صفحه 73 از 142 نخستنخست ... 2363717273747583123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 721 تا 730 , از مجموع 1416

موضوع: بحث و گفتگوی بازیکنان e1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط GomBa GomBa نمایش پست ها
    درود فراوان!
    الان هانیبال پلن بود تو جنوب شرق؟ یا حرکت خودجوش یه بازیکن؟؟!
    قبل از اینکه مطلبی رو ارائه کنیم خوبه که بررسی کنیم میزان اطلاعات مخاطب رو و اینکه ممکنه از خیلی چیزا خبر داشته باشه
    راجع به پلن با من میخوای صحبت کنی یکم بیشتر دقت کن تو نوشته هات یا اینکه کامل تر بنویس. اگه به هر دلیلی نمیخوای کامل تر بنویسی یا بیشتر بررسی کنی لطفا پست این مدلی در جواب پست من نزار دوست خوبم.
    اون روش بازی رو من خودم کامل بلدم، اجرا هم کردم. مطمئنم دهکده ساختن در داخل خاک ساید به این شکل، پلن نبوده. اگه پلن بوده بیاین و توضیح بدین چجوری پلن ریزی کردین و خواص و اهداف پلنی که ریخیتین رو توضیح بدین تا بقیه هم یاد بگیرن که چجوری میشه همچین پلن هایی رو اجرا کرد

ممنون از شما بابت وقتی که میززاری و توضیحاتی که ارائه میدی

ارادتمند

درودی مجدد و عرض ادب

دوسته عزیز شماهم یکم بیشتر دقت کن

منضور بنده این بود که چند بار برای صفر کردن دهکده هانیبال اومدن ناموفق بودن و حذف اکانت کردن خیلی وقت پیش دقیق یادم نیست نمیدونم خبر دارید یا نه

دهکده هانیبال فقط واسه فان بود و پلنی درکار نبود اونم دیگه خودش دف نکرد ماهم هیچ ادعایی نداریم

روزخوش

2. تشکر Aref تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Veteran نمایش پست ها
    درودی مجدد و عرض ادب

منضور بنده این بود که چند بار برای صفر کردن دهکده هانیبال اومدن ناموفق بودن و حذف اکانت کردن خیلی وقت پیش دقیق یادم نیست نمیدونم خبر دارید یا نه

دهکده هانیبال فقط واسه فان بود و پلنی درکار نبود اونم دیگه خودش دف نکرد ماهم هیچ ادعایی نداریم

روزخوش

اگه به حرف های این مدلی باشه من تا ته سرور برات اینجوری حرف میزنم و تحلیل میکنم

ضمنا برای کسانی که نیستن اینجوری تحلیل نکن. شما از کجا میدونی طرف زد و حذف کرد؟
    این 2 تا رو ببین خیلی فرق دارن با هم:
    طرف رو حذف بود زد تو سر هانیبال یا طرف زد تو سر هانیبال بعدش حذف کرد

شما کدوم یکی از گزینه های بالا رو میتونی به قطعیت بگی؟ قاعدتا هیچ کدوم! چون نمیدونی واقعا کدومش بوده، بلکه نظر شخصیت رو میگی. پسس وقتی نظر شخصیت رو میخوای بگی، بهتره قبلش بنویسی: به نظر من .... اینجوری خیلی خیلی بهتر میشه. اون کسایی که میان میخونن فروم رو ولی پست نمیزارن حواسشون ممکنه به این جریانات نباشه. و اونوقت ممکنه این کار شما ایجاد جنگ نرم بکنه در بین بازیکنای ساید ها، پس دقت بیشتر مورد نیاز هست در اینجور پست ها. یه عده بازیکن تازه وارد هم که بخوان بمونن با این تحلیل غیر فنی شما منصرف میشن. همین یه عده بازیکنی هم که هست کم بشن دیگه با کی میخوایم بازی کنیم؟!

ضمنا لطف کن اسم اکانتت رو هم بزار که بچه ها بشناسن از کدوم اکانت هستی شما
    AreF

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

احسان من عارف والا حرف از متا نزدیما
    محسن علامت ویکتوری به خاطر بالا بودن پرچم مشهد بود!!!!بد جور دیدم پرچم مشهد بالاست

5. تشکر Aref تشکر نمود
    پسندیدن Aref پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

شما کدوم یکی از گزینه های بالا رو میتونی به قطعیت بگی؟ قاعدتا هیچ کدوم! چون نمیدونی واقعا کدومش بوده، بلکه نظر شخصیت رو میگی. پسس وقتی نظر شخصیت رو میخوای بگی، بهتره قبلش بنویسی: به نظر من .... اینجوری خیلی خیلی بهتر میشه. اون کسایی که میان میخونن فروم رو ولی پست نمیزارن حواسشون ممکنه به این جریانات نباشه. و اونوقت ممکنه این کار شما ایجاد جنگ نرم بکنه در بین بازیکنای ساید ها، پس دقت بیشتر مورد نیاز هست در اینجور پست ها. یه عده بازیکن تازه وارد هم که بخوان بمونن با این تحلیل غیر فنی شما منصرف میشن. همین یه عده بازیکنی هم که هست کم بشن دیگه با کی میخوایم بازی کنیم؟!

درود

د لامصب چیکار داری با بچه مردم تنها گیرش آوردی به توپ بستی بزار چند تا پست بزاره یاد بگیره دیگه چیکارش داری بنده خدارو
    هر چیزی شروعی داره اینم تحلیل دوستمون بود ما هم امیدواریم پیشرفت کنه و تحلیل های خوب بزاره
    باران باش و ببار نپرس کاسه های خالی ازآن کیست

لطفا ثبت نام کنید.
    لطفا ثبت نام کنید.
    SpaRtaN z1
    SpaRtaN y3
    KSMB S2 R2-TRISTAN S5 R2- DARK MORDORES S2 R4-NEMES!S S5 R3- لطفا ثبت نام کنید.
    . . . . . . .
    .

7. تشکر Aref تشکر نمود
    پسندیدن Aref پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

طرف رو حذف بود زد تو سر هانیبال یا طرف زد تو سر هانیبال بعدش حذف کرد (یعد از دیوار شدن حذف کردن یک یا دوهفته اکانت هاشون بود)

عارف عزیز اکانت بنده مخفی باشه بهتره
    مهم اینه که توی سرور هستم

اینجام اومدم پست گذاشتم فقط به خاطر این که بعضیا پلن پلن نکنن شما که از قدیمی هایی دژکوب هستید انقدر ادعا ندارید ماهم مثل خودتون بی ادعا

موفق باشید
    Veteran

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

اقا این قضیه حذف خیلی باحاله!!! حتما میدونید ممد هدف یه پلیره حرفه ایی هست و با 2 کی که شما ازش زدی مثلما" به خاطر اون حذف نکرد!! حالا اگه خوشحالید که اک توتن خان حذف شده که خوبه ولی انشالاه در اینده دلیل حذف توتن خانم میفهمید
    خودتم معرفی کنی عالی میشه اینجا همه اشنا هستن و همو میشناسن

- - - Updated - - -

اینجام اومدم پست گذاشتم فقط به خاطر این که بعضیا پلن پلن نکنن شما که از قدیمی هایی دژکوب هستید انقدر ادعا ندارید ماهم مثل خودتون بی ادعا

موفق باشید
    عاشق پلیرای قدیمیم من
    مخصوصا" اونایی که اسم عوض میکنن کسی نشناسشون که یوقت ابروشون توسط چند تا پلیر نوب نره!!! بحرحال سطح سرور پایینه اینجا به جایی نرسن ابروشون میره انشالاه از اکانت شما هم اخر پرده برداری میشه اشنا میشیم اونجا میشه راجع به پلن بهتر حرف زد

10. تشکر Aref تشکر نمود
    پسندیدن ShayaN_ShangFei, FaTeB, WondeR, Aref پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

درودی مجدد و عرض ادب

روزخوش
    درود دوست عزیز

خواستم یه بحث منطقی کنم باهات ولی دیدم تعداد پست هات 3تاس یاد ماکان بنده خدا افتادم همیشه اینجور مواقع میگفت جواب کسانی که پستشون هنوز دو رقمی نشده نباید داد تازه اومدن هیجان دارن

اما فقط یه توصیه میکنم بهت به عنوان کسی که از سال 86 داره دژکوب بازی میکنه و همیشه هم کف فروم خوابه ! دوست عزیز 95% پلنهای دژکوب از پست های فروم سرچشمـه میگیره، پس سعی کن جوری پست بذاری که اول به خودت و در نهایت به منطقه ای که داری بازی میکنی آسیب نرسونی.

الان هنوز هیچ متایی تشکیل نشده ، هنوز هیچ جنگی شروع نشده، اینجوری که میای وسط فروم پست ها محرک میذاری شانس منطقت رو برای متا با سایدهایی که الان دقیقا با تاپ لیدرهاشون داری کل میکنی رو میگیری، اونوقت دو روز دیگه که کتیبه ها اومد و سایدت تنها موند و ظرف یک ماه به بیابون تبدیل شد ، یاد این پست هات میافتی.

سربلند،پیـروز ودنبالـه دار باشید.

پی نوشت: اسم اکانت لطفا
    ما
    از آخرین بازمانده های گله لطفا ثبت نام کنید. هستیم که دیگر نعره نمیکشیم'
    فقط

پوزخند
    میزنیم به داستان هایی که لطفا ثبت نام کنید. از دلاوری خود میگویند'
    سیبیل مــــرد بـــه ز دولت اوست

12. تشکر Aref تشکر نمود
    پسندیدن Aref پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

موفق باشید
    این دلیل نمیشه که بخاطر پلن نا موفق حذف کرده باشه ها! ممکنه اکانتش رو داده دست کسی و رفته. ما هم سرور قبلی همین کار رو کردیم. میخواستیم بریم کلا. زدیم و رفتیم ولی اکانت دست بچه ها بود بعد از نزدیک 3 هفته حذف شد

همون دنبال اکانتتم که گیر دادم بهت دیگه نه که هرچی دوست دار بنویس

نه بابا بازی ادعا بر نمیداره! ما که راحت کردیم خودمون رو رفتیم وسط بیابون مزرعه داران بازی میکنیم جای همتون خالی، نه گندمی منفی داریم نه فشار واسترس، نه کاری به کسی داریم نه کسی کاری به ما داره. سرگرمیم واسه خودمون

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط ShayaN_ShangFei نمایش پست ها
    درود دوست عزیز

خواستم یه بحث منطقی کنم باهات ولی دیدم تعداد پست هات 3تاس یاد ماکان بنده خدا افتادم همیشه اینجور مواقع میگفت جواب کسانی که پستشون هنوز دو رقمی نشده نباید داد تازه اومدن هیجان دارن

اما فقط یه توصیه میکنم بهت به عنوان کسی که از سال 86 داره دژکوب بازی میکنه و همیشه هم کف فروم خوابه ! دوست عزیز 95% پلنهای دژکوب از پست های فروم سرچشمـه میگیره، پس سعی کن جوری پست بذاری که اول به خودت و در نهایت به منطقه ای که داری بازی میکنی آسیب نرسونی.

الان هنوز هیچ متایی تشکیل نشده ، هنوز هیچ جنگی شروع نشده، اینجوری که میای وسط فروم پست ها محرک میذاری شانس منطقت رو برای متا با سایدهایی که الان دقیقا با تاپ لیدرهاشون داری کل میکنی رو میگیری، اونوقت دو روز دیگه که کتیبه ها اومد و سایدت تنها موند و ظرف یک ماه به بیابون تبدیل شد ، یاد این پست هات میافتی.

سربلند،پیـروز ودنبالـه دار باشید.

پی نوشت: اسم اکانت لطفا

درود بر استاد بزرگ شایان عزیز!

آقا ارادت ما کماکان در جریان هست ها!!

والا ما که هنوز جرات نمیکنیم اکانت یا بازیکنی رو تحلیل کنیم!! باز خوبه ملت همیشه در صحنه حاضرن و میان پست میزارن ما هم استفاده میکنیم و به دانش دژکوبیمون اضافه میشه
    AreF

14. پسندیدن ShayaN_ShangFei, WondeR پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها
    http://upload7.ir/preview.php?user=&...98f0ffedf8.jpg

بچهای sw اینو اگه شناختین؟؟؟؟؟؟؟

- - - Updated - - -

خدایی بی انصافیه فکر کنید منو عارف حرفی از متا زده باشیم!!!! فقط یه شام مشهدی بود!!!!

http://upload7.ir/uploads//dd79e0000...a3bd953e70.jpg

و خداوند مشهدیها را با معرفت و شاخ و باحال افرید!
    درود

عارف جان اون لیوان یه بار مصرفه چی میگه ؟

میچسبه ولی بدون ما اصلا نمیچسبه برادر

جای ماها سبز ( همه رو میگم )

16. تشکر lucifer, Aref تشکر نمود
    پسندیدن Aref پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط FaTeB نمایش پست ها
    درود

عارف جان اون لیوان یه بار مصرفه چی میگه ؟

میچسبه ولی بدون ما اصلا نمیچسبه برادر

جای ماها سبز ( همه رو میگم )
    اون نوشابه است، رفتیم شما خوردیم جات خیلی خیلی خالی بود! میخواستیم پیش محسن هم بریم ولی دیروقت بود نشد، ایشالا سری بعدی میریم با محسن هم نشستی برگزار میکنیم

سنت حسنه میتینگ رو زنده کنیم
    AreF

18. تشکر lucifer تشکر نمود
صفحه 73 از 142 نخستنخست ... 2363717273747583123 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع