نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: چراپست هایی که به نفع سایت نیست روپاک میکنید؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

چراپست هایی که به نفع سایت نیست روپاک میکنید؟

سلام خسته نباشید

موضوع پیشنهادو انتقادکاربران
    قبل ازهرچیزپیشنهادمیکنم اگر انتقادپذیرنیستید این بخش روبه تعریف وتمجدیدازمدیران تغییرنام بدید..
    متاسفانه چندبار پست ارسال کردم ودرخصوص فروش نرم افزارمنیجرتوسط سایت که مدیران سریعااون پاک کردن !!!

سوال من ازمدیریت سایت این هستش شما قبلا دلیل حذف فارمیاب رو جذابیت بیشترورقابت عادلانه بین پلیرهای حرفه ایی وغیرحرفه ایی اعلام کردید ..حال بافروش همین امکانات حذف شده درقالب نرم افزارمنیجر جذابیت بازی رو ازبین نمیبره ؟رقابت بین اعضا عادلانه س؟شماهمیشه شعارتون این بوده اگرمشکلی درسایت هست برای همه کاربران یکسان هستش وعدالت برقراره .ا؟
    چراسروری مثل سرورvipدرست نمیکنید بافروش فارمیاب ؟

خواهشا این پست روپاک نکنیدجواب بدید..

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

لطفا مدیری که حذف کرده پاسخ بده. اما سرور ها به آنتی بات مجهز هست که هر نرم افزار باتی رو از کار می ندازه. ممکنه یه نرم افزار بتونه یه ساعت فعالیت کنه اما بعدش متوقف میشه.
    من نمی دونم پست شما چرا حذف شده اما حذف پست شما دلیل بر تایید بات نیست!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه

نقل قول نوشته اصلی توسط انجیرپت نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید

خواهشا این پست روپاک نکنیدجواب بدید..
    دوست عزیز با اینکه اصلا در جریان پست حذف شده شما نیستم اما با اجازه همگی نظر خودم راجع این موضوع خواستم که بگم.

اگر زمانی پست شما پاک شده دلیل انتقاد پذیر نبودن تیم مدیریت نیست. بنظر من حذف پست بخاطر رواج پیدا نکردن این روش پلی کردن هست و بس. و اون داستانی که شما اسم بردین چیز تازه ای نیست و مختص به این دوره نیست از قبل هم بوده و تا اونجا که من میدونم بهتر ازین نمیشه جلوش رو گرفت چون هر چقدر ابزارهای سکوریتی سرور و خود برنامه بازی بیشتر بشه اون داستان هم توسط ناشرین خودش تغییر پیدا میکنه و خودش رو وفق میده با قواعد جدید سرور.

و مهمتر اینکه هرقدر موانع جلوگیری ازین داستان شدیدتر اعمال بشه خود پلیر ها خیلی محدود تر میشن و ناراضی تر. مثلا همون ایتم که یهو 5 تا ابزار قهرمان میاره تا گزینه صحیح رو خودتون انتخاب کنین تا بازی رو ادامه بدین یک نمونه هستش.

اما محض اطلاع همونجور که در پست پاسخگویی بالا گفته شد اون بات و فارم یاب دیگه در این ورزن بازی عمل نمیکنه!
    ویرایش توسط ShoTGuN : 12-16-2014 در ساعت 04:12 AM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام ..اطلاعات شما درست نیست .عمل میکنه چون خود مدیریت سایت داره این منیجر رومیفروشه قیمتش 10هزارتومنه حتما لینک سایت وخرید نرم افزارروباتوضیحاتش روازدوستانی که دوماهه دارن ازاین نرم ازفزاراستفاده میکنن براتون توهمین پست میزارم ..

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط انجیرپت نمایش پست ها
    سلام ..اطلاعات شما درست نیست .عمل میکنه چون خود مدیریت سایت داره این منیجر رومیفروشه قیمتش 10هزارتومنه حتما لینک سایت وخرید نرم افزارروباتوضیحاتش روازدوستانی که دوماهه دارن ازاین نرم ازفزاراستفاده میکنن براتون توهمین پست میزارم ..
    ببخشید شما از اون لینک تو نامه ها استفاده کن ببین اکانتت مسدود میشه یا نه؟! بعد اگه مدیریت سرور می فروختند چرا کسی که اسم سایتشو تو نامه ها استفاده کنه مسدود بشه؟؟؟؟ شما رو کجای دلمون جا بدیم.
    قبل از اینکه حرفی بزنید با این اطمینان، کمی تحقیق کنید.
    ما اگه زمانی قصد نوشتن منیجر داشته باشیم در قالب سایت به مانند فارمیاب که از امکانات سایت هست اونو قرار می دیم و نیاز نیست که سیستم خودمون رو دور بزنیم!
    ویرایش توسط Turbo : 12-24-2014 در ساعت 11:43 AM

6. تشکر Ðŕ. Şђǒϯğύŋ تشکر نمود
    پسندیدن M.Reza پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

کاملتر نمیشد توضیح داد. اسم بات تو دهنت بچرخونی بن شدی تو سرور چه برسه تو نامه

8. تشکر F K M تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Turbo نمایش پست ها
    ببخشید شما از اون لینک تو نامه ها استفاده کن ببین اکانتت مسدود میشه یا نه؟! بعد اگه مدیریت سرور می فروختند چرا کسی که اسم سایتشو تو نامه ها استفاده کنه مسدود بشه؟؟؟؟ شما رو کجای دلمون جا بدیم.
    قبل از اینکه حرفی بزنید با این اطمینان، کمی تحقیق کنید.
    ما اگه زمانی قصد نوشتن منیجر داشته باشیم در قالب سایت به مانند فارمیاب که از امکانات سایت هست اونو قرار می دیم و نیاز نیست که سیستم خودمون رو دور بزنیم!
    دموکراسی تو حلقم :| :دی
    ٌW.L

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 25 پست

فکر کنم به جواب رسیدین .

موضوع بسته شد.
    برای تغییر نام کاربری به لطفا ثبت نام کنید. مراجعه کنید.

قبل از هر گونه فعالییت در انجمن لطفا ثبت نام کنید. را مطالعه کنید.