صفحه 31 از 142 نخستنخست ... 2129303132334181131 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 301 تا 310 , از مجموع 1416

موضوع: بحث و گفتگوی بازیکنان e1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

این وصله ها به ما نمیچسبه :دی

نقل قول نوشته اصلی توسط Need4Relax نمایش پست ها
    سلام عرض شد

به نظره من بچه های جنوب شرق اسیر سیاست جو سازی بچه های جنوبغرب تو فروم شدن

افتضاح ترین امری که ممکنه صورت بگیره اینه که از تو فروم تارگت بزنی

من موندم آیا تو جنوب شرق کسی نیست که بتونه ساید رو جمع کنه؟
    سلام دوست عزیز
    در جواب به نظر حضرت عالی باید عرض کنم که از نظر من اصلا قضیه این جور که شما میفرمایید نیست.یه نکته سنجی از طرف محمد عزیز صورت گرفت که شخص بنده پیگیر اون مطلب شدم حتی تو همون پست خطرات ایگنور کردن اون دهکده تو اون تایم بازیو گوشزد کردم به لیدرهای جنوب شرق که البته شاهد هستید که مقداری از پیشبینی های ما به حقیقت پیوست و در حال حاضر مقداری از تروپ غارتی جنوب شرق در دهکده مذکور دیوار شد.در صورتی که لیدرهای جنوب شرق تو همین فروم گفته بودند که این مسئله به وسیله دیپلماسی حل شده که تاپ10 چیز دیگه ای نشون داد!(ممنون میشم یه توضیحی بدین )
    پس لطفا اشتباه بازیکنان و تیم لیدری خودتون رو به بچه های جنوب غرب وصل نکنید.مرسی :دی
    پ.ن1:قبلنا سیامک تحویل میگرفت که ظاهرا دیگه نمیگیره
    پ.ن2:هادی عزیز :anytime,anywhere,you know?
    پ.ن3:عارف عزیز توتالیتون مبارک.بچه های گل شورای لیدری براتون آرزوی موفقیت میکنیم :-*
    پ.ن4:توتالی که پارکینگ نمیده.نمییی خوایم! نمییی خوایییم :پی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Osiris نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    در جواب به نظر حضرت عالی باید عرض کنم که از نظر من اصلا قضیه این جور که شما میفرمایید نیست.یه نکته سنجی از طرف محمد عزیز صورت گرفت که شخص بنده پیگیر اون مطلب شدم حتی تو همون پست خطرات ایگنور کردن اون دهکده تو اون تایم بازیو گوشزد کردم به لیدرهای جنوب شرق که البته شاهد هستید که مقداری از پیشبینی های ما به حقیقت پیوست و در حال حاضر مقداری از تروپ غارتی جنوب شرق در دهکده مذکور دیوار شد.در صورتی که لیدرهای جنوب شرق تو همین فروم گفته بودند که این مسئله به وسیله دیپلماسی حل شده که تاپ10 چیز دیگه ای نشون داد!(ممنون میشم یه توضیحی بدین )
    پس لطفا اشتباه بازیکنان و تیم لیدری خودتون رو به بچه های جنوب غرب وصل نکنید.مرسی :دی
    پ.ن3:عارف عزیز توتالیتون مبارک.بچه های گل شورای لیدری براتون آرزوی موفقیت میکنیم :-*
    درود عزیزم,من مدتیه با گوشی آنلاینم به خاطر ثابت نبودن محل کارم تا یک مدت,به همین دلیل همش تو رفتو آمدم بین شهر های آذرآبادگان,۱ ، ۲ سرور نیست که با همیم داداش , ارادت ما تا گور برای با مرام ها هست
    شمال شرق رو از زمانی که علی ۳ پیچ تو اسپید راند آخر رفت تو دل جنوب شرق اک اصلیش رو زد و دف ۱.۵میلیونی کشید بیرون و جنوب شرقی هارو دیوار کرد , تخم این کار کاشته شد تو سرورای دیگه

خیلی آفرین به بچه های شمال شرق

البته عارض شم خدمت بکس کل سرور که :
    جنوب غرب به اندازه استعمار کل سرور پتانسیل داره .

پ.ن : دل پیچه دارم نگم برات , دکتر سایدمون کجاس؟!
    پ.ن : برادرم میگه دلت درد میکنههههههههههه گ.و.ز.ی رها کن , اگر خوب نشدی نفرین به ما کن
    پ.ن : مخلص بچه های گل سرور, من رو که میشناسین شوخم , به دل نگیرین

- - - Updated - - -

سلام دوست عزیز
    درود عزیزم,من مدتیه با گوشی آنلاینم به خاطر ثابت نبودن محل کارم تا یک مدت,به همین دلیل همش تو رفتو آمدم بین شهر های آذرآبادگان,۱ ، ۲ سرور نیست که با همیم داداش , ارادت ما تا گور برای با مرام ها هست
    شمال شرق رو از زمانی که علی ۳ پیچ تو اسپید راند آخر رفت تو دل جنوب شرق اک اصلیش رو زد و دف ۱.۵میلیونی کشید بیرون و جنوب شرقی هارو دیوار کرد , تخم این کار کاشته شد تو سرورای دیگه

خیلی آفرین به بچه های شمال شرق

البته عارض شم خدمت بکس کل سرور که :
    جنوب غرب به اندازه استعمار کل سرور پتانسیل داره .

پ.ن : دل پیچه دارم نگم برات , دکتر سایدمون کجاس؟!
    پ.ن : برادرم میگه دلت درد میکنههههههههههه گ.و.ز.ی رها کن , اگر خوب نشدی نفرین به ما کن
    پ.ن : مخلص بچه های گل سرور, من رو که میشناسین شوخم , به دل نگیرین

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام دوست عزیز
    دوست عزیز کاری که شما و بقیه دوستان انجام دادن دقیقا" ترغیب غیر مستقیم جنوب شرق به زدن اکانت هانیبال بود...حالا نیازی به چلچراغونی کردن و خوشکلتر جلوه دادنش نیست...سیاست یعنی همین،خیلی هم کارتون خوب بود،این یک طرف قضیه!

طرف دیگه ی قضیه تیم لیدری جنوب شرق بودن که هول برشون داشت و هرچی دمه دستشون بود رو کردن تو دیوار...به این میگن ساده لوحی محض(سوء تفاهم نشه،همشون عزیزن)

حالا با همین کارشون کوچکترین ضرری که به خودشون زدند اون 20-30 کی گرزی بود و احتمالا تا انتهای سرور دود این کارشون چشمشون رو خواهد سوزوند.

ضمنا" داداش گلم من شمالشرق بازی میکنم نه جنوب شرق!!!!

4. پسندیدن Ðŕ. Şђǒϯğύŋ پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط FaTeB نمایش پست ها
    عزیزم نگم برات , از بالا خبر رسیده بو برام, گفت پول تو نون هست منم نونوایی زدم

تبریک میگم به جنوب غرب که لیدر کل و شورای لیدری پرسابقه ای داره

تبریک میگم به اکانت خودمون که کلی نونوایی زدیم و جیب ساکنان خودمون رو خالی نمیکنیم

عارف جون داداش واحه های دوروبر مارو نزن برادر

با سفری که به تبریز داشتم خیلی از بروبچ همشهری ترا باز رو پیدا کردم

پلن در حد کل سرور

یک بار دیگه بعد از سرور ۸ این سرور اتحاد آذرآبادگانی هارو بر رخ دشمنان دیو صفت میکشیم

جان قوربان آذربایجان
    یاشا ترختوروم

جانیم قوربان بابکه
    چقدر خوبه آدم با بالاها در ارتباط باشه
    سیامک جان نون های ما رو میفرستید یا بگم محمد بیاد بگیره :دی ؟
    این سرور اتحاد بچه های مازندرانه :دی

پ.ن: لیدرکل باید مردمی باشه ؟ زاوش دروغ میگم ؟
    پ.ن : کارون کجا رو زده ؟
    ویرایش توسط hercull : 12-06-2014 در ساعت 02:33 PM دلیل: دوست داشتم مشکلی هست /

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط gomba gomba نمایش پست ها
    درود احسان عزیز! بالاخره پیدات شد
    آره به نظر میاد سرور خوبی باشه، تا اینجاش که خوب و بی حاشیه بوده، انشالله که تا پایان هم همینطوری باشه. اگه دوستان همه درک کنن که: جدی بازی کنن ولی بازی رو جدی نگیرن، سرور بسیار بسیار خوب و در حد سرورهای ir خواهیم داشت.
    عارف خودتی یا کپیته؟ :d
    پ.ن : عجب جمله ی سنگینی
    زندگی واسه من یه پنج برعکسه نصف ماله من نصفش در دسته کسیه که منو کشت و گذاشت جلوم یه ره در بسته

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط gomba gomba نمایش پست ها
    سلام هادی چطوری گل پسر؟
    جنوب غربیم، میای پیش ما؟ خوشحال میشم بیای به شرطی که بیای بازی کنی ها!!

اگه میای ندا بده

- - - updated - - -

علی اگه این لباس آبیه تو باشی عکس خوبیه حاجی اتک هات لند شدن ها! نمیخوای دوباره بزاری؟ من که حال میکنم ولی حسین شاکی میشه میگه این علی گیرین یه چیزیش میشه
    آها موضوع بجث رو پیدا کردم : آیا شمال شرق با این اتک ها داره گارد آپ میکنه و اعلان جنگ میکنه؟ ما که فارمیم ولی رفیقامون گردن کلفتن ها! از ما گفتن. از قدیم گفتن: میازار آنان که پاپ کش اند..... که دوستانش در sw هفت تیر کش اند!
    د بده علی گیرین

سلام چند روزی نبودم جواب پست رو ندادم

این پلیر عارف بود خدا بیامرزه فقط یه بار سوتی داده بود که عارف کارشو یکسره عارف سر اکانت ادم میکشه :d

راستی عارف توی اون فولوکسه راحتی اذیت نمیشی که؟

دژکوب واقعیلطفا ثبت نام کنید.
    Hawk TC2 r3
    Green empire s6 r2
    LiLipood s8 r1
    PiPatalHa ts14 r1
    فقط چندتاشهلطفا ثبت نام کنید.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Need4Relax نمایش پست ها
    سلام عرض شد

به نظره من بچه های جنوب شرق اسیر سیاست جو سازی بچه های جنوبغرب تو فروم شدن

افتضاح ترین امری که ممکنه صورت بگیره اینه که از تو فروم تارگت بزنی

من موندم آیا تو جنوب شرق کسی نیست که بتونه ساید رو جمع کنه؟

درود!
    باید صبر کرد و دید که به چه شکل پیش میره وضعیت جنوب شرق

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Shaniz نمایش پست ها
    عارف خودتی یا کپیته؟ :d
    پ.ن : عجب جمله ی سنگینی
    بله احسان جان، کوچیکت عارف هستم. همون عارف قدیمی

جمله مربوط به امضای یکی از دوستان قدیمی بود من اینجا ازش استفاده کردم.

اگر واقعا بچه ها به عمق جمله دقت کنن خیلی از مسائل دیگه پیش نمیان و بازی راحت تر میشه

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Hawk نمایش پست ها
    سلام چند روزی نبودم جواب پست رو ندادم

این پلیر عارف بود خدا بیامرزه فقط یه بار سوتی داده بود که عارف کارشو یکسره عارف سر اکانت ادم میکشه :d

راستی عارف توی اون فولوکسه راحتی اذیت نمیشی که؟
    آقا شایعه چرا درست میکنی علی گیرین؟ من کاری به کسی ندارم که!! فط زورم به تو میرسه منظرتم اتک روت لند شه ببینم میتونم داغونت کنم یا نه

تو کدوم فولکسه؟!!
    AreF

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

این سرورم هم یکی یکی حذف میکنن

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hercull نمایش پست ها
    چقدر خوبه آدم با بالاها در ارتباط باشه
    سیامک جان نون های ما رو میفرستید یا بگم محمد بیاد بگیره :دی ؟
    این سرور اتحاد بچه های مازندرانه :دی

پ.ن: لیدرکل باید مردمی باشه ؟ زاوش دروغ میگم ؟
    پ.ن : کارون کجا رو زده ؟
    فدات شم میارم خودم
    بچه های مازندران همشون گلن,مهرداد شاهی ممد آخیلیوس علی ستاره ها و چنتا دیگه رو چش مان,تو که رو سر مایی
    لیدر کل باس آشپز خوبی باشه,عارف از اون آشپزاس که رو غذاهایی که میخاد واسه سایدای دیگه بپزه چند وجب روغن حیوونی وجود داره,چون همه آشناشن میخاد دست تموم باشه
    هه وقتی حواست به سایدت نباشه باس تلفات بدی باس تاوان بدی,روزی ۳ بار کل فیلد های نقشه اس دبلیو چک میشه,روزی ۱ بار کل نقشه

وقت میذاریم,مزد وقتی رو که میذاریمم میگیریم,عارف جان دستای مارو واسه بعضی از کارا بسته,وگرنه تاپ ۱۰غارت هجوم حداغل ۸تاش واسه اس دبلیو هست

به یاد فرشید و مهرداد بازی میکنیم به عشق اونا هم جوری بازی میکنیم که تو بهشت یه شات بزنن از بازی ما لذت ببرن

اس دبلیو

عارف دوست داریم جون داداش

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط eelliissaa نمایش پست ها
    این سرورم هم یکی یکی حذف میکنن
    چرا حذف کنن ؟
    تا اینجاش که ما از بچه های se راضی بودیم
    Mohammad

بسپاریم بر سر مزارمان تاریخ نزنند, تا آیندگان ندانند بی عرضه گان این برهه از تاریخ ما بوده ایم

صفحه 31 از 142 نخستنخست ... 2129303132334181131 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع