صفحه 25 از 26 نخستنخست ... 1523242526 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 254

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور x1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط amin hidden نمایش پست ها
    خب این سرور هم تقریبا تموم شده و مهمترین تهدید واندر شمالغرب هم خفت شد همر آقا رضا ب دیار باقی شتافت
    فایل پیوست 3332
    فایل پیوست 3333
    فایل پیوست 3334
    فایل پیوست 3335

اینم اسکات قبل حمله

فایل پیوست 3336

***توضیحات : اکانت فرو مهمترین همر های شمالشرق رو داشت و با این حرکت عملا دست شمالشرق خالی تر شد
    650 دف برا بیگ تو این تایم بازی یه کم سبکه اونم سایدی که از اول بازی 1 اتک هم روش نبوده و بیشترین پاپ سرور هم تو همین اتحاده بوده
    پیشبینی 2/5 میل دف رو بوده رو ده مثل اینکه حدود 5 تا6 همر هم اصلا وقت نشده بشینه و ده پریده و همرا بک خورده
    چیزی که معلوم بود از اول بازی ،، ne بعد حذف تعدادی از پلیرها فقط برا اینکه تو بازی باشن پلی دادن و برنامه ریزی نداشتن اصلا
    بلاخره بازی کردن و خسته نباشید میگیم به پلیرای اکانتش

2. تشکر amin hidden تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Assasin نمایش پست ها
    650 دف برا بیگ تو این تایم بازی یه کم سبکه اونم سایدی که از اول بازی 1 اتک هم روش نبوده و بیشترین پاپ سرور هم تو همین اتحاده بوده
    پیشبینی 2/5 میل دف رو بوده رو ده مثل اینکه حدود 5 تا6 همر هم اصلا وقت نشده بشینه و ده پریده و همرا بک خورده
    چیزی که معلوم بود از اول بازی ،، ne بعد حذف تعدادی از پلیرها فقط برا اینکه تو بازی باشن پلی دادن و برنامه ریزی نداشتن اصلا
    بلاخره بازی کردن و خسته نباشید میگیم به پلیرای اکانتش
    سلام خدمت عزیزان

کاملا حق باشماست دف بسیار ناچیزی بود و از طرفی پلن خوبی رفتن تیم رقیب و خسته نباشید میگم بهشون اما چند تا نکته:

نکته اول اینکه وقتی از نظر داشتن همر و یا دفاع و حتی تعداد پلیر فعال در شرایط خیلی ضعیف تری نسبت به رقیب باشی نمیتونی قید همری رو بزنی و این نقطه ضعف ما شد نقطه قوت پلن شمالغرب وگرنه حدود 2.5 میل دف روی همرهای اکانت فرو بود.

نکته دوم اینکه این چیزی که به مختصر اشاره شد در واقع 196 موج اتک سیم و لانچ 10-12 همر روی دهکده 2 ، همچنین 72 موج سیم روی جفت دهکده های دیگه بود هر کدوم 4 تا همر در واقع اثر همچین پلنی هم تا حدود دیگه ای تمرکز دف رو از بین برد.

و اما در اخر نقل گلایه یا بهونه نیستا اما حقیقت سایدی که 1 دونه اتک هم روش نبوده در واقع اینه:

اول اینکه تیمی در شمال شرق مستقلا حضور پیدا نکرد (تیم ولفلند بود که همون ابتدا وقتی هدف زیر سلطه بردن شمال شرق برای پرشین ناکام موند حذف کرد و رفت و مطرح کردند که وقت کافی ندارند و ...)

دوم اینکه اکانت هایی مثل بیگ من و الدرادو تحت عنوان لیدر در اغاز بازی شمال شرق رو دو دسته کردند همرهاشونم الان قاب شد روی سایدی که ریجستر کردند و همرهای اکانت مظاهر،اکانت ارتمیس،اکانت ترسو،اکانت نمسیس،اکانت لینخو،اکانت اونجر ،اکانت سروش و همچنین پلیرهای این ساید رو از بازی خارج کردند این از داخل از نظر روابط بین سایدی هم که باعث شدند جنوب شرق از بازی خارج بشه با دف به شمال غرب رسوندند!

سوم اینکه اکانت هایی هم که روشون حساب باز شد توی میدگیم وقت لانچ رمز عوض شد روشون و نهایتا بعضی هم فروختن در قبال مقدار ناچیزی گلد و دادن دست رقیب از طرفی و همچنین از طرف دیگه ساید نپ روی کتیبه ها زیر حرف خودش زد و عملا همرها روی کتیبه ها مثل یویو برمیگشت و ... که نهایتا توجیه کردند خودشون!

نهایتا این سایدی که فرمودید 1 اتک هم روش نبوده از داخل متلاشی شد
    و هنر شمال غرب بوده به هر حال درسی شد که روبروی تیمی که بردن به هر قیمتی معیارشون هست بدون تیم نباید بازی کرد و وقت گذاشت.نه اینکه از ترس یا بزرگی و چارشون نشدن! (این کجا و آن کجا)
    چرا که همچین سیاستی به خرج میدن و با یه سری افراد توی شمال شرق یه سری افراد توی جنوب شرق مشغول هم و خود زنی میکنند و صدای یک نفر هم صد البته نمیرسه به بقیه ! و نهایتا یه سبحان نامی هم توی جنوب غرب که رقیب اصلی یعنی تیم بیسمارک و واریور رو خارج کنه از بازی و اخرشم خود فروشی و مرتاض یونیک فروشی و نهایتا هم پرچم پرشین بالا و برد سرافرازانه ! (البته با کمال احترامی که برای اعضای این تیم و وقتی که دارند میذارند و هیچگاه همچین چیزی رو باور نمیکنند و قابل قبول نیست این صحبت ها واسشون)دمتونم گرم اینم یه روش بازی هست دیگه مبارک باشه.

اما امثال من به همچین سبک بازی ای افتخار نمیکنیم و لذتی هم واسمون نداره چرا که هیجان و لذت این بازی رو در مرحله اول به توازن بازی میدونیم یا وقتی تیمی رو خارج میکنیم بگیم پلن رفتیم نه که از اعتمادشون با مهره های نفوذی سواستفاده کردیم و ...(در واقع ضعف امثال ماها این مورد میتونه باشه)

هر کدوم از این بندگان خدا جای 4 تا پلیر مونده توی شمال شرق بودن همون میدگیم میرفتند دم دوستانی که موندند و وقت گذاشتند و اعتماد کردند هم گرم خیلی خیلی ممنونم ازتون ببخشید اگر کم و کاستی بود با این همه مشغله نمیشد هم پلنر بود هم لانچر بود هم دف کور بود هم پای 10-15 تا اکانت رها شده ی ساید موند تا جبران مافات بشه،خسته نباشید میگم خدمتتون هرچند بازی هنوز ادامه داره واقعا دستتون درد نکنه.

موفق و سرافراز باشید

4. تشکر Assasin تشکر نمود
    نپسندیدن amin hidden نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafaa نمایش پست ها
    سلام خدمت عزیزان

کاملا حق باشماست دف بسیار ناچیزی بود و از طرفی پلن خوبی رفتن تیم رقیب و خسته نباشید میگم بهشون اما چند تا نکته:

نکته اول اینکه وقتی از نظر داشتن همر و یا دفاع و حتی تعداد پلیر فعال در شرایط خیلی ضعیف تری نسبت به رقیب باشی نمیتونی قید همری رو بزنی و این نقطه ضعف ما شد نقطه قوت پلن شمالغرب وگرنه حدود 2.5 میل دف روی همرهای اکانت فرو بود.

نکته دوم اینکه این چیزی که به مختصر اشاره شد در واقع 196 موج اتک سیم و لانچ 10-12 همر روی دهکده 2 ، همچنین 72 موج سیم روی جفت دهکده های دیگه بود هر کدوم 4 تا همر در واقع اثر همچین پلنی هم تا حدود دیگه ای تمرکز دف رو از بین برد.

و اما در اخر نقل گلایه یا بهونه نیستا اما حقیقت سایدی که 1 دونه اتک هم روش نبوده در واقع اینه:

اول اینکه تیمی در شمال شرق مستقلا حضور پیدا نکرد (تیم ولفلند بود که همون ابتدا وقتی هدف زیر سلطه بردن شمال شرق برای پرشین ناکام موند حذف کرد و رفت و مطرح کردند که وقت کافی ندارند و ...)

دوم اینکه اکانت هایی مثل بیگ من و الدرادو تحت عنوان لیدر در اغاز بازی شمال شرق رو دو دسته کردند همرهاشونم الان قاب شد روی سایدی که ریجستر کردند و همرهای اکانت مظاهر،اکانت ارتمیس،اکانت ترسو،اکانت نمسیس،اکانت لینخو،اکانت اونجر ،اکانت سروش و همچنین پلیرهای این ساید رو از بازی خارج کردند این از داخل از نظر روابط بین سایدی هم که باعث شدند جنوب شرق از بازی خارج بشه با دف به شمال غرب رسوندند!

سوم اینکه اکانت هایی هم که روشون حساب باز شد توی میدگیم وقت لانچ رمز عوض شد روشون و نهایتا بعضی هم فروختن در قبال مقدار ناچیزی گلد و دادن دست رقیب از طرفی و همچنین از طرف دیگه ساید نپ روی کتیبه ها زیر حرف خودش زد و عملا همرها روی کتیبه ها مثل یویو برمیگشت و ... که نهایتا توجیه کردند خودشون!

نهایتا این سایدی که فرمودید 1 اتک هم روش نبوده از داخل متلاشی شد
    و هنر شمال غرب بوده به هر حال درسی شد که روبروی تیمی که بردن به هر قیمتی معیارشون هست بدون تیم نباید بازی کرد و وقت گذاشت.نه اینکه از ترس یا بزرگی و چارشون نشدن! (این کجا و آن کجا)
    چرا که همچین سیاستی به خرج میدن و با یه سری افراد توی شمال شرق یه سری افراد توی جنوب شرق مشغول هم و خود زنی میکنند و صدای یک نفر هم صد البته نمیرسه به بقیه ! و نهایتا یه سبحان نامی هم توی جنوب غرب که رقیب اصلی یعنی تیم بیسمارک و واریور رو خارج کنه از بازی و اخرشم خود فروشی و مرتاض یونیک فروشی و نهایتا هم پرچم پرشین بالا و برد سرافرازانه ! (البته با کمال احترامی که برای اعضای این تیم و وقتی که دارند میذارند و هیچگاه همچین چیزی رو باور نمیکنند و قابل قبول نیست این صحبت ها واسشون)دمتونم گرم اینم یه روش بازی هست دیگه مبارک باشه.

اما امثال من به همچین سبک بازی ای افتخار نمیکنیم و لذتی هم واسمون نداره چرا که هیجان و لذت این بازی رو در مرحله اول به توازن بازی میدونیم یا وقتی تیمی رو خارج میکنیم بگیم پلن رفتیم نه که از اعتمادشون با مهره های نفوذی سواستفاده کردیم و ...(در واقع ضعف امثال ماها این مورد میتونه باشه)

هر کدوم از این بندگان خدا جای 4 تا پلیر مونده توی شمال شرق بودن همون میدگیم میرفتند دم دوستانی که موندند و وقت گذاشتند و اعتماد کردند هم گرم خیلی خیلی ممنونم ازتون ببخشید اگر کم و کاستی بود با این همه مشغله نمیشد هم پلنر بود هم لانچر بود هم دف کور بود هم پای 10-15 تا اکانت رها شده ی ساید موند تا جبران مافات بشه،خسته نباشید میگم خدمتتون هرچند بازی هنوز ادامه داره واقعا دستتون درد نکنه.

موفق و سرافراز باشید

سلام مصطفی جان خسته نباشید
    از حرف من خورده نگیر فقط بحثم دف رو اون همر بود که خیلی کم بود برا یه واندرزن
    اگه هم چیزی گفته میشه براساس لینک هایی هست که دوستان میزان
    بازی تو ساید های خلوت براساس سیاست میچرخه
    با سیاست تیم رقیب که الان nw هست کاری ندارم ولی قبول کن سیاست شما اشتباه بود که با sw متا زدید ویکی کردید
    اون آقایی که اسمشو بردی اول بازی توsw بود بعد دید اوضاع شمال بهتره اومد زیر پرچم شمال بعد دید جنوب بهتره رفت جنوب تا دیوار شدن تو nw که رو اکانتش هم زد به نفع nw میکشه کنار .شما اینو خودت بهتر میدونستی بعد آوردیش تو اتحاد درصورتی که همه ما میدونستیم این قضیه اتفاق میافته ومشکل اون اکانت فقط با بچه های اسکور بود نه تیم پرشین وصددرصد با تیم پرشین ارتباط داره و حتما خرابکاری میکنه حالا چه کتیبه دادن چه رمز دادن
    قبول کن خودت نفوذی آوردی تو اتحادت

کلا بحث بازی رو هر کی به نفع خودش دوست داره بنویسه ولی من بی طرف میگم
    بازی بعد حذف تعدادی پلیرها از بالانس بودن دراومد nwاول بازیse رو تو ساید خودشون با 1 ده دیوار کرد و رفتن رو حذف
    sw هم کل همرارو جمع کردن برا زدن 1 اکانت که کلا دیوار شد رفتن رو حذف
    چیزی که واضحه بازی کردن سایدnw بود از زدن دهکده تو ساد های دیگه بگیر تا کتیبه زدن و خفت زدن تا بیا جلو که انصافا وقت گذاشتن چون تعداد پلیراش خیلی بیشتر از شما هستن و این غیر قابل انکاره سایدشما هم پاپ فوقالعاده ای داشتن و دست خوش داره ولی برنامه برنامه نداشتید
    یه چیزی که این وسط هست درمورد حرفم که گفتم هیچ اتکی رو ساید شما نبوده اینه که nwباشما زیاد درگیری نداشت حتی اسکات نمیزدن چون از اول بازی یه ارتباطی باتیم اسکور بود که خودبچه های اسکور اعلام کردن هیچ همری از اکانت اونا رو شما بلند نمیشه دقیقا هم متای که ناخداگاه بچهای اون تیم تو nw به وجود اوردن
    درهرصورت شماهم سیاست به خرج دادی
    درهرصورت اگه اتکی هم زده نمیشد آخر بازی کشاورزی بود و زد خورد جزءقوانین و لذت بازی
    هم به بچه های ne هم به بچههای nw خسته نباشید میگم این وسط هم nw فکر کنم فکرکنم یه تیم خوب جمع کرد ناخداگاه

6. پسندیدن amin hidden پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به دوستان عزیز

من تا حالا تو فروم حرف نزدم عادت دارم تو بازی صحبت میکنم
    ولی یه سری از دوستان دیدم اینجا داذم قصه تعریف میکنن خواستم یه توضیحی بدم مختصر

مشکل اصلی ساید ne این سرور دقیقا لیدرشون بود
    مصطفی جان شما عشق لیدری داشتی باعث شدی این بلا سر ساید بیاد اون موقع که بهت چند بار گفتم بیا تکلیف سایدو مشخص کنیم همون کسی که باعث درگیری و حذف اون اکانت هایی که نام بردی شد خود شما بودی دوست عزیز بعدش هم که اومدید متا کردید باز خود شما رفتی با یه ساید دیگه ریختی رو هم و دودش باز هم توی چشم ساید رفت
    واسه خودت که فرقی نداشت چی میشه فقط میخواستی بگی من لیدرم خب عزیزم سایدو خالی کردی لیدر ساید خالی شدی
    کسی که اکانت های سایدو نابود کرد خود شما بودی الکی اینجا به بقیه تهمت نزن باشه شما هم واندر دادی بالا

نداری نیا
    BiG_MANS

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Sanazii نمایش پست ها
    میمون هرچی زشت تر اداش بیشتر
    دلقکه شماره ده این سرور
    دوست عزیز شما خیلی کوچک و ریز نقش تر اینی که بخوای تحلیل و بحثه سیایستای گیمو بکنی
    سبحان عرفان امیر از رمانی که شما موز بودین روی درخت اینجا بازی میکردن.وقتی ساید اس دبلیو سبحان تکی ۲۰ تا اکانتو گرفته بود شما ۵ تا یکی میشدین قده یکی از مولتیاش
    کاری به گیم ندادم چون دیدم چجوری سبحان اکانتارو نگه داشت .
    یه جا هم که رفت و بازیو ول کرد سر کل کل با امیر
    ولی یادمه تا وقتی بود که یه قهرمان نمیتونسیتد لانچ کنید روش .اینشالا یه روز کشورمون انقد پیشرفت کنه که شاهد انگلای مثل شما نباشیم .

مشکلای اس دبلیو از اول وجود داشت
    یادتون نیست به اکانت ۱v5 کپ نمیدادن؟
    شما بیا کپتو بکش فیدتو بده برو قربونت برم

- - - Updated - - -

مصطفی جان شما هم نوبی داداش
    بمظرم زوده لیدری کنی یا بخوای واندر داشته باشی توی سرور ۱ایکس
    وقتی دوسات سبحانو امیرو عرففان بازیو ول کردن شمام باید حذف میکردین زشت نشید
    کله اکانتای سبحان رو رمز داشتید
    گله سرور اکانت odin رو هم که دستتونه باز ضعیفید
    داداش یه جاهای قبول کنی ریدی بهتره تا مقاومت

بشه تجربه براتون که داداش جلو شیرا گوسفند بازی نمیکنه.جرش میدن
    اول ادبتو نگه دار تابلو هست یکی از خود بچه های سبحانی
    دوما جمع سن سبحان و همون اودین سن ما نمیشه بعد اومدی از موز حرف میزنی ؟؟
    اینکه طرف نوبه 20 تا همر کرد تو یه ده بچ ههای شمال کی پلنشو داد ؟؟؟ بهش بگو برات زوده بخوایی بچه های مارو بزنی تو که هیچی شما برو یه بک بده لینک ها رو ببین از اول بازی تا الان
    آدم انگل باشه ولی 2رو نباشه
    اول بازی به بچهای پرشین و اسکور گفتیم اینا اهل خیانت هستن تحلیل سیاسی ما برای واندر رو 80 نیست برا ماه اول بازی که دقیقا درست از آب دراومد
    درضمن اینکه اول بازی افتادم همین خوشگل پسر رو کوبیدن دست به دامن nw شد یعنی اکانتی که بچه های nw روش بودن بیاد برا خودمون شاخ بشن اینم مدرک دارم به مولتی هانتر بگو آیپی جانشینی ماه اول اکانت همون ادم فروش رو درباره اگه با اکانت samurai و scor آیپی نداشت اینا رو اک بودن حالا میایی اینجا برا ما نقط چی میکنی
    اول بازی از باگی که مولتی هانتر به وجود اورده بود تروپ کشیدن کجایی کاری من میگم nw با دفش sw رو کلین میکرد اومدی برا ما از شاخ بودن اکانتی که میگی که 2 تا دمپایی گرزی کشیده ؟؟؟؟؟؟؟؟
    جوجه رو آخر بازی میشورن الان کجان ؟؟؟؟ سبحان هم اکانت هارو نگه نداشته بود همه رو کرده بود زیر پوش که بره تاپ 1 رو بگیره دید نمیرسه جلو قاضی و ملق بازی
    یادت باشه اخر همه چی از دو دسته آدم یاد میشه 1 اونایی که یه رو و با صداقت بودن 2 اونایی که خائن و زیرابی میرفتن دیگه این ننگیه که اکانت 1v5 با خودش داره میکشه اونم میزاریم سر سن کمش شما هم خودتو ناراحت نکن سرور بعد بیا باز در خدمتیم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام مجدد
    باور کن ی سری از چیز هایی ک مصطفی عزیز گفت اغراق شده
    بله صحیح میفرمایید.

متا بودیم زیر چادر باهاشون ولی امدن با جنوب غرب ارتباط گرفتن توی دوران گل و بلبل شمال این کارو کردن
    ما پلیر کمی توی شمالغرب داریم و داشتیم ولی برنامه داشتیم
    شما با امید الدرادو متای زودهنگام شدی که واسه نمونه پلن مشترکتون هم شد پلن دف روی هل در مقابل همرهای جنوب شرق که این وسط دف شمال شرق رو به چخ دادید و ساید جنوب شرق در صورتی که اصلا درگیری شمال شرق نبود اون مسئله !!(که به قطع بنده مخالف همچین چیزی بودم!و اگر گل و بلبل اشاره به این دارید که نفوذی شما لیدر شمال شرق بود کاملا حق با شماست)

اون قسمت زیرچادر رو هم بارها ذهن متوهمت بیان کرده و بارها بهت گفتم یه لینک دف یا همر یا وویس یا حتی چت از بنده یا حتی یکی از اکانت های شمال شرق بیار که زیر زیرکی بنده یا پلیرها کاری کرده باشیم علی رغم اینکه هیچ چیزی هم بین ما نبوده !! تا امروز هیچ چیزی ارائه ندادی پسر جان!

ضمنا دقیقا تایم کتیبه ها(نهایتا یک هفته قبل ازادسازی کتیبه) با بنده بعنوان لیدر ساید صحبت کردی و نپ شدیم روی کتیبه ها که معنی نپ روی کتیبه رو از امیر پرشین بپرس واست توضیح میده!!

مصطفی یادت باشه من تعداد رم و کاتای اک هایی از شمارو پشت تلفن گفتم ک داده بودین دست جنوب
    این خیانت به حرف هامون نیست(کاتا نداره ولی یکم رم داره توی ده ؟ و ؟) عکسشم فک کنم فرستادم ولی الان ندارم عکس رو
    واضح بگو دوستان بدونن دیگه! شما گفتی اکانت فرو دست جنوب هست یه سری هم امار دادی !! بنده هم گفتم رمز عوض شدو دسترسی ای هم اگر بود قطع شد و نهایتا همر و دفش واسه شمال شرق تا الان که اندگیم هست استفاده شده و اتفاقا یکی از ساپورت های ساید شمالشرق بودن اقا رضا پلیر اکانت فرو و چه روی اکانتش چه روی اکانت های دفساز ساید کلی زحمت کشیدند دمشونم گرم جا داره ازشونم تشکر کنم!
    من به یه تماس تلفنی شما اگه استناد میکردم که سر سایدم با پنبه بریده میشد دوست عزیز!!

فک کن ی 24 ساعت از کتیبه ها گذشته کتیبه شمالشرق مونده زمین با توجه به قرار ما ک کتیبه هر چی باشه چرخشیه ما زدیم برای حسن نیت انبار بزرگ رو برگردوندیم
    البته ی توهین هم کردین با ی اکانت خاص امدین بردین اون اک برای شخصیه ک دشمن خونی لیدر کل ساید ماست و این برای ما ی جور توهین به حساب میاد
    حسن نیت چیه عزیز! چی داری میگی ؟!
    دو تا ساید نپ بودن ،یکی از سایدها رفته کتیبه انبار ساید خودش رو کلین کرده! ساید نپش رفته بدون هماهنگی با لینک سبز همون رو برداشته!!
    بنده شاکی پیام دادم لینک کلین انبار رو بفرست واسم امین جان! شما گفتی چطور گفتم به استناد این لینک من کلین کردم !!
    وظیفه داشتی بدیش و بهتم گفتم اگر پایبند نپ نیستی اشکالی نداره فدای سرت خودم همر میزنم برمیدارم که صلاح توی این دیدی که بدی خودت! این وسط درس واست شد وقتی با سایدی نپ هستی بدون هماهنگی با لیدرش همر بلند نکنی روی کتیبه هاش!
    به امیر هم توضیح دادم این مورد رو و همچنین سر خود زدنت روی بقیه کتیبه ها که همرهای ما مثل یویو برمیگشت گفت از این به بعد با خودم هماهنگ کن داداش بیخیال اون(یعنی شما) باش!!(اسکرین چت ها با امیرپرشین موجود هست خواستی بگو اینجا اپلود میکنم )

تیمی به نام تیم پرشین وجود خارجی نداره چند ساله امیر تیم داری نمیکنه تیم هایی ک این سرور بودن تیم اسکور و ی تیم ک ساید رو جمع کرد ک بنده توش بازی میکنم

ی نکته راجب میلاد ولفند گفته شد من ایشون رو نمیشناسم ولی چیزی ک میدونم اینه ک ایشون امد جلوی تیم اکسفورد و هماهنگ با تیم اسکور پلی بده( ن پرشین) دید اکسفورد نیست رفت وظاهرا داره درس میخونه و وقت نداره

بازی همش تروپ نیست سیاستم هست
    راجب وجود خارجی هم یه استعلامی بگیر اسم اتحاد شمال غرب رو متوجه میشی حداقل 5 تا سرور بدون حضور شما رقابت داشتیم مقابل این تیم و به اسم امیر پرشین و دوستان امیر شناخته شده هست این اتحاد .

سبحان و عرفان از دوستای امیر بودن از اول سرور هم با هم هماهنگ بودن توی ی پیچ ی مشکلی خوردن با هم سبحان چیزی اضافه خواست ک امیر قبول نکرد
    شما این رو میدونستین چرا اعتماد کردین ؟؟؟؟؟
    عه چه جالب یعنی پلن زدن اسکور هم شما ریختید سبحان اجرا کرد تا شاید ادعای افتخارات تیم اسکور هم از سرتون باز بشه ولی نشد!!!؟
    دقیقا به همین دلیل که گفتی از سبحان استفاده کردم واسه امار غلط رسوندن خدمت شما عزیزان و همینطور رفتن من سمت سبحان هیچ زیانی واسه شمال شرق نداشت که سود هم داشت چه از نظر همر چه از نظر کتیبه چه از نظر دف !
    ضمنا بحث عرفان ادین جداست از نظر اینکه دو ماه نبود و همه چیز رو به سبحان سپرد و بعد اینکه متوجه سواستفاده سبحان از اکانت ها و در اختیار قرارگرفتن سایدش و کتیبه هاشون به شمال غرب شد هرچیزی که اکسس داشت چنج کرد و در اختیار من قرار داد ! دمش گرم.

مصطفی حتی ما تعداد مدال اخر بازی رو هم باهم هماهنگ کردیم ک یهو دیگه تلفن جواب ندادی و زدی زیر همه چیز (یادت باشه ویس امیر رو جواب ندادی و البته بهم پیام دادی ساعت 7 زنگ میزنم این کارم نکردی)
    از رود گل الود ماهی گرفتن اسونه و کار هرکسی نیست

ما دست دوستی از روی صداقت بهت دادیم ولی شما جور دیگه جواب دادی
    دمتونم گرم چجور شمایی که به هم سایدی خودتون رحم نکردید(اشاره به اقدام پلن جنوب غرب روی تیم متحدتون اسکور) توقع داشتید من قبول کنم شما ساید شمال شرق رو گوشت قربونی نمیکنید و با همه ی این رفتار های ضد و نقیضتون اعتماد کنم بنده!!؟

ضمنا بمنظور متا شدن شمال شرق بنده به امیرپرشین توضیح دادم که:
    پلیرهای ساید باتوجه به ناهماهنگی ای که شکل گرفت توسط امین اکانت che در رابطه با سرخود زدن کتیبه ها که نتیجه اش شد مثل یویو رفت و برگشت همرهای سایدم بی اعتمادی و دلزدگی نسبت به شمال غرب اتفاق افتاد ! همچنین نسبت به خرید اکانت واسه زدن چکمه یونیک در صورتی که ما دسترسی داشتیم و تایید دسترسی به امین che دادیم روی اکانت گارا که همرهم زدیم واسه کلین چکمه یونیک!!
    اما عملا اتفاقی که افتاد از توی شمال شرق اکانت الدرادو کلین کرد! اکانت گارا رمزش عوض شد تخریب کرد! اکانت اسکور تک هیرو برداشت!

در ادامه نوشتم اگر نظر متا دارید چند تا اکانت توی ساید شمال شرق رو یا حذف کنید یا بسپارید به شمال شرق !(از جمله الدرادو و بیگ من)
    همچنین اگر بحث صداقت هست کتیبه چکمه یونیک ساید که با شیطنت رفت برگرده به ساید و بره روی فایراستورم!!

در جواب عینا امیر ویس فرستاد و یه سری صحبت کرد که مگه ارث پدری هست که جابجا نشه و میچرخه و از این قبیل صحبت ها که با توجه به شناخت دیرینه نسبت به سیاست های پرشین بنده نتیجه گرفتم بازی ای بیش نیست این صحبت ها و شش ماه از اون حرف گذشت و دیدید فقط حرف بود و عملا از روی اکانت اسکور حتی بین شمال غربی ها هم چکمه یونیک جابجا نشد!

حرف زیاده ولی سرور تموم شدست دیدیم ک مثل همیشه عقل بر شمشیر پیروز شد (البته شمشیر شمالغرب خیلی برنده تر از چیزیه ک شما فکرشو بکنید)
    ممنونم از صداقت و درایت شما دوست عزیز

موفق و پیروز باشید

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط BiG_MaNs نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز

من تا حالا تو فروم حرف نزدم عادت دارم تو بازی صحبت میکنم
    ولی یه سری از دوستان دیدم اینجا داذم قصه تعریف میکنن خواستم یه توضیحی بدم مختصر

مشکل اصلی ساید ne این سرور دقیقا لیدرشون بود
    مصطفی جان شما عشق لیدری داشتی باعث شدی این بلا سر ساید بیاد اون موقع که بهت چند بار گفتم بیا تکلیف سایدو مشخص کنیم همون کسی که باعث درگیری و حذف اون اکانت هایی که نام بردی شد خود شما بودی دوست عزیز بعدش هم که اومدید متا کردید باز خود شما رفتی با یه ساید دیگه ریختی رو هم و دودش باز هم توی چشم ساید رفت
    واسه خودت که فرقی نداشت چی میشه فقط میخواستی بگی من لیدرم خب عزیزم سایدو خالی کردی لیدر ساید خالی شدی
    کسی که اکانت های سایدو نابود کرد خود شما بودی الکی اینجا به بقیه تهمت نزن باشه شما هم واندر دادی بالا ������

نداری نیا ������
    سلام پوریا جان.

شما لطف داری نسبت به بنده دمتم گرم داداش هرچی شما نوشتی صحیح هست عزیزدلم؛
    بنده یه پلیر سرور اولی هستم و از شما خوب یاد گرفتم معنی به فکر ساید و دلسوز شمال شرق بودن یعنی چی؛
    ببخش اگه مطیع صحبتات نبودم و قابل ندونستم صحبتات در رابطه با بازی رو و توجهی به حرفات نداشتم.

عملکرد شما بعنوان یه شمال شرقی که بنده باید به صحبتاتون راجب شمال شرق توجه میکردم این بود دیگه درسته؟

1-خریدن اکانتی توی شمال شرق که یکی دیگه زیرساختشو فراهم کرد و همرش رو ران کرد!(قسمت خریدنش زحمت شما بود گفتم نادیده گرفته نشه)
    2-برحسب اتفاق ورود به اتحاد شمال غرب و سرباز اهداف شمال غرب شدن!(خرید اکانت برای شمال غرب شکل گرفته و شما فقط پلیر بدون اختیار اکانت بودید)
    3- بلند شدن همرهات روی اکانت ها و همرهای شمال شرق(یه شمال غربی اصیل که لیدر تازه کار رو موعظه میکرد چی از آب در اومد به به)
    4-زدن واندر شمال شرق و پایین اوردن 30 لول واندر شمال شرق(تکمیل پنجاه درصد پروژه خرید و ارتقاء درجه از سرباز به استوار :ی )

تشکر از حضور سبزتان

موفق باشید

پ ن : بخدا عادی شده که بازم یکی دیگه بیاد بگه همچین چیزایی که میگی نیست و اینا حرفایی هست که دوست داری اینجوری ببینی و ...
    پ ن : خداروشکر استناد کردیم به عملکرد هر اکانت و عملکرد هر ساید صحبت میکنیم و این همه انکار و حاشا کردن !

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

حاجی حرف زیاده و حوصله کم

از توضیحات شما لذت بردم

همیشه هم گفتم مصطفی پرنس یک موجود دوست داشتنیه

سیاست و حرف های امیر دوگانس و ی استاندارد خاصی نداره
    یکم یکی ب نعل یکی ب میخه اینو من خودمم قبول دارم و چوبش رو این سرور خوردم

اون ساناز هم برای خود سبحان هستش نشون به این نشون ک ی ام هم با این اسم زد توی همین سرور بعد به مولتی پیام داد واسه آی پی و اینجور داستانا الآنم اومده با تخریب خودشو مطرح کنه

داستان اسکور هم ک گفتی خیلی شاخ و برگ داره ولی بدون ک ما در جریان بودیم و دف هم از سمت بچه های ما گرفت و نچرخیدن کتیبه رو هم خودمون نخواستیم وگرنه این بنده خدا حرفی نداشت

واسه بقیه هم جواب دارم ولی حوصله تایپ ندارم

خلاصه بدون ک دوست دارم ولی سرور رو الکی چرخوندی
    ویرایش توسط amin hidden : 05-07-2021 در ساعت 04:35 PM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با سلام خدمت همه پلیرهای عزیز زحمت کشیدن جه دوست چه رقیب که سرور رو جذاب کردن . بنده خیلی وقت بود بازی نمیکردم این سرور با یک ماه تاخیر بصورت شانسی اومدم و در نبود تیم و پلیرها و دوستان قدیمی فقط با همبازی قدیمیم جواد جوجو در خدمتتون بودم خواستم تشکر کنم از دوستان جدید امیر پرشین . امین . بر و بچ تیم اسکور . مصطفا سامورایی و پلیرهاش. پوریا . حمید رضا . علی کینگ . مجید سوپری . شایان و تک تک دوستان که کمک کردن یه هامر مانندی درست کردیم و تشکر از تیم حریف که دف درست کردن گذاشتن جلو هامرمون ( اگه نبودن باید ناتار رو میزدیم)
    در آخر باید بگم با توجه به سن و سالم یه مدت استراحت میکنم بعدا دوباره در خدمت nw خواهم بود. Kralturk

12. پسندیدن scor پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط duman نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه پلیرهای عزیز زحمت کشیدن جه دوست چه رقیب که سرور رو جذاب کردن . بنده خیلی وقت بود بازی نمیکردم این سرور با یک ماه تاخیر بصورت شانسی اومدم و در نبود تیم و پلیرها و دوستان قدیمی فقط با همبازی قدیمیم جواد جوجو در خدمتتون بودم خواستم تشکر کنم از دوستان جدید امیر پرشین . امین . بر و بچ تیم اسکور . مصطفا سامورایی و پلیرهاش. پوریا . حمید رضا . علی کینگ . مجید سوپری . شایان و تک تک دوستان که کمک کردن یه هامر مانندی درست کردیم و تشکر از تیم حریف که دف درست کردن گذاشتن جلو هامرمون ( اگه نبودن باید ناتار رو میزدیم)
    در آخر باید بگم با توجه به سن و سالم یه مدت استراحت میکنم بعدا دوباره در خدمت nw خواهم بود. Kralturk
    سلام حاج دومان عزیز واقعا خسته نباشی بسیار زیاد کمک کردی و مدال پاپ واقعا حق شما بود ایشالله زودتر بیای بریم ی سرور بازی کنیم و بازی به ساید های دیگه یاد بدیم ی لطفی کن عکس بیگ ک زدی رو هم بزار تا عبرت سایرین بشه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دوستان سرور 1x تموم شد
    خسته نباشید میگم
    لینک ها رو بزارید ببینیم
    دهن سرویسا شنیدم کپ ناتار کلین کردید

یه عکس از دف واندر ، بیگ های سرور و اون کپ بدبخت ناتار بزارید ببینیم
    امین، ممد کجایید

صفحه 25 از 26 نخستنخست ... 1523242526 آخرینآخرین