صفحه 28 از 39 نخستنخست ... 18262728293038 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 271 تا 280 , از مجموع 388

موضوع: بحث و گفنگو پیرامون سرور c1.t

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط benito نمایش پست ها
    به به فرنود جون:دي
    لامصب تو هنوز پ ن ميذاري باشد كه همه رستگار شوند از s12 تا الان اين و يادت مونده!!:دي
    يكي از دلايلش كه ميشه اينجا اينطوري بازي كرد اينه كه هر بازكن ميتونه رو يه ده بازي كنه و ده واسه همه چنج نميشه مثلا اگه يه اكانت بزني و تا دم كتيبه ها 20 تا ده بزني بعد يه تيم فوتبال با نيمكت ذخيرش بياند رو اين اكانت بازي كنند 20 تا همر تو 20 نقطه ي مپ بهت تحويل ميدند بعد بشين كل سرور رو بزن!حالا من نميدونم اونايي كه سيستم دژکوب رو طراحي كرده بودند عقلشون نميرسيده يه كار كنند كه ده چنج نشه ولي مديران اين سايت اين حركت رو به اون ها هم ياد دادند! يا ميخواستند توازن قدرت يك اكانت به تعداد پلير هاش بستگي چنداني نداشته باشه و يك اكانت نتونه بشه زورو! يا شايدم واقعا عقلشون نميرسيده اين كارو كنند!:دي

پ ن:باز قراره كجا رستگار بشي؟:دي

مخصوصا پسندیدن زدن ببینم خودتی میشناسی؟ ))))
    وگرنه میدونی که من کلا پستاتو نمیپسندم!

چه خبر خوبی؟ اینجا بازی نمیکنی؟ یا همینطوری فروم این سروری؟
    من که معلومه یادمه! عجیبه تو هم یادته! بد رو مخ بود نه؟* )

اون که آره موقعی که این پست رو گذاشتم نمیدونستم ولی بازم بنظرم همرایی که میدی زیاد میشه ولی پشیزی نمی ارزه،
    چون رید یه لیمیتی داره در کل رو اکانت ۱۰۰۰۰ نمیشه، ناتارا رو هم تو این سرور بهتر کردن گندم خوب میدن ولی تخم ریزیشونم زیاده مثل سرورای قبل یهو طرف ۳۰-۴۰ میل غارت بی تلفات نمیره اونطور که شنیدم
    واسه همین مگر اینکه این تیم فوتبال هیت مدیرشم با خودش بیاره و کنار هر دهش یه پارکینگ بگیره که از اون حد بیشتر نتونست رید بره تروپ هارو بفرسته لالا! که باز موقع لانچ باید کلی رفیق*(بخون مولتی) با مرام داشته باشه که گندم منفیشو تامین کنه! خلاصه میرسیم به جمله ی معروف :
    Money Is Everything

پ.ن. آقا تو ۱۴ که بودیم شنیدم تو ۱۲ میخواستین تو nw بنویسین SE!! راسته؟* )))
    پ.ن.۲ هرجا که بشه! همه هدفمون رستگاری هستش! حالا کجاش مهم نی :پی :دی
    ویرایش توسط FERIne : 08-10-2014 در ساعت 09:36 AM

2. پسندیدن benito پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط FERIne نمایش پست ها
    مخصوصا پسندیدن زدن ببینم خودتی میشناسی؟ ))))
    وگرنه میدونی که من کلا پستاتو نمیپسندم!

چه خبر خوبی؟ اینجا بازی نمیکنی؟ یا همینطوری فروم این سروری؟
    من که معلومه یادمه! عجیبه تو هم یادته! بد رو مخ بود نه؟* )

اون که آره موقعی که این پست رو گذاشتم نمیدونستم ولی بازم بنظرم همرایی که میدی زیاد میشه ولی پشیزی نمی ارزه،
    چون رید یه لیمیتی داره در کل رو اکانت ۱۰۰۰۰ نمیشه، ناتارا رو هم تو این سرور بهتر کردن گندم خوب میدن ولی تخم ریزیشونم زیاده مثل سرورای قبل یهو طرف ۳۰-۴۰ میل غارت بی تلفات نمیره اونطور که شنیدم
    واسه همین مگر اینکه این تیم فوتبال هیت مدیرشم با خودش بیاره و کنار هر دهش یه پارکینگ بگیره که از اون حد بیشتر نتونست رید بره تروپ هارو بفرسته لالا! که باز موقع لانچ باید کلی رفیق*(بخون مولتی) با مرام داشته باشه که گندم منفیشو تامین کنه! خلاصه میرسیم به جمله ی معروف :
    Money Is Everything

پ.ن.۲ هرجا که بشه! همه هدفمون رستگاری هستش! حالا کجاش مهم نی :پی :دی
    نه يه سرور b3 بازي كرديم كه هنوز تموم نشده ولي خوب سرور متروكه شده! فعلا هم بازي نميكنيم دژکوب مزش به اينه كه سالي يه بار باشه وگرنه ميشي عين معتاداي كنار خيابوني:دي

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام

هه هه hadi چقدر حرص میخوری تو این فروم ولشون کن باوو

اثر هنری میخواین چیکار

ما یه هفته هست منتظر امتیاز هستیم

پ.ن: هادی به اعصابت مسلت باش نیرو هاتو میکوبم تو دیوارا!!!!!!!!!!!

تو که بچه مایه هستی :دی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط FERIne نمایش پست ها

الان بیکار بودم اومدم برم سایت دیدم اکانت علیرضا بن شده اتفاقی اومدم اینجا
    اکانت ساختم فقط بگم اـــــــی روتـــونـــو بــــــرم مرد )(البت دلیل اش شوق دیدار بعضی آشنایان بعد پوکیدن ریدکال و بحث دژکوبی که چند سالی به عنوان بخشی از جامعه نــــوب ان درگیرش بودیم بود)
    حیاط خلوت ساید شما بود والا ش.غ همون چند تا اکانت شم نمیذاشت کسی بازی کنه (دم بهنام و شهاب گرم)
    سرور 14ام که با یه تک اکانت مونده تو ش.ش اونم با روزی 2ساعت انلاینی شاید چندتا کپ صفر کردیم از سایدتون نقشه واندرتونم رو لولای آخر بلند کردیم جنگ آموز یونیک رو اکانت بود نخوردن واندر ام سر این بود که هادی و ممدرضا با زرنگی دوتا چکمه کوچیک ش.غ که اکانتای ساید بر خلاف توتال اش (خدا رحمت اش کنه)دست مهدی اواتار بود گرفتن با همونا همرای اون ساید زدن جدا از اینکه 5-6تا از همرای خود ساید ج.ش میخواستن رو واندر بلند شن که به احترام بعضیا نکردن فقط اکانت بابک اینا لانچ کرد

پ ن :یادته قبل متا کل آمار اکانتتو سر سوتی گذاشتی کف دستم ))))
    پ ن: آیدین و فریار و بعضی دیگه مث بهروز و محسن و... آخرین بار سرور تست ایران امپراط/وران سال پیش بازی میکردیم که بچه های خود بازی فارممون کردن دیگه بازی نمیکنن))))
    پ ن:تو فروم خوندم :مصطفی اینجاام پوش میکنی؟:|
    پ ن : برید از خدا بترسید اعتیاد تا کی؟ :|
    ویرایش توسط ArTaM : 08-15-2014 در ساعت 09:20 PM

6. تشکر benito تشکر نمود
    پسندیدن benito پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اگه من یه وقت حامله شدم مطمعاً باشد پدرش سیستم زد بات هست

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

انگار خبری هست رو اکانت AraZel

کسی لینک نمیده؟؟؟ 18 کی دفاع !
    یادشون رفته اون شاه که به صد مهر نمی باخت
    تاجو از سرش تو میدون , سرباز پیاده انداخت.لطفا ثبت نام کنید.

Hadi Metal™
    BesT WaRRioR & ™WoNDeR WolF™

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadi نمایش پست ها
    انگار خبری هست رو اکانت Arazel

کسی لینک نمیده؟؟؟ 18 کی دفاع !
    نیروهاش تو آباده کپ پارک بوده اومده با نان کپ منابع ببره کاتاها و رم خودش رو خفت کرده !

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    نیروهاش تو آباده کپ پارک بوده اومده با نان کپ منابع ببره کاتاها و رم خودش رو خفت کرده !
    عزیزم شما چقد باهوشی
    با نان کپش کاتا و رمی که تو کپش پارک بوده خفت کرده اونوقت 18 کی رنک دفاعی گرفته؟!! با عقل جور در میاد اصلا ؟ :|
    باز اگه می گفتی : می خواسته کاتا و رمشو بفرسته تو کپش پارک بشن اشتباهی حمله زده ... بعد حواسش نبوده حمله ی خودش رو دفاع کرده!! یه خورده با عقل جور در می اومد

به نظر من همر خودش رو خورد خورد زدن به ده خودش که توش حیون یا دف داشته ...
    تاپ مهاجمین کسی نیومده؟ ... من حواسم به تاپ مهاجمین نبود ... آیا کسی تاپ رو زیر نظر داشت؟ بیاد اعتراف کنه
    وقتي برنده ميشوي، نيازي به توضيح نداري! وقتي مي بازي چیزی برای توضیح دادن نداری!
    هیتلر

11. پسندیدن mr.3x پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ZartVam نمایش پست ها
    عزیزم شما چقد باهوشی
    با نان کپش کاتا و رمی که تو کپش پارک بوده خفت کرده اونوقت 18 کی رنک دفاعی گرفته؟!! با عقل جور در میاد اصلا ؟ :|
    باز اگه می گفتی : می خواسته کاتا و رمشو بفرسته تو کپش پارک بشن اشتباهی حمله زده ... بعد حواسش نبوده حمله ی خودش رو دفاع کرده!! یه خورده با عقل جور در می اومد

به نظر من همر خودش رو خورد خورد زدن به ده خودش که توش حیون یا دف داشته ...
    تاپ مهاجمین کسی نیومده؟ ... من حواسم به تاپ مهاجمین نبود ... آیا کسی تاپ رو زیر نظر داشت؟ بیاد اعتراف کنه
    فکر نکنم خودت بزنی به خودت دف پوینت یا اتک پوینت بده اینجا

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط _ARTEMIS_ نمایش پست ها
    فکر نکنم خودت بزنی به خودت دف پوینت یا اتک پوینت بده اینجا
    از کجا میدونی نمیده؟ نکنه امتحان کردی کلک ... ( شایدم اتفاقی امتحان کردی )
    یکی بیاد بگه آیا تو این سایت خودتو بزنی اتک پوینت و دف پوینت میده؟
    وقتي برنده ميشوي، نيازي به توضيح نداري! وقتي مي بازي چیزی برای توضیح دادن نداری!
    هیتلر

صفحه 28 از 39 نخستنخست ... 18262728293038 ... آخرینآخرین