محمد جان تمام حرفات درست ولی شما تو سرور نیستی اکانت داری ولی روش نمیای خیلی وقته دست ما بوده

از اتفاقی هم که افتاده هیچ خبری نداری اکانت بیدلی رو دور زدن که کتیبه دستش نیافته درصورتی که با توتال ساید هماهنگ شده بود کتیبه رو ما برداریم ما حتی به توتال گفتیم جنگ اموز کتیبه ای هستش که میچرخه اشکال نداره مهم قوی شدن سایده فرقی نمیکنه کی اول کتیبه رو برداره فقط مشخص کن کتیبه کی دست ما میاد خودمونو اماده کنیم که برگشتن گفتن معلوم نیست کتیبه ای دست شما بیاد . قرار بود ما مرتاض کوچیکو برداریم این اقا باز رفته بود به یکی دیگه هم گفته بود این کتیبه رو بردارید ولی خب افتاد دست ما .وقتی دیدیم اینجوری هستشو طوری برنامه ریزی کردن که بیدلی رو گوشه گیرش کنن اکانتو از اتحاد در اوردیم .ما زحمت کشیده بودیم عطا هم کلی هزینه کرده بود ولی خب یه سری از دوستان تو شمال غرب طاقت اینو ندارن کسیو بالاتر از خوشدون ببین ما اگه به اب و اتیش زدیم محض خاطر خودمون نبوده اولو اخرش اکانت مال عطا بود مثل سرور قبلی که بدون هیچ بهونه ای مارو انداخت بیرون اینبارم همین کارو باهامون کرد

بعد این اقا به جای اینکه بیاد از پلیراش حمایت بکنه اونارو از اکانت انداخت بیرون . در اخر اینو بگم من اگه مشکلی با عطا پیدا کردم یا با هرکس دیگه داخل بازیه

خوشحال شدم که دیدمت امیدوارم هرجا هستی سالم و تندرست باشی