صفحه 61 از 107 نخستنخست ... 1151596061626371 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 601 تا 610 , از مجموع 1066

موضوع: بحث و گفتگوی سرور فینال 95

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام دوستان

من نه اس ای بازی میکنم نه میخوام از کسی یا تیمی دفاع کنم یا سایدی رو تخریب

فقط تا اونجا که من میدونم داشتن اکانت توی ساید حریف اکانتی که از اول سرور تو اون ساید باشه و خودشون بالا بکشن گلد بزنن و این داستانا کثیف بازی نیست بلکه نشون دهنده برنامه ها و سیاست های ساید صاحب اکانت در طول بازی هست

این قضیه هیچ ربطی به خرید یا فروش اکانت و کتیبه نداره

این که شما بتونی مولتی یا اکانت ساید حریف رو تشخیص بدی بستگی به هوش و تجربه لیدر ساید داره این که حالا یه سایدی نتونسته تشخیص بده تقصیر کسی نیست

جووون فینال داره جذاب میشه :d
    آی ام شاخ مجازی هاوار یو؟ لطفا ثبت نام کنید.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MATRIX III نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    یه ضرب المثلی هست که میگه: نو که بیاد به بازار کهنه میشه دل آزار. حالا این ضربالمثل برای جنوب شرق صدق میکنه. عرفان عزیز که با جنوب شرق متا بود چکمه بزرگ رو داد دست جنوب شرق و چشمان یونیک هم گفت جنوب شرق بزنه حالا که جنوب غرب شروع به برنامه ریزی کرده و میخواد بازی رو جدی تر از قبل ادامه بده دوستان جنوب شرقی از پس دادن کتیبه تفره رفتن
    دوست عزیز چکمه بزرگ nw رو ما زدیم و عرفان فقط تک هیرو ارسال کرد اونم رو تایمی که خودم بهش دادم و کتیبه برداشته شد که به طبع عرفان باید کتیبه رو میداد به SE که داد.
    چشمان یونیک رو هم طبق درخواست عرفان ما از ناتار زدیم که بخاطر عدم توانایی ساید sw تو جمع کردن کتیبه هاش بود که شما در این مورد باید بیشتر از همه در جریان باشی.

نقل قول نوشته اصلی توسط MATRIX III نمایش پست ها
    البته شنیده ها حاکی از اینه که جنوب شرق به سمت شمال غربی که همیشه میگفت هیچی ندارن و نوبن رفته و دست برادری باهاشون داده و به همین دلیل هم هست که حالا از دادن چیزی که قرض گرفتن پشیمون شدن.
    عرفان عزیز بهت گفته بودم به جنوب شرق هیچ اعتباری نیست و یه روزی شما رو دور میزنه به این حرف منم رسیدی.
    درسته که ما با nw برنامه ای برای متا داشتیم ولی به دلیل اینکه دوستان nw در حین مذاکرات متا اقدام به اتک دادن به اکانت های SE کردن متا از نظر ما منتفی شد و اون ها هم پاسخ ما به این حرکتشون رو دیدن ( کتیبه جنگ آموز رو میگم) . در کل SE کنار سایدی که زیر رو میکشه نمی مونه حالا چه با اتک های غافلگیر کننده به کپ دفسازها چه با فروش کتیبه و یا هر چیز دیگه ای
    پس دیدی که ما سایدی رو دور نزدیم و این دوستان دیگه بودن که کم لطفی داشتن و شرایط متا رو با رفتارشون زیر پا گذاشتن
    شما به فکر SE نباش که آیا سایدی رو دور میزنه یا نه . sw باید به فکر شما باشه که دائم تو پیچی (دوباره نیان کتیبه ازتون لینک سبز ببرن صلوات)
    دَر این دَرگَه که گَه گَه کَه کُه و کُه کَه شَوَد ناگَه

مَشو غَرّه به اِمروزَت که اَز فَردا نِیی آگَه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa-bi nam نمایش پست ها
    دوست عزیز چکمه بزرگ nw رو ما زدیم و عرفان فقط تک هیرو ارسال کرد اونم رو تایمی که خودم بهش دادم و کتیبه برداشته شد که به طبع عرفان باید کتیبه رو میداد به SE که داد.
    چشمان یونیک رو هم طبق درخواست عرفان ما از ناتار زدیم که بخاطر عدم توانایی ساید sw تو جمع کردن کتیبه هاش بود که شما در این مورد باید بیشتر از همه در جریان باشی.

مصطفی جان داداش گلم به من داری میگی شما زدی؟ جرا اخه خالی میبندی؟ چکمه بزرگ شمال غرب رو خودم کلین کردم. پلیرهام تایم کاتا رو دقیق نداده بودن و هیرو من یکم زودتر خورد و دوباره که زدیم اس دبلیو اومد برد. البته شاید شما دقیقا در جریان نستید و بهتون اشتباه امار دادن بهت

4. نپسندیدن titan2, purya نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط St0rm نمایش پست ها
    ا سلام و درود بیکران خدمت سروان عزیزم
    علیرغم میل باطنیم این پست رو ریپلی میکنم. چون پاسخ به اینگونه پست ها آدم رو تو یه بگو مگو میندازه که حداقل من ازش فراریم . والا در چندین پست حداقل خود بنده اشاره کردم که با هیچ سایدی متا (توجه کنید متا) نکردیم .
    و دلیلی هم نمیبینیم که با سایدی متا کنیم قبلا هم گفتم. علتش اینه که بازم میگم فراموشتون نشه ،قبلا هم گفتم نشون به این نشون.

در مورد اینکه اس ای با ان دبلیو صحبت کرده ، عطا حی و حاضر بیا اینجا اگر بنده به شما حتی یه میس کال حتی یه کلمه صحبت کردم یا من یا تیمم بفرمایید بنده بازی رو ببوسم و بذارم کنار . اس ای درسته تاپ لیدر نداره به صورت خاص اما بچه ها بطور جمعی تصمیم میگیرم و فکر میکنم من یا یکی از بچه ها جز این تصمیم گیرنده ها هستیم . حالا ما میگیم صحبتم نکردیم شما میفرمایید دست هم دادن ؟؟؟ شما اگر یه ذره به فکر پلی دادنتون بودید بجای گوش دادن به حرف خرس خاله ها اوضاعه سایدتون بهتر بود. در مورد اینکه ما به شما اتک نمیدیم و شما هم به همین منوال بر اساس اینه که ترجیح میدیم یه سمت مرزمون رو حداقل دوستمون نیستن دشمنمون هم نباشن . اینم داستان اتک ندادن ما به شما وگرنه معنا و مفهوم متا به یه شکل دیگه اس . یه چند تاشو میگم : شما یه ساید ما هم یه ساید رو میزنیم یا میخوریم ، تارگت های مهم رو پلن مشترک میریم ، تارگت ها رو با هم مشخص میکنیم ، دف به هم میدیم دف از هم میگیریم ، کتیبه میدیم و میگیریم نه اینکه کتیبه بدیم به و بگیریم با دشمنه مشترکمون ، اسم اتحاد ها یکی میشه ، یه روم تشکیل میدن و روم متا شکل میگیره ، حالا کدومش اتفاق افتاده ؟؟؟
    ببین اگر بنا بر گرفتن ایراد بنی اسراییلی باشه شما و سایدت متهم ردیف اولید چرا اینجور به قضیه نگاه نمیکنی شما (میخوام چند خط مثل خودتون ایراد بگیرم). ساید جنوب غرب کتیبه مرتاض منحصر یکی از مهمترین کتیبه ها برای اند گیم رو شوهر داده بدونه لاست (داستانش اصلا مهم نیست چجور و چرا . مهم نتیجه اس که کتیبه بدونه یه دونه لاست رفته) حالا چشمان یونیک و چکمه بزرگ دادید ؟؟؟؟ اگر این دادید هست پس اون مرتاض منحصر چی میشه ؟؟ میشه ندادید؟؟؟ حالا رو کی اعتبار هست رو کی نیست میشه بگی ؟؟؟غیر از این بوده مگه کتیبه رو از روی ناتار توجه کن با لاست بچه هامون بلند کردن؟؟؟ حالا آوردن که دست دشمنه مشترکمون نیفته شما باید یه دستت درد نکنه بگی که نگفتی (عجله نکن نمک خور نمکدون شکن نیستم ،کامل داستانا بخون و عصبی نشو ) حالا یه هفته بعد بیای بگی کتیبمو بده ؟؟؟ پس بفرمایید خدنگ شما بودیم دیگه ؟؟ شما میگفتی ما کلین کنیم تک هیرو بری بیاری شما اینجور بهتر نبود ؟؟؟ اگر کتیبه رو بچه ها زدن تایمش رو مشخص باس میکردید که نکردید ما طبق عرفش و صدمه ای که اکانتی که کتیبه رو زده دیده از کتیبه استفاده میکنیم . اما اما اما اگر حس کنیم که اون کتیبه میره پیش اون مرتاضه خبری از کتیبه نیست . چرا چون ما اینور زور بزنیم تضعیف ساید رقیب رو بکنیم شما تقویت ساید رقیب و بعد هم از گزند بلایای آسمانی اس ای در امان باشید و فردا واسه خودمون بشید رستم ؟؟؟ خب چکاریه .
    اگر از نظر شما ما خدنگتون هستیم خب الان شما برو سه تا راز بزرگ و 4 تا چشم بزرگی که زمین هست رو بزن من بعد یه هفته میام میگیرم ازت .
    (الان متوجه شدید آدم بخواد بی منطق باشه بی منطق هم جواب میگیره البته در برابر بی منطقی شما کاملا منطقی بود حرفام )
    پاراگراف بالا چیزی نیست که من بپسندم و جز اخلاقیاتم نیست .فقط گفتم که در جریان باشی ما هم حواسمون به دور و برمون هست .

اما جمله آخرت رو جواب نمیدم چون میذارم به حساب جو گرفته شده توسط خرس خاله ها .

سلام بر شما دوستان
    چون اسم من رو برده بودید این پست رو جواب میدم و سیار کوتاه
    شما صحیح میفرمائید من نه با شما تماسی در ارتباط با متا داشتم و نه صحبتی کردم ولی آقایان مهدی لوسیفر، مصطفی بینام، میثم امپریال و علی فلوید با مسئولین ساید شمال غرب مذاکره کردند ودر ارتباط بودند و از تیم شما بنا به گفته ها دعوت شده بود که به علت حضور نداشتنتون در اکانت از جلسه بی خبر ماندید و در آن جلسه حضور نداشتید و قرار بوده تشریف داشته باشید
    پیروز و سربلند باشید
    عطا

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط St0rm نمایش پست ها
    سلام و درود بیکران خدمت دوستان عزیزم

اول از همه بابت اینکه سرور داره داغتر و جذابتر میشه خوشحالم . تبریک به مدافع و تبریک به مهاجمین . کتیبه هم مبارک ساید اندبلیو . اینجور کتیبه زدن لذتش بیشتره همه بچه های سرور هم بیشتر حالشو میبرن .

اتک های ساید اندبلیو باعث شد چند تا نکته رو یادم بیاد و بد نیست بازگو بشه. اما پست بنده جهت زیر سوال بردن شخص خاصی نیست و کلی هست.

معمولا پلنر ها دنبال این موضوع هستند که با کمترین لاست از طرف خودی بیشترین لاست رو از حریف بگیرن و مهترین هدف اینه که به تارگت مورد نظر دست پیدا کنن حالا یا کتیبه یا صفر کردن کپ نانکپ یا صفر کردن واندر یا هر چیز دیگه ای . با این تفاسیر لینک بالا سراسر اشتباه تو پلن هستش چرا که با فلسفه کمترین لاست از خودی و بیشترین لاست از حریف منافات داره . (بازم میگم پلنر حتما چیزی رو دیده که ما نمیبینیم )

با کمی توجه به نوع دفاع مدافع متوجه میشید که مدافع از داشتن دفاع اختصاصی برای مقابله با سواره نظام بشدت رنج میبره . عدم رعایت تناسب نیروی دفاعی سواره نظام و پیاده نظام مشهوده . شاید دوستان بگن سرباز پیاده نیروی مناسبی هم برابر پیاده و هم سواره اس ، درسته اما نیروی دفاعی تخصصی سواره نظام نیست . بگذریم . بهترین همری که میتونه روی این چینش دفاعی وحشتناک دفاع رو جارو کنه همر رومن هست . خب دوستان میگن مسلمه همر رومن همواره از قویترین همر هاست حتی اگر استعدادشون کمتر نسبت به همر های توتن باشه اما پوینتی نزدیک به همر های توتن دارن . اما موضوع چیز دیگریست . همر های رومن بعلت داشتن سواره نظام خیلی قوی و همچنین بعلت داشتنه آبشخور استعدادشون خیلی بهتر نسبت به شوالیه توتن یا شوالیه گول بالا میاد به همین منظور بهترین همر برایه اتک به مدافع لینک بالا همر رومن هست . بگذریم برگردیم به لینک های بالا .
    همر اول اومده خورده و لینک هم نگرفته یعنی پوینتش خیلی پایین بوده دیوار رو هم صفر نکرده همر دوم و سوم هم خورده که تقریبا همر سوم بطور کامل دیوار شده ، هیرو هم که سکته زده چون نود درصد به بالا نیرو های تحت امرش پر پر شدن .
    با احتساب به نیروی مدافع تو اتک دوم با همر اول تو اتک اول تقریبا البته تقریبا میشه مقدار دفاع رو بدست آورد .

http://dejkoob.ir/kirilloid.ru/warsi...U#u4229,51996U
    البته روش محاسبه بطور قطعی درست نیست اما شبیه سازی هست دیگه . از رویه لاست اتک و جمعش با مقدار دفاعی که تو اتک دوم مشخص هست میشه تخمین زد که دفاع چقدر هستش .
    تقریبا دفاع به این مقدار هست :
    http://dejkoob.ir/kirilloid.ru/warsi...U#u4600,57000U
    معمولا که نه اما قانونا همر بزرگتر جلو میره . طبق سواره نظامی که همر بیدلی داره که 52 کی هست حدودا باید 70 کی شمشیر زن هم داشته باشه اگر و اگر این همر به همراه دو کی رم میخورد به این دفاع ببینید چجور دف رو رنده میکرد . و سه تا همر سالم میموند مطمئنا اگر همر بیدلی جی بی جی اس رو همواره روشن نگه داره دو تا سواره و دو تا پیاده میده بیرون اما سه تا همر دیگه حتی اگر جی بی جی اس شون روشن نباشه سه تا سواره سه تا پیاده میده بیرون هر جور حساب کنیم بصرفه بود که همر بزرگتر جلوتر میخورد . مگر اینکه پلنر دلایل خاص خودشون رو داشته باشن که حتما دارن . این به این دلیل نبود که پلنر زیر سوال بره فقط برایه این بود که اهمیت تقدم و تاخر خوردن همرها نشون داده بشه بود .
    http://dejkoob.ir/kirilloid.ru/warsi...U#u4600,57000U
    مدافع هم خوشحال باشه که به هیچ عنوان نمیتونست بهتر از این پوینت بگیره .

باز هم میگم این پست جهت تبادل اطلاعات فنی بود نه موضع گیری خاص روی شخصی .
    خدایی انقدر به همدیگه گیر الکی دادیم ترسیدم کسی شاکی شه و درگیری لفظی تو فروم ایجاد شه . خب چکار کنم.

ناصر بلک استورم
    یا حق

سلام
    خویبد دوستان
    یکم انصاف داشته باشید
    میتونید اتک اکانت امپریال رو با این اتک مقایسه کنید تا من یکم بیشتر متوجه بحث شما دوستان بشم
    میبخشید چون من نوب هستم و نمیتوم خوب مقایسه و تحلیل کنم و شما کتیبه ها روهم تو این مقایسه لطفا منظور کنید و توضیح بده ناصرجان چون قبولت دارم خودت حاضر بودی اگر جای ما بودی نیروی رومن رو پیشزن بکنی؟
    ضمنا شما بعد از دیدن لینکه حمله تحلیلی کردی که واقعا از شما بعیده و حمله کننده که بعد از دیدن لینک ها حمله نکرده با پلن حمله کرده یعنی با پیش فرض ها پلن داده شده
    با تشکر فراوان از لطفت
    عطا

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها
    ما صحبت کزدیم که این حق طبیعی ماست عرفان جان با هرکی میخوایم صحبت کنیم!!! مخصوصا با کار ساید شما تو این بازی!!! ولی باید بدونی از دیروز nw داره با اکانتایی مثل میر کپای اکانتای داخل ساید مارو میزنه و ما هم متعاقب اون جنگ کوچیک nw روزدیم!! دوستان ما متظر هیچ سایدی برای متا نیستیم. کسی کوچکترین حرکتی بر ضد se کنه جواب میبینه. جواب دوستان nw که میخواستن با زرنگی کپ 5 تا از اکانتای مارو کراپ لاک کننم همین جوابی بود که دریافت کردن.

درود بر آقا مهدی گل پاک باز
    شما دوست عزیز آخرش نفهمیدم کدوم طرفی هستی؟ پاک بازی میکنی که ادعاشو داری یا کثیف بازی که عملت نشون میده!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    پاینده و همیشه سربزیر باشی ولی نه به شرمندگی
    ویرایش توسط bide-vahshi : 09-26-2016 در ساعت 03:39 AM

وقتی پشتت حرف زیاده که
    یا آرزوشونه جات باشنُ نمیتونن
    یا اینکه میخوان باهات باشنُ نمیتونن

6. تشکر l0l:D تشکر نمود
    پسندیدن l0l:D پسندید
    نپسندیدن titan2, purya نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

عطا کثیف باز شمایی که زنگ میزنی میگی اکانتای فلانو خریدی و ما انونارو نزنیم!!! شب از همون اکانتا رو ما اتک میاد!!! بازی کثیف؟؟؟؟ 4 ماه تو سایدت همر کشیدم کتیبه بزنم به این میگی کثیف بازی؟؟؟؟
    راستی صداتو ضبط شده دارم که اسم اکانتارو میگی که خریدی. از بازی پاک حرف نزن پس شما که صدا رو نزارم همه بشنون!! از تو سایدت کتیبه زدم نوشه جونم!!! میتونی بزن!!!
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

برا من الان سوال شده بحث چی دارید میکنید
    شب صحبت برا متا شمال غرب رو 5 تا از کپ های جنوب شرق اتک گذاشت برا صفر کردن کپ ها ما هم جبران کردیم
    فقط اونا نتونستن صفر کنن ولی ما تونستین کتیبه بزینم
    حالا اگه همین جا توضیح بدن علت لانچ اتک رو کپ ها چ بوده کتیبه برگشت میخوره ب شمال غرب
    راستی زیادم برا صفر کردن اون ده تلاش نکنید هههههههههههههههههههههه

ممد قل قلی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط bide-vahshi نمایش پست ها
    - - - Updated - - -

سلام بر شما دوستان
    چون اسم من رو برده بودید این پست رو جواب میدم و سیار کوتاه
    شما صحیح میفرمائید من نه با شما تماسی در ارتباط با متا داشتم و نه صحبتی کردم ولی آقایان مهدی لوسیفر، مصطفی بینام، میثم امپریال و علی فلوید با مسئولین ساید شمال غرب مذاکره کردند ودر ارتباط بودند و از تیم شما بنا به گفته ها دعوت شده بود که به علت حضور نداشتنتون در اکانت از جلسه بی خبر ماندید و در آن جلسه حضور نداشتید و قرار بوده تشریف داشته باشید
    پیروز و سربلند باشید
    عطا

- - - Updated - - -

سلام
    خویبد دوستان
    یکم انصاف داشته باشید
    میتونید اتک اکانت امپریال رو با این اتک مقایسه کنید تا من یکم بیشتر متوجه بحث شما دوستان بشم
    میبخشید چون من نوب هستم و نمیتوم خوب مقایسه و تحلیل کنم و شما کتیبه ها روهم تو این مقایسه لطفا منظور کنید و توضیح بده ناصرجان چون قبولت دارم خودت حاضر بودی اگر جای ما بودی نیروی رومن رو پیشزن بکنی؟
    ضمنا شما بعد از دیدن لینکه حمله تحلیلی کردی که واقعا از شما بعیده و حمله کننده که بعد از دیدن لینک ها حمله نکرده با پلن حمله کرده یعنی با پیش فرض ها پلن داده شده
    با تشکر فراوان از لطفت
    عطا

- - - Updated - - -

درود بر آقا مهدی گل پاک باز
    شما دوست عزیز آخرش نفهمیدم کدوم طرفی هستی؟ پاک بازی میکنی که ادعاشو داری یا کثیف بازی که عملت نشون میده!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    پاینده و همیشه سربزیر باشی ولی نه به شرمندگی

سلام و درود خدمت شما عزیزان گرامی

تو همون پستی که در پاراگراف اولتون گذاشتید و جواب منو ریپلی کردید دقیقا گفتم ما تاپ لیدر نداریم بطور اخص ، تصمیمات گروهی گرفته میشه اینکه به تیم ما گفته شده من بیخبرم شما فرض کن 5 تا تیم گردن کلفت تو اس ای باشن که تصمیم میگیرن یکیش نباشه تصمیمات ناقض و ناقص هست ، اگر اومدن صحبت پس ابراز علاقه داشتن که نظر من به دلایل خودم اگر هم میگفتند منفی میبود ، حالا اومدن صحبت هنوز تصمیمی گرفته هم نشده دونستن انتظارات شما و بر آورده شدنه انتظارات بچه ها منوط به صحبت هست که اگر به تفاهم برسن متا شکل میگیره که نگرفته . که به زعم من خدارو شکر شکل نگرفته (نه اینکه شما مورد خاصی داشته باشید نه ، جسارت تلقی نشه). معمولا هم موقع صحبت کردن ها تا اعلام نتیجه یه آتش بس اعلام میشه که نشده و داستان ها پیش اومده.

عطا جان این بازی بر پایه ریاضیات شکل گرفته و بازی با اعداد و ارقام هست . من بهتون نشون دادم که اگر همر شما جلو میخورد چه اتفاقی میفتاد از لحاظ عددی و آمار اون دف انقدر لاست از شما نمیگرفت . اینکه دلم میاد یا نمیاد معنایی نداره منم گفتم پلنر یه چیزی دیده که من ندیدم اونم این بوده که همر های جلوزن پلیر نداشته . ولی این مساله نمیتونه آنالیز عددی منو زیر سوال ببره که از نظر آماری به صرفتون بوده یا نه . حالا همر رومن نخوره ،الان سرور من دارم همرهایی در حده 160 کی تبر و 75 تی کی میبینم، مهم این بود که سواره خوبی داشته باشه همین . همر شما خیلی هم قدر قدرتی نبود ممکنه همر 4 یا 5 ام تون باشه این همر رو دارم رو پلیر های ضعیف میبینم حالا شما که خودت نیازی به تمجید نداری . اتک ایمپریال رو هم پلنش رو ندارم فقط اتک خودشونو دیدم . کاری نداره شما همر هایی که پشت ایمپریال خورد رو بذار جلوزن بعد مقایسه کن چقدر لاست افزایش پیدا میکنه .
    http://dejkoob.ir/kirilloid.ru/build.php#mb=1&s=1.44
    اینم سایت شبیه ساز .
    منظورت از کتیبه ها رو هم مقایسه کن نفهمیدم . اگه اشتباه نکنم . اون جنگ آموز بود این چکمه بزرگ . اگر اشتباه متوجه شدم عذر میخوام .
    SILENC IS FOR STATUS

من مخالف اندیشه تو هستم اما حاضرم جان خود را بدهم تا تو آزادنه عقیده ات را بیان کنی !

10. تشکر purya, BlackSword, lucifer تشکر نمود
    پسندیدن purya, BlackSword پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

سلام

کاربران گرامی به شدت لحن این تاپیک نامناسب میباشد؛ لطفا در ادبیات و نحوه پست گذاشتن تجدید نظر بفرمایید؛ لطفا از نسبت دادن هر گونه کار خلاف به سایر کاربران بدون ارائه مستندات خودداری فرمایید؛ در صورت ادامه این روند تاپیک به مدت نا محدود بسته خواهد شد.

با تشکر؛ تیم انجمن دژکوب

12. تشکر lucifer, ArteshBod تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MOD anonYmous نمایش پست ها
    سلام

کاربران گرامی به شدت لحن این تاپیک نامناسب میباشد؛ لطفا در ادبیات و نحوه پست گذاشتن تجدید نظر بفرمایید؛ لطفا از نسبت دادن هر گونه کار خلاف به سایر کاربران بدون ارائه مستندات خودداری فرمایید؛ در صورت ادامه این روند تاپیک به مدت نا محدود بسته خواهد شد.

با تشکر؛ تیم انجمن دژکوب
    ممنون از بابت تذکرتون
    ولی اگه این نظارت تو بازی هم وجود داشته باشه کار به این صحبت ها داخل فروم بازی نمیکشه
    دَر این دَرگَه که گَه گَه کَه کُه و کُه کَه شَوَد ناگَه

مَشو غَرّه به اِمروزَت که اَز فَردا نِیی آگَه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط eelliissaa2014 نمایش پست ها
    با سلام
    خواستم بگم اکانت رو گذاشتم حذف ولی هم پسورد عوض شده هم رفته تو اتحاد اگر اینطور پیش بره مجبورم کارایی بکنم همه زحمتش پای بنده بوده

و اک رو دو دستی دادن به کسایی که نباید میدادن

با تشکر الیسا

- - - Updated - - -

اینم اکانتم تا روز کتیبه ها بای همگی امیدوارم هر کسی به حقش برسه نه مثل من
    الیسا
    فایل پیوست 2425

با سلام خدمت تمامی دوستان گل

من هیچ حرفی در این مورد ندارم فقط میخوام بدونید که زمین گرده !
    مخاطب خاص خودش میفهمه چی میگم

فدایی دارید
    abolfazl farvahar (boyka)

صفحه 61 از 107 نخستنخست ... 1151596061626371 ... آخرینآخرین