صفحه 57 از 107 نخستنخست ... 747555657585967 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 1066

موضوع: بحث و گفتگوی سرور فینال 95

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط M3nTaL نمایش پست ها
    همین اولش بگم منظورم عرفان عزیز نیست و کلی میگم . 2 سرور روبری هم بودیم و اما دشمن هم نیستیم
    همینجوری که گفتی بازی روی پسندیدن من و شما جلو نمیره !
    قبول داری مولتی رید دادن جزو کارای کثیف بوده یا نه ؟!
    اگه قبول نداری که کلا اصول دیگه ایی هم که گفتی نباید قبول داشته باشی و بجا حرف زدن بری دنبال بازی
    اما اگه قبول داری بیا از نگاه کسی که مولتی نداشته هیچ وقت و بی مولتی بازی کرده ببین
    اکانت هایی مثل خودم که بدون مولتی داریم بازی میکنیم زیاد هست توی شمال شرق . وقتی پویا داره واسه رید سالم لاست میده . مولتی باز چرا نباس بده ؟ حتما چون گلد داشته و تونسته ؟
    وقتی من دارم سر هر آبادی لاست گرزی میدم بقیه چرا ندن ؟
    پیدا کردن مولتی قسمت سخت کار هستش . بعدش که پیدا شد اینکه بخوایی 0 کنیش یا دف بدی بستگی به خودت دارم . هر 2 موردش هم کار سختی نخواهد بود
    چون وقتی کپ مولتی به 18 به بالا برسه دیگه کسی روش لوگین نمیکنه و فقط رید میخوره .

حالا شما میخوایی بگی این کار بدیه ؟! خوب شما نکن . اما من از هر 4 ساید این حرکت رو دیدم . و تا حالا ندیدم کسی بگه کثیف کاری بوده . میتونی هم بیایی و مولتی های منو پیدا کنی و صفر کنی . یا نه بیا فیدرای منو صفر کن . قول میدم نگم کثیف بازی کردی !

اینا با داستان اکانت خریدن و یا کتیبه خریدن کلا فرق داره . بچه های جنوب شرق حق دارن ناراحت باشن . جنوب غرب هم حق دارن .
    اما باید قبول کنیم تمام اتفاق هایی که میافته واسه اکانتمون تقصیر خودمونه نه دیگری .
    دیشب با سامان صحبت میکردم هم گفتم ، هرکسی یه قیمتی داره . همیشه هم یکی هست که بتونه قیمت بالا ها رو هم بخره .
    یا باید با این شرایط رقابت کنی یا باید کنار بیایی و یا اصلا ریجستر نکنی .

ببین دوست عزیزم جواب حرفایه شما کاملا تو پست اولم هست

مثل این :
    والا بنده اصلا با مولتی بازی کردن موافق نیستم
    پس جواب سوال اولت رو دادم دیگه نمیدونم این سوالت برا چیه ؟؟
    قبول داری مولتی رید دادن جزو کارای کثیف بوده یا نه ؟!
    اگه قبول نداری که کلا اصول دیگه ایی هم که گفتی نباید قبول داشته باشی و بجا حرف زدن بری دنبال بازی
    اما اگه قبول داری بیا از نگاه کسی که مولتی نداشته هیچ وقت و بی مولتی بازی کرده ببین
    اکانت هایی مثل خودم که بدون مولتی داریم بازی میکنیم زیاد هست توی شمال شرق . وقتی پویا داره واسه رید سالم لاست میده . مولتی باز چرا نباس بده ؟ حتما چون گلد داشته و تونسته ؟

اما بازم جواب میدم :
    من به اصول خودم استوارم بدون مولتی بازی میکنم نشونش اینه که اولین نفری بودم که تو سرور دهکده دوم زدم هفته اول میتونستم رقابت کنم با تاپ اما الان نه نزدیکشم نمیشم . پس واضحهه که کی چجور بازی میکنه . اما داستان شما اینه که بین بد و بدتر بدتر رو انتخاب میکنی .
    یکی چراغ قرمز رو ساعت 3 نصفه شب رد میکنه که هیچکس نیست کارش درست نیست اما یکی سر ترافیک میاد چراغ رو رد میکنه هر دوش بده اما کدوم بدتره ؟؟؟ حالا قلی دزدی میکنه گیرم نمیفته منم باید دزد بشم ؟؟ یارو مولتی بازی میکنه منم باید بازی کنم ؟؟؟ یارو لاست نمیده من چرا باید بدم ؟؟؟ یه کاری کنم اونم لاست بده اشکال نداره اما چجورش بحث منه شما که درست پلی میدی یعنی وقت بیشتری میذاری تا اونکه داره مولتی راید میده . اگه میتونی مولتی رو صفر کن دف ریختن کار ترسو هاست چون از لاستش میترسن . من از لاست دادن رو ناتار و واحه نمیترسم رو رقیبمم نمیترسم . این منافات داره با چیزی که میگی اگر از لاست دادن نمیترسی و میتونی مولتی رو پیدا کنی صفرش کن مگه نمیگی لاگین نمیکنن روش ؟؟؟ پس چرا صفر نکنی ؟؟؟ پس حتما یه داستانی هست دیگه که دف میریزی و صفر نمیکنی غیر اینه ؟؟؟
    از اول ازل که این بازی ساخته شد اونی که گلد بیشتری مصرف میکرده و اگر پلیر حرفه ای هم بوده موفق تر بوده این از اول همراه بازی بوده ولی این حرکاته هم میتونسته همراه بازی باشه که شما میگی کار درستیه اما همراه این بازی نکردنش یا رو حساب بازی جوانمردانه یا هر چی که شما اسمش رو بذاری داشتن گلد یه پوئن مثبت هست اما اونی که این بازی رو ساخته مولتی هانتر رو هم گذاشت اسمش نشون میده شکارچیه مولتی پلیر هاست . حالا منو شما به شیوه خودمون نمیتونیم و نباید عدالت رو برقرار کنیم به هر نحوی که میتونیم .
    تفاوت آدما تو نگرش هاشونه یکی سفت پای عقیده درستش میمونه و کار درست رو که از دید همه درسته رو انجام میده یکی مقاومت میکنه رو اعتقاد غلطش . و اینکه اینکار رو نمیکنم شک نکن که نمیکنم منم بازخواست نکردم شما رو فقط روال درستش رو گفتم همونطور که به مواتی پلیر ها گفتم ،حالا کل دنیا بیان مولتی بازی کنن و دف بریزن تو واحه و ناتار چیف میکنن دف کنن و رو مولتی راید دف بریزن من کار خودمو میکنم هرگز هرگز اینکار رو نمیکنم . اگر مولتی شما رو هم پیدا کنم صفرش میکنم همه دنیا هم بگن دف ریختن تو واحه مولتی راید کار درستیه از نظر من که تمام تلاشم اینه که درست پلی بدم کثیف کاریه .
    داستان بردنه کتیبه هم انقدر وقیح هست که دیگه نیازی به توضیح نداره .

این بحث رو میبندم .
    موفق باشید
    SILENC IS FOR STATUS

من مخالف اندیشه تو هستم اما حاضرم جان خود را بدهم تا تو آزادنه عقیده ات را بیان کنی !

2. نپسندیدن ZeuS HaS ReturN نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام دوستان یه توضیح بدم این وسط کثیف کاری در کار نبوده مشکلات داخلی* یه اکانت یا یه ساید به من ربطی* نداره طرف نامه زد از اکانت هرکول گفت ما دیگه بازی نمی*کنیم میخوایم حذف کنیم بریم se نامردی کرده در حق ما بعدم حرف زدیم گفت اگه کتیبه رو می*خوای بیا ببر منم خود طرف کاملا راضی* بود ما نه زورش کردیم نه چیزی خریدیم دیگه من کاف دسم بو نکرده بودم این دوال اکانت یا صاحب اکانت زدم حالا فشار اومده بهتون دیگه مشکل من نیست اینجا فشار تخلیه نکنید

مرسی اه
    ✏ You Can Find Better Than Me
    ✏Wrose Than Me
    ✏But Like Me You Will NEVER Find

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط M3nTaL نمایش پست ها
    دوست عزیز دف دادن به مولتی حریف یه کاریه که هر کسی اگه بلد باشه انجام میده . کثیف بازی هم فکر نکنم باشه . مولتی رید رو یا دف میدن یا 0 میکنن و یا خیلی کارا دیگه . هیچ کسی هم نمیگه کثیف بازیه . آرش و عارف هم فکر کنم با این موضوع موافق باشن و دیدم که چطوری مولتی 0 میکنن و میخندیدیم .
    بحث ال1 رو هم اینجا نیارین بهتره . ال1 خودش فروم داره

عرفان جان متاسفم واسه اتفاقی که واست افتاد . بازی کثیف بدترین راه برای بردنه . انشاالله سرور های آینده دوال و یا جانشین بهتر و رقیب مرد تر داشته باشی
    مانی کجا ؟ چرا ؟

آنتی : http://final1.x.dejkoob.org/statistiken.php?tid=7
    من هنوزم پیگیر اینم که اینا چجوری رید میدن
    اول پست رو درست میخوندی بد نبود دادا
    گفتم هرکی بوده ال 1 هم بازی میکنه و حالا اینکیه اونش رو کاری ندارم بچه ها اینجا خودشون ببینن کار کیه
    فقط اون 1 خط رو متوجه شدی باقی پست رو ندیدی جدا ال1 هم فروم داره ؟ :دی نمیدونستم حالا شما ببخش

دف دادن به مولتی حریف ؟ اونم دقیقا ساعت 3-4 نصف شب همون زمانی که اینکار صورت گرفته و کتیبه رو بردن
    نمیدونم چرا هر 2 سرور رو این 1 اکانت اتفاق افتاده احتمالا تصادفی بود همون پلیر پسورد اکانت اونورم گیر اورده
    و داشته از این موقعیت استفاده کرده تا بیشتر ضربه بزنه تو خیلی خوبی

انتی اسپم : http://final1.x.dejkoob.org/spieler.php?uid=819
    TIRED TEAM

5. تشکر sw team تشکر نمود
    پسندیدن sw team پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط st0rm نمایش پست ها
    ببین دوست عزیزم جواب حرفایه شما کاملا تو پست اولم هست

موفق باشید
    کوتاه کردم که الکی جا نگیره عزیز .
    خوب همینطور که گفتی تفاوت سر دیدگاه من و شما هستش
    مولتی هانتر این سرور ها تنها کاری که نمیکنه گرفتن مولتی باز هاست . الان میان باز پاک میکنن و میگن صحبت در باره و پیرامون کادر مدیریتی )))
    شما میایی مولتی رو پیدا میکنی و صفر میکنی . ما میایم پیدا میکنیم و دف میریزی . در هر 2 حالت به هدفی که داشتیم رسیدیم . با این تفاوت که من یه ضرر هم میزنم به همر و شما فقط منابع ادامه شارژ کردن رو گرفتی ازش .
    تفاوت نظر داریم همین .
    حرفات هم کاملا منطقی بود . جوابی نیست . خوبه که باز یکی میاد و درست و مودب نظر میده و با نظر یکی دیگه مخالفت میکنه .

Mojtaba_crassus عزیز ، همونطور که خصوصی بهتون گفتم حرکت ال1 پیشنهاد من بود و چون وقت نداشتم یکی از دوستان انجام داده . به این کتیبه مرتاض و این سرور اصلا ربطی نداره . حالا بازم اگه میخوایی پافشاری کنین بر اینکه هر 2 نفر یکی بودن بیا تلگرام . بهت عکس بدم که به کی و چه وقتی گفتم دف بریزه . در مورد کتیبه هم مانی زئوس باید پاسخ گو باشن که ربطی به من نداره کلا

شاد باشید و موفق

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

سلام وخسته نباشید خدمت فینال بازای سایت

در مورد بحث مولتی اکانتی هم اقای منتال هم اقای استورم حق دارن

اقای استورم درست میگن که قدیم اینجور نبود و روی ساپورتر دف نمیریختن- اما جدیدا بحث از ساپورتر گذشته و اکانتهای یک یا دو دهکده زیاد هست که کراپاش بالاست و رایدرهای ساید ازش استفاده میکنن یکی دو تا هم نیست خیلی زیاد پیدا میشه همچین اکانتایی. به نظر من هم زدن یا دف ریختن روی این اکانتها هر دو به هیچ وجه بازی کثیف نیست کما اینکه در سرور قبل خود ما هم یه همچین اکانتی رسید دستمون و پوش میکردیم حدود 1ماه ازش تا اینکه از ساید رقیب(جنوب شرق) دف ریختن و 7کی سزار دیوار شد دمشون هم گرم بهمون یاد دادن ما که وقت اینکارو نداریم پس استفاده هم نکنیم از منابعش و کردیمش پارکینگ دف شناور

یه صحبت دیگه هم دارم دوستان خواهشا اگر شخصی یا اکانتی کاریو میکنه (بازی کثیف .خرید و فروش اکانت یا کتیبه. یا....) و یا اگر بین دو نفر بحث و دعوا هست این چیزارو به کل ساید رقیب نسبت ندین بهر حال در هر سایدی شاید همچین کسانی باشن کما اینکه تو فینال سال پیش جنوب شرق از همچین کسانی ضربه خورد و یا تو سرور جی وان جنوب غرب ضربه خورد- اینجا هم مطمین باشید ضربشو میخورن

8. تشکر Sadegh Game OveR تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, Sadegh Game OveR پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ZeuS HaS ReturN نمایش پست ها
    سلام دوستان یه توضیح بدم این وسط کثیف کاری در کار نبوده مشکلات داخلی* یه اکانت یا یه ساید به من ربطی* نداره طرف نامه زد از اکانت هرکول گفت ما دیگه بازی نمی*کنیم میخوایم حذف کنیم بریم se نامردی کرده در حق ما بعدم حرف زدیم گفت اگه کتیبه رو می*خوای بیا ببر منم خود طرف کاملا راضی* بود ما نه زورش کردیم نه چیزی خریدیم دیگه من کاف دسم بو نکرده بودم این دوال اکانت یا صاحب اکانت زدم حالا فشار اومده بهتون دیگه مشکل من نیست اینجا فشار تخلیه نکنید

مرسی اه
    سلام خوب مشکل خیلی ساده حل میشه اگه واقعا" اینجوریه که می فرمایید,کتیبه رو تک هیرو پس بدین و نشون بدین هیچ بازی کثیفی از طرف شما حمایت نمیشه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

اره مانی راستن میگن اگه واقعا کاری نداری به این موضوعات کتیبرو تک هیرو بک بده!! کار نداریم اکانت به فنا رفته مهم اینه نباید بازی زیر سوال بره
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ZeuS HaS ReturN نمایش پست ها

مرسی اه
    مانی چان تا اونجا که من خبر دارم و خودت هم گفتی 15 کی گلد به دوال اکانت دادی حالا میای اینجا خالی میبندی که قضیه فلان بوده؟
    اگر واقعا حق باشماست کنیبه رو بک کنید تا جسن نیت خودتون رو نشون بدید در غیر این صورت نیاید صورت مساله رو سعی کنید عوض کنید
    ویرایش توسط MATRIX III : 09-21-2016 در ساعت 10:14 PM

12. تشکر l0l:D, mohsen.2pac, lucifer, sw team, **1977**, titan2 تشکر نمود
    نپسندیدن ZeuS HaS ReturN نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

کتیبه رو بدون هماهنگی ساید دادان به مانی
    و اونم گرفته یعنی میخوایین بگین به هر کدوم از شماها پیشنهاد میشد نمیگرفتین؟؟؟
    این اتفاق تو سرور l1هم افتاده بود ولی اینقدر سرش دعوا نشد.
    لیدر ساید باید پلیرهاشو بشناسه و بدونه چه کتیبه ای دست کی باشه
    این وسط مانی هیچ کارست
    ﻣﺘﺮﺳﮏ: «ﻣﻦ ﻣﻐﺰ ﻧﺪﺍﺭﻡ، ﺗﻮ ﺳﺮﻡ ﭘﺮ ﺍﺯ ﭘﻮﺷﺎﻟﻪ!»
    ﺩﻭﺭﻭﺗﯽ: «ﺍﮔﻪ ﻣﻐﺰ ﻧﺪﺍﺭﯼ ﭘﺲ ﭼطوری ﺣﺮﻑ ﻣﯿﺰﻧﯽ؟»
    ﻣﺘﺮﺳﮏ: «خب... بعضی ﺍﺯ ﺁﺩﻣﻬﺎ ﻫﻢ ﻫﺴﺘﻦ ﮐﻪ ﺑﺪﻭﻥ ﻣﻐﺰ ﯾﻪ ﻋﺎﻟﻤﻪ ﺣﺮﻑ ﻣﯿﺰﻧﻦ! نمیزنن؟!»

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Black Rose نمایش پست ها
    کتیبه رو بدون هماهنگی ساید دادان به مانی
    و اونم گرفته یعنی میخوایین بگین به هر کدوم از شماها پیشنهاد میشد نمیگرفتین؟؟؟
    این اتفاق تو سرور l1هم افتاده بود ولی اینقدر سرش دعوا نشد.
    لیدر ساید باید پلیرهاشو بشناسه و بدونه چه کتیبه ای دست کی باشه
    این وسط مانی هیچ کارست
    من هیچی نمیگم نپسندیدن هایی که پستت میخوره گویا همه چیز هست

شما که میای میگی خفت کردن گرزی واسه گرفتن مدال کثیف بازیه و 1000 صفحه فحش دادین به زمینو زمان و پشت سجاد اون همه حرف زدین جالبه که اینجا از این موضوع دفاع میکنید

التماس تفکر
    آی ام شاخ مجازی هاوار یو؟ لطفا ثبت نام کنید.

صفحه 57 از 107 نخستنخست ... 747555657585967 ... آخرینآخرین