میده دفسازی خداییش )
    حوصله ات سر رفته پاشو بیا پیش ما ما که دستمون نمیره لانچ کنیم رو شما کلا" خود اس دبلیو هم نیمچه بیابونه وضعیت اس ای هم که مشخصه ...
    پ.ن1:دلم لک زده برا یه سرور درست حسابی احیانا" (ویرایش توسط مدیریت) :دی یا M1 ؟m1 شاید بازی کنم اونم SE ساید دو تا سرور اولم :دی
    پ.ن2:همون تاریخچه کتیبه ها نشون میده چه قدر اس دبلیو خلوته ...
    پ.ن3:کسی عکس از سنگین ترین دف واندر توسرورهای دژکوب داره؟ سرورهای نرمال البته ببینیم زورمون میرسه سنگین تر به سبک blueboy دف بریزیم یا نه :دی
    ویرایش توسط MOD CorLeone : 10-13-2016 در ساعت 04:10 PM دلیل: استفاده از نام بازی های دیگر

5. تشکر mohsen.2pac تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

بازم تبریک میگم به دوستانم ولی نامردین تا من یه خودی نشون دادم حالمو گرفتین یکی طلب جفتتون
    سلام و درود بر شایان خان عزیز
    اول عذر میخوام بابت ویرایش پست قشنگتون ( آخه خیلی طولانی بود)
    دوم اینکه ما فقط و فقط واسه اینکه به دوستان ثابت بشه که همر رو خوابوندیم و رید نمیدیم, وارد لیست بیگ همر شدیم.

خداوند همگیمون رو نجات بده
    T.s7 R1 : a.lionلطفا ثبت نام کنید. T.s7 R2 : 3zar
    T.s7 R3 : schizophrenia
    L1:WhiteBird.P.M

7. تشکر WhiteBird تشکر نمود
    پسندیدن WhiteBird پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

درود

سلام شایان جان گل
    همونطور ک آقا آرش گفتن ما همرو زدیم ک این اتهام پوش و ... بهمون نچسبه وگرنه جسارت نمیکردیم :دی
    آقا توقعتو بیار پایین از ما :دی ناتارا گندم نمیدن که اطرفامون هم پر ریدر هست ، یه ناتار چیف کردم 84 تا اتک روش بود به نظرت چی گیر ما میاد این وسط؟ :دی

پ ن : خبر آمد خبری در راه هست :دی

9. تشکر ShayaN_ShangFei تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام خدمت دوستان عزیز

شایان دادا تحلیل خوبی بود دمت گرم

ولی همه مون میدونیم حساب کتاب رو کاغذ تا داخل بازی فرق میکنه و یه سری مورد دیگه هست که

اینجا جاش نیست در موردش صحبت کرد شما هم 42 روز احمق کوچیک دستتون بوده بخوایم حداقلش

رو بگیریم تو این زمان 5 بار احمق جنگ یونیک شده احمق داریم و چون دیدم میگم که مطمئنم بیشتر از 5 بار بوده

حال و حوصله حساب کتاب هم ندارم این پست هم کل کل نیست یکی از خنده دار ترین چیز که به بازی اضاف شده

همین تاپ بیگ همر هست و جالب اینجاس همه هم سر این موضوع کل کل میکنن و گلد و اینچیزا ....

وقتی میبینم طرف میاد میگه 10 کی گلد میدم و فلان خندم میگیره

و دلیل اصلی که چرا خوابوندم و زدم این بود که اومدم دیدم همرت رو زدی اومدی بالا منم گفتم بزنم ببینم چیکار

کردم تو این مدت چون پای یه شیر در میون بود زدم (شوخی ) و گرنه اصلا این چیز ها برام اهمیت نداره

ممنون از تحلیلت حالا آخر بازی بیشتر در مورد این پست میگم الان وقتش نیست

پی نوشت:هنوز اون پیشنهاد 50 تا گلد که دادم سر جاشه کسی نیست بزنه؟
    TIRED TEAM

11. تشکر ShayaN_ShangFei, mohsen.2pac تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

درود

میدونم حساب کتاب رو کاغذ با واقعیت متفاوت میشه ولی شما نهایت 20% کم کن بابت لاست + این که من قبل کتیبه رو کلا 1ماه روشن در نظر گرفتم در صورتی دست کم 2.5 باید روشن باشه کوچیک ها 1ماه هم بزرگ ولی با این حال شما از اونی که من گفتم 20% کم کن اگه کمتر باشه یه ایرادی هست ؛ البته مطمئنم کمترنیست برا شما چون نمیومدی بالاتر اگه 20% کمتر از اینی که من گفتم بود.

در مورد احمق کوچیک ؛ محبوبترین کتیبه برا من احمق کوچیک هست با هیچ کتیبه ای هم عوضش نمیکنم؛ ولی متاسفانه این سرور همش اذیتمون کرد وفقط یکبار جنگ شد اونم 30% توی تمام دهکده ها اگه بری ببینی توی یه ده پرت نگهش داشته بودم؛ متاسفانه یک روز درمیون مرتاض معکوس برای همه دهکده ها و یا چکمه معکوس میشد؛ فقط یه بار رو یه اتک چشم بزرگ شد که اون هم از شانس ما فیک بود. در نتیجه دیدم بندازمش بره به صرفه تره.

از اونجایی که من علاقه به عکس و آرشیو دارم حدود17 تا 18تاعکس از احمق دارم توی این 45 روز که جنگ معکوس؛ چکمه معکوس و مرتاض معکوس شده؛ چون فکر همچین روزی رو میکردم که بیان بگن با احمق کشیدی.

اگر خاطرتون باشه یه مدت مدیدی من مشکل غارت داشتم که از پژمان اکانت peji گرفته تا خیلی های دیگه لطف کردن راهنمایی کردن و من عملا رو لاست بودم حتی بارها با مولتی هانتر جر و بحث کردم که میگفت بنده خدا گندم منفیت زیاده باید از یه راه دیگه تامین کنی با غارت نمیشه. من سختی زیاد کشیدم این سرور مهمترینش ته نقشه بودن که اصلا بلد نیستم هنوزم نفهمیدم که چجوری بازی کنم به صرفه تره این ته.

به هرحال 2علت داشت لانچ؛ اول تست کنم ببینم چه کردم تا حالا

دومیشم یادم نیست چرا ! (نخند آقا یادم رفته دیگه)

الان با گوشی هستم و مسافرت برگردم حسش باشه آپلود میکنم میذارم.

پی نوشت: نه این که مولتی نمیزنم ولی اونقدری که به چشم بیاد نیست اگه توی تاپ اتحاد ها نگاه میکردید من فقط 9میلیون کمتر از نفر 10ام(اتحاد من یه اکانت داره در نتیجه کل رید توی تاپ مربوط به من میشد)داشتم اون رو هم بذارید پای جمع کردن 2تا همر که زدیم یکیش نشد یکیش شد!

پی نوشت 2: آرش کجایی؟ دقیقا کجایی؟
    ویرایش توسط ShayaN_ShangFei : 10-13-2016 در ساعت 09:55 PM
    ما
    از آخرین بازمانده های گله لطفا ثبت نام کنید. هستیم که دیگر نعره نمیکشیم'
    فقط

پوزخند
    میزنیم به داستان هایی که لطفا ثبت نام کنید. از دلاوری خود میگویند'
    سیبیل مــــرد بـــه ز دولت اوست

13. تشکر mohsen.2pac تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط shayan_shangfei نمایش پست ها
    درود

میدونم حساب کتاب رو کاغذ با واقعیت متفاوت میشه ولی شما نهایت 20% کم کن بابت لاست + این که من قبل کتیبه رو کلا 1ماه روشن در نظر گرفتم در صورتی دست کم 2.5 باید روشن باشه کوچیک ها 1ماه هم بزرگ ولی با این حال شما از اونی که من گفتم 20% کم کن اگه کمتر باشه یه ایرادی هست ؛ البته مطمئنم کمترنیست برا شما چون نمیومدی بالاتر اگه 20% کمتر از اینی که من گفتم بود.

در مورد احمق کوچیک ؛ محبوبترین کتیبه برا من احمق کوچیک هست با هیچ کتیبه ای هم عوضش نمیکنم؛ ولی متاسفانه این سرور همش اذیتمون کرد وفقط یکبار جنگ شد اونم 30% توی تمام دهکده ها اگه بری ببینی توی یه ده پرت نگهش داشته بودم؛ متاسفانه یک روز درمیون مرتاض معکوس برای همه دهکده ها و یا چکمه معکوس میشد؛ فقط یه بار رو یه اتک چشم بزرگ شد که اون هم از شانس ما فیک بود. در نتیجه دیدم بندازمش بره به صرفه تره.

از اونجایی که من علاقه به عکس و آرشیو دارم حدود17 تا 18تاعکس از احمق دارم توی این 45 روز که جنگ معکوس؛ چکمه معکوس و مرتاض معکوس شده؛ چون فکر همچین روزی رو میکردم که بیان بگن با احمق کشیدی.

اگر خاطرتون باشه یه مدت مدیدی من مشکل غارت داشتم که از پژمان اکانت peji گرفته تا خیلی های دیگه لطف کردن راهنمایی کردن و من عملا رو لاست بودم حتی بارها با مولتی هانتر جر و بحث کردم که میگفت بنده خدا گندم منفیت زیاده باید از یه راه دیگه تامین کنی با غارت نمیشه. من سختی زیاد کشیدم این سرور مهمترینش ته نقشه بودن که اصلا بلد نیستم هنوزم نفهمیدم که چجوری بازی کنم به صرفه تره این ته.

به هرحال 2علت داشت لانچ؛ اول تست کنم ببینم چه کردم تا حالا

دومیشم یادم نیست چرا ! (نخند آقا یادم رفته دیگه)

الان با گوشی هستم و مسافرت برگردم حسش باشه آپلود میکنم میذارم.

پی نوشت: نه این که مولتی نمیزنم ولی اونقدری که به چشم بیاد نیست اگه توی تاپ اتحاد ها نگاه میکردید من فقط 9میلیون کمتر از نفر 10ام(اتحاد من یه اکانت داره در نتیجه کل رید توی تاپ مربوط به من میشد)داشتم اون رو هم بذارید پای جمع کردن 2تا همر که زدیم یکیش نشد یکیش شد!

پی نوشت 2: آرش کجایی؟ دقیقا کجایی؟
    درود وخسته نباشید

اقا شایان خواستم در مورد همر ته مپ یه صحبتی بکنم شاید چاره گشا باشه چون سرور قبلی که شما هم بودید من بیگ سرور رو اونجا کشیدم شاید بتونم کمکی بکنم

توی سرور جی وان با توجه به اینکه ما ( من و حجت) دومین سرور نرمالی بود که تو این سایت بازی میکردیم توهم اینو داشتیم که مثل قدیمه و تیم هست تو ساید تصمیم گرفتیم بریم یکم عقبتر.....
    دقیقا اونجا هم مشکل ما تامین کردن گندم همر شد که تنها کاری که از دستمون بر اومد این بود که کل فیدرا رو 15 کراپ زدیم حالا حتی با فاصله 50 خونه و غارت اونا یعنی روی اکانت همر بیشتر از 300کی دف نکشیدیم اون اکانت دفساز هم که حجت بود اواخر سرور کمکی شده بود البته برای بلند کردنش مشکلو با زدن یه ده انبار کنار بیگ همر حل کردیم و میشد همر رو بلند کرد بدون لاست

عاقا ببخشید فضولی کردم d:
    ویرایش توسط mohsen.2pac : 10-13-2016 در ساعت 10:33 PM دلیل: اختیاری : دی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

درود به دوستان عزیزم
    خوب نیست پلن رو ما بریم بعد بقیه بیان بگن خبر آمد خبری در راه هست، اشتباه زدی داداچ!
    خلاصه همه متوجه شدین که ما یه پلنی حالا زدیم تلاشمونو کردیم استاندار بزنیم و همینش برام ارزش داره، خلاصه زدیم رفت؛ الانم که دارم این پست رو میزارم آخرین 12 موج رو زدم؛

فقط نگران یه اکانت هستم که گندم منفیش نشد تامین بشه ناچار شدم یه سری نیرو پشتیبانی کنم که اونا لاست بخورن بجا اون همر؛ این یکی یکم ضعف مدیریتی و فشار مسئولیتی که رومون هست رو نشون میده؛

فرض هم بر این گرفتیم که داریم میزنیم به دیوار، جایی هم زدیم که پر دفاعه، پس اگر دیوار شدیم تعجبی نکنید؛

الان چار نفر بچه سال پاشن بیان اینجا بگن ما شاخیم و از دوران غار نشینی انسان ها دژکوب بازی میکردیم کسی نتونست ما رو بزنه و...، بزار بگن خوش باشن؛ ما هم سن اونا بودیم از اینجور جو ها میدادیم ، مخصوصا که دیوار بشیم میان و جشن میگیرن تو فروم پیشاپیش میگم شاد باشین؛ هرچند زیادی هم تو این ماه شادی نکنید؛
    خلاصه این سرور، اسطوره کتیبه جمع کردن داریم، شاخ های مادر زادی داریم، دو تن از خدایان دژکوب جهان هم تو این سرور حضور دارن رو یه اکانت هم با هم هستن؛ دیگه ما به دید نمیایم

یه نکته آموزشی نه یاد آوری بگم؛ داداچ نیرو تو ده خودت خفت کنی؛ زیر کنی؛ هر کاری کنی روش؛ یا از اک خودت به خودت خورد خورد نیرو بزنی؛ در تاپ دفاع و هجوم تاثیری نداره

پ.ن؛ سالار دادا شرمنده یادم رفت دفعه قبل لینک های مربوط به زدن جنگ آموز کوچیک رو بزارم، سرم شلوغ بود یادم رفت ...
    پ.ن؛ دو روز اومدیم تاپ غارت انصافا روحمون شاد شد، خداحافظ تاپ غارت ... :-) (یه لبخند تلخ :دی)
    پ.ن؛ افشین حاجی اون بازی ها رو داری دان میکنی دیگه ؟
    پ.ن؛ عرفان داداچ قهرمان رو سواره فرستادم کارم درسته حال کن

wolf
    F1.T ~~~~> DooM
    H1.X ~~~~> Italiano
    L1.X ~~~~> WolFlanD
    K5.X ~~~~> WolFlanD
    N1.X ~~~~> Brain
    P1.S ~~~~> Morphine
    M5.S ~~~~> WolFlanD
    N3 ~~~~> WolFlanD
    Finalo3 ~~~~> Marked One
    Iran V3 ~~~~> Biohazard
    Y1 ~~~~> WolFlanD
    Z1 ~~~~> WolFlanD

no more no less

16. تشکر WolFlanD, BiG PaPaa, SALT, l0l:D, kinG NE تشکر نمود
    پسندیدن WolFlanD, BiG PaPaa, SALT, l0l:D پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Vikings نمایش پست ها
    درود به دوستان عزیزم
    خوب نیست پلن رو ما بریم بعد بقیه بیان بگن خبر آمد خبری در راه هست، اشتباه زدی داداچ!
    خلاصه همه متوجه شدین که ما یه پلنی حالا زدیم تلاشمونو کردیم استاندار بزنیم و همینش برام ارزش داره، خلاصه زدیم رفت؛ الانم که دارم این پست رو میزارم آخرین 12 موج رو زدم؛

فقط نگران یه اکانت هستم که گندم منفیش نشد تامین بشه ناچار شدم یه سری نیرو پشتیبانی کنم که اونا لاست بخورن بجا اون همر؛ این یکی یکم ضعف مدیریتی و فشار مسئولیتی که رومون هست رو نشون میده؛

فرض هم بر این گرفتیم که داریم میزنیم به دیوار، جایی هم زدیم که پر دفاعه، پس اگر دیوار شدیم تعجبی نکنید؛

الان چار نفر بچه سال پاشن بیان اینجا بگن ما شاخیم و از دوران غار نشینی انسان ها دژکوب بازی میکردیم کسی نتونست ما رو بزنه و...، بزار بگن خوش باشن؛ ما هم سن اونا بودیم از اینجور جو ها میدادیم ، مخصوصا که دیوار بشیم میان و جشن میگیرن تو فروم پیشاپیش میگم شاد باشین؛ هرچند زیادی هم تو این ماه شادی نکنید؛
    خلاصه این سرور، اسطوره کتیبه جمع کردن داریم، شاخ های مادر زادی داریم، دو تن از خدایان دژکوب جهان هم تو این سرور حضور دارن رو یه اکانت هم با هم هستن؛ دیگه ما به دید نمیایم

یه نکته آموزشی نه یاد آوری بگم؛ داداچ نیرو تو ده خودت خفت کنی؛ زیر کنی؛ هر کاری کنی روش؛ یا از اک خودت به خودت خورد خورد نیرو بزنی؛ در تاپ دفاع و هجوم تاثیری نداره

پ.ن؛ سالار دادا شرمنده یادم رفت دفعه قبل لینک های مربوط به زدن جنگ آموز کوچیک رو بزارم، سرم شلوغ بود یادم رفت ...
    پ.ن؛ دو روز اومدیم تاپ غارت انصافا روحمون شاد شد، خداحافظ تاپ غارت ... :-) (یه لبخند تلخ :دی)
    پ.ن؛ افشین حاجی اون بازی ها رو داری دان میکنی دیگه ؟
    پ.ن؛ عرفان داداچ قهرمان رو سواره فرستادم کارم درسته حال کن

wolf

آقا اون خبری در راه است برا زدن پلنت نبود واسه با کله تو دیوار رفتنت بود :دی :دی

سیاست خوبیه :دی پلن رو میزنی بعدمیای میگی زدیم واسه دیوار شدن :دی دیوار شدن چیزی از ارزش های پهلوانان ما کم نمیکنه :دی یه جا زدیم ک دیوار شیم :دی این حرفا خیلی واسم آشناس :دی :دی

البته پلن خوبیه و با توجه به تارگتای زیاد sw ممکنه رد شید ولی اردوگاه شلوغ کردنتون خیلی ضایع بود حداقل 2-3 هزارتا باید میزدید نه 400 تا :/

پ ن : راجع نکته آموزشی هم شخص من نه تاحالا نه دنبال مدال حجوم بودم و نه دف پس هیچ وقت تست نکردم ببینم آبادی خودم 40 ک گرزی بریزیم بزنم پوینت میده یا نه (بچه ها واسه تنوع 40 ک گرزیو تو آبادی خودشون خفت میکنن :دی جالبه )

صفحه 108 از 158 نخستنخست ... 85898106107108109110118 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع