نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: انتقاد از ضد بات ها

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

انتقاد از ضد بات ها

سلام ادمین جان من روی اکانت رفیقم بازی میکنم
    یعنی دوال اون هستم

قبلا ما از یه بات استفاده میکردیم برای لیست زدنمون که چند روزه غیر فعال شده ازش هم که پیگیر میشیم جواب درستو حسابی نمیده میگه ادمین جلوشو گرفته و ...

اقا جان ما چه گناهی کردیم؟
    دیروز برای فارم لیستمون 20ت دادیم برامون 100*100 رو اد کردن یه نفر
    اونم با برنامه اد میکنه اما به کسی نمیده ما برا هر لیست زدنمون باید 20ت پیاده بشیم؟

اون بابا که ما ازش بات خریده بودیم برا همه میداد . درسته چیز بدرد بخوری نبود اما از هیچی بهتر بود برامون

من میدونم سخته جلو همشونو بگیرید اما لااقل کاری نکنید که به یه تعدادی ظلم بشه مث ما

الان من بشینم نقشه رو بگردم فارم پیدا کنم پدرم در میاد . بابا بخدا تو دژکوب ای ار هم کسی فارمشو دستی اد نمیکرد

کسی هم که دستی اد میکرد از سایت هایی که برا انالیز بودن میرفت و فارم لیستشو میزد نه اینکه دستی لیست بزنه از نقشه
    خواهشن خودتون یه اهمچین امکانی بزارید .

2. نپسندیدن cyrous نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    خیلی رو دارید به خدا هم شما هم اونایی که از بات استفاده میکنن چه برا لیست فارم چه برا هر چیز دیگه ای

تو ای ار هم خیلیا از بات استفاده میکردن با همین چیزا هم میومدن بالا و دنبال اسم برا خودشون بودن

تو همین جا من خودم لیست رو دستی وارد میکنم یعنی جونم در میاد اخرش هم اونی که میخوام نمیشه اما بهتر از این هست که از بات استفاده کنم

چون دوست دارم شرایط برا همه یکسان باشه وگرنه همه میدونن از کی بخوان براشون بات بزنه پولش هم اونقدری نیست که کسی از عهده اش بر نیاد

اگر خود سایت این موضوع رو همگانی کنه و جزء بازی قرار بده اونوقت چه فرقی بین پلیر ها هست بین اونی که رو اکانتش وقت میذاره و با ذوق بازی رو ادامه میده با اون فارم نوبی که پول داده و برا خودش لیست فارم جور کرده
    در زمان صلح پسران پدران را به خاک میسپارند و در زمان جنگ پدران پسران را

4. پسندیدن WondeR پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط cyrous نمایش پست ها
    سلام
    خیلی رو دارید به خدا هم شما هم اونایی که از بات استفاده میکنن چه برا لیست فارم چه برا هر چیز دیگه ای

تو ای ار هم خیلیا از بات استفاده میکردن با همین چیزا هم میومدن بالا و دنبال اسم برا خودشون بودن

تو همین جا من خودم لیست رو دستی وارد میکنم یعنی جونم در میاد اخرش هم اونی که میخوام نمیشه اما بهتر از این هست که از بات استفاده کنم

چون دوست دارم شرایط برا همه یکسان باشه وگرنه همه میدونن از کی بخوان براشون بات بزنه پولش هم اونقدری نیست که کسی از عهده اش بر نیاد

اگر خود سایت این موضوع رو همگانی کنه و جزء بازی قرار بده اونوقت چه فرقی بین پلیر ها هست بین اونی که رو اکانتش وقت میذاره و با ذوق بازی رو ادامه میده با اون فارم نوبی که پول داده و برا خودش لیست فارم جور کرده
    دوست عزیز لطف کنید ادب و نزاکت رو رعایت کنید .

شما اصل منظور من رو متوجه نشدید که دارید اظهار نظر میکنید

اگر بات هست باید برای همه باشه اگر نه برای هیچکس نباشه.

شما تو لیست زدن چقدر اذیت میشید و زحمت میکشید؟ خوب تو همون سروری که دارید پلی میدید کسانی دارند با بات لیستشونو میزنند و راحت هستند
    مثلا خود من تا وقتی بات باشه چرا باید خودمو اذیت کنم برای یک کار تکراری؟

اما اگر میشه جلوی همشونو گرفت خوب این کارو بکنند . تاکید میکنم اگر میشه جلوی همشونو بگیرند تا شرایط برای همه یکسان باشه خواهشمند هستم این کار رو انجام بدند
    اگر نمیشه چرا میرن اونی که برای عموم ازاد گذاشته رو جلوشو میگیرند ؟
    درضمن باتی که گفتم ما استفاده میکردیم همچین اسون هم نبود فقط فارم پیدا میکرد باید دستی اد میکردیم
    تو نقشه هرچقد زرنگ باشی بازم از قلم میفته نمیتونی فارم هارو اد کنی

از ادمین های محترم تقاضا دارم تاپیک رو نبندند و جواب قانع کننده ای بدند .

میدونم استفاده از بات خلاف قوانین هست اما من دارم از فارم یابی حرف میزنم . که با اطلاعاتی که من از دژکوب دات کام هم دارم خلاف قوانین نیست . هر کسی هم به این مورد شک داره بگه ثابت کنم با دلیل و مدرک

ممنون میشم ادمین های محترم پاسخ بدهند

6. پسندیدن cyrous پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Strategic نمایش پست ها
    دوست عزیز لطف کنید ادب و نزاکت رو رعایت کنید .

شما اصل منظور من رو متوجه نشدید که دارید اظهار نظر میکنید

اگر بات هست باید برای همه باشه اگر نه برای هیچکس نباشه.

شما تو لیست زدن چقدر اذیت میشید و زحمت میکشید؟ خوب تو همون سروری که دارید پلی میدید کسانی دارند با بات لیستشونو میزنند و راحت هستند
    مثلا خود من تا وقتی بات باشه چرا باید خودمو اذیت کنم برای یک کار تکراری؟

اما اگر میشه جلوی همشونو گرفت خوب این کارو بکنند . تاکید میکنم اگر میشه جلوی همشونو بگیرند تا شرایط برای همه یکسان باشه خواهشمند هستم این کار رو انجام بدند
    اگر نمیشه چرا میرن اونی که برای عموم ازاد گذاشته رو جلوشو میگیرند ؟
    درضمن باتی که گفتم ما استفاده میکردیم همچین اسون هم نبود فقط فارم پیدا میکرد باید دستی اد میکردیم
    تو نقشه هرچقد زرنگ باشی بازم از قلم میفته نمیتونی فارم هارو اد کنی

از ادمین های محترم تقاضا دارم تاپیک رو نبندند و جواب قانع کننده ای بدند .

میدونم استفاده از بات خلاف قوانین هست اما من دارم از فارم یابی حرف میزنم . که با اطلاعاتی که من از دژکوب دات کام هم دارم خلاف قوانین نیست . هر کسی هم به این مورد شک داره بگه ثابت کنم با دلیل و مدرک

ممنون میشم ادمین های محترم پاسخ بدهند
    من بی ادبی نکردم دوست عزیز تا به حال هم هیچ کس تو این مورد جوابی به من نداده چند بار خودم این موضوع رو مطرح کردم مدیر که هیچ یه کاربر ساده هم جوابی به من نداده یعنی خودشون هم خواسته یا ناخواسته دارن این موضوع رو حمایت میکنن بعد هم که میگی خودتون دارید میفروشید از کسی صدا در نمیاد الا برای حاشا کردن این موضوع شما هم بات از خودشون میخریدی این مشکل برات پیش نمی اومد

من ناراحتیم از این هست که اصلا نباید بات مورد استفاده قرار بگیره حتی اگه همه ازش استفاده کنن چون اونوقت دیگه این مانیستیم که پلی میکنیم برنامه برا خودش میسازه و غارت میکنه همه که مثل شما فقط دنبال لیست فارم نیستن

یه بار یه مشکلی پیش اومده بود ما گفتیم به این خاطر هست که دارن از بات استفاده میکنن بعد یکی اومد گفت نه همه از یکی بات میگیریم اونم پسره خوبیه امکان نداره همچین کاری کنه و به ما خورده گرفتن که اصلا چرا این رو گفتی حالا همه هم اون پلیر رو میشناختن و بهش نگفتن چرا بات استفاده میکنی

در کل سرور داره از بعضی از افراد خاص حمایت میکنه برا همین هم صداشون در نمیاد خخخخ
    در زمان صلح پسران پدران را به خاک میسپارند و در زمان جنگ پدران پسران را

8. نپسندیدن Turbo, moderator نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

ببخشید فکر کنم بچه ها باید کار روی بهینه سازی سرور ها و مدیریت اونها رو ول کنند و بیان پاسخگوی توهمات اندک عزیزان باشن.
    آخه یه ذره فکر هم خوب چیزیه. اگه مدیریت اینجا می خواست بات بفروشه اون ضدبات لامصبی که هر چند وقت یه بار میاد براتون چیه؟
    یا اون سایتی که می گفتید (و یه بنده خدایی هم هی تاپیک) میزد اگه مال دژکوب بود که این پیام رو نمی نوشت؟
    botnobot.jpg

بعضی سوالها جوابش داخل بازی هست فقط یکم تفکر می خواد.
    آیا می دونید زمانی که می خواهید ساختمونی رو ارتقا بدید چندین دکمه ارتقا وجود داره که فقط شما دکمه صحیح رو میبینید ؟
    آیا می دونستید همین مقدار دکمه در زمان فارم اد کردن وجود داره اما شما فقط یکی از دکمه ها رو می بینید چون بات نیستید؟
    آیا به نظرتون اگه مدیریت سرورها موافق استفاده از بات بود وقت میذاشتند چندین سیستم ضد بات رو سرور ها طراحی کنند؟

توروخدا یه ذره فکر کنید. اگه حوصله و وقت فکر کردن ندارید حداقل تصوراتتون رو منتشر نکنید. تشکر.

در جواب سوال دوستمون که میگن کسی جواب نداده :
    استفاده از بات خلاف قوانین بوده و کسی از اینکار حمایت نمیکنه بلکه همیشه در حال طراحی سیستم های جدید ضد بات هستیم.

و در ضمن در آینده اگه ممکنه تمام سوالاتی که در قوانین بازی پاسخ داده بشه براتون باز سوال بشه و دنبال پاسخی بگردید براش همون قوانین کافی و صحیح هستند. و اگه کسی قوانین رو نقض میکنه و باهش برخورد نمیشه علتش این نیست که مولتی هانتر قوانین رو اجرا نمیکنه. بلکه گاهی وقتا پیدا کردن و تشخیص فرد متخلف زمان و امکانات خودشو می خواد. مثلا کسی از باتی استفاده میکنه و جلوش گرفته نشده حتما مولتی هانتر نتونسته تشخیص بده که ایشون از بات استفاده کرده که صد در صد اگه متوجه میشده جلوش رو میگرفته. و اگه این فرد به شما گفته از بات استفاده میکنه صد درصد مطمئن باشید به مولتی هانتر نگفته! پس این که شما می دونید ممکنه مولتی هانتر ندونه و فرض رو بر این نذارید که مولتی هانتر میدونه و کاری نمیکنه!!! خیلی پیچیده نبود نه؟
    در ضمن شما چندمین نفر هستی که ادعا میکنی کسی پاسخگوی این مسئله نیست و البته پاسخ داده شده. تشریف داشته باشید دو روز دیگه باز یه نفر مثل شما میاد همین مطالب رو عنوان میکنه و روز از نو روزی از نو.
    یه سرچ تو انجمن بزنید بد نیست.

استفاده از بات خلاف قوانین بازی و بی عدالتیست و درخواست نقض قوانین هم قابل قبول نیست. بنابراین تاپیک بسته میشه .
    ویرایش توسط Turbo : 01-09-2015 در ساعت 09:24 PM

10. تشکر moderator تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید
    نپسندیدن پیشرو نپسندید