نقل قول نوشته اصلی توسط S.Y نمایش پست ها
شما تو سرور نیستی فکر کنم!

داش گلم اخرین اماری که از اک داشتم مربوط به زمانی که صدا گریه از سمت بالا سمت چپ مپ(:دی) نمیومد(یعنی 1 ماه پیش همون موقعی که کتیبه ها اومد)

چجوری یه پلیر میاد بدون هیچ و پوچ همینجوری بزنه به یه کپ که امکانش بود پارکینگ دف شده باشه تو این یه ماه ما هم رو حساب همین داستان گفتیم فیکه حتما نمیشه که روزی بیست بار همر جابجا کرد بخاطر فیک
ولی وقتی نشست و دقیقا قبل لند دیدیم دف هم بک شد دوزاریمون افتاد که بعله دوس گلمون داره تو هر چهارتا ساید بازی میکنه یعنی یجورایی واقعا داره علیه ناتار زحمت میکشه

اغا موفق باشی

سلام داداش من میشه بدون مدرک صحبت نکنی این نشد با یه اسکات کشیدن دف 300 تایی موقع اتک بگین شده 100 تا نکنه شما همر بک ندادی به احتمال فیک بودن و همر رو خودتون پخش کردین جاهای دیگه که اتک روشون بوده مثلا کتیبه یا یه همر دیگه ( این موارد و تشخیص دادن ریل بودن کدوم رو میزارم با قضاوت خودتون ) ولی یه اسکات کشیدن نمیشه دلیل کثیف بازی یه پلیر ، حساب دو ، دو تا چهارتاست هرچی هم فیک بیاد سرور سرعتش 5 هستش دف رو میذاتشین باشه همر بک میدادین به نظر من بهتر بود تا برچسب کثیف بازی - هر کسی هم خودش میدونه داره چیکار میکنه حالا چه تمیز بازی کنه چه کثیف کاری ندارم ولی وجدانتون رو بزارین وسط و زحمات یه بازیکن رو هدر ندین پول و هزینه به کنار وقت مهمه که ثانیه به ثانیه داره رو این بازی حروم میشه ؟

پی نوشت : هر پلنی رفتیم یا چراغ خاموش بود یا این دفعه دف بک شد یا امار دادن ؟

با تشکر