صفحه 2 از 6 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 56

موضوع: محدودیت تک دهکده برای لاگین چندنفره (دوال/جانشین) در سرورهای جدید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط BariSH_N نمایش پست ها
    واقعا جالبه !

یه روز گفته شده اینجا باید طبق قوانین .کام جلو برید , یه روزم گفته میشه چرا باید طبق .کام رفت جلو؟

این محدودیت و هر محدودیتی و بازی و غیره کاستی و برتری های داره که باید با اونا روبرو شد و مطمئنن این محدودیت گذاشته شده به نفع بازیکنان هست.

برادر من بد عادت شدیم دیگه حالا باز ترک عادت موجب مرض است:دی
    بعد یه مشکل دیگه که هست قبلا ادرس سرور میزدیم مثلا:
    ts7.dejkoob.ir
    بدون مزاحمت خارج می شد.
    الان به عنوان مثال بزن:
    d3.dejkoob.ir
    خارج نمیشه :دی
    خلاصه میخواید یه چیزی رو تغییر بدین کامل تغییر بدین یا کلا تغییر ندین :دی
    (این سرور های جدید بازی نکردم البته نمیدونم خروج بدون مزاحمت رو داره یا نه کلی گفتم)

2. تشکر saeed تشکر نمود
    پسندیدن saeed, Ðŕ. Şђǒϯğύŋ پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط _ARTEMIS_ نمایش پست ها
    برادر من بد عادت شدیم دیگه حالا باز ترک عادت موجب مرض است:دی
    بعد یه مشکل دیگه که هست قبلا ادرس سرور میزدیم مثلا:
    ts7.dejkoob.ir
    بدون مزاحمت خارج می شد.
    الان به عنوان مثال بزن:
    d3.dejkoob.ir
    خارج نمیشه :دی
    خلاصه میخواید یه چیزی رو تغییر بدین کامل تغییر بدین یا کلا تغییر ندین :دی
    (این سرور های جدید بازی نکردم البته نمیدونم خروج بدون مزاحمت رو داره یا نه کلی گفتم)
    وقی رو login.phpهم میرفتیم خودکار از اکنت خارج میشد و صفحه لوگین باز میشد
    این دوست عزیز حق دارن این تعقیرات باید باهم اعمال بشه
    Oops

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط BariSH_N نمایش پست ها
    واقعا جالبه !

یه روز گفته شده اینجا باید طبق قوانین .کام جلو برید , یه روزم گفته میشه چرا باید طبق .کام رفت جلو؟

این محدودیت و هر محدودیتی و بازی و غیره کاستی و برتری های داره که باید با اونا روبرو شد و مطمئنن این محدودیت گذاشته شده به نفع بازیکنان هست.

صد البته اگر بشه طبق قوانین کام پیش رفت خیلی بهتره
    چون بالانس بازی بهم نمیخوره و اگر محدودیتی بوجود میاد برای همه (هر سه نژاد ) بوجود میاد
    شما به همین تغییرات اخیری که دادید توجه کنید و نتیجش رو هم ببینید
    چندی پیش با یه گرزی میشد به واحه و ناتار حمله زد
    نتیجش این بود که هیچ رومنی را حداقل تا سه ماه اول تو تاپ غارت نمیدیدیم
    یه جورایی اصلا نمیشد اکانت رومن را با تروپ بالا کشید
    الان که حداقل قدرت مهاجم را برای اتک به واحه طبق قوانین کام درنظر گرفتید این شده نتیجش
    اون اکانتهایی که با فلش قرمز مشخص شدن رومن هستن. اونم تو هفته 5 که البته اولین هفته حضورشون تو تاپ غارت هم نیست

حالا اگر بشه با توجه به پایین بودن تعداد پلیرها نسبت به سرورهای کام,
    تغییراتی را اعمال کرد که کمک بشه به پلیرها و بالانس بازی هم بهم نخوره,
    خیلی هم عالی تر میشه
    جا داره از زحماتی که برای بهتر شدن بازی میکشید تشکر کرد
    T.s7 R1 : a.lionلطفا ثبت نام کنید. T.s7 R2 : 3zar
    T.s7 R3 : schizophrenia
    L1:WhiteBird.P.M

5. تشکر Omid, moderator تشکر نمود
    پسندیدن saeed, Ðŕ. Şђǒϯğύŋ پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 3zar نمایش پست ها
    حالا اگر بشه با توجه به پایین بودن تعداد پلیرها نسبت به سرورهای کام,
    شرمنده از پست شما نقل گرفتم ولی این جمله رو تو فروم این سایت زیاد دیدم که واسم قابل درک نبوده هرگز
    مخصوصا تو بحت تخم ریزی ناتار و واحه مهم ترین گیر بازیکنا این بود که اینجا تعداد پلیر کمه پس باید تخم ریزی کمتر بشه تا ما راحت منابع بزنیم

این آمار عمومی سروریه که شما توش بازی میکنین که 5هفته است که ران شده

این آمار سرور 5.کام که نزدیک 3ماه که ران شده که تقریبا نصف سرور شما پلیر داره

اینم آمار سرور 6.کام که آخرین سرور .کام ران شده است که تقریبا برابر با سرور شما پلیر داره اونم به خاطر جنجالی بودن راند قبل اش که جزو معدود سرورایی بود که تونستیم با کمترین پلیر واندر 100 کنیم و کل واندرای سرور دست بچه های اکسیس(شمال غرب سرور12 .آی آر) بود

به عنوان کسی که از ابتدا تقریبا .کام ام بازی کردم آمار همیشه در این حد بوده و مشکلات خیلی بیشتر از اینجا چون اونجا همیشه تقریبا بالای 70% اکانتا فعال ان و کسایی که فارم میشن تا ماه دوم بازی حذف میکنن چیزی به عنوان فارم باقی نمیمونه مث ایران ام نیست مولتی هانترا بدون رودرواسی برای پوش و مولتی اکانت و... پانیشایی میزنن که اکانتت کاملا برگرده به صفر

متاسفانه به قول دوستمون ماها بد عادت شدیم اونم نه اینجا ماهارو دژکوب .آی آر ورژن 4 بد عادت کرد که 30ک اکانت تو هر سرور بود که 25ک از اینها اکانتای پنل سیلور بودن که با منابع سطح 10 کل سرور و فول رید جواب میدادن 25ک اکانت روزانه ماجراجویی میرفتن و حاصلشون مستقیما وارد حراجی میشد که هر وقت وارد حراجی میشدی با کمترین قیمت هر چقدر دوس داشتی اثر هنری و کتیبه و نوار و غیره در اختیار بود و ...و...و...

به نظر من خیلی بهتر اگه قوانین به قوانین اصلی تبدیل بشن و مدیرا در مقابل خواسته های متفاوت بازیکنا نرمش کمتری نشون بدن
    ویرایش توسط ArTaM : 11-23-2014 در ساعت 11:15 PM

7. پسندیدن saeed, ZartVam, HIPPO پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ArTaM نمایش پست ها
    شرمنده از پست شما نقل گرفتم ولی این جمله رو تو فروم این سایت زیاد دیدم که واسم قابل درک نبوده هرگز
    مخصوصا تو بحت تخم ریزی ناتار و واحه مهم ترین گیر بازیکنا این بود که اینجا تعداد پلیر کمه پس باید تخم ریزی کمتر بشه تا ما راحت منابع بزنیم

اینم آمار سرور 6.کام که آخرین سرور .کام ران شده است که تقریبا برابر با سرور شما پلیر داره اونم به خاطر جنجالی بودن راند قبل اش که جزو معدود سرورایی بود که تونستیم با کمترین پلیر واندر 100 کنیم و کل واندرای سرور دست بچه های اکسیس(شمال غرب سرور12 .آی آر) بود

به عنوان کسی که از ابتدا تقریبا .کام ام بازی کردم آمار همیشه در این حد بوده و مشکلات خیلی بیشتر از اینجا چون اونجا همیشه تقریبا بالای 70% اکانتا فعال ان و کسایی که فارم میشن تا ماه دوم بازی حذف میکنن چیزی به عنوان فارم باقی نمیمونه مث ایران ام نیست مولتی هانترا بدون رودرواسی برای پوش و مولتی اکانت و... پانیشایی میزنن که اکانتت کاملا برگرده به صفر

متاسفانه به قول دوستمون ماها بد عادت شدیم اونم نه اینجا ماهارو دژکوب .آی آر ورژن 4 بد عادت کرد که 30ک اکانت تو هر سرور بود که 25ک از اینها اکانتای پنل سیلور بودن که با منابع سطح 10 کل سرور و فول رید جواب میدادن 25ک اکانت روزانه ماجراجویی میرفتن و حاصلشون مستقیما وارد حراجی میشد که هر وقت وارد حراجی میشدی با کمترین قیمت هر چقدر دوس داشتی اثر هنری و کتیبه و نوار و غیره در اختیار بود و ...و...و...

به نظر من خیلی بهتر اگه قوانین به قوانین اصلی تبدیل بشن و مدیرا در مقابل خواسته های متفاوت بازیکنا نرمش کمتری نشون بدن
    دوست عزیز
    من کاری به ورژن 4 ندارم
    ورژن 3.6 را درنظر بگیریم بهتره
    الان طبق عکسهایی که زحمت کشیدی و گذاشتی
    تفاوت بازیکنهای فعال هر دوتا سرور را در نظر بگیر
    کدومشون بیشتره؟
    اصلا قابل مقایسه با هم هستن؟
    کی میگه هر بازیکنی که فارم میشه حذف میکنه؟
    تو ورژن 3.6 همیشه سر فارم دعوا بود تا جایی که برای کسی که اکانتی را فارم میکرد قانون میگذاشتن که مثلا
    تا یک هفته فرصت داره خودش تنها اون اکانت را غارت کنه
    یادته اکثر پلیرهای خوب و غارتگر, حداقل تا یکماه وارد هیچ اتحادی نمیشدن تا بتونن غارت خوبی داشته باشن؟
    آخر سرور هم که میشد دفاعهای چند میلیونی تو واندرها جمع میشد......و.. و...و...و

الان دیگه از این خبرها نیست
    از اول سرور میزنیم تو سرمون که لطفا اکانتهایی که میخوان بازی کنن را نزنید
    فارمشون نکنید
    ساید ضعیف میشه
    به نظرت چرا؟!!!!!

از اینا که بگذریم
    اصلا مگه میشه اول سرور کسی را فارم کرد؟
    غول چراغ جادو و قفس و ...

شما عکس میگذاری و میگی تعداد پلیر زیاده
    من دارم میبینم که اینطوری نیست
    ویرایش توسط 3zar : 11-23-2014 در ساعت 11:33 PM دلیل: یه چیزایی جا افتاده بود
    T.s7 R1 : a.lionلطفا ثبت نام کنید. T.s7 R2 : 3zar
    T.s7 R3 : schizophrenia
    L1:WhiteBird.P.M

9. پسندیدن ArTaM, cyrous پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دوستان یه حرف میزنم ببینید درست میگم یا نه :

آقا اگه بناس با .کام قانون یکی بزاریم و بگیم چون اونا گذاشتن خوبه ما بزاریم که سنگ رو سنگ بند نمیشه.
    اگه می خواین قانونارو از اونا بردارین یه قانون رو برنمیدارن
    باید همه قانونا مثل اونا باشه.
    حالا من خیلی وقته .کام بازی نکردم و قانوناش از دستم در رفته ولی به کل نمیشه یه قانون گذاشت یکی نذاشت.

الان یه دوستی گفت که زمان واندر باید 4 نفر رو ده های مختلف باشن. حالا بیا درستش کن. دیوونه میشی میری بزنی واندر آپ شه یهو میبینی رفتی پایتخت.

و نقل قول اون دوستی که گفت حوصلمون سر میره اینا :
    قصد جسارت ندارم ولی ما همه بیکار که نیستیم 5 نفر میریزم 15 مینی کارو تموم میکنیم یکی میزاریم پاش و میریم. نمیشه خو 5 نفر بیایم بعد همه ببینیم اون کی چیکار میکنه. اصلا اعصاب خورد میشه.

بعد اینکار قطعا واسه اونایی که تیم قدیمی و پلن قدیمی دارن کلا از بیخ کارشون ساختست.

این بود حرفای من.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 3zar نمایش پست ها
    دوست عزیز
    من کاری به ورژن 4 ندارم
    ورژن 3.6 را درنظر بگیریم بهتره
    الان طبق عکسهایی که زحمت کشیدی و گذاشتی
    تفاوت بازیکنهای فعال هر دوتا سرور را در نظر بگیر
    کدومشون بیشتره؟
    اصلا قابل مقایسه با هم هستن؟
    کی میگه هر بازیکنی که فارم میشه حذف میکنه؟
    تو ورژن 3.6 همیشه سر فارم دعوا بود تا جایی که برای کسی که اکانتی را فارم میکرد قانون میگذاشتن که مثلا
    تا یک هفته فرصت داره خودش تنها اون اکانت را غارت کنه
    یادته اکثر پلیرهای خوب و غارتگر, حداقل تا یکماه وارد هیچ اتحادی نمیشدن تا بتونن غارت خوبی داشته باشن؟
    آخر سرور هم که میشد دفاعهای چند میلیونی تو واندرها جمع میشد......و.. و...و...و

الان دیگه از این خبرها نیست
    از اول سرور میزنیم تو سرمون که لطفا اکانتهایی که میخوان بازی کنن را نزنید
    فارمشون نکنید
    ساید ضعیف میشه
    به نظرت چرا؟!!!!!

از اینا که بگذریم
    اصلا مگه میشه اول سرور کسی را فارم کرد؟
    غول چراغ جادو و قفس و ...

شما عکس میگذاری و میگی تعداد پلیر زیاده
    من دارم میبینم که اینطوری نیست
    به نظرم اتفاقا باید با ورژن 4 مقایسه کرد چون اینجاام ورژن 4.4 که بیسش ورژن 4ه
    کاملا درسته تفاوت بین بازیکنای فعال کاملا قبول دارم که زمین تا زیرزمین متفاوت ان و متاسفانه ما ایرانیا اصلا بازی گروهی برامون قابل درک و اجرا نیست
    به طور مثال تو همین سرور 5.کام که بچه های ما(سرور 6.کام راند قبل) استارت زدن و ساید جمع کردن(البته فقط 3-4تا از اکانتای اون سرور) با 2.8ک پلیر تو ساید ما شمال غرب فقط 14تا اتحاد با میانگین بالای 30 اکانت تو هر اتحاد هست که نصف این تعداد اتحاد تو سایدبا چند برابر پلیر برای ایران نگیم نادر خیلی کمیابه ولی سبک بازی به گونه ایه که مجبوری هدفمند بازی کنی و خوشبختانه پلیرای خارجی عالی همکاری میکنن در صورتی که من تو .کام حتی یکبار با پلیرای ایرانی تا جایی به مشکل خوردم که مجبور شدم یه اکانت بغل رنک 1 غارت سرور که ایرانی بود بزنم اکانتشو قفل کنم تا نذارم با فارم کردن اکانتای اتحاد خارجی مانع نپ مون بشه

متاسفانه سبک بازیه ماها به طوریه که فکر میکنیم باید 10تا اکانت که میتونن 10تا همر بدن بیرون با چند میلیون دف فارم کنیم تا خودمون 2تا بیگ همر بکشیم
    زمان 3.6 ام اخلاقمون همین بود فقط احترامی که به لیدرا گذاشته میشد خیلی بیشتر از الان بود البته اون لیدرا کجا و امثال من و بعضی از دوستان کجا

اول سرور فارم کردن تو این ورژن خیلی راحته با یه قهرمان سواره کمی لول گرفته و پماد میشه خیلی راحت از روی کل گرزیای اکانتای متوسط و ضعیف تو 20*20 اکانت رد شد فقط جلوی گول کم میاره
    البته غول چراغ جادو و قفس و گریز لشکریان برای تمامی ده ها همونطور که شما میگین تو این ورژن 4.4 برای اکانتای متوسط رو به بالا که استفاده میکنن
    کاملا متفاوت با دسته ی اوله

منظور از تعداد بالای پلیر منظور تعداد اکانت(اکانت غیر فعال. مولتی اکانت و فارم ) توی سرور بود که اشتباه از نگارش من بود و کاملا درسته که پلیر فعال کمتره

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

والا همینجو که خودت هم اشاره کردی سرور دات کام همیشه تا اونجا که منم یادمه همینجو کم پلیر بوده. اکثرا داخل سرورهای مختص به کشور خودشون پلی میکنن و سطح بازی در اون دات کم انچنان بالا نیست بنظرم. قبلا که اینجو بود حالا نمیدونم اما خو پلیر شاخ هم توش پیدا میشه اما اونا دژکوب استاندارد پلی میکنن که در طی سالیان تجربه و رفع ایراد شده که خیلی متفاوته با این که ما داریم.
    الان یدونه قانونش وضع شده ببینین دیگه !

البته من خودمم برام هم یک حسن تلقی میشد که راحت شده بودیم و مکافاتای قدیم نداشتیم بدیش هم اینکه متوجه نمیشدیم که الان چند نفر رو اک هستن.
    یعنی در کل یک مزیت خوب داشت 20 تا مزیت بد دردساز. دیییی

13. پسندیدن ArTaM پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

راسی امید جان وقتی این قانون رو گفت گفت این فایده داره وقتی کسی میاد رو اکتون شما متوجه میشید و غیرو :

آخه امید جان تا طرف بفهمه که یارو کارشو کرده. بعدشم اکانت اونایی هک میشه که فایده داشته باشه. اک فایده دار هم فقط یه حرفه ای توش بازی می کنه. و یه حرفه ای این قد نوب نیست رمزش لو بره.

در کل همون حرفم رو میگم : یا قانون رو حذف کنین یا تغییر قابل قبولی درش اعمال کنید

با تشکر

15. پسندیدن Ðŕ. Şђǒϯğύŋ پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دوست گرامی سعید شما چند وقته دژکوب بازی میکنی؟بنده نظرمو اعلام کردم تقریبا همه هم موافقن شما راست میای میکوبونی تر سر ما
    شما میگی با 20ده میخوای همر بکشی؟دوست گرامی قربان ما کی گفتم با 20 ده همر میکشیم؟ ما با 4ده همر میکشیم حالا شما فرض کن 6نفر رو اک هستین هر کی به کار خودش میرسه اکانت به خوبی مدیریت میشه و دغدغه اینو نداری الان من اتک میدم یه بازیکن دیگه ده چینج میکنه خراب میشه همه چی
    قرار باشه یه نفر رو اک باشه که فایده نداره
    اون دوست عزیزی ک گفته دات کام هر چی باشه خوبه.شما اصلا تا حالا دات کام رفتی ببینی چجوریه یا فقط شنیدی که خوبه؟لیست فارمشو دیدی؟اینجا اون لیست فارم رو بزارن ببینم دو روز دیگه پلی میدی یانه
    اینجا قرار نیست دات کام بشه ای ار هست شما باید قوانینی بزارین ک بالاتر و بهتر از دات کام باشه نه کپی دات کام بزارین.یعنی دات کام حمایت تازه واردین رو برداره شما هم باید بردارین چون دات کام گذاشته؟
    امید جان پست میذارین ک اینکارو کردین ن اینکه قراره اینکار انجام بشه پس گزینه نظر دادن به این پست رو بردارین ما الکی نظر ندیم وقتی هیچ فایده ای نداره.من تو این فروم ندیدم پستی گذاشته باشین و با نظر کاربراتون موافق باشین
    منی ک پلن میچنینم با برنامه جلو میرم نیاز دارم چند نفر همزمان رو اکانت رو دهکده های مختلف کار کنن
    اینا حرف من تنها نیست....

کوچیکتون هومن
    ◀❂✘آهـــــــــــاے رفـیــــــق :
    مــا گـفـتـیـم کــوچـیـکـتـیـم ....
    امـا قـرار نـبـود تـو فـک کـنـے گـنـده اے ها !!♣♣

صفحه 2 از 6 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین