صفحه 78 از 82 نخستنخست ... 28687677787980 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 771 تا 780 , از مجموع 818

موضوع: سرور c3 بیگ همر

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali Chiefer نمایش پست ها
    سلام به همه ی دوستان 100شدن واندرتبریک می گم به جنوب غرب وباخت به برادران جنوب شرق تسلیت می گم:-)
    خداراشکر ما سرحرفمون بودیم وجایی نزدیم خداراشکر :-)
    سرور خوبی تا سرور بعدی خدانگهدار:-)
    یاحق
    Ali Chiefer
    علی داداش من رو واندر صادق بازی میکردم و این برد برای جنوب بود.
    کاری که میخواستم برای واندر خودمون کنم برا رفیق 7 سالم کردم . صادق داداشه منه .38 میل دف se رو فداش میکردم پاش میوفتاد.
    4تا همر اماده بود کسی بخواد رو واندرمون لانچ کنه به 1 ساعتیش نرسه.
    تو تایم اتمام سرور هم اگه بهتون راست گفته بودم الان زده بودینش.17 همر تو راه هست همینطور که میبینی
    اما شما هم زحمت کشیدین.
    پلن جنوب بر این شد صادق 100 کنه من سوپر همرو بگیرم که همین شد.
    باز خدا رو شکر کنید saint اسمتونو تو پاپ نگه داشت . خیلی افت داشت از شمال هیچ افتخاری نباشه.
    میتونید صحت همه حرفامو از صادق بپرسید.
    اینم دفعه هفتمه که ما 100 کردیم.
    و در اخر از ارمان گانز و علیرضا زاکستر کمال تشکر را دارم که هر کدوم قدر 1 اتحاد پشتم بودن و با اینکه خودشون از بزرگانن من حقیر رو قابل دونستن برا توتالی. از امین کوماندو و ارش سولو و ناصر و بچهای مبحم هم خیلی ممنونم نزاشتن دست تنها بمونم هیچ وقت. و دست بوس تمام جنوب هستم که اگه حرفی زدم که حتی به نفعشون هم نبود حرف منه حقیرو زمین نزدن و برام سنگ تموم گزاشتن . من چاکر همتونم سر بلندم کردین.
    خادم جنوب
    Ali_KinG_sE
    ویرایش توسط َAli_KinG_sE : 10-04-2014 در ساعت 12:59 AM

2. تشکر partizan تشکر نمود
    پسندیدن partizan پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

داداش مهدی سلام
    دادا شما که میدونی ما خواستیم که صادق 100 شد. و باید صادق 100 میکرد اینو روز اول سرور بهش قول دادم.
    اگه دیده باشی 1 هم نکردم واندر رو که به صادق برادریمو ثابت کنم.
    الانم واقعا انگار خودم صد کردم و دارم سور میدم به همه.
    دادا قبول کن رنک 1 مهاجمین رنک 1 سوپر همر رنک 1 مدافعین رنک 1 هیرو و 100 کردن واندر همه چیزو ثابت میکنه . فکر نمیکنم جای حرفی مونده باشه.
    و باز هم دم saint گرم که ابروی شمال رو خرید...(رنک1پاپ) تبریک میگم بهشون...
    دوستدار همتون
    Ali

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

راستی همری که سوپر همر شد تو 7 پلن با تلفات شرکت داشته و اگه دست نخورده میموند 2میل گرزو رد کرده بود...
    با مدرک هر کی شک داره بهش ثابت میکنم.
    ببخشید اینقدر خوشالم افتادم به فک زدن شرمنده...

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط AXEMAN نمایش پست ها
    با عرضه سلام خدمت تمام دوستان عزیز
    اول از همه تبریک به بچههای sw واسه ۱۰۰ کردن واندرشون، کارشون درسته همه هم از دوستان عزیزمون هستن.
    دوم هم تبریک به علی کینگ سه عزیز که تونست بیگ همر سرور رو بزنه با اون همر فوقالعاده.
    ما هم تمام تلاش خودمون رو کردیم بتونیم بیگ همر باشیم اما به هر حال مشکلاتی که توی ساید ما به علت بی لیاقتی لیدرها و ادعای بیش از حدشون بود و از طرفی درگیری با ۲تا ساید اونم تکی کار آسونی نیست

http://8pic.ir/images/6e2nritf88tspfs7qc30.png

اینم عکس از اکانتم ، دف همر و دف کپ هم مشخص هست البته خیلی از دفها جای دیگه بودن ! این دفی هم که ملاحظه می کنین همرو به شخص خودم ساختم و هیچگونه کمکی از طرف ساید شمال شرق به من نشده نه از نظر دف و نه کتیبه بلکه کسی که به ne کمک کرد خود من بودم که نذاشتم خیلی هاچیف بشن یا ۰ بشن.

باز هم از بچههای ne تشکر می کنم که انقدر خوب کار کردن با اینکه هیچکی بالا سرشون نبود هم همر ساختن هم دف خوبی ساختن، هیچ چیز از زحمتهای شماها کم نمیشه و همینجا جا داره از دف سازهای فوق العاده خودمون از جمله Jupiter، Sama ، Winterwolf، Slitrin ,Saeed_r ،hf2000 , ... یه تشکر ویژه بکنم که توی تیممون بودن و واقعا حرفه ای* کار کردن.

بودن ما توی هر ساید باید جزو افتخارات اون ساید باشه چون ما هرجا باشیم اومدیم که یه رکورد از خودمون به جا بذاریم، یه سوپر همر بسازیم و یه واندر رو تحت هر شرایطی ۰ کنیم.اما وجود چند شخص واقعا آماتور توی ne باعث شد اینگونه نشه
    هرکی هم بخواد مارو از رکورد عقب بندازه مطمئنا باش برخورد می کنیم
    من ۱ ماه این دفاع ثابت رو اکانتمه که حتی یه فیک هم از هیجا رو من نمیاد. ۱ماه که تکی دارم با کل se می جنگم اما نتونستن حتی آمار دف منو در بیارن، ما کل اینارو میتونیم ارنج کنیم اما دیگه نمیتونیم آمار دادن از تو ساید خودمون رو کاریش کنیم که کاتا همون رو از دست بدیم.
    به هر حال اگر کسایی که این سرور لیدر بودن قدر پلیرهای مثل مارو میدونستن نمی ذاشتن کار به اینجاها برسه.
    من ۷سرور اسپید بازی کردم اکثرا هم ne بودم ، از se آرش تروجان میگفت بیا اینجا همر بساز از اونطرف علی ویسکی میگفت بیاینsw همر بسازین ، nw هم که همیشه رفیقامون بودنو بازی کردن پیششون باعث افتخاره.
    ایشالا سرور بعد باشیم و بتونیم تلافی این سرور که خیلی مسخره تموم شد

Arash Axe Man
    ارش دادا صادق گفت saint نپره گفتیم چشم.
    شما تارگت فیک بودی در اصل خودت با خودت جنگیدی نه با SE

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط َAli_KinG_sE نمایش پست ها
    داداش مهدی سلام
    دادا شما که میدونی ما خواستیم که صادق 100 شد. و باید صادق 100 میکرد اینو روز اول سرور بهش قول دادم.
    اگه دیده باشی 1 هم نکردم واندر رو که به صادق برادریمو ثابت کنم.
    الانم واقعا انگار خودم صد کردم و دارم سور میدم به همه.
    دادا قبول کن رنک 1 مهاجمین رنک 1 سوپر همر رنک 1 مدافعین رنک 1 هیرو و 100 کردن واندر همه چیزو ثابت میکنه . فکر نمیکنم جای حرفی مونده باشه.
    و باز هم دم saint گرم که ابروی شمال رو خرید...(رنک1پاپ) تبریک میگم بهشون...
    دوستدار همتون
    Ali
    علی جان به نظرت اگه مثلا ساید ما بازیکن به اندازه داشت یا من ادامه میدادم این رنک هایی که گفتی باز دست جنوب میموند؟اکانت life 4 ever یه نگاه میکنه ادم خجالت داره بخدا با این همه پوش این شده.اصلا نمیخوام بحث کنم چون سروری که تموم میشه یعنی رفت تو خاطرات.منظور من اینه ادم یه نگاه میکنه ببینه چقدر وقت گذاشته و زحمت کشیده و نتیجش چی شده.ش ش و ش غ وقت خاصی نذاشتن و زحمت خاصی هم نکشیدن پس اتفاق خاصی براشون نیوفتاده.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

اول از همه من هم به نوبه خودم خسته نباشید میگم به تمام کسانی که تو این سرور بازی کردند شاید بعد از مدتها یه سرور شبه ای ار ایرانی راه افتاد تعداد بازیکن های اکتیوش هم به نسبت خوب بود
    جا داره یه تبریک اساسی هم به علی کینگ اس ای ، زایستر،آرمان عزیز بگم واقعان یه تنه ساید جنوب شرق رو سرفراز کردند چه تو حملات تو دفاع
    مورد بعدی بحث شیرین و دوست داشتنی برد متای جنوب هست در واقع بعد سرور 4 کلاسیک راند دوم که واندر شمال شرق یکیش 100 شد و اون یکی 99 این بنظرم میتونه یکی دیگه از شیرین ترین بردهای تاریخ سرور های ایران باشه یک ضرب 100 شدن واندر متای جنوب بدون خوردن کوچکترین همری
    این رو هم باید بگیم که متای شمال عاقلانه ترین راه رو انتخاب کرد چون شمال غرب که نهایتا یک یا دو همر داشت ! (با احتساب لنگه دمپایی حساب کردم ) شمال شرق هم نهایتا بهترینش همین همر اکانت سینت بود که اولا امکانش بود با توجه به تعدد همر تو متای جنوب بصورت قدرتی (رد شدن از دف میلیونی جمع شده) همین چند تا همر هم از دست بره و اونوقت واویلا بود
    وگرنه مثل روز روشنه عدم خوردن واندر متای جنوب از ترس آبرو ریزی بیشتر بود نه چیز دیگه ای شاید اگه برزیل هم با افغانستان بازی کنه 98 تا هم گل بزنه افغانستان هم خوشحال باشه که سه رقمی نشده !
    پس ما رو هم در شادی خود شریک بدونید و از صمیم دل آرزو میکنم تو زندگیتون شاد باشید و موفق
    در پایان برنده این بازی کسی هست که لذت بیشتری از این بازی برده و دوستای بهتری پیدا کرده
    با احترام مانی
    اگه هم کسی ناراحت شد از پست های من باز هم میگم صرفا کل کل داخل بازی بود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط kastakurta نمایش پست ها
    علی جان به نظرت اگه مثلا ساید ما بازیکن به اندازه داشت یا من ادامه میدادم این رنک هایی که گفتی باز دست جنوب میموند؟اکانت life 4 ever یه نگاه میکنه ادم خجالت داره بخدا با این همه پوش این شده.اصلا نمیخوام بحث کنم چون سروری که تموم میشه یعنی رفت تو خاطرات.منظور من اینه ادم یه نگاه میکنه ببینه چقدر وقت گذاشته و زحمت کشیده و نتیجش چی شده.ش ش و ش غ وقت خاصی نذاشتن و زحمت خاصی هم نکشیدن پس اتفاق خاصی براشون نیوفتاده.
    عزیز جان اکانت life_4_ever یک دونه پوش از هیچ اکانتی نداشته!!!! یکدونه مولتی از رید نرفته، درعوض پارکینگ بچه ها بوده، گندم همراشون و میداده
    اگه این اکانت پوش میشد هر هفته تاپ مهاجمین نبود..لول!! فکر نکنم کسی تو این سرور 2تا همر 1میل گرزی داشته باشه!!! داره؟!!!
    قک نکنم کسی از روز اول هراش تو جنگ بوده باشه..فک نکنم کسی همر 1میل گرزی کشیده باشه بالا بدون اینکه بفهمن ده همرش کدومه
    در نوبی شما همین بس که از روز اول ده همر من توش یدونه دفاع نرفت و خودم و اون ده و رید میرفتم با خیالت راحت و منابعش و پخش می کردم!!!heh.jpg همیشه فک کردین همر اول بازی :دی... چون توش کتیه نرفته بود )))
    اینم همری که تو 100 تا پلن رفته بود http://dejkoob.ir/ir/report/10662960b0a
    ما مث شما یاد نگرفتیم همر و با بخور بخواب گنده کنیم، آخر دیوارش کنیم..از همر باید استفاده کرد..حالا 1میل یا 1ک
    ما اگه می خواستیم مث ساید شما مولتی غارت کنیم وضع دفاعمون این نبود
    در آخر لوووووول
    ویرایش توسط life_4_ever : 10-04-2014 در ساعت 01:45 AM
    جدایی طلب

9. تشکر partizan تشکر نمود
    پسندیدن partizan پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

در مورد اکانت لایف
    اینکه شما یا دوستانت نتونی درک کنی سیستم بازی این اکانت چجوری هست کاملا حق داری چون جو سرور نرمال با سرورهای اسپید واقعا متفاوت هست واقعا هم دیدید نرمال بازها به کجا رسیدند شماها که مدعی سرور های اسپید بودید کجا !
    اکانت لایف همون زمانی که شما 500 کیلو گرزی کوبیدی تو در و دیوار همر دومش هم بیشتر از همر اول شما بود !
    داشتن یه همر یک میل گرز ، یه 900 کیلو گرز ، یه 400 کیلو تبر ، 2 تا 200 کیلو گرز ! 1 میل دف از خود اکانت
    لینک ها هم که شاید یک دهمش تو فروم اومد وگرنه بلایی که سر شمال غرب با کتیبه بوگاتی سرتون اومد از کسی پنهون نیست !
    مورد بعدی واقعا نیازی به پوش هم نبود وقتی با سه ایکس میشد ته شمال غرب رو هم تو بازه زمانی 120 دقیقه ای زد !!!
    شما یه لینک پوش بیار 10000 تا گلد بگیر !
    مورد بعدی اکانت های جنوب شرق هم که پلیرهاش رفتن که زیاد هم نبودن ازشون دف کشیده میشد این رو هم از بچه های جنوب غرب میتونی بپرسی و هم از حملاتی که رو جنوب شرق انجام دادید و حتی ریپورت هم نگرفتید !
    اصولا سایدی هم که اکانتهای شاخش از مولتی ها و اکانتهای بی صاحب راید میرن با کمبود شدید دف مواجه میشن ! لازمه جهت یاد آوری پست های دوستات رو برات نقل قول کنم دوباره !
    پ.ن. این سرور که تموم شد و رفت ولی میبینم اسم اکانت لایف هنوز باعث میشه ملت برن رو ویبره !!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط َAli_KinG_sE نمایش پست ها
    ارش دادا صادق گفت saint نپره گفتیم چشم.
    شما تارگت فیک بودی در اصل خودت با خودت جنگیدی نه با SE
    علی جان شما اگه با کل همر هاتون می زدین حتی با سوپر همر هاتون می زدین مطمئن باش گزارش هم نمیگرفتین )
    (حتی اون ۲میل گرز)
    تو ۲ساعت تایم گندم مثبت من میشد -۸میل
    ۳میل دف اک خودم و ۸میل دف شناور تو مولتیام
    شما کمه کم ۴تا ۳چیفر بقل من داشتی که رو گریز بودن اما هیچ کاری نتونستید بکنید
    فکر نمیکنم هیچوقت شما هم بیای واسه یه همر از ۱۰میل دف رد شی !
    تازه شما فکر کنم حرفاتون با خود صادق یادتون رفته که گفتین ما نمیتونیم Saint رو بزنیم
    علی جان دلیلی که شما بیگ همر رو گرفتی و Sw واندر رو ۱۰۰کرد بی لیاقتی تاپ لیدر های ما بود ! وگرنه فک نمیکنم شما با کل سوپر همر هاتون میتونستین رو واندر با ۳۵میل دق و ۵x خراش هم بندازین
    صادق جان از روی دوستی گفتن نزنید
    شما با شانس زیاد و خرج کمه کم ۳,۴میلیون تومن پول تونستی بیگ همر رو بگیری
    وگرنه بیگ همر هم مال من بود اگه کسی آمار اکانت منو نمیداد
    علی جان ناراحت نشو اما بازنده اصلی شما هستی که با این همه خرج به هیچ چیزی نرسیدی
    اینم عکس از گلد خریداری شده توسط اک من شاید خندتون بگیره
    http://8pic.ir/images/2x8obgw3sfbowncvnjyv.png
    من با ۱۲۵۰۰تا گلد ۷۷تا ده زدم و تا نزدیکی بیگ همر اومدم اونم تکی بدون کمک ساید !اینم عکس از صفحه گلد اکانت من باور هم نداری pw بدم بیای ببینی
    شما تو سایدی بودی که ۱۰تا پلیر هواتو دشت ۴نفر حرفتو میفهمیدن
    اما اینجا ما تنها بودیم ، تکی بازی کردیم. تازه بچه های ما علاوه بر اینکه کمکی نکردن کلی به ما خسارت زدن !
    ابوذر چون همرش خورده بود از اول سرور دنبال این بود همر منم بخوره ! و ۱۰۰۰تا دشمنی دیگه که با من داشتن سر بچه بازی های خودشون.

عکس همر هم که دیدی اگه خفت نمی شد(اونم با نامردی) از همر شما بیشتر بود تازه کلی هم قبلش لاست داده بودیم(۷۰ک تبر ۴۰ک ت ک و ۱۲ک کاتا)
    علی جان ما که زیاد پول خرج نمی کنیم ولی بدون اگه بخوام خرج کنم و نصف شما هم خرج کنم مطمئن باش یه نیسان gtr 1800hp میکشم بیرون برات که کسی دیدش شبا خوابش نبره
    در هر صورت این سرور گذشت
    سرور بعد امیدوارم بهتره اینجا باشه بتونیم عادلانه بازی کنیم

Arash Axe Man
    ویرایش توسط AXEMAN : 10-04-2014 در ساعت 02:32 AM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

مهدی داداش من پوش میکردم اما ارمان به جز 4 روز اونم قرصی از من تمام غارتش ناتار بود و فکر کنم 4تا سوپر همر کم نباشه براش.3تا 1میل گرزی داد و یک 600 تبر ایا کمه؟ هدف بردن بود که بردیم.
    پلیرهای ما هم بیشتر از شما نیود فقط ما فکر دفاع بودیم اونا فکر صفا اینطور شد که 3برابر 3تا ساید دفاع داشتیم و تقریبا اینقدر اعتماد به نفس داشتیم همر از SE بر نمیگرده.
    به هر حال مدیریت خیلی شرطه و در کل نرمال بازها رو قدر تر دیدم در این 3 اسپیدی که تجربه کردم.
    کوچیکت
    Ali

صفحه 78 از 82 نخستنخست ... 28687677787980 ... آخرینآخرین