صفحه 79 از 82 نخستنخست ... 29697778798081 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 781 تا 790 , از مجموع 818

موضوع: سرور c3 بیگ همر

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط life_4_ever نمایش پست ها
    عزیز جان اکانت life_4_ever یک دونه پوش از هیچ اکانتی نداشته!!!! یکدونه مولتی از رید نرفته، درعوض پارکینگ بچه ها بوده، گندم همراشون و میداده
    اگه این اکانت پوش میشد هر هفته تاپ مهاجمین نبود..لول!! فکر نکنم کسی تو این سرور 2تا همر 1میل گرزی داشته باشه!!! داره؟!!!
    قک نکنم کسی از روز اول هراش تو جنگ بوده باشه..فک نکنم کسی همر 1میل گرزی کشیده باشه بالا بدون اینکه بفهمن ده همرش کدومه
    در نوبی شما همین بس که از روز اول ده همر من توش یدونه دفاع نرفت و خودم و اون ده و رید میرفتم با خیالت راحت و منابعش و پخش می کردم!!!فایل پیوست 450 همیشه فک کردین همر اول بازی :دی... چون توش کتیه نرفته بود )))
    اینم همری که تو 100 تا پلن رفته بود http://dejkoob.ir/ir/report/10662960b0a
    ما مث شما یاد نگرفتیم همر و با بخور بخواب گنده کنیم، آخر دیوارش کنیم..از همر باید استفاده کرد..حالا 1میل یا 1ک
    ما اگه می خواستیم مث ساید شما مولتی غارت کنیم وضع دفاعمون این نبود
    در آخر لوووووول

یه 20و30 تا سرور دیگه پلی کنی همر ساختن یاد میگیری.با اون همه تایم برای یه اکانت و اون مقدار غارت این فاجعه میتونه باشه.یادته گفتم اکانتتون تو اسپید هم اومد اما در حد یه فارم بود فقط؟الان داری ده همر ساختن به کی یاد میدی؟یکی از دلایلی که معماری ج غ رفت برای این بود ده همر من یه دهکده با پاپ 500 بود.تا حالا ده همر 500تایی زدی؟اصلا عقلت میرسه چه کارایی کنی؟چند روز بعد کتیبه تقریبا 500 کیلو گرز اومد بیرون اونوقت با این غارت و پوش و این گذر زمان 1 میل گرز ساختی افتخار داری میکنی؟کی بهت گفته بازیت خوبه اخه؟1 دلیل بیار که 4 نفر خوندن قانع بشن.هر چی فکر میکنم میبینم فشار 100 شدن یه ساید دیگه و هدر رفتن این همه تایمی که گذاشتید از اکانت هاتون که پست گذاشتن پیداست.بشین یه مقایسه کن همر اکانتتون با ده همر و تاریخچه اتک اکانت من با شما به نتایج خوبی میرسی.کلی نکات اموزشی داره براتون که اکانت چه جوری بسازی ده همر چجوری درست کنی و...

گفتم پست اخر سرور هم بذارم از توهم دربیای.
    اینجا که بازی بود اما اینها رو گفتم تو زندگی حداقل دچار توهم نشی وبتونی تصمیمات درستی بگیری.با حلوا حلوا کردن هم دهن شیرین نمیشه.ج غ 100 کرد.پایان/

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط AXEMAN نمایش پست ها
    علی جان شما اگه با کل همر هاتون می زدین حتی با سوپر همر هاتون می زدین مطمئن باش گزارش هم نمیگرفتین )
    (حتی اون ۲میل گرز)
    تو ۲ساعت تایم گندم مثبت من میشد -۸میل
    ۳میل دف اک خودم و ۸میل دف شناور تو مولتیام
    شما کمه کم ۴تا ۳چیفر بقل من داشتی که رو گریز بودن اما هیچ کاری نتونستید بکنید
    فکر نمیکنم هیچوقت شما هم بیای واسه یه همر از ۱۰میل دف رد شی !
    تازه شما فکر کنم حرفاتون با خود صادق یادتون رفته که گفتین ما نمیتونیم Saint رو بزنیم
    علی جان دلیلی که شما بیگ همر رو گرفتی و Sw واندر رو ۱۰۰کرد بی لیاقتی تاپ لیدر های ما بود ! وگرنه فک نمیکنم شما با کل سوپر همر هاتون میتونستین رو واندر با ۳۵میل دق و ۵x خراش هم بندازین
    صادق جان از روی دوستی گفتن نزنید
    شما با شانس زیاد و خرج کمه کم ۳,۴میلیون تومن پول تونستی بیگ همر رو بگیری
    وگرنه بیگ همر هم مال من بود اگه کسی آمار اکانت منو نمیداد
    علی جان ناراحت نشو اما بازنده اصلی شما هستی که با این همه خرج به هیچ چیزی نرسیدی
    اینم عکس از گلد خریداری شده توسط اک من شاید خندتون بگیره
    http://8pic.ir/images/2x8obgw3sfbowncvnjyv.png
    من با ۱۲۵۰۰تا گلد ۷۷تا ده زدم و تا نزدیکی بیگ همر اومدم اونم تکی بدون کمک ساید !اینم عکس از صفحه گلد اکانت من باور هم نداری pw بدم بیای ببینی
    شما تو سایدی بودی که ۱۰تا پلیر هواتو دشت ۴نفر حرفتو میفهمیدن
    اما اینجا ما تنها بودیم ، تکی بازی کردیم. تازه بچه های ما علاوه بر اینکه کمکی نکردن کلی به ما خسارت زدن !
    ابوذر چون همرش خورده بود از اول سرور دنبال این بود همر منم بخوره ! و ۱۰۰۰تا دشمنی دیگه که با من داشتن سر بچه بازی های خودشون.

عکس همر هم که دیدی اگه خفت نمی شد(اونم با نامردی) از همر شما بیشتر بود تازه کلی هم قبلش لاست داده بودیم(۷۰ک تبر ۴۰ک ت ک و ۱۲ک کاتا)
    علی جان ما که زیاد پول خرج نمی کنیم ولی بدون اگه بخوام خرج کنم و نصف شما هم خرج کنم مطمئن باش یه نیسان gtr 1800hp میکشم بیرون برات که کسی دیدش شبا خوابش نبره
    در هر صورت این سرور گذشت
    سرور بعد امیدوارم بهتره اینجا باشه بتونیم عادلانه بازی کنیم

Arash Axe Man
    داداشی کوتاه کنم شما خوب بودی . اما دژکوب نشد نداره اگه داش صادقم نمیگفت شما هم با 8میل دف چیف میشدی دفاعت هم تکون نمیخورد مثل دوست گلم سهیل عزیز که اون موقع بیشتر از اینها دف داشت اما... همر شما با رمو کاتای خفت شدش اتک پینتش به جائئ نمیرسید اما ای-اس-ام ممکن بود و اینم بگم شما اصلا همر بلند نکردی با او همه فیدر فکر نمیکنی هم دفت هم همرت یکم با تولیداتت نمیخوند؟ و پلن ای-اس-هم که قسمت دومش میتونم بگم سوتی شد خوب ما هم ادمیم همر سوم که برای صفر کردن قرار بود با هر موج 2500 کاتا و 10ک گرز و 2ک تی کی 21موج بیاد کاتاش در راه رفت پارکینگ بود علتشو خدا میدونه.... خیلی دوست دارم اون کس که خودش میدونه این علت رو بهم توضیح بده؟!؟ . ایشون 100 درصد 0 بود اما میتونم بگم تاس براش جفت 6 نشست. نوشه جونش حتما حقش نبود نپره.
    راستی دادا از ادمین بپرس من چقدر گلد گرفتم چون حرف خودمو باور نمیکنی . اونم دست گلد ساپورت عزیزم که تاجه سر و استاد بنده هست درد نکنه.

بااحترام
    Ali_KinG_sE

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اینم همرای ما البته با اینکه نزدیک به 2 میل پوینت هجومی داشتیم و همر زیاد ناقص کردیم و حدود 30 کی کاتا لاست دادیم
    و این عکس رو یکم دیر گرفتم همرا رفته رو تلفات:دی یکم بیشتر بود:دی

http://8pic.ir/images/v6dfl9ahvqhh1gbsizu5.jpg

فدای رفقا سرور پر رفاقتی واسمون بود
    براتون بهترین ها رو آرزومندم
    ویرایش توسط Sadegh_Samadi : 10-04-2014 در ساعت 03:45 PM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط kastakurta نمایش پست ها
    یه 20و30 تا سرور دیگه پلی کنی همر ساختن یاد میگیری.با اون همه تایم برای یه اکانت و اون مقدار غارت این فاجعه میتونه باشه.یادته گفتم اکانتتون تو اسپید هم اومد اما در حد یه فارم بود فقط؟الان داری ده همر ساختن به کی یاد میدی؟یکی از دلایلی که معماری ج غ رفت برای این بود ده همر من یه دهکده با پاپ 500 بود.تا حالا ده همر 500تایی زدی؟اصلا عقلت میرسه چه کارایی کنی؟چند روز بعد کتیبه تقریبا 500 کیلو گرز اومد بیرون اونوقت با این غارت و پوش و این گذر زمان 1 میل گرز ساختی افتخار داری میکنی؟کی بهت گفته بازیت خوبه اخه؟1 دلیل بیار که 4 نفر خوندن قانع بشن.هر چی فکر میکنم میبینم فشار 100 شدن یه ساید دیگه و هدر رفتن این همه تایمی که گذاشتید از اکانت هاتون که پست گذاشتن پیداست.بشین یه مقایسه کن همر اکانتتون با ده همر و تاریخچه اتک اکانت من با شما به نتایج خوبی میرسی.کلی نکات اموزشی داره براتون که اکانت چه جوری بسازی ده همر چجوری درست کنی و...

اینجا که بازی بود اما اینها رو گفتم تو زندگی حداقل دچار توهم نشی وبتونی تصمیمات درستی بگیری.با حلوا حلوا کردن هم دهن شیرین نمیشه.ج غ 100 کرد.پایان/
    مهدی جان خواهش میکنم ادامه ندین هم شما رو میشناسم هم یکی از معروفترین تیمهای ایران رو اصلا درست نیست شما! به اساتیدی که تیم guns رو تشکیل میدن بی احترامی کنید . اینها استادهای منو شما رو تربیت کردن مثل 1 سری دوستان همرشونو قایم نکردن و در هر 4 همر 1.5میل دف ثابت نگه داشتن و مجموع همر و کاتاشونو تو سرور هیچکی نداشت خواش میکنم دانسته قضاوت کنید. ببخشد که دخالت کردم.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

قربونت بشم که با این همه حرفه ای گری دم کتیبه ها حذف کردی(دادی رفت اکانت و)! فدات بشم که نمی دونی تحمل گندم -10 میل و ساخت همزمان 4-5 تا همر و ساخت دفاعی یعنی چی!! اره فدات بشم...بشین با منابع کل دهات 1 همر بکش بالا برو با کله تو دیوار :دی
    فقط همین و بگم که دفاع من بود که هی میرفت ان ای ان دیلو واسه دیوار کردن همرای شما تو فیداری چیف شده ...لوووووووووووووووووووووو ووووول..حالا فهمیدی منابع چی میشد
    بشین همرت و بکش بالا نوب!!! در ضمن گلی من تو هیچ سرور اسپیدی بازی نکردم..از یه سرور اولی اینجوری خوردین
    ما که رفتیم تا اینجام بخاطر علی موندیم
    جدایی طلب

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط َAli_KinG_sE نمایش پست ها
    مهدی داداش من پوش میکردم اما ارمان به جز 4 روز اونم قرصی از من تمام غارتش ناتار بود و فکر کنم 4تا سوپر همر کم نباشه براش.3تا 1میل گرزی داد و یک 600 تبر ایا کمه؟ هدف بردن بود که بردیم.
    پلیرهای ما هم بیشتر از شما نیود فقط ما فکر دفاع بودیم اونا فکر صفا اینطور شد که 3برابر 3تا ساید دفاع داشتیم و تقریبا اینقدر اعتماد به نفس داشتیم همر از SE بر نمیگرده.
    به هر حال مدیریت خیلی شرطه و در کل نرمال بازها رو قدر تر دیدم در این 3 اسپیدی که تجربه کردم.
    کوچیکت
    Ali
    علی جان اول از همه اینکه مدیریت تو برای سایدت و لیدر بودنت خودش یه وزنه بود و قدرتی که ج ش گرفته بود کسی که اهمیت لیدری بدونه منکر کارهات نمیشه.کسی که دژکوب واقعا بفهمه میدونه بدون لیدری قوی یه ساید به جایی نمیرسه و ما اینو تو اسپید 4 تجربه کردیم.اما به قول خودت شما خواستی ج غ برنده باشه وگرنه از این همه وقتی که گذاشتید بهره دیگه ای میبردید.اگه هم من این پیشنهاد نزدن رو دادم خودت دیگه باید بهتر بدونی اگه قرار به بالا بردن شانس برای برد بود منطقیش این میشد چون ابزار و امکانات ما کم بود و خیلی چیزای دیگه یا باید 2تا ساید رو در روی هم قرار میگرفتید یا نه.اگه درگیر میشدید که کاملا به نفع شمال بود اگه هم نمیشدید که در اصل هم نشدید ما چیزی از دست ندادیم.حالا با وجود این همرها و دفاع که میگی به نظرت ساید که ضرر کرده کی بود؟4تا سرور بگذره میگن فلان سرور کی 100 شد؟همه اینها تجربه شده برای ما.هیچ سروری نیومدن بگن متا برد.نکته بعد اکانت 4 ever اینکه با این سرعت ساخت و وجود اون همه منابع حالا بگیم اصلا غارت کردن 1 میل گرز همر زیادیه؟نمیدونم چی بگم.من گفتم بحث خاصی ندارم یه سروری بوده و تموم شده.فقط گفتم با توجه به امکانات و وقتی که صرف شد چه کسانی بیشتر ضرر کردن.من 1 ماه پلی کردم و وقت هم اجازه نداد ادامه بدم و یه سری مسائل دیگه و لذت هم بردم از بازی.مهم اینه هرکس پلی میکنه حداقل لذت ببره از بازی کردن باقیش فقط خاطرست.
    این سرور جدید هم که ما دیدیم تایمش بهمون نمیخوره و تو مسافرت هستیم احتمالا اگه تونستیم هفته 2و3 میایم یکم کنار شما و دیگر دوستان لحظات خوبی داشته باشیم.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط َAli_KinG_sE نمایش پست ها
    مهدی جان خواهش میکنم ادامه ندین هم شما رو میشناسم هم یکی از معروفترین تیمهای ایران رو اصلا درست نیست شما! به اساتیدی که تیم guns رو تشکیل میدن بی احترامی کنید . اینها استادهای منو شما رو تربیت کردن مثل 1 سری دوستان همرشونو قایم نکردن و در هر 4 همر 1.5میل دف ثابت نگه داشتن و مجموع همر و کاتاشونو تو سرور هیچکی نداشت خواش میکنم دانسته قضاوت کنید. ببخشد که دخالت کردم.
    علی داداش خودت میدونی همیشه هم گفتم شما برای ما ثابت شده ای حرفت هم برای ما سند.به احترام خودت هم دیگه صحبتی نمیکنم درباره این موضوع.فایده ای هم نداره بحث البته.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

راستی واندری 100 شد که من هم از هولدراش بودم. اگه غیر ازاین بود 100 نمیشد مهدی داداش . واندر اتحادم. هم اسمم. هولدرش بودم. 100 شده... خوب چه فرقی میکنه با من 100 میشدم؟ . شما حد رفاقت ما با صادق و سیاسته ماجرا رو اگه میدونستی نمیگفتی ج غ 100 کرد. جنوب 100 کرد و از اول قرار این بود .قول من به ج غ این بود. این 7تمین سروری بود پشت سر هم ما 100 کردیم . و اخرین سرور من.

چاکر همه داداشای گلم
    Ali_KinG_sE

9. تشکر BLACKHAND تشکر نمود
    پسندیدن BLACKHAND پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

علی داداش خودت میدونی همیشه هم گفتم شما برای ما ثابت شده ای حرفت هم برای ما سند.به احترام خودت هم دیگه صحبتی نمیکنم درباره این موضوع.فایده ای هم نداره بحث البته.

مهدی داداش خجالت میدی شما هم عزیز دل هستی و رفیق عزیز . به هیچ وجه قصد جسارت نداشتم فقط هدفم معرفی بود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه دوستان عزیز شمال شرق
    من از همه شما عذر خواهی میکنم که به خاطر چند نفر تمام تلاشتان از بین رفت...... من از اول با این توافق مخالف بودم چون ما باید جنوب غرب را میزدیم چون از زمان کتیبه ها باهاشون درگیر بودیم
    متاسفانه اینگونه شد بچه های شمال شرق لیدر های شمال شرق حلال نمیکنن چون به یک ساید خیانت شده امیدوارم لیدر ها بیان و جوابشونو بدن پول خرج کردند شب تا صبح بیدار موندن این چواب زحمت هاشون نبود
    علی آقای داوری ابوذر خان خارج از بازی رفیقیم و وستون دارم اما از امروز هر زمان دژکوب بازی کنم و شما هم باشید دشمن درجه یک هم میشیم چون به 3 ماه زحمت من بی احترامی کردید
    امید وارم بچه های شمال شرق هم شما را ببخشند
    بچه های جنوب غرب و علی خان کینگ اس ای بهت تبریک میگم شما برنده بازی شدید و رو سیاهیش برای شمال شرق باقی ماند

12. تشکر َAli_KinG_sE تشکر نمود
صفحه 79 از 82 نخستنخست ... 29697778798081 ... آخرینآخرین