صفحه 150 از 182 نخستنخست ... 50100140148149150151152160 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,491 تا 1,500 , از مجموع 1819

موضوع: سرور d3 انتقام جویان

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط AraSH_SoLLo نمایش پست ها
    اقای بازی بلد همین اکانتی که میگی 17 روز دیر شروع کرد .
    با همین 17 روز دیر اومدنشم خاری بود تو چشم غرب!!
    واقعا که خیلی بی انصافید...!
    کلا اکانتی که با پوش خالص میکشه خودشو بالا و مولتی اکانت زیاد ارزشی نداره نه این اکانت نه اکانت ss panzer یا اکانت هایی از این قبیل
    نمیدونم چه لذتی میبرید با این سبک بازی.

امضا:پطروس l0l

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط AraSH_SoLLo نمایش پست ها
    اقای بازی بلد همین اکانتی که میگی 17 روز دیر شروع کرد .
    با همین 17 روز دیر اومدنشم خاری بود تو چشم غرب!!
    واقعا که خیلی بی انصافید...!
    خداییش ادم نا حق نگه.از حریف هامون تنها اکانتی که من خودم بشخصه با نحوه پلی کردنش حال کردم و از سبک بازیش خوشم اومد تو این سرور و خودم هم میخوامکه همیشه این روال پلی کنم که اکثرا نمیذارن دوال های محترم. اکانت اختاپوس هسش.

من به بیگ همر سرور تبریک نگفتم چون بشخصه برای من جنگ اموز رو مطلق تو یک نان کپ نگه داشتن تا اون همر بکشن و نتونن گندم تامین کنن و سخت بشه و فارم جواب نده و لاست رفتن و مکافاتش. چون جنگ اموز در شرق محدود بود لااقل تو دوتا فیدر خودش میچرخوند. جنگ اموز شخصی نیس مال سایده بنظرم.

بهر حال خسته نباشین. دمتون گرم حال داد دیدن بیگ همر و اون دفاع طرفین. راسش حالا که اینجو شد احتمالش زیاده که بکل متا رو کنار بذاریم و 4 تا ساید بپوکونیم همو مثه بادکنک

دوستان ان دبلیو شاید واسه بقیه لاتین اما واسه جنوب غرب که شوکولاتین داوشمدیییی

امیر کتیبه یونیک امق پس بده بهم پشیمون شدم.دیییی

3. پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط gorbehnareh نمایش پست ها

سلام به همگی
    قشنگ بود و جالب

منو یاد اکانت Arash2537 (فکر کنم) تو اسپید راند 6 .ir انداخت که شمالغرب نتونست صفراش کنه با اینکه اون سرور هم علی اوجاقی عزیز بود که این سرور واقعا در کنارش خندیدیم و حال کردیم و هم فرشید پاستیل که جاش خالیه ای کاش بود و بیشتر حال میکردیم
    که اخرش توسط حاج عباس Parsa67 خودمون از جنوبشرق صفر شد (تنها سروری که تو جنوب شرق بازی کردم)

من یه پلیر ساده تو شمالغرب ام جایی که از اسپید 3 همیشه توش بازی کردم جز همون سرور بالا حرفهایی که میزنم نظر شخصی منه و شاید یه عده خوششون نیاد
    از اینکه همر کسی خورد بشه و خورد خورد بخوره تو سر کسی خوشم نمیاد چون یکی روش زحمت کشیده و وقت و انرژی و پول گذاشته همونطور که من (بیشترش خداییش کار خانوم ام بوده) رو اکانت خودم زحمت کشیدم و درسته دف سازم اما باور کنید امار هر لحظه دفاعمو دارم و دوس ندارم دف ام الکی بمیره
    رو چکمه یونیک من بعد امیر جان بیشترین لاست و تو اکانتش دادم اما حال کردم که دفاع من یه کاری کرد نه اینکه الکی از بین بره
    ولی به حرف برخی دوستان که کلاهتو سفت بچسب مردمو دزد نکن هم اعتقاد دارم و یه پلیر باید حواسش به اکانتش باشه و اگه این اتفاق افتاده اول خود پلیر مقصره بعد اونی که این گند و زده

به هرحال این سرور هم میگذره و میره تو خاطرات ولی ماها باید یادبگیریم احترام به دیگران احترام به خودمونه

من که میخواستم بعد 9دی برم چون بهترین اتفاق زندگیم داره رقم میخوره (تولد اولین فرزندم عشق بابایی دختری خودم) که تقریبا همه بچه های شمالغرب و بعضی دیگر از دوستان میدونن اومیدوارم اون هایی که تو این سرور ناراحت شدن و با ناراحتی سرور و تمومه کرده یا میکنن یادشون باشه این فقط بازیه و باید توش خندید و چیز یاد گرفت و مهمتر از همه بخشش داشت تنفر حس جالبی نیست و جز ناراحتی چیزی به همراه نداره و اونهایی که بعضی ها رو ناراحت کردن اینقدر مرد باشن که تقاضای بخشش کن (منظور روال عادی بازی نیستا)

راستی علیرضا زایستر یه سوال دارم داستان حاج کاظم و تو چیه میشه شفاف کنی؟؟؟؟ اخرش کی شاگرد کی بود؟؟؟؟
    اگه میخواین همو ببیند بزارید یه زمانی که من باشم حداقل یه شیرینی خشک به دوستان بدم
    اقا رضای گل خب به سلامتی ایشالا همیشه کنار خانواده خوش و خرم باشی.زیاد بحث این کارای سرور نکن همه میدونن من خودم از این کارا بدم میاد اما اگه حرفی هم نزدم برای این بود که شروع این گندکاریا از ج ش و ش ش بود.بابت زحمت زیادی هم که رو اکانت من کشیدی و وقت هایی که خودم نبودم هوای اکانتمو داشتید یه تشکر مشتی بهت بدهکارم .اگه نبودی نه اکانتم حال و روز خوشی داشت نه اون دمپایی که ساختم اون تایم سرور اونجوری از اب در میومد.دمت گرم خسته هم نباشی همیشه کمک حال ما بودی و ما دوست داریم داداش.
    من کلا دلم میخواست همر یکی رو بکوبم به دیوار برای خنده اونم اقای لیدر بود که قسمت نشد.

از همین تریبون استفاده میکنم و میگم ساید ش غ یه لیدر بیشتر نداشت و نداره و نخواهد داشت اونم alinini3.خسته نباشی لیدر خسته نباشی دلاور .شبیه گزارش کشتی داره میشه خخخ.
    اقا یه پیشنهاد متای شرق که وندر دل هاشون 100 داره میشه این نقشه ها هم تایمشو جلو بندازید واندر ریل هم سری یکی 100 کنه بریم سراغ زندگی ما هم 9 دی به بعد نیستیم تولدمونه میخوایم بریم سفر.

5. پسندیدن gorbehnareh پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

واسه من که تکی رو اکانت بودم و تقریبا 5-6 روز دیر اومدن رو سرور بد نبود ...

به هر حال امیدوارم این کاری که شما کردین تو هیچ سرور و سره هیچ مسلمونی دیگه تکرار نشه !
    چون واقعا میگم به هیچ عنوان ارزش نداره !

به هر حال ما با این نیمچه همر هم دفاع کردیم هم حمله ))
    هنوزم داره گرزی میاد بیرون

http://dejkoob.ir/ir/report/608eac167e7

به هر حال هر جا هستین شاد و موفق باشید !

ارادتمند همه
    NaviD.neGatiVe

7. تشکر Bismarck تشکر نمود
    پسندیدن ShoTGuN, M3nTaL, Dread پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

عمو چرتکه داری؟!

برو بگیر!! پوینت دف و هجوم ما 3 تا اکانتو حساب کن)))))))))

پطروس دالیییی!!!
    خداحافظ سوپر پلنر
    خداحافظ روزهای تلخ من توی c3 که باعث شد تیم بیارم
    خداحافظ تیم نوبم که با پلیر هم هیچی نشدیم
    سلام پیام خوبی نفس!؟ بزار همرتو بپرونیم!!اگه نپرونیم باختمون 100% میشه!! خواهش!!! دییی

امضا
    فشار لووووووووووووووول=)))))))))

بعضیا دایورتن!!دیی*ی!!
    هنوز زوده امثال شماهارو بخوایم آدم حساب کنیم
    بووس بووس

آخرین پستم تو فروم بود

راستی به بعضیا باید گف
    به هیرو نگم بخورتت)))))))))))
    دییی
    شاد باشید!
    ویرایش توسط Glory OF Roman : 12-24-2014 در ساعت 08:43 AM

RoMaN EMPiRe The Great

9. تشکر Dread تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, Dread پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط gorbehnareh نمایش پست ها

سلام به همگی
    قشنگ بود و جالب

منو یاد اکانت Arash2537 (فکر کنم) تو اسپید راند 6 .ir انداخت که شمالغرب نتونست صفراش کنه با اینکه اون سرور هم علی اوجاقی عزیز بود که این سرور واقعا در کنارش خندیدیم و حال کردیم و هم فرشید پاستیل که جاش خالیه ای کاش بود و بیشتر حال میکردیم
    که اخرش توسط حاج عباس Parsa67 خودمون از جنوبشرق صفر شد (تنها سروری که تو جنوب شرق بازی کردم)

من یه پلیر ساده تو شمالغرب ام جایی که از اسپید 3 همیشه توش بازی کردم جز همون سرور بالا حرفهایی که میزنم نظر شخصی منه و شاید یه عده خوششون نیاد
    از اینکه همر کسی خورد بشه و خورد خورد بخوره تو سر کسی خوشم نمیاد چون یکی روش زحمت کشیده و وقت و انرژی و پول گذاشته همونطور که من (بیشترش خداییش کار خانوم ام بوده) رو اکانت خودم زحمت کشیدم و درسته دف سازم اما باور کنید امار هر لحظه دفاعمو دارم و دوس ندارم دف ام الکی بمیره
    رو چکمه یونیک من بعد امیر جان بیشترین لاست و تو اکانتش دادم اما حال کردم که دفاع من یه کاری کرد نه اینکه الکی از بین بره
    ولی به حرف برخی دوستان که کلاهتو سفت بچسب مردمو دزد نکن هم اعتقاد دارم و یه پلیر باید حواسش به اکانتش باشه و اگه این اتفاق افتاده اول خود پلیر مقصره بعد اونی که این گند و زده

به هرحال این سرور هم میگذره و میره تو خاطرات ولی ماها باید یادبگیریم احترام به دیگران احترام به خودمونه

من که میخواستم بعد 9دی برم چون بهترین اتفاق زندگیم داره رقم میخوره (تولد اولین فرزندم عشق بابایی دختری خودم) که تقریبا همه بچه های شمالغرب و بعضی دیگر از دوستان میدونن اومیدوارم اون هایی که تو این سرور ناراحت شدن و با ناراحتی سرور و تمومه کرده یا میکنن یادشون باشه این فقط بازیه و باید توش خندید و چیز یاد گرفت و مهمتر از همه بخشش داشت تنفر حس جالبی نیست و جز ناراحتی چیزی به همراه نداره و اونهایی که بعضی ها رو ناراحت کردن اینقدر مرد باشن که تقاضای بخشش کن (منظور روال عادی بازی نیستا)

راستی علیرضا زایستر یه سوال دارم داستان حاج کاظم و تو چیه میشه شفاف کنی؟؟؟؟ اخرش کی شاگرد کی بود؟؟؟؟
    اگه میخواین همو ببیند بزارید یه زمانی که من باشم حداقل یه شیرینی خشک به دوستان بدم
    سلام

دادا پیشاپیش قدم نو رسیده رو تبریک میگم و ارزو میکنم با اومدنش شادی و شیرینی زندگیت چند برابر بشه

حال و روز منم رو چکمه مث شما بود اما با یه چیزش حال کردم لینک رو که نگاه کنی قهرمان من اخرین قهرمانی بود که ایستاده مرد 250 تا پماد رو خودش خالی کرده بود انقدر لول گرفت که رفته بالای قهرمان خود امیر
    در زمان صلح پسران پدران را به خاک میسپارند و در زمان جنگ پدران پسران را

11. تشکر gorbehnareh تشکر نمود
    پسندیدن gorbehnareh پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط علی اشرفی نمایش پست ها
    سلام
    قبل از اینکه بقیه دوستان شرق بیان لینک همرهای قشنگشون رو بذارن من یه چند تا لینک فقط جهت خنده بذارم حوصله دوستان سر نره فعلا
    http://dejkoob.ir/ir/report...70,6044eebd5c0

یکی از دوستان رقیب چند روز پیش گفت حضور پررنگ تری تو سرور داشته باش منم گفتم به حرفش احترام بذارم 5 روز رو اکانت مولچتون بودم
    البته میگم فقط محض خنده بود . حیف که دوستان خوبم در شرق رفتنی شدن و از دیشب انگیزه از من گرفته شد گرنه قابلیت های بیشتری از یه اکانت تک دهی به نمایش در میومد
    فایل پیوست 795

پ . ن . میدونم الان یه سری از دوستان ش . غ دادشون میره هوا که این نامردی بود و فلان ! قبل از هرگونه اعتراضی باید عرض کنم سایدی که کلی دف از یه اکانت تو ساید رقیبش موقع اتک تو اکانتای سایدش هست و اون دف بک میشه میان تو فروم با کمال .... میگن آی شمال شرق نامردی دف ساید خودشو بک داد ! ( منظورم اکانت سیاوش هست ) این ساید حق هیچگونه اعتراضی به این حرکت که هیچ نامردی هم توش نبود نداره .
    مرسی
    علی اشرفی

تبریک علی جان حرکت زیبایی بود

آفرین واقعا فقط دفعه بعدی ببین طرف اسم دهکده هاش چیه اونو بزار من دهکده 57 ندارم اومدی گذاشتی king057 حواست کجاست تبریک 2.6.000 میلیون گندمخور از سوپر همرهای ما دیوار کردی احسنت . اما خودتم میدونی - مولتی - پوش و..... اگه .کام بود اون اکانت الان با آیپی های لاگین شده روش دلیت بودن :دی با اون همه پوش به هرحال حرکت جالبی بود این دم آخری مرتضی گفت بزار همرهارو بزنم اینجا دیوار میشیم حذف میکنیم میریم گفتم خودشون دارن میرن واسه چی به هرحال وقتی تارگتی نباشه چنین تارگت هایی جالبه

http://dejkoob.ir/ir/report...fc,574a8b5c6c4

این لینک کامل

سرتم مثل کبک نکن زیر برف 4 بار عکس گذاشتم که نیما دف بک کرد 1.700.000 میلیون از اکانت siavash144 و 900ک از اکانت
    mr.gogoliتازه نیروهاشم گذاشت تو کپش که من نتونم رید بزنم دیوار شم که ایمیلش دست ایشون بود بارها هم به دوستان گفتم جاسوسه و میدونستم باهاش چراغ چک میشه حتی یک روز صبح یکی از دوستان فهمید که این اکانت جاسوسه ساعت 5 صبح وقتی من نبودم روش لاگین شد از شرق !
    به هرحال شما شرقی ها سزای بازی کثیفتون رو دیدید جز اکانت phonix - fox - king - که حقشون نبود چنین بلا یی سرشون بیاد بقیه اکانتها مقصرش بازی کثیف نیما ss panzer بود
    پس اول بازی پاک ارائه بدید تا سرور اینجوری نشه

تبریک به Ss panzer بابت همر خوبش البته با جنگ آموز شخصی !
    امیر دامبولیک الو... کفش نو خریدی مبارک باشه لا اقل این دم آخری داری میری درست جواب نامه بده :|

Amir Alone
    ویرایش توسط WerWoLF : 12-24-2014 در ساعت 09:06 AM

13. تشکر BLACK WAR تشکر نمود
    پسندیدن BLACK WAR, pOtEntAtE پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط WerWoLF نمایش پست ها

سلام خدمت همه دوستان و دشمنان در چهار گوشه اين دژکوب مجازي

من واقعا بعد از خوندن پست هاي دوستان متاسفم شدم . توي 6-7 سال بازي ما در سرور هاي ايران - .کام کسي انگ نامردي به شخص بنده و اکانتم نزده بود . اما نامردي زيادي ديدم اين آقاي علي د هيروز شما خداي بازي پاک سابقشو اسپيد بازا ميدونن اکانتهارو با نامه سياسي حذف ميکرد چون رفيق صميمي اشکان و افشين بود . همر ميزد ديوار چيف توافقي و......... ميتونيد از ابوذر بخوايد براتون بگه ميتونيد از اسپيد بازها بپرسيد کل تاثيرش تو شمال شرق چي بوده هر سرور که اومد جنگ داخلي تو شمال شرق راه مينداخت و در اخر 100 تا همر توي شرق نابود ميشد به خاطر اين آقا و تيمش
    يکي از دلايل رفتن من از شمال شرق همين اقا و کثيف کارياش بود . اما از ابوذر - علي دهيروز - امير واريور - خشايار حميد13 و........ تمام بچه هاي شمال شرق ميتونيد بپرسيد پاک ترين پلير دژکوب ايران به جرات ميگم خودمم و مظلوم ترين چون راند آخر کسي که گلد- سيلور - منابع - پلير اکانتشم ( دوال) من براش اورده بودم با کمک يه سري پلير با داشتن پسورد که رکورد تبر دنيا بود 0 شد خشايار بيا شرح بده.

خب بريم سراغ همر fox ميثم 1000 بار از انسانيت مسعود تعريف کرد من به همين Dread هم تو بازي گفتم نميزنمت چون ديدم تو بازي فهم شعورش خيلي بالاست گيم براش فانه هيچوقت نزدمش به شخص خودش هم گفتم تا اين بازي برام فانه که ميام رعد خالي ميزنم براي کتيبه . تا الان 2 ميليون رعد زدم در و ديوار بخنديم . نه اينکه صبح تا شب حرص کتيبه و کوفت و زهر مار بزنم ما آدميم انسانيت حاليمونه !

همر phonix - noonoo- king cyrus همر پيام عزيز که نميشناسمش چه سودي و ضرري به حال من داشت؟ زدنش دردي از من دوا ميکرد؟ خصومتي وجود داشت؟ اصلا اکانتش چجوري به من رسيده؟ پروندشو ببنديد چون اصلا نميشناسمش . پس دليلي براي توضيح نميبينم اما متاسفم بابت خوردن همر چه 1ک نيرو چه 1ميل همر noonoo نيما جان توضيح داد بهتون عکساش هم موجوده ! پسورد من در زمان داشتن چکمه منحصر در اختيار ليدرها و پلنرهاي دو سايد بود . همر king cyrus اين بنده خدارو اصلا نميدونستم تو سرور وجود داره چون نه پاپ باز بود نه چيزي من نديدمش تو سرور براي ايشونم متاسفم
    کساني هم که دفاعي کوبيدن به ما نامه هاشون هستm.k.a که بعد 0 شدن کپش اومد حدود 300ک دفاعي زد به چکمه منحصر - ديشب هم pat 0 mat کپ ايشونم خودم زدم نيروهاش رو گريز بود

کتيبه چشمان جنوب شرق - اکانت weed master 10 بار روش فيک رفتم سبز برگشت بعد با 200 کاتا و تک هيرو اوردمش همرشم صفر کردم بعدش فهميدم ماله آرش اگزمن بوده که فروخته به جنوب شرق
    استحکام منحصر با اکانت واندر دهکدش زده شد و اين بيخيالي جنوب شرق رو نشون ميداد به تک همر اومد ! اما وقتي اومد تو سايد ما کل دفاعي 10-15 اکانت و گندمش از اول سرور مختص اين کتيبه شد !
    چکمه بزرگ شمال شرق . اين چکمه توسط غرب زده شده بود اکانت vampire ! بعد زدن برگردوندمش اما وقتي نامردي ديدم پسش گرفتم ميتونيد تاريخچشو ببينيد
    جنگ آموز ابوذر خان جاسوسي از حسام آيرون من - کاتا از اکانت بنده چکمه بزرگ داشتم اون زمان فکر کنم - هيرو رو با ختلاف 17 ثانيه از اکانت jizz زدم باز هم زياد يادم نيست تايمش اما طي پلن زده شد
    http://dejkoob.ir/ir/report...06,10703377657

اما کثيف کاري نيماss panzer اوليش که فرض ميکنيم حق با شماست 2.5 ميليون دفاعي siavash144 تو تايم مستي از مهدي پسورد و ايميل گرفت همرهاشو 0 کرد دفاعياشم بک داد از بي گندمي 25% لاست داد
    بک دادن دفاعي mr.gogoli و داشتن ايميل اين اکانت که در شمال غرب بود

اين هم سندش 10 بار به محمد و مهدي گفتم ايميل اين اکانت رو يا بديد يا حذفش کنيد . آخرشم دست آقا نيما بود پس 2.700.000 دف از چکمه منحصر بک ميشه و کتيبه چکمه منحصر رو ميبرن ميتونيد شبيه ساز بزنيد و حساب کنيد ديوار بوديد يا نه !
    چک کردن چراغ در اتحاد Persian TM توسط اکانت فوق يکي ديگه از شيرين کارياي اقا نيما بوده که کپ هايي که ما براي تامين کتيبه هاي منحصر غارت ميکرديم رو با چراغ 0 کردن لينک هاشم پاک کردن !
    چکمه جنوب غرب و زدن نان کپهاش با چراغ هم به کنار
    چيف آرتيمش ( نيما عزيز) با چک کردن چراغ به کنار
    دم از پاک بازي نزن شما ليدر پلنر
    کثيف کاري بعديشم زدن اکانت مولتي بقل اکانت شخص بنده هست که کلا مولتي اکانت ممنوع دفاعي دوتا سايدو کرده اونجا همر ديوار کنه ! پس نيايد بگيد تقصير منه! من نه شماهارو ميشناسم نه دسترسي به شما و اکانتهاتون دارم اما آقا نيمايي که بازي براش تا اين حد مهمه که زندگيشم کنار گذاشته با اين همه کثافت کاري احتمال بيشتري ميره اين حرکات رو زده باشه !

دوستان شرق باز هم ميگم من مسئول تفکر شما نيستم شما آزاديد در فکر کردن و نظر دادن اين کل توضيحات من بود

برداشت با خودتون

ما هم شايد حذف کنيم اما شايد.....

با تشکر از مرتضي عزيز که تا اينجا بازي واقعا عين يه برادر بزرگتر کنارم بود

تشکر از کيراد عزيز که کل وقتشو براي سايد گذاشت ( يه دونه باشي رفيق ) و اکانت بندرو مورد عنايت قرار داد

و بنيامين سون که مدت کوتاهي در بين ما بود

امير سعيد Assefaltojar که يک بار لاگين کرد رو اکانت :دي

KING OF SE TeaM

Amir Alone Boy

خيلي خنده دار حرف ميزيني

بارها گفتم ما اولين بارمونه اومديم سرور اسپيد ... نرمال بازي مي کرديم .... تو سرورهاي نرمال تاکتيک چک کردن چراغ ( که تخصص
    شماهاست ) وجود نداره به خاطر سرعت پايين .... سرعتي ترين پلن توي 12 ساعت به بالا انجام ميشه .... شايد باورت نشه ولي
    زماني که ما ثبت نام کرديم حتي فکر نمي کرديم شاخ ترين کار پلنراي اسپيد همين چک کردن چراغ و اجراي پلناي دمه صبحه !!!! .....
    اگر مي دونستيم ثبت نام نمي کرديم چون اين بچه بازي ها واسه نسل شماست !

همين که شما به خيال خودت فکر ميکني با چک کردن چراغ داشتيم جمعتون مي کرديم يعني هنوز دود از کنده بلند ميشه !!!

راجب اکانت siavash144 هم که واقعا نبايد حرف بزني !!! موندم با چه رويي راجبش داري حرف ميزني ... همراشو کوبيدي , دفشو که
    نذاشتيم استفاده کني .... اومدي با اکانتش فيدر زني هم مي کردي که خود مهدي پسورد اکانت رو عوض کرد ... يه چندتا فحشم به تو
    و خيانتت فرستاد ... نامه هاش موجوده

همه ي اينارو گفتم ولي 100% مي دونم هيچ تاثيري روت نداره .... چون ما هم اين سني که الان داري رو , سپري کرديم

دلم واسه بازيکناي قديمي تنگ شده

اميدوارم 7-8 ساله ديگه که اگه تونستي جايگاهي مثل نيما براي خودت بدست بياري !!! يه بشر مثله خودت گيرت بيوفته , ببيني
    اون موقع هاچي بودي !!!! .... نيما از دستت چي ميکشيده

پ.ن : اکانت ما تایم حذفش نزدیکه .... بهتره دنبال یه اکانت دیگه بگردی که با بردن اسمش تو فروم خودتو بالا بکشی ( البته فک نکنم
    پیدا کنی )

پ.ن * : مطمعن باش بعد اینکه پست منو ریپلای کردی و اومدی گفتی که نیما اس اس اون کارو کرد , این کارو کرد , جوابی از طرف نیما
    نمی بینی ... دلیلش رو بعد اون 7-8 سالی که گفتم می فهمی

پ.ن ** : در جواب اون دوستی که می گن اکانت ما با پوش بالا اومده : کابوی جان اکانت ما 1 بیگ همرو 2تا همر لارج داشت که بدونه
    حتی 1 دونه پوش از مولتیا بالا اومده بود ... فقط هر از چند گاهی با تروپای واندرمون منابع بر می داشتیم اونم فقط واسه گندم
    گواهشم اینه که تا الان جرات حمله کردن به هیچ کدوم از همرامونو نداشتین .... چون مثله شما دفسازارو رید نمی زدیم که دف نداشته
    باشیم همر مخفی کنیم .... همرامون تابلو بود منتهی با 2-3 میل دف ثابت روشون و 4-5 میل دف شناور کنارش ... اگر می خواستیم
    همرو مخفی کنیم باید دفسازامونو رید میزدیم و از اتحادم میزدیم بیرون !!!! مثل کاری که شما کردی از اول سرور .... پس واسه ما از
    سبک بازی حرف نزن که خندمون می گیره ... هر زمانی تونستی 12 میل دفاعی رو اکانتت نگه داری و 3تا همر مثله اکانت SS بکشی
    بیرون بیا اینجا سبک بازی کردن یاد بده گل پسر .... شما هم به این سبک بازی بعد از 2-3سال میرسی عزیزم =))

پ.ن آخر : جواب ریپلایتون رو هم نمی دم ... حالا بای تو پستت بگو : جوابی نداشتم که جوابی ندادم , مارم بخندون با پستت این دم
    رفتنی

این پستم آخرین پست بنده تو این سرور بود ... از تمام دوستانی که خواسته یا نا خواسته دلخورشون کردم عذر خواهی می کنم ... فراموش نکنید که دژکوب فقط یه بازی هست .... نزارین یه صفحه ی مانیتور که چند تا نوشته و عدد داخلش هست روی شخصیت و زندگیتون تاثیر بزاره و وادار کنه اون چیزی باشین که نیستین

یه تشکر هم از تمام دوستانی ( هر 4 تا ساید ) که مارو تحمل کردن ... افتخاری بود کنار دوستان بازی کردیم .... شاید با این اتفاقاتی
    که برای دژکوب افتاده و ارزش ها جاشون عوض شده آخرین سرور ما کنار دوستان بود که تجربه کردیم ....

خداحافظ کثیف ترین سرور تاریخ دژکوبی ام .....

موفق و پیروز باشید
    ویرایش توسط ZartVam : 12-24-2014 در ساعت 11:04 AM دلیل: بای
    وقتي برنده ميشوي، نيازي به توضيح نداري! وقتي مي بازي چیزی برای توضیح دادن نداری!
    هیتلر

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

این دوستمون در حدی نبود ریپلای بشه فقط میگم در حدی نبودید که این سرور در مقابل ما واستید پس همتون حذف کردید
    وقتی کریلوید نشون میده 70ک کاتا 70ک رمر واندر مارو به زور 50 لول میندازه که این همر رو شماها تو خوابتونم نداشتید حذف بهترین گزینه بود به بهانه مختلف :دی

siavash144
    اکانتی بود که دست ما بود 1 دونه دفاعیشم تو غرب نمرد چون هرجا فیک بود دفاعی میداد بهترین گزینه برای اکانتی که دوتا کتیبه که ازش زدن برگردوندم همین کار بود شما هم حذف کردی پس اینجا دیگه پست نزار - هرکی این سرور ادعای شاخی کرد شاخش شکست اون 150ک شمشیر 5ک کاتاتم تو اون اکانت مولتیت که خفت شد ماله شما بود یا devil? آقا مانی تونم که ادعا میکرد یه همرش چیف شد حتی توانایی چیف بک نداشتید در عوض شما چه کردید ؟:دی نه تونستید یه همر چیف کنید نه کتیبه بزنید کلا وقتی فهمیدید در حد و اندازه غرب نیستید خودکشی نهنگ ها راه انداختید

در ضمن مسئولیت نه مسعولیت
    مطمئن نه مطمعن

ما نوب شما خوب اما گلم جیگرم شما پلیرهای نوب نرمال باز که وقتی میخواستید ساید دیگرو بزنید 48 ساعت تو راه بودید هیچ جوره خودتونو با یه اسپید باز مقایسه نکنید . ما دیر بجنبیم همرامون چیفه پس همیشه گوش بزنگیم ! گفتم دیگه شماها دیگه فسیل شدید شما قدیمی شما شاخ اما نمیدونم وقتی ما تو اسپید راند 1 بازی میکردیم شما کجا بودید الان هر سروری میریم اسم اکانت مارو میزارن رو خودشون میدونی چرا؟! چون همین آدمی که داره واست پست میزاره جایی 100 کرد و منطقه ای رو جمع کرد رو به روی روس ها ! روس میدونی چیه؟ نحوه بازیشونو دیدی؟ میدونی تو .کام 45 میلیون واندرت دف کنه یعنی چی؟ نه نمیدونی در حدی نیستی آخه بدونی همون حذف براتون بهتر بود

موفق و موید باشید

ویرایش توسط WerWoLF : 12-24-2014 در ساعت 11:26 AM

16. پسندیدن hakhamaneshi, 3king3 پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

[QUOTE=WerWoLF;11886]تبریک علی جان حرکت زیبایی بود

تبریک به Ss panzer بابت همر خوبش البته با جنگ آموز شخصی !
    امیر دامبولیک الو... کفش نو خریدی مبارک باشه لا اقل این دم آخری داری میری درست جواب نامه بده :|

Amir Alone[/QUOTE

سلام

بسته دیگه امیر ناموسن حالم رو داری به هم می زنی وقتی هنوز انسانیت بلد نستی !!!

برو پسر خوب ازت روم غرب رکورد گرفتم تمام این چند روز رو به کثیف بازی یای شما گوش می کرم

مثل تو نیستم بگذارم کف فروم اما به ناموس زهرا یه بارم تو فروم شعر بگی آپ کردم اینجا که دیگه سر

بلند نکنی . حرفی که کیوان گف اون موقع از امیر هر کاری بر می یاد الان قبول می کنم . خیلی حرفا

هست که بگم اما می گذارم به حساب این که به بلوغ زود رس رسیدی و هنوز خوب و بد رو تشخیص نمی دی

منم دیگه این سرور نمی یام چون فک نمی کنم اینجا یه بازی باشه .

همتون در زندگی موفق باشید .

یا علی
    در رفاقت رسم ما جان دادن است / هر قدم را صد قدم پس دادن است

saeid walkers

18. تشکر M3nTaL, Glory OF Roman تشکر نمود
صفحه 150 از 182 نخستنخست ... 50100140148149150151152160 ... آخرینآخرین