نقل قول نوشته اصلی توسط Gajet نمایش پست ها
اینجوری که داره پیش میره باید کلاس فشرده ریاضی هم برای ما بزاری تا حساب و کتاب هم یاد بگیریم
ّبا سلام خدمت شما دوست عزیز شما اگه قت کنی دژکوب کلا بازی ریاضی هستش یه حساب دو تا چهارتاست بتونی نحوه غارت و منابع دادن ابادی و ناتار رو باید حساب کتاب کنی عزیز من وگرنه منابع که هیچ لاستتم صدرصده .

- - - Updated - - -

[QUOTE=Knig}{T;31623]سلام دوست عزیز
سرور قبل واسه ما هم این مشکل پیش امد بعد بن شدن اکانت ادمین انبارای اون اکانت صفر کرد دگه غارت نمیشد کرد شاید واسه شما هم اینجوری شده

یه چیزی که می تونم بگم الان هر دو طرف راست می گن یه طرف به دوستش گفته واسش اکانت زده این داره غارت می کنه از اون طرف ادمین میگه این اکانت به جز غارت شدن کاری نمی کنه :دی مثلا خودمو مثال می زنم سرور 25x قبلی کاپ من به چز همر من 3 تا همر از 3 تا اکانت جدارو پوش می کرد تا آخر سرور ادمین با من کاری نداشت ولی اکانت دگه هم داشتیم با شرایط بالا که هیچ آی پی نخورده بود خود طرف هر 1 روز یکبار می امد رو اکانت ولی بن شد بازم میگم الان هر دو طرف راست می گن :دی
از یه طرف میاییم می گیم امید چرا با مولتی بازی برخورد نمی کنی بعد که برخورد می شه اینجوری میشه :دی
پ.ن1: اگه حافظه یاری کنه تعدادی از این جمع وقتی تو فروم اون سرور گفتیم چرا اینا اومدن گفتن مولتی کشیدین بنم میشین :دی الان ....(همیشه از دور راحته کار:دی)
پ.ن2: این اتفاق تو سرور final1x و g1 هم شد اکانت ها بن شدن ولی با توجه به مقاومت بازیکنا و تهدید به حذف همه سایدا ادمین فکر کنم عقب نشینی کرد :دی[/QUOT

حرف شما دوست عزیز درست منم با مولتی بازی موافق نیستم ولی مثلا خود من چند روز پیش میام جاسوسی میزنم ، با کیلورد محاسبه میکنم چقد تلفات میدم میبینم که صرف داره ولی وقتی اتک میخوره در ضمن اکانتی که کلا 4 روز قرمز بوده از اتحاد اخراج شده نیرو فرستاده میشه میبینی که هیچی که نیاورده بلکه تلفاتم دادی این موضوع رو نمیشه تحمل کرد ؟ نامه میزنی به مولتی میگه میدونم این مشکل هستش جبران میشه چه جبرانی ؟ کی جوابگو هستش ؟