صفحه 24 از 39 نخستنخست ... 14222324252634 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 388

موضوع: بحث و گفنگو پیرامون سرور c1.t

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed نمایش پست ها
    تو نسخه های اولیه ورژن 4 همه تجهیزات قهرمان برای سلامتیش بعد از اتک کاربرد داشتن
    شرط اولیه مرگ قهرمان با جون صفر و کمتر هست
    تجهیزات بعد از این شرط عمل میکردند برای همین امکان زیر 5 درصد شدن نبود
    سر این داستان قلبلا تو فروم دژکوب بحص شده بود الان اگر تعقیر داده باشن من در جریان نیستم
    بله حق با شماست. آیتم ها در صورت زنده موندن قهرمان عمل میکنند. اما این آیتم از ضربه کم میکنه نه به سلامتی اضافه کنه.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

امیدوارم حقوق یا گلد کافی بگیری اگه نه که حیفه حتما اقدام کن براش
    من جوابتو تا جایی که میشد واضح دادم دیگه دیگه مقاومت خودت بالاست

واما ادمین های محترم
    اول از اون چند تا مولتی هانتر معذرت میخوام که اگه توهینی شد خودشون شاهد مقاومت بالای مدیر سرور بودن

بعضی چیزا تو دژکوب با محاسبات ساخته شدن که بالانس نژادی رو حفظ کنن با تعقیرش شاید متوجه نشید اما بالانس نژادی بهم میخوره

میدونم کلی گزارش باگ میدن حتی چند نفر هم به من نامه دادن و مسخره بودن درخواستشون رو دیدم اما دلیل نمیشه به خاطر درخواست اونا مال مابقی رو نبینید
    فک کنم باز کردن اکنت ساپرت خیلی کمک کنه بهتون

واز تیم فنی تون درخواست دارم تعقیرات رو تو جایی حتما عنوان کنن چون اگه عنوان نشه باگ در نظر گرفته میشه و امکان سو استفاده داره

اون قسمتی که قرمز کردم , همه میدونن که من فقط برای بهبود بازی که خودم شدیدا" معتادشم و دوس دارم بازی بدون باگی داشته باشم , تلاش میکنم.
    حالا اگه شما فکر کردی ما به خاطر گلد و پول و غیره این کارا رو میکنیم مطمئنن شور و فهم و درک شما رو نشون میده.
    و اما قسمت بعدش قرمز رنگ :

شما هر وقت اومدی این پست منو درست جواب دادی و حاشیه پراکنی نکردی ( که معلومه کم اوردی و دوس داری حاشیه ها رو مطرح کنی تا جواب پست منو ندی) اون موقع هست که میشه با شما بحث کرد.
    نقل قول نوشته اصلی توسط hadi نمایش پست ها
    سعید جان ازت میخوام دونه دونه به پاسخ های من جواب بدی حاشیه تراشی نکنی باشه؟
    اخر سر هم بگم من به شما مشکوکم که با این کارا میخواین اینجا رو تخریب کنید و معلوم نیست پشت پرده ی شما چیه.

پ.ن: حوصلمو سر بردی دیگه سعید ...

پ.ن : امید وارم تو بازی هم اینقدر قابل بحث باشی : )

پ.ن: بحث با کسی که هر روز یه ساز میزنه فایده نداره.

موفق و موید باشید.

هادی
    ویرایش توسط Hadi : 08-06-2014 در ساعت 10:39 AM
    یادشون رفته اون شاه که به صد مهر نمی باخت
    تاجو از سرش تو میدون , سرباز پیاده انداخت.لطفا ثبت نام کنید.

Hadi Metal™
    BesT WaRRioR & ™WoNDeR WolF™

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadi نمایش پست ها
    [b]
    اون قسمتی که قرمز کردم , همه میدونن که من فقط برای بهبود بازی که خودم شدیدا" معتادشم و دوس دارم بازی بدون باگی داشته باشم , تلاش میکنم.
    حالا اگه شما فکر کردی ما به خاطر گلد و پول و غیره این کارا رو میکنیم مطمئنن شور و فهم و درک شما رو نشون میده.
    و اما قسمت بعدش قرمز رنگ :

شما هر وقت اومدی این پست منو درست جواب دادی و حاشیه پراکنی نکردی ( که معلومه کم اوردی و دوس داری حاشیه ها رو مطرح کنی تا جواب پست منو ندی) اون موقع هست که میشه با شما بحث کرد.

اخر سر هم بگم من به شما مشکوکم که با این کارا میخواین اینجا رو تخریب کنید و معلوم نیست پشت پرده ی شما چیه.

پ.ن: حوصلمو سر بردی دیگه سعید ...

پ.ن : امید وارم تو بازی هم اینقدر قابل بحث باشی : )

پ.ن: بحث با کسی که هر روز یه ساز میزنه فایده نداره.

موفق و موید باشید.

هادی
    جان من خودت میفهمی چی میگی
    از من لینک هفته اول سرور رو میخوای
    من از مولتی هانتر لینک 2روز پیش رو خواستم چک کنه گفت پاک شده

وقتی نمیدونی واحه 25% 8 کیلو منبع میداد ادعای بازیت هم میشه
    "در صورتی که شما قبل از حذف سرریز جاسوسی یا حمله بزنید میزان منابع بیش از 1000 و نهایتا 2000 خواهد بود که در این مورد شما 2000 مشاهده کردید. "
    اگه حرف من اشتباه بود مولتی هانتر و مدیر سرور همون پست اول می اومدن عین قضیه تجهیزات قهرمان جواب میدادن
    تمام نامه نگاری هام جوابشو یه مدت پیش گرفتم اینجا گزاشتم برای دلیلی که شما نمیفهمیش

داستان پشت پرده رو شک داشتم متوجه بشی که شدی پس خودم برای همه عنوان میکنم
    من با حمایت 4تا از گروهک های تروریستی دژکوب با قصد حمله و تخریب کامل سرور ها و همینطور بمب گزاری به صورت انتحاری و... اماده این کار شدم
    نتیجه حمله اولیه ما همین نوسان برق تو سه تا سرور a1 c1 w1 بود که برای یه مدتی سرور رو از کار انداخت

5. تشکر Im Failing تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

جان من خودت میفهمی چی میگی
    از من لینک هفته اول سرور رو میخوای
    من از مولتی هانتر لینک 2روز پیش رو خواستم چک کنه گفت پاک شده

وقتی نمیدونی واحه 25% 8 کیلو منبع میداد ادعای بازیت هم میشه
    "در صورتی که شما قبل از حذف سرریز جاسوسی یا حمله بزنید میزان منابع بیش از 1000 و نهایتا 2000 خواهد بود که در این مورد شما 2000 مشاهده کردید. "
    اگه حرف من اشتباه بود مولتی هانتر و مدیر سرور همون پست اول می اومدن عین قضیه تجهیزات قهرمان جواب میدادن
    تمام نامه نگاری هام جوابشو یه مدت پیش گرفتم اینجا گزاشتم برای دلیلی که شما نمیفهمیش

داستان پشت پرده رو شک داشتم متوجه بشی که شدی پس خودم برای همه عنوان میکنم
    من با حمایت 4تا از گروهک های تروریستی دژکوب با قصد حمله و تخریب کامل سرور ها و همینطور بمب گزاری به صورت انتحاری و... اماده این کار شدم
    نتیجه حمله اولیه ما همین نوسان برق تو سه تا سرور a1 c1 w1 بود که برای یه مدتی سرور رو از کار انداخت

به قول دوستان فـــشار ؟
    واسه همینه که میگم حرف های شما اعتبار نداره : ) چون بی مدرک حرف میزنی . شما اگه اول سرور مشکل داشتی میمودی مطرح میکردی .

ای دوستان بیاین بگین منو قانع کنید واحه 25% 8کی منبع میده لول قانون جدید سعید
    معلومه که نباید درک کنی حرف حساب رو : )

در مورد ادعا ما ادعای نداریم اونای که باید بدونن , میدونن ما کی هستیم و نیازی نیست پیش شما ادعا کنیم : )

شما اینجا نامه ها رو گذاشتی چون فکر میکنی میتونی با این کارا تخریب سایت کنی ولی میبینی که یک نفر هم طرف شما نیست : )

بــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــه هــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــر حــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــال

[/b]

پ.ن: امید وارم شکیبا باشید و طی این بحث ها آسیب جسمی و روانی نبینید چون طبق اطلاعات بدست امده فشار تازگی ها زیاد شده !
    پ.ن: سعید جون سعی کن حاشیه سازی نکنی پست منو
    جواب بدی , ممنون از لطف خونسردی شما.

موفق و موید باشید
    هادی

یادم رفت بگم :
    یعنی انقدر سخته یه پست رو دونه دونه جواب بدی؟ با منطق نه با حاشیه پراکنی , البته یادم نبود شما نمیتونی . ببخشید
    ختم جلسه : ))

Hadi Metal™

7. تشکر Im Failing تشکر نمود
    نپسندیدن Ali, ZartVam نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

به قول دوستان فـــشار ؟
    واسه همینه که میگم حرف های شما اعتبار نداره : ) چون بی مدرک حرف میزنی . شما اگه اول سرور مشکل داشتی میمودی مطرح میکردی .

در مورد ادعا ما ادعای نداریم اونای که باید بدونن , میدونن ما کی هستیم و نیازی نیست پیش شما ادعا کنیم : )

شما اینجا نامه ها رو گذاشتی چون فکر میکنی میتونی با این کارا تخریب سایت کنی ولی میبینی که یک نفر هم طرف شما نیست : )

بــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــه هــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــر حــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــال

[b]
    پ.ن: امید وارم شکیبا باشید و طی این بحث ها آسیب جسمی و روانی نبینید چون طبق اطلاعات بدست امده فشار تازگی ها زیاد شده !

موفق و موید باشید
    هادی

یادم رفت بگم :
    یعنی انقدر سخته یه پست رو دونه دونه جواب بدی؟ با منطق نه با حاشیه پراکنی , البته یادم نبود شما نمیتونی . ببخشید

سلام داداش یه سوال منظور از این امضات کدوم شاه هست؟ دوران قاجار یا پهلوی؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

به قول دوستان فـــشار ؟

[b]

موفق و موید باشید
    هادی

یادم رفت بگم :
    متاسفانه زبان شما رو بلد نیستم
    و از این بابت عضر میخوام

10. تشکر Im Failing تشکر نمود
    پسندیدن Im Failing پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Im Failing نمایش پست ها
    سلام داداش یه سوال منظور از این امضات کدوم شاه هست؟ دوران قاجار یا پهلوی؟
    مونده کدومو دوس داشته باشی . برای عموم آزاده : )

متاسفانه زبان شما رو بلد نیستم
    و از این بابت عضر میخوام
    عضر نه عذر :|

متاسفم برات : )

قابل توجه مولتی هانتر ها و ادامین سایت:

جناب ادمین امید و حامد جان , میشه بیاین بگین چرا آبادی های 25% بعضی هاشون 8 کی منابع میدن؟ آیا این مشکل درست شده یا نه؟

( اینکه آبادی میگی مشکل داره خوب درست , ولی طرز حرف زدن شما با ما فرق داره )

aaaaaaaa.jpg
    ویرایش توسط Hadi : 08-06-2014 در ساعت 12:50 PM

Hadi Metal™

12. نپسندیدن Ali نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

مونده کدومو دوس داشته باشی . برای عموم آزاده : )

عضر نه عذر :|

متاسفم برات : )

قابل توجه مولتی هانتر ها و ادامین سایت:

جناب ادمین امید و حامد جان , میشه بیاین بگین چرا آبادی های 25% بعضی هاشون 8 کی منابع میدن؟ آیا این مشکل درست شده یا نه؟

( اینکه آبادی میگی مشکل داره خوب درست , ولی طرز حرف زدن شما با ما فرق داره )
    داداش من پیرو خط امام هستم زیاد برام فرقی نداره ولی اگه اشتباه نکنم اون سرباز پیاده اشنامون باشه فقط شما یه لطفی بکن بگو کدوم شاه هست که ما هم مطمئن بشیم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Im Failing نمایش پست ها
    داداش من پیرو خط امام هستم زیاد برام فرقی نداره ولی اگه اشتباه نکنم اون سرباز پیاده اشنامون باشه فقط شما یه لطفی بکن بگو کدوم شاه هست که ما هم مطمئن بشیم

خوب گفتم که شامل همه ی شاه ها میشه .

پ.ن: منظور؟

انتی اسپم :

اثر هنری دونهی 30کی سیلور وایییییییییییییییییی بسوزد پدر بی پولی :دی
    ویرایش توسط Hadi : 08-06-2014 در ساعت 01:02 PM دلیل: فضول یابی

Hadi Metal™

15. نپسندیدن Ali نپسندید
صفحه 24 از 39 نخستنخست ... 14222324252634 ... آخرینآخرین