صفحه 30 از 158 نخستنخست ... 2028293031324080130 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 1572

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور l1.x

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط 4567 نمایش پست ها
    اخه چی بگم بهتون من همینجوریشم 165 تا ازتون رو فقط با قهرمان کشتم دوبار قهرمان سطح 10 خودتو کشتم دیگه خودت ترسیدی بزنی رفقات زدنم گول واسه چی بردارم بعد من اتک زدم درست ولی شما انتقامتو گرفتی هنوز هیچی نشده 200 گریزمو پوکوندی رفت تقصیر شما بود اول شما شروع کردی ولی ی چیز منبع بیاد برام قهرمان زنده میکنم ببینم حریفم میشی یا نه فقط منبع بده برام بیاد

این رسمش نبود با ی تازه کار این کارو بکنن من اولین بار بود سرور 1 بازی میکردم هنوز ساید و اینجور چیزا نمیدونم چیه شما sw team باید بهم میگفتی که قانون اینجوره بجای فارم کردنم بهتون خوشبگذره ما دیگه سرور 1 بازی نمیکنیم به سرور 200و500و1000 برمیگردیم حداقل اونجا تازه وارد نیستیم اونجا ی مهارتی داریم ک بهش افتخار کنیم و بتونیم خودمون رو تا اخر نگه داریم و فارم کسی نشیم

- - - Updated - - -

راستی همین الان به اکم سر زدم شما که ایشون رو اخراج کردی چرا به من اتک میدی شما فقط ی بهانه میخواستی واسه فارم کردنم چون دیدی نیرو کم دارم و منبع خوب میدم

- - - Updated - - -

http://l1.x.dejkoob.net/berichte.php?id=1583361 اینم لینک

http://l1.x.dejkoob.net/berichte.php?id=1623863

http://l1.x.dejkoob.net/berichte.php?id=1577467

http://l1.x.dejkoob.net/berichte.php?id=1631406

http://l1.x.dejkoob.net/berichte.php?id=1646104

http://l1.x.dejkoob.net/berichte.php?id=1647481

- - - Updated - - -

فقط با قهرمان حالا ایشون میگن گول بردارم به هر حال تموم شد و رفت ما که دیگه از 1x خداحافظی کردیم
    دوست عزیز:
    این بازی قانون و قواعد خودش رو داره... اگه 5سال پیش بود حتما وقت میگذاشتم و برات ساید رو تعریف میکردم و کلی چیز دیگه هم بهت یاد میدادم... دیگه سن ک بره بالا ادم بیحوصله میشه... خصوصا ک خودش بعد 5سال بیادسراغ بازی که بهش اعتیاد داشته....
    اون قهرمان هم ک زدم بهت کشته شد سلامتیش 12 درصد بود... تا حالا کسی دیده که قهرمان لول10 رومن از قهرمان لول8 توتن بخوره عایا؟ نکنه تو اسپید اینجوریه:|
    درضمن بهتر هست یکم ادب رو رعایت کنی.... نامه هایی که به اکانت فرستادی موجوده... دوست داری بمون هم دیگه رو میزنیم... ببینیم کی کله پا میشه:|
    چه خوب ک تو اسپید ساید مهم نیست:| اتحاد و واندر چی:| اونم مهم نیست؟! یعنی تو اسپید فقط باید شاخ بازی دربیاری:|
    پ.ن: هنوزم معتقدم ک گول بردار :دی
    پ.ن ویژه: عاقا اون افتخار4تایی صاف شد دیگه چی میخاین بگین)

عارف معلومه تو آموزش کم کاری میکنیاااا :دی
    ویرایش توسط sw team : 04-16-2016 در ساعت 10:45 PM دلیل: باز ک قاطی پاتی شد:|

2. تشکر dejkoob.ir تشکر نمود
    پسندیدن dejkoob.ir پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه دوستان و دشمنان ، چه با خودکار و چه بی خودکار ))

در خدمتیم با یه اسپم دیگه :

تاپ 10 بازیکنان :
    tooooop.jpg

تاپ اتخاد ها :

alllllllyyy.jpg

خوب قبل از هر بحثی و داستانی باید بگم یکی از دوستان و بازیکنان عزیز شمال شرق ( fac32fac3) بنا به دلایلی کاملا شخصی تصمیم به حذف اکانت گرفت و خوب امیدوارم همیشه شاد و موفق باشه

تبریک خیلی خیلی زیاد میگم به این دوست عزیز MaSter که در بیابان های جنوب شرق سخت در حال نسل کشی هست !
    هینطوری ادامه بده در بیابان های جنوب شرق دیگه جونور پیدا نخواهیم کرد و منقرض خواهند شد . خسته نباشن واقعا

نکته ذیگه اینکه با توجه به تاپ مدافعین میشه نتیجه گرفت چند نفری دارن یه نفر رو میزنن یا یه نفر داره یه نفرو میزنه یا یه نفر چند نفر رو میزنه . مشخص نیست کامل .

عارف کم کار شدی چرا ؟
    بیا توضیح بده چه خبره اونجا . راستی میشه منم بیام اونور . شمال شرق یه مشت دزد اطراف منن . حتی گندم 2 کی گرزی رو هم نمیتونم بدم :دی

نقل قول نوشته اصلی توسط GREEN MAN نمایش پست ها
    ااا نگاه کنا فقط ۳روز نبودم (برای دیدن داربی)

افشین امکانات جدید گذشتین برا شمال شرق گلد منو تو تلگرام میدی یا تو نامه :d

به هر حال منتظرم

آقا بردم به همه پرسپولیسیا تبریک میگم :d بدجور ترکوندیم استقلالیارو

SEPEHR
    GREEN MAN

عشقم گلد و این چیزا واسه دف سازاس . شما دف ساز شو همرت رو بده من باهاش عارف رو بزنم . بعدش گلد میدم بهت . پوشم میکنم . دف بساز

زاستی الان که فهمیدم تو هم پرسپولیسی هستی . خیلی خیلی بیشتر دوست دارم .

پ ن : مجید بلک هند اگه داری میخونی بهت تسلیت میگم
    پ ن : پیمان شاتگان ، اولا یه بار دیگه نپسندیدن بزنی زیر پستم میام همه پسندیدن هام رو پس میگیرم . دوما داداش دقیقا کدوم اکانتی توی سرور ؟
    پ ن : شنیدم احسان واندر هم اومده ، حقیقت داره عایا ؟ احسان اگه میخونی بیا تلگرام :دی

- - - Updated - - -

پ ن : این داستان خودکار رو تا آخر سرور میخوام تکرار کنم . از حالا گفته باشم ! )
    شاد باشید و پیروز

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط M3nTaL نمایش پست ها

- - - Updated - - -

شاد باشید و پیروز
    1.ما حرفی نداریم افشین جون
    خیلی ناراحت بودم اما بعدش یخرده فکر کردم دیدم بابا عیب نداره...تا دنیا دنیاست اون 2 تا ستاره ای که تیمم داره رو لباس هیچ تیمی نمیره...48 هفته بالا بودیم...رنک سیصد و خرده ای فیفا نبودیم...
    اما برد رو واقعا بهتون تبریک میگم
    2.برای بعضیا باید منطقه شکار ممنوع زدتو سرور ... بسه بابا
    I,m always BLACKHAND

5. تشکر M3nTaL, dejkoob.ir, All Stars, BUGATTI تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام دوستان اکانت god اگه اشتباه نکنم اکانت مازیار بود که تو دوتا سروری که من باهاش بازی کردم دهاش صفر شد و حذف کرد.

- - - Updated - - -

سلام سعید جان داداش بیخیال شو دست بازیکنای تازه وارد و جدید رو بگیرید به ماهم کمک کنید که بتونیم بیاییم بالا .
    عارف داداش اگه دلتون خواست یه حالی به سفارت بدید جا خالی بشه .
    مجید من میدونم با تو رفتی ساید دیگه اکانت زدی.
    سجاد داداش اکانتت چیه ؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام باز افشین اسپم کرد.منم اسپم کنم خوبه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

زیاد اسپم کنی میزنمت
    No Game

8. تشکر M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط M3nTaL نمایش پست ها

در خدمتیم با یه اسپم دیگه :

تاپ 10 بازیکنان :
    tooooop.jpg

تاپ اتخاد ها :

alllllllyyy.jpg

خوب قبل از هر بحثی و داستانی باید بگم یکی از دوستان و بازیکنان عزیز شمال شرق ( fac32fac3) بنا به دلایلی کاملا شخصی تصمیم به حذف اکانت گرفت و خوب امیدوارم همیشه شاد و موفق باشه

تبریک خیلی خیلی زیاد میگم به این دوست عزیز MaSter که در بیابان های جنوب شرق سخت در حال نسل کشی هست !
    هینطوری ادامه بده در بیابان های جنوب شرق دیگه جونور پیدا نخواهیم کرد و منقرض خواهند شد . خسته نباشن واقعا

نکته ذیگه اینکه با توجه به تاپ مدافعین میشه نتیجه گرفت چند نفری دارن یه نفر رو میزنن یا یه نفر داره یه نفرو میزنه یا یه نفر چند نفر رو میزنه . مشخص نیست کامل .

عارف کم کار شدی چرا ؟
    بیا توضیح بده چه خبره اونجا . راستی میشه منم بیام اونور . شمال شرق یه مشت دزد اطراف منن . حتی گندم 2 کی گرزی رو هم نمیتونم بدم :دی

عشقم گلد و این چیزا واسه دف سازاس . شما دف ساز شو همرت رو بده من باهاش عارف رو بزنم . بعدش گلد میدم بهت . پوشم میکنم . دف بساز

زاستی الان که فهمیدم تو هم پرسپولیسی هستی . خیلی خیلی بیشتر دوست دارم .

پ ن : پیمان شاتگان ، اولا یه بار دیگه نپسندیدن بزنی زیر پستم میام همه پسندیدن هام رو پس میگیرم . دوما داداش دقیقا کدوم اکانتی توی سرور ؟
    پ ن : شنیدم احسان واندر هم اومده ، حقیقت داره عایا ؟ احسان اگه میخونی بیا تلگرام :دی

- - - Updated - - -

شاد باشید و پیروز
    والا حذف که نه اما پلی داده نمیشه رو اکانت.ما به هوای چندتا پلیر فیک ج ش اومده بودیم که حتی ثبت نام هم نکردن تو سرور خودشون.انگیزه ای نموند برای ادامه بازی.
    سرور خوبی به نظر میرسه.هم ش غ بازیکنای خوبی داره هم ش ش البته که ج غ به نظر از هر لحاظ بهتر به نظر میرسه.
    ایشالا که همگی دوستان لذت ببرید از سرور .

پ.ن:اگه قسمت بشه سرور فینال تابستون برمیگردیم و همون ش غ سرورهای قدیم و پلن های قشنگشو به همه نشون میدیم.

10. تشکر M3nTaL, No Game, Ðŕ. Şђǒϯğύŋ تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, Hesam.Wanted, All Stars پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اوایلش به نظر میمومد که سرور خیلی شلوغی باشه
    اما داره دقیقا میشه مثل سرورای دیگه
    کم کم یا حذف میکنن یا ول میکننو میرن
    به هر حال الان که بازی داخل ساید sw خیلی جالب شده
    حالا بریم جلوتر تا ببینیم چی میشه
    امیدوارم فینال تابستون همه پر انرژی بیانو تا آخرش بمونن

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

به به سلامی دوباره به فروم! چند روزی گرفتار بودم فرصت نشد بیاد فروم، حالا اومدیم به کوله بازی از مطالب جالب توجه و گاها خنده دار

آمار صفحه اول سرور و 20 نفر اول:

Statistics_1.jpg

یک سری در سرای تاپ 10 کنیم، حدود 3 ساعت و نیم مونده تا پایان هفته دوم بازی:

top_3.jpg

حالا تاپ اتحادها:

Alliances_1.jpg

اسامی اتحادها گویا هست که هرکدوم متعلق به کدوم ساید هستن. فقط اتحاد های D.k Forever در جنوب غرب مستقر هستند.

در حال حاضر گرد و خاکی که توسط شمال شرقی ها در هفته اول به پا شده بود در دود کنده های جنوب غرب داره محو میشه

جنوب شرق هم ظاهرا دارای بازیکنای خوبیه و اینطور به نظر میرسه که دارن وارد گردونه رقابت میشن طوری که رنک 1 غارت رو گرفتن.
    البته توضیح رنک 1 غارت خودش جای کلی صحبت داره، ولی به هرحال جنوب شرقی ها هم خودی نشون دادن و مثل اینکه کم کم داره موتورهاشون روشن میشه.

شمال غرب هم بازیکنای خوبی رو در خودش جا داده که اگر بخوان تا آخر بازی موندگار بشن حرف زیاد دارن واسه گفتن

در همین جال که کل سرور سرگرم بازی هستن، توی جنوب غرب جا برای کپ ساختن نیست!! مثل اینکه باید به فکر بیابون نشینی باشیم
    یا اینکه بریم داخل خاک سایدهای دیگه کپ بزنیم زمین

ظ
    AreF

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Aref نمایش پست ها

در همین جال که کل سرور سرگرم بازی هستن، توی جنوب غرب جا برای کپ ساختن نیست!! مثل اینکه باید به فکر بیابون نشینی باشیم
    یا اینکه بریم داخل خاک سایدهای دیگه کپ بزنیم زمین

سلام عارف جون
    بله. 15 كراپ 150 درصد رو بايد تو 250-*250- پيدا كني
    ویرایش توسط 3zar : 04-18-2016 در ساعت 06:32 PM دلیل: غلط تايپي
    T.s7 R1 : a.lionلطفا ثبت نام کنید. T.s7 R2 : 3zar
    T.s7 R3 : schizophrenia
    L1:WhiteBird.P.M

14. تشکر Aref, dejkoob.ir تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 3zar نمایش پست ها