نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا عملکرد مولتی هانتر رضایت بخش بوده؟

رأی دهندگان
28. نظرسنجی بسته شده است.
  • بله

3 10.71%
  • خیر

25 89.29%
صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 2345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 44

موضوع: انتقاد به عملکرد مولتی هانتر

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.2pac نمایش پست ها
    گل گفتی و نظر ما هم همینه
    جلوی مولتی اکانتی گرفته بشه نه اکانتی که 6-7-8-20 ده داره بسته به زمان سرور و روی اکانتش دف و همر هم میکشه و ای پی خاص خودشو داره حالا کپشو هم میده مجتبی ماتریکس که تو سایدشه و وقت بیشتری از اون میذاره و همر خوب میکشه که در اخر به سود سایدش استفاده میشه گرفته بشه
    من یه جوز دیگه هم مثال میزنم
    الان تو سرور 5 ایکس شمال غرب 40 تا اکانت داره و میانگین همر هر اکانت 2 تا هست و مجموعا چیزی بین 60 تا 80 همر داره رید میزنه و مسلما منابع نمیاد برا همرا اما ساید دیگه کلا 8 تا پلیر به زور داره و منابع خوبی میاد براش. حالا منی که لیدر سمالغرب هستم میام اکانتایی که پلیر داره و دف سازه کپ هاشون رو تقسیم میکنم بین اکانتای همر ساز که بتونن همرشون رو شارژ کنن اما مولتی هانتر میاد اکانتارو محدود میکنه میگه مولتی هستن و این باعث شده هم پلیر اون اکانتا بعد از 1 هفته که میبینن اکانتشون باز نشده بیخیال بازی بشن و ول کنن برن و این ضرر به ساید و حتی خود سرور هست . متاسفانه قانونی مبارزه با مولتی اکانتی گذاشتن اما درست نزاشتن و این ضعف این قانون هست که هر پوشی رو پوش از مولتی تشخیص میدن

2. تشکر mohsen.2pac تشکر نمود
    پسندیدن mohsen.2pac پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MATRIX III نمایش پست ها
    من یه جوز دیگه هم مثال میزنم
    الان تو سرور 5 ایکس شمال غرب 40 تا اکانت داره و میانگین همر هر اکانت 2 تا هست و مجموعا چیزی بین 60 تا 80 همر داره رید میزنه و مسلما منابع نمیاد برا همرا اما ساید دیگه کلا 8 تا پلیر به زور داره و منابع خوبی میاد براش. حالا منی که لیدر سمالغرب هستم میام اکانتایی که پلیر داره و دف سازه کپ هاشون رو تقسیم میکنم بین اکانتای همر ساز که بتونن همرشون رو شارژ کنن اما مولتی هانتر میاد اکانتارو محدود میکنه میگه مولتی هستن و این باعث شده هم پلیر اون اکانتا بعد از 1 هفته که میبینن اکانتشون باز نشده بیخیال بازی بشن و ول کنن برن و این ضرر به ساید و حتی خود سرور هست . متاسفانه قانونی مبارزه با مولتی اکانتی گذاشتن اما درست نزاشتن و این ضعف این قانون هست که هر پوشی رو پوش از مولتی تشخیص میدن

دقیقا مبحث داره درست پیش میره و به نتیجه میرسه و اسه سرورای بعدی- من هم نظرم همین هست که پوش از مولتی اکانتی جدا بشه- شاید من دوست داشته باشم مجتبی رو پوش بدم و این مولتی اکانتی مجتبی نیست

اینو رفع کنیم خیلی از مشکلات واسه همه پلیر ها حل میشه

الان جوری شده که همه زود در مورد پوش گارد میگیرن و من دنبال اینم که پوش بده یا خوب؟ اگر بده که کلا این بازی میره زیر سئوال وقتی 5میل دف بخوای جمع کنی تو واندر یا بر عکسش یه واندر با 5 میل دف رو بزنی

4. تشکر MATRIX III تشکر نمود
    پسندیدن MATRIX III پسندید
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

در صورتی که اکانت ها باهم رابطه آیپی و جانشینی نداشته باشند تخلف نیست و اکانت محدود نمیشه. البته جز مواردی که یک اکانت پلیر نداره و لاگین هاش فقط جانشینی هست. درین صورت هم با تخلف پوش برخورد میشه.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    در صورتی که اکانت ها باهم رابطه آیپی و جانشینی نداشته باشند تخلف نیست و اکانت محدود نمیشه. البته جز مواردی که یک اکانت پلیر نداره و لاگین هاش فقط جانشینی هست. درین صورت هم با تخلف پوش برخورد میشه.
    سلام و درود
    در سرور w50 تمام اکانت ها با این مشکل رو به رو شدند پلیر هم داشتند برای مثال اکانتایی که 10 تا دهکده داشتند و اکانتایی که 2تا دهکده داشتندهم محدود شدند در حالی که نه ایپی مشترک داشتند و نه موارد جانشینی از طرفی در زمان کتیبه ها اجازه پوش به تمام اکانت ها داده شد خب چه کاریه ؟ اگر قانونه کامل رعایت بشه اگر میخواید ازاد کنید بزارید از اول سرور ازاد باشه . بهتر خودمون قانونای خودمون رو دور نزنیم :|

با تشکر

All men dream, but not equally. Those who
    dream by night in the dusty recesses of their minds, wake in the day to find that it was vanity: but the dreamers of the day are dangerous men, for they may act on their dreams with open eyes, to make them possible.

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط alir3za نمایش پست ها
    سلام و درود
    در سرور w50 تمام اکانت ها با این مشکل رو به رو شدند پلیر هم داشتند برای مثال اکانتایی که 10 تا دهکده داشتند و اکانتایی که 2تا دهکده داشتندهم محدود شدند در حالی که نه ایپی مشترک داشتند و نه موارد جانشینی از طرفی در زمان کتیبه ها اجازه پوش به تمام اکانت ها داده شد خب چه کاریه ؟ اگر قانونه کامل رعایت بشه اگر میخواید ازاد کنید بزارید از اول سرور ازاد باشه . بهتر خودمون قانونای خودمون رو دور نزنیم :|

با تشکر
    یکی از مواردی که یادم رفت بالا آوردن اکانت با آیپی فقط vps هست. که مشخصا مولتی اکانت محسوب میشه.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

یکی از مواردی که یادم رفت بالا آوردن اکانت با آیپی فقط vps هست. که مشخصا مولتی اکانت محسوب میشه.
    امید جان آی پی وی پی اس کاملا مشخص هست و همه دوستان از وی پی اس برای غارت خودکار استفاده میکنن که اون هم با جانشینی میزارن نه پسورد اصلی. قبول کنید قانون مشکل داره و اکانتی که پلیر و آی پی خاص داره هم محدود کردید
    الان همه سایدا از این روش استفاده میکنن که تو آبادی اکانتایی که احتمال بدن غارت میشه دف ریخته میشه. حالا اکانتی که پلیر داره و بازی میکنه اما کپشو میده به من میگه بیا غارت کن یا جانشین میکنه یا پسورد کسی که جانشین کرده میگیره میده که بریم رو اکانت که یه وقت دفاعی نریزن تو آبادی. حالا این میشه رابطه جانشینی و بن میشه؟ اگر این باشه که کلا دژکوب رو به هم ریختید
    یکی از مشکلات ما اینه که شما به هیچ صورت زیر بار اشتباهاتتون نمیرید
    به قول یکی از دوستان چند ساله داریم انتقاد میکنیم همیشه هم حق با شما بوده نه پلیر
    ویرایش توسط MATRIX III : 01-11-2017 در ساعت 02:47 PM

9. تشکر Alir3za تشکر نمود
    پسندیدن Alir3za پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام خدمت همه دوستان

مدیریت عزیز امید جان

داداش گل من بمن میتونین فرق پوش گرفتن با غارت رو بمن توضیح بدین از نظر مدیریت سایت.

چون مولتی هانتر سرور w50 بمن گفت به شما در این باره توضیحی داده نمیشود!!!

بعدش میاد اکانت رو مولتی اکانتی میشناسه!اکانتی که اکانت لیدر اتحاد و 11تا دهکده و 2تا پلیر روشه!!!

چون من شب که افلاین بوده آبادیشو غارت کردم!!! محدودش کرده!!!

اینکه کسی افلاین میشه شب ها و غارتش کنی پوش گرفتنه؟؟؟یا مولتی اکانته با 11تا دهکده؟؟؟

به یه اکانتی تو یه ساید دیگه اتک زدیم منابع پر بوده لاست هم دادیم منابع نیاورده!!!این مدیریته که شما دارید؟؟

قانونی که جدیدا گذاشتین رو با چه کسایی مشورت کردین؟؟؟

خودتون تصمیم گرفتین این قانون جدید رو بزارید؟؟

اگه خودتون تصمیم گرفتین یعنی پلیرها حق رای دادن نداشتن؟؟؟

اگه پلیرهایی رای دادن و مشورت گرفتین بگید کجا و کدوم پلیر ها بودن بدونیم اصلا لیدر چه ساید و چه سروری بوده

چن نفر بودن اصلا

این پلیرهایی که اگه شما ازشون رای گرفتین اصلا صلاحیت اینکه از طرف کلیه پلیرها نظر بدن رو داشتن!!!

شما با مدیریتی که دارید میکنید پلیرهاتون رو از ساید خودتون سوق میدین به ساید های معتبر تر که اعتبار جهانی داره یا حداقل مدیریتش قوی تره

من با پوش گرفتن مخالفم و با مولتی اکانتی هم مخالفم.اما اینکه پلیر روش باشه داره بازی میکنه به عنوان مولتی اکانتی شناخته بشه نمیتونم هضم کنم!!

امیدوارم جواب هاتون مثه مولتی هانتر های سرور 50 و 5x نباشه

یه جواب منطقی بدین همه قبول میکنن

امیدوارم جواب هاتون قانع کننده باشه

یا علی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

یعنی اگه اکانت x .اکانت y رو غارت کنه.بدون هیچ تلفاتی.همیشه هم بزنه.اما x با y هیچ گونه ای پی مشترکی و جانشینی نداشته باشند.مشکل نداره؟
    چون اینجوور که شما دارید محدود میکنید.ما دیگه کسیو نمیزنیم فارم کنیم.چون خسارت میدیم.شما هم سریع طرفو محدود میکنید.نمیتونیم غارتش کنیم.کلا دیگه فارم وجود نداره.
    تکلیف ما چیه؟

12. تشکر MATRIX III, nima achelis, M.HERO تشکر نمود
    پسندیدن MATRIX III, nima achelis, M.HERO پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

عزیزم این حرف رو الان داری میزنی

اکانت ghel gheli تو سرور 50 نه جانشینی داشتم نه ip داشتم.پلیر هم روش بوده.چرا مولتی اکانتی شناختین؟؟؟

10میل واسش مخفیگاه زدین.5تا هم دهکده داشت.اشتباه کردین بیایین بگین آقا ما اشتباه کردیم معذرت میخواییم.بیایید واسه جبرانشم تو سروهایی که این اشتباه رو انجام دادین گلد های اکانتشون بهشون پس بدین تا یاد بگیرین پلیرها مسخره شما نیستن.و شما باید در قبال باگی که سرورتون داشته مسئولیت پذیر باشین.

اسم اکانت من تو سرور 50 هیومن بوده human.

بررسی کنید ببینید با اکانت قلقلی اگه ای پی داشته یا جانشین بوده من 5میلیون همین الان واریز میکنم به حسابت

اگه هم نداشته بیا بگو تو فروم ما اشتباه کردیم حق با شماست.حداقل واسه یه بار تو این چن سال بگین واسه روحیتون بد نیس!! و گلد اکانت های سرور 50 رو بک بدین

بخاطر ایراداتی که از طرف شما بوده

سامسونگ کل گوشی هایی که واسش هزینه کرده بودو بخاطر مشکل فنی که داشت جمع کرد و هزینه هاشونم داد

شما واسه 4تا رقم مجازی فک نکنم مشکلی داشته باشین!!!!

عادلانه نیس به نظر من.کمه این غرامت اما از هیچی بهتره!!

14. تشکر MATRIX III, M.HERO تشکر نمود
    پسندیدن MATRIX III, M.HERO پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط nima achelis نمایش پست ها
    عزیزم این حرف رو الان داری میزنی

اکانت ghel gheli تو سرور 50 نه جانشینی داشتم نه ip داشتم.پلیر هم روش بوده.چرا مولتی اکانتی شناختین؟؟؟

10میل واسش مخفیگاه زدین.5تا هم دهکده داشت.اشتباه کردین بیایین بگین آقا ما اشتباه کردیم معذرت میخواییم.بیایید واسه جبرانشم تو سروهایی که این اشتباه رو انجام دادین گلد های اکانتشون بهشون پس بدین تا یاد بگیرین پلیرها مسخره شما نیستن.و شما باید در قبال باگی که سرورتون داشته مسئولیت پذیر باشین.

اسم اکانت من تو سرور 50 هیومن بوده human.

بررسی کنید ببینید با اکانت قلقلی اگه ای پی داشته یا جانشین بوده من 5میلیون همین الان واریز میکنم به حسابت

اگه هم نداشته بیا بگو تو فروم ما اشتباه کردیم حق با شماست.حداقل واسه یه بار تو این چن سال بگین واسه روحیتون بد نیس!! و گلد اکانت های سرور 50 رو بک بدین

بخاطر ایراداتی که از طرف شما بوده

سامسونگ کل گوشی هایی که واسش هزینه کرده بودو بخاطر مشکل فنی که داشت جمع کرد و هزینه هاشونم داد

شما واسه 4تا رقم مجازی فک نکنم مشکلی داشته باشین!!!!

عادلانه نیس به نظر من.کمه این غرامت اما از هیچی بهتره!!

من هیچ حرفی نمیزنم که نگید پلیر ساید خودتون هست. به نظر شما این اکانت مولتی هست؟
    Capture.JPG

16. تشکر M.HERO تشکر نمود
    پسندیدن M.HERO پسندید
صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 2345 آخرینآخرین