صفحه 27 از 39 نخستنخست ... 17252627282937 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 388

موضوع: بحث و گفنگو پیرامون سرور c1.t

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mr.3x نمایش پست ها
    دوست عزیز شما کدوم ورژن رو میگی؟کجا؟
    من نميدونم سعيد عزيز كدوم سرور بازي ميكنه ولي اخرين بار چنين چيزي رو كه ديدم تو سرور 6 مصر بود ts6.dejkoob.com.eg كه توليد منابع توي اون سرور 2x و ميزان گندم خور نيرو ها هم 2x بود.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دوست عزیز شما کدوم ورژن رو میگی؟کجا؟
    http://ts5.dejkoob.us
    اینو خودم دیدم فک کنم همه سرور های جدید اینطوری هستن

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

بنظره من چه 10تا چه 100تا اثر داخل بازار باشه باز فرقی نمیکنه چون چندتا اکانت هستن که نمیزارن کسی بخره و فکر میکنم برای اینکه قیمتها یکم بیاد پایین باید واسه اکانتها محدودیت خرید بزارن
    ازمولتی میخوام اگه امکانش هست روی این موضوع یکم کار کنه
    با تشکر
    Sajjad 3X
    دوست عزيز چيزي كه شما ميگي توازن بين قوانين رو با سرور هاي ديگه بهم ميزنه ثانيا از 3.6 به بعد كه سيستم حراجي به بازي اضافه شد كلا بازي به سمت در امد زايي بيشتر براي بازي سازان و رشد بيشتر براي پلير هاي كم تجربه رفت. توي 3.6 هيچ وقت نميتونستي اكانت رنك 1 تا 5 رو بي تجربه پيدا كني ولي از 3.6 به بعد بار ها و بار ها خود من ديدم رنك هاي پايين سرور از اطلاعات سطحي بازي هم خبر نداشتند!!!
    ثالثا اين سيستم گام كه تو حراجي گذاشتن خودش تو 2 دقيقه ي اخر يه كل كل فوق العاده رو اونم در اوايل گيم ايجاد ميكنه كه قيمت ها سر به فلك ميكشه اگه اين گام ها نباشه يكي مياد همه اثر ها رو رو 6-7كي ميزنه بعدي 9-10كي و به همين نحو حاصل ميدونيد چيه؟
    وقتي يه اثر قيمتش 6كي هست ميزني 7كي ميبيني مال تو نشد بعد ميزني 8كي و...... تا بالاخره ميزني 15كي و ميبيني مال تو شد!!! حالا تازه به خودت ميگي عجب اشتباهي كردم منم ميتونستم اثر هاي بعدي رو رو 7-8كي بخرم!!
    اين يه بحث روانشناسي هست !! درست مثل يه زمين.خونه يا يه عتيقه ميمونه كه ميذارند واسه مناقصه تا به قيمت خوبي فروش بره و دليلش هم اينه كه يه حالت كل كل بين خريداران پيش مياد.
    حالا اگه همين جنس مثل سيستم ساير سرور ها(دات كام و....) فروش بره طرف مقابل چون نميدونه بازيكن قبلي چه قيمتي رو پيشنهاد داده از حدود يه قيمت معين كه تو ذهن خودش داره جلو تر نميره چون ميترسه به قيمت گزاف و خلاف عرف بازار به اصطلاحي تو پاچش بره!!!
    بار ها و بار ها اينو توضيح دادم واسه تيم پشتيباني ولي كو گوش شنوا !!!

4. نپسندیدن mr.3x نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط benito نمایش پست ها
    گرون بودن اثر تو اين سرور ها دليل بر بالا بودن سطح سرور نميشه سرور b3x اوايلش هر اثر رو 60-70k سيلور خريده ميشد اما الان اونقدر سرور متروكه شده (10روز بعد كتيبه ها)كه اثر با 3-4تا دونه سيلورم ميشه خريد!!! من بيشتر گروني اثر رو عقلاني خرج نكردن بازي كن هاي اين دژکوب ميدونم! به جاي خريد هر اثر با 60كي سيلور يعني 600 گلد!!! اگه يك اكانت دفساز داشته باشيد و اين رو اونجا هزينه كنيد خيلي بهتر نتيجه ميده تا خريد يك اثر هنري!
    100 درصد سطح سرور توی قیمت حراجی تاثیر داره!
    وقتی سطح سرور بالا باشه یعنی تعداد اکانت های خوب و بازیکن های خوب بالاتر هست!
    وقتی هم تعداد اکانت های خوب بالا تر باشه در نتیجه همه میخواد سریع ده بزنن همه میخوان اباده خالی کنن تا غارت کنن و ...
    وقتی تقاضا زیاد میشه در نتیجه جنس ها هم گرون میشه ...

پ.ن کچل :| ریپورت میدما:| یکم ادب داشته باش!

6. پسندیدن 3zar پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali نمایش پست ها
    100 درصد سطح سرور توی قیمت حراجی تاثیر داره!
    وقتی سطح سرور بالا باشه یعنی تعداد اکانت های خوب و بازیکن های خوب بالاتر هست!
    وقتی هم تعداد اکانت های خوب بالا تر باشه در نتیجه همه میخواد سریع ده بزنن همه میخوان اباده خالی کنن تا غارت کنن و ...
    وقتی تقاضا زیاد میشه در نتیجه جنس ها هم گرون میشه ...

پ.ن کچل :| ریپورت میدما:| یکم ادب داشته باش!
    سطح بالاي كدوم سرور يه سرور توي اين دژکوب به من نشون بديد كه تو ميد گيمش سرور يك طرفه نشده باشه! اين هم همش شور اشتياق هاي اوايل سرور هست كه در همه ميجوشه!! سطح بالاي سرور رو اخرين بار تو tc2 كلاسيك تو ايران ديديم و بعد هم تو ts1.com جايي كه روز اخر سرورش هم اثر هنري رو .رو 6-5 كي سيلور ميخريدند! خط اول پست من رو دوباره بخونيد گفتم گرون بودن اثر توي اين سرور ها دليل بر بالا بودن سطح سرور نيست! نگفتم همه جا!

8. پسندیدن ZartVam پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سطح بالاي كدوم سرور يه سرور توي اين دژکوب به من نشون بديد كه تو ميد گيمش سرور يك طرفه نشده باشه! اين هم همش شور اشتياق هاي اوايل سرور هست كه در همه ميجوشه!! سطح بالاي سرور رو اخرين بار تو tc2 كلاسيك تو ايران ديديم و بعد هم تو ts1.com جايي كه روز اخر سرورش هم اثر هنري رو .رو 6-5 كي سيلور ميخريدند! خط اول پست من رو دوباره بخونيد گفتم گرون بودن اثر توي اين سرور ها دليل بر بالا بودن سطح سرور نيست! نگفتم همه جا!
    شما مگه تو همه سرورهای اینجا بازی کردید که اینقدر قاطعانه نظر میدید؟ لطف کنید اگه قصد تخریب دارید در حد همون سرورهایی که بازی کردید تخریبتون رو مرحمت بفرمائید نه بیشتر!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

مثلا سرور b3 که شما و هم تیمیتون نیمی از اکانت های سرور رو خریدید و سرور رو طوری به گند کشیدید که چندتا از هم اتحادی های خودتون هم اکانتاشون رو حذف کردند و عطای سرور رو به لقایش بخشیدن. مولتی هانتر هم که فقط نگاه کرد و چون همه خرید و فروش ها رو تو یاهو انجام میدادید هیچ اقدامی نکرد و نظاره کرد که چطور سرور رو شما یک طرفه کردید.
    شما دیگه از یک طرفه شدن سرورها ناله نکن عزیز.

11. تشکر Yo_Yo تشکر نمود
    پسندیدن Yo_Yo پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

فروم جايي هست براي نقل انقادات و پيشنهادات و تبادل اطلاعات بين بازيكن ها سري قبل هم يه پست گذاشتم كه جالب بود كلا تاپيك رو جمع كرديد!
    باید و نباید در مورد صحبت پیرامون اقدامات مولتی هانتر در انجمن رو شما مشخص نمی کنید که الان با این فرض! نتیجه گیری می فرمائید.
    در مورد اون تاپیک هم پاسختون روشن بود. شما مثالی زدید که متحیر شده بودم شما اصل مطلق بودن اخلاق رو زیر سوال برده بودید در حالی که رذیلت (دزدی در مثال شما) خطاییست که در تمامی ادیان و مذاهب و ممالک دنیا مذمون است و تفاوت در مجازات در ممالک مختلف فرق میکنه نه در مذمت دزدی! تفاوت در قوانین تفاوت در مجازات است نه تفاوت در تشخیص رذیلت اخلاقی. بنابراین مثالی که زدید مع الفارق بوده و فقط جنبه فان داشت برای هم فکرانتون. البته مثالتون رو با مثال جواب دادم که الان فکر نمی کنم نیاز باشه تکرار مکررات کنم که هم از حوصله این تاپیک خارجه هم نامربوط!
    پست گذاشتن مولتی هانتر هم اگر برای روشن شدن حقیقت باشه حتی در قالب عرف شکنی، چه اشکالی داره؟ این قانون نانوشته هم شما وضع کردی و باهش حکم هم صادر فرمودید! جالبه.
    من نگفتم شما در مورد سطح یک سرور دروغ میگی گفتم اگرچه ممکنه صحیح بفرمائید در حیطه تجربیات خود بفرمائید که حرف منطقی و معقولیه و جای ناراحتی نمیذاره.

13. تشکر Yo_Yo, Hadi تشکر نمود
    پسندیدن Yo_Yo, mr.3x, FERIne, Hadi پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Turbo نمایش پست ها
    شما مگه تو همه سرورهای اینجا بازی کردید که اینقدر قاطعانه نظر میدید؟ لطف کنید اگه قصد تخریب دارید در حد همون سرورهایی که بازی کردید تخریبتون رو مرحمت بفرمائید نه بیشتر!

خوب باید دید دوستان سطح سرور را نسبت به چه معیاری میسنجن
    بله. نسبت به خیلی از سرورهای com ویا خیلی از سرورهای دژکوب قدیم سطحش پایینتره
    اینو از خیلی فاکتورها منجمله کم بودن تعداد پلیر فعال (چه خوب و چه بدش) میشه تشخیص داد
    ناراحتی هم نداره
    سری جدید ترااویین تازه راه افتاده
    و اگر بتونه استانداردهاش رو با استانداردهای دژکوب قدیم یا com برابر کنه
    کم کم جذب پلیر میکنه و رونق بیشتری میگره
    که البته به زمان بیشتری نیاز داره
    T.s7 R1 : a.lionلطفا ثبت نام کنید. T.s7 R2 : 3zar
    T.s7 R3 : schizophrenia
    L1:WhiteBird.P.M

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط FERIne نمایش پست ها
    اون بزرگ حق داشت ولی فک کنم ICE ها و 3Dot ای ها هم اینو میگفتن کلن چیز مشخصیه!
    یه تحلیل راجع به کسایی که تو تاپن یه مورد راجع به نحوه بازیش مثال میزنم که بدونین ارزشی نداره،
    از نظر پاپ توی تاپ ۱۰ هست از نظر غارت هم همینطور،

رفته ۱۰۰ خونه دورتر از ده ۱ کپشو گرفته اونم به مدت ۲ روزه، تو این ۲ روز کپش پاپش شده ۹! چون نمیتونه درست تغذیش کنه چون ده ۱ اش دوره، پس واسه اینکه تو تاپ ها بمونه بیشتر منابعشو جا اینکه سعی کنه به کپ برسونه هنوز گرزی میکشه تو ده ۱ و پاپ بالا میبره تا عقب نیافته،
    حالا اولا پاپش هیچ اهمیتی نداره به این میگن پاپ زائد، پاپ بازی درست از raid هم بهتره (نظر شخصی)،
    از طرفی اون همر raid ای که داره به صورت وحشتناکی تو ده ۱ میکشه بعد ها که بخواد لانچش کنه ۱۰۰ خونه با تمرکز دهاش فاصله داره نمیتونه از نظر گندم تامینش کنه واسه همین ریدشو نمیتونه بخوابونه و back بده و لانچ کنه همرشو، کلی lost بی گندمی میده، پس کلا نه پاپش ارزش داره نه ریدش!

این یه نمونست تقریبا همه اینطورین،
    زیرساخت های اکانتو درست کردن مهمترین چیزه که دوستمونم گفت

پ.ن. والس کدوم سرور واندر خودشو ۱۰۰ کرد راستی؟! :-شوخیای قدیمی
    پ.ن.۲ خیلی خوشحال شدم از شما که از بچه های قدیمی هستی رو اینجا دیدم، از بزرگان والس (فریار و آیدین و ...) خبر نداری؟
    پ.ن.۳ باشد که رستگار شویم ..

FERIne
    فرنود
    به به فرنود جون:دي
    لامصب تو هنوز پ ن ميذاري باشد كه همه رستگار شوند از s12 تا الان اين و يادت مونده!!:دي
    يكي از دلايلش كه ميشه اينجا اينطوري بازي كرد اينه كه هر بازكن ميتونه رو يه ده بازي كنه و ده واسه همه چنج نميشه مثلا اگه يه اكانت بزني و تا دم كتيبه ها 20 تا ده بزني بعد يه تيم فوتبال با نيمكت ذخيرش بياند رو اين اكانت بازي كنند 20 تا همر تو 20 نقطه ي مپ بهت تحويل ميدند بعد بشين كل سرور رو بزن!حالا من نميدونم اونايي كه سيستم دژکوب رو طراحي كرده بودند عقلشون نميرسيده يه كار كنند كه ده چنج نشه ولي مديران اين سايت اين حركت رو به اون ها هم ياد دادند! يا ميخواستند توازن قدرت يك اكانت به تعداد پلير هاش بستگي چنداني نداشته باشه و يك اكانت نتونه بشه زورو! يا شايدم واقعا عقلشون نميرسيده اين كارو كنند!:دي

پ ن:باز قراره كجا رستگار بشي؟:دي
    ویرایش توسط Turbo : 08-09-2014 در ساعت 09:21 AM دلیل: لطفا اگه انتقادی دارید یک بار و در تاپیک مربوط مطرح کنید و لازم نیست در هر تاپیک انتقادتون رو بنویسید!

صفحه 27 از 39 نخستنخست ... 17252627282937 ... آخرینآخرین