نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
چرا پلیر خوبمون @Vikings که بیش از 6 سال هست تو سرورهای ما بازی میکنه رو به خاطر یه قانون مبهم باید از دست بدیم؟ چرا ایشون باید فکر کنه برخورد ها سلیقه ای هست. اصلا با این همه ابهام به ایشون نباید حق بدیم که فکر کنه برخورد سلیقه ایه؟ آیا راهی غیر از برخورد سلیقه ای باقی می مونه؟
اگه قرار بود عقیده مولتی هانتر و نظرش اعمال نشه خوب همه کار ها رو اتوماتیک میکردیم. و دیگه نیاز به دخالت مولتی هانتر نبود.
اگه مولتی هانتر نباید نظر و عقیدشو به خاطر انگ سلیقه ای بودن اعمال کنه کلا چرا هست؟
از نظر من باید اکانت این دوست عزیزمون رو مسدود میکردید البته به شرطی که ایشون بر خلاف منافع اکانت اقدام کرده باشند.
اگه همچین اتفاقی افتاده ( یعنی منافع اکانت دوم نقض شده ) اقدامتون درست بوده ولی اگه این اتفاق نیفتاده به جای جریمه اکانت متخلف با مسدود کردن دسترسی مولتی هانتر همه ی پلیرها و خودتون رو راحت کنید.
جناب امید میتونم بگم بیشتر از ۱۰ بار توی این فروم و حتی یکی دو بار توی فروم سایت های دیگه از محاسن تیم مدیریتی و مولتی هانتری دژکوب صحبت کردم . هر کی هر جا گفت دژکوب پلیر نداره گفتم مدیریت داره ، گفت بازیش بی کیفیته گفتم مدیریت داره ، گفت آپدیت نیست گفتیم مدیریت داره .
امید جان ، دوست خوبم تنها نقطه قوت سایتت داره به نقطه ضعفش تبدیل میشه . فکری براش بکن.

ارادتمند شما
مصطفی بینام