صفحه 23 از 142 نخستنخست ... 1321222324253373123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 1416

موضوع: بحث و گفتگوی بازیکنان e1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Insomnia نمایش پست ها
    حرف شما درست

ولی معمولا اینجور دهکده هارو سره مرز که یه طرف مختصات 0 باشه میزنن نه این که 26 خونه برن تو ساید دشمن دهکده بزنن

اگه ساید دشمن لیدر های درست حسابی داشته باشه 95% اولین پلنی که اجرا میکنن در اولین فرصت مناسب اون دهکده رو 0 میکنن

ولی از اون جایی که اکثر بچه های se بچه های سرور c1 هستن و با آشنایی که ما ازشون داریم کسی دست لیدر ساید همری نمیده

که بخوان پلنی اجرا کنن ) اگر هم بخوان با اکانت خودشون بزنن که 1% احتمال دیوار شدن وجود داره و از اونجایی که عاشق مدال غارت

هستن پس این کار هم عملی نیست )

بله از سروره قبل شناخت دارن دوستان جریانه c1که همه میدونن حرفی نمیزنم راجبش هرچند یادم نمیاد تو تاپ غارت بوده باشیم نوبیم دیگه
    لیدرم که الکی با باجو اینا میشیم اصلا همر ندیدیم که چه برسه بخوان بدن دستمون
    هرچند تمامه لینکایه اتکایه ج ش به ج غ و برعکسو دارم کسی خواست میدم خدمتش
    دهکدم که اصلا کلا شورا و کلا همه ج ش تعطیله اصلا نفهمیدیم ده زده بنده خدا
    اگر باشه کسی از پلیرا ساله 84تا90ir و اگر باشن جزو کسایی که تو 3دات و والس با ایدین بازی میکردن میشناسن مارو میدونن چیزی بارمون نیست نوبیم
    و خلاصه مطلب همه چیزو واگزار میکنیم به گذر زمان
    گه تو اینده همه چیز مشخص میشه

سعید raziel
    ویرایش توسط saedd : 11-27-2014 در ساعت 03:17 AM

2. پسندیدن Totan Khan پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اول از همه سلام میکنم به همه دوستانی که میشناسیم و نمیشناسیم!
    و بعد از اون جواب یه سری از دوستان رو بدیم که سوتفاهم پیش نیاد!
    خدمت اون دوستانی که مارو نمیشناسن و میان اظهار نظر میکنن باید عرض کنم که عمو جون نه تو هیچ سروری از ای ار نه دات کام دیدیمت نه اسمتو شنیدیم در مجموع بخوایم سابقتو دربیاریم بازیتو از وارین شروع کردی پس نیا ور بزن که ما فلانیم! نه عزیزدل خودتو گول نزن همه میدونیم چجوری بالا میای!

و بعد از اون باید عرض کنم درباره ده 3 اکانت هانیبال نه دوستان متایی در کار نیست... حتی اگه سرور اولت هم باشه که بازی میکنی اینقدر میفهمی که الان وقت متا نیست و از اونجایی که لیدر های ساید از جمله خود من کم کاری داشتیم و خیلی دیر متوجه وجود ده در این منطقه شدیم این مشکل پیش امد. الان هم با شورای ان ای صحبت کردیم و به توافق رسیدیم. به زودی همه شما شاهد خواهید بود که این ده یا چیف میشه یا صفر میشه پس از دوستان خواهش دارم شایعه در این باره درست نکنند...

درضمن به یکی از دوستان هم باید عرض کنم که شما اگه عرض داری برو اونی رو جمع کن که امده بین دو قلو سایدتون ده زده :دی

و در اخر امیدوارم این صحبت ها همینجا تموم بشه و بیشتر از این کش پیدا نکنه.
    یه سری توهین ها هم به لیدر های ما شد که نه تنها به من بلکه به تمام بچه های که خوندن برخورد
    اینبار هیچی منتها سری بعد به این خوش رفتاری نیستیم ))

و درضمن یادم رفت بگم ما نوبی بیش نیستیم :دی

پیمان شاتگان با توهم بحث دارم به وقتش

ومن الله توفیق

ممد ToTaN KHaN
    ویرایش توسط Totan Khan : 11-27-2014 در ساعت 03:39 AM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Ehsan WondeR نمایش پست ها
    مهربون؟اینو نگی چی بگی؟دس به هرکاری زدن؟این موقع از بازی؟سطحو ) اونم اسمش عقده نیست بلد بونه که حاجیت بلده =))
    در ضمن دلشون میاد فارم کنن نمیتونن یکی از دوستانتون واسه 10کی منابع حدود 200گرزی لاست داده :دی

10 کی نبودو 35-40 کی بود. هنوزم 100 تا 100 تا گرزی پر بر میگرده.
    ما واقعی بازی می کنیم... خمره که نداریم بدونه لاست بزنیم.

WonDer LanDs

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط bardia_f7 نمایش پست ها
    10 کی نبودو 35-40 کی بود. هنوزم 100 تا 100 تا گرزی پر بر میگرده.
    ما واقعی بازی می کنیم... خمره که نداریم بدونه لاست بزنیم.

WonDer LanDs
    خب مثیکه بعضیا هنوز ملتفت نشدن داشه من شما بودی تو تاک میگفتی من دیگه حرفی ندارم؟حالا تو فروم اومدی میگی خمره؟
    کلا من دیگه در مورد غارتم پستی نمیذارم جوابم نمیدم به عبارتی جواب ابلهان خاموشیست =)) البته سر صحبتم با کسی نیستا کلی گفتم
    ویرایش توسط WondeR : 11-27-2014 در ساعت 04:23 AM
    اين بود دنيايي که بخاطرش لگد به شکم مادرم ميزدم؟
    کاش پاهايم ميشکست...

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan wonder نمایش پست ها
    خب مسیکه بعضیا هنوز ملتفت نشدن داشه من شما بودی تو تاک میگفتی من دیگه حرفی ندارم؟حالا تو فروم اومدی میگی خمره؟
    کلا من دیگه در مورد غارتم پستی نمیذارم جوابم نمیدم به عبارتی جواب ابلهان خاموشیست =)) البته سر صحبتم با کسی نیستا کلی گفتم

دقیقا با این تیکه از صحبتت که میگی جواب ابلهان خاموشیست موافقم احسان جان!!
    پس از این به بعد ما در جواب خیلیا خاموش بودیم نزارید پای ساده بودن و نفهمی ما بزارید پای ابلهی خودتون :d

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Totan Khan نمایش پست ها
    پس از این به بعد ما در جواب خیلیا خاموش بودیم نزارید پای ساده بودن و نفهمی ما بزارید پای ابلهی خودتون :d
    اینم حکایت همون خاموشیست چیزی نمیگم ...
    اين بود دنيايي که بخاطرش لگد به شکم مادرم ميزدم؟
    کاش پاهايم ميشکست...

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط EhSaN نمایش پست ها
    روز چندم سرور ؟؟؟
    پ.ن : زنگ زدیم !!! (بیچاره ها )
    کدوم احسانی؟

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Totan Khan نمایش پست ها
    محمد عزیز و دوست خوبم احسان، از هردوی شما عزیزان خواهش میکنم این بحث ها رو ادامه ندین و فضا رو آروم نگهدارین، بقیه نیان از آب گل آلود ماهی گیری کنن و جو رو متشنج کنن.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط saedd نمایش پست ها
    بله از سروره قبل شناخت دارن دوستان جریانه c1که همه میدونن حرفی نمیزنم راجبش هرچند یادم نمیاد تو تاپ غارت بوده باشیم نوبیم دیگه
    لیدرم که الکی با باجو اینا میشیم اصلا همر ندیدیم که چه برسه بخوان بدن دستمون
    هرچند تمامه لینکایه اتکایه ج ش به ج غ و برعکسو دارم کسی خواست میدم خدمتش
    دهکدم که اصلا کلا شورا و کلا همه ج ش تعطیله اصلا نفهمیدیم ده زده بنده خدا
    اگر باشه کسی از پلیرا ساله 84تا90ir و اگر باشن جزو کسایی که تو 3دات و والس با ایدین بازی میکردن میشناسن مارو میدونن چیزی بارمون نیست نوبیم
    و خلاصه مطلب همه چیزو واگزار میکنیم به گذر زمان
    گه تو اینده همه چیز مشخص میشه

سعید raziel
    سعید جان قبلا افتخار بازی تو یه سرور رو با هم نداشتیم تا سرور C1 که یه مدتی در خدمت شما و دوستان دیگه بودیم. اون سرور ما با اکانت d.k forever اومدیم بازی کردیم و از اولشم نه من و نه آرش هیچ کدوم نمیخواستیم بمونیم تا آخرش. فقط اومدیم و یه مقدار بازی کردیم به یاد قدیم بعدشم حذف کردیم، حذفمون هم از قبل برنامه ریزی شده بود و هیچ ربطی به سرور و اتفاقاتش نداشت. اون سرور جدا از تنش هایی که ناخواسته بوجود اومد و ما اصلا تمایلی به تنش نداشتیم، تبدیل به یه خاطره و پروندش بسته شد. اکانت هم خیلی وقت بود دست بچه ها بود بعد از رفتن ما و فقط داشتن اجناس اکانت رو تو بازار میفروختن.
    ولی چیزی که تو ذهنم هست لیداری جنوب شرق خیلی خوب کار کردن، از ساید جنوب غرب که ساید ما بود بهتر بازی کردین به واقع و من اصلا باکی ندارم که بگم کارتون خوب بود. نسبت به سطح سرور زحمت زیادی کشیده بودین و بالطبع نتیجه خوبی هم گرفته بودین و این چیزی بود که من آخرین باری که سرور C1 رو بررسی کردم بهش رسیدم.
    تو این سرور هم امیدوارم مثل اون سرور وقت بزارین و تلاش کنید. چون این سرور من برنامه ام موندن هست و تا end game هستم و تمام تلاشم بر این خواهد بود که به عنوان سربازی از جنوب غرب سایدم رو در رسیدن به پیروزی یاری کنم
    AreF

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط GomBa GomBa نمایش پست ها
    کدوم احسانی؟

- - - Updated - - -
    همون احسان که دوستش داری
    دژکوب ، هزاران دوست / هزاران تجربه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط EhSaN نمایش پست ها
    همون احسان که دوستش داری
    Rc ??? خودتی؟ جدی تویی؟!!
    AreF

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

عارف جان اول از همه باید خدمتت عرض کنم متشنج شدن جو به ما ربط نداره و اگه 2-3 تا صفحه برگردی عقب بخونی بیای جلو میبینی کی داره جو رو متشنج میکنه!
    و در ضمن ساید ما با هیچکس مشکل نداره! و امیدوارم که هیچ وقت هم مشکل پیدا نکنه
    ولی باید بگم یه سری چیزا از همینجا شروع میشه...
    مطمئنا نه بنده نه سعید و نه هیچ کدوم از بچه های سایدمون بعد از خوندن این پست ها و دیدن توهینی که به لیدر های ساید و همینطور پلیرهامون داره میشه چه در سرور قبل چه در اینجا و چه خارج بازی نمیتونیم در جواب فقط نگاه کنیم!

و با توجه به صحبت های شما در باره عملکرد لیدر های ما در c1 ما تنها برداشتی که از صحبت اون دوستمون که میگه لیدرهای اینجا هم مثل سرور قبل همر دستشون نمیدن میتوینم بکنیم اینکه یه جاییشون سوخته!

من دیگه حرفی ندارم مگه اینکه بازم صحبت هایی بشه که نیاز به حرف زدن باشه...

و من الله توفیق

12. پسندیدن saedd پسندید
صفحه 23 از 142 نخستنخست ... 1321222324253373123 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع