صفحه 14 از 75 نخستنخست ... 412131415162464 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 745

موضوع: نقد و بررسی سرور i3

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اول ازینکه سلام خدمت همه ی دوستان عزیز ...
    دوم اینکه اینجا یک بازی هست و ارزشش همون بازی خواهد موند حالا اینکه من خودم به شخصه خرج زیادی رو اکانت هام میکنم عادت درست یا اشتباهی بوده که من از 8 سال پیش داشتم ... کلا کنسول های بازی هم که میومد اولین نفر میخریدم و بازی هاش رو به هر قیمتی تهیه میکردم ... این رو میزاریم رو حساب علاقه من به بازی و گیمینگ ...
    مساله بعدی این که دوستان جنوب شرق که همشون دوستان خود من هستن و این جا این پست هار و میزارن و میخوان من رو تو ی هر چیزی پایین بیارند تک تک شون حضور داشتند روزی که من رو به روم تیم اسپیکشون دعوت کردن و من اونروز گفتم که 5 6 روز دیگه در خدمتتون نیستم و دارم میرم سفر و اکانت رو به ماهان میدم ( چون صرفا این سرور فقط به عشق ماهان داداش عزیزم اومدم )
    نکته بعدی این که من قریب به 10 روز هست اصلا تو سرور لاگین هم نداشتم باورش پای دوستان که من حتی تا دیروز پسورد اکانت رو نداشتم ...
    دلیلشم سفری بود که رفتم و سفری هست که در پیش دارم ... عذر میخوام از کسایی که تو دنیای مجازی دوستایی مثل برادر برام هستن مثل ماهان و سپهر و مانی و ... که بازم هوامو دارن ... اما من 4 ماه دیگه عازم خارج از ایران هستم ... این 10 روز هم سفر بودم ... دنبال کار های رفتنم هستم ... متاسفانه اکثر سرورا اهرم اکانت MR-PRESIDENT من هستم ... من نباشم یا کم باشم اکانت خوب بالا نمیاد چون خیلی وقت هست تیم ثابتی ندارم ... من با تیم مشورت کردم سعی کردم هرجوری هست اکانت سرپا بمونه به لطف ماهان و سپهر و سعید و ...
    اما مشکلاتی که برام پیش اومد باعث شد از دست بدیم تسلط بر اوضاع اکانت و دف ساز هارو ... هیچ بهونه ای هم نیست ... اگر کسی مار و زد یا ما کسی رو زدیم یا تو واحه های فارم لیست دفاعی ریختن اینا همه جزعی از بازی هست و من اسمش رو کثیف بازی نمیزارم ....
    در هر صورت دوستان از همه عذر میخوام نشد این سرور در کنارتون باشیم ...
    شایدم برگشتم نمیدونم ... مشکل من الان این هست که 2 ماه دیگه امتحان Ielts رو باید با نمره ی بالا ی 9 برای ویزای کار کشوری که میخوام برم پاس کنم و این نیاز مند روزی 8 9 ساعت درس خوندن هست ... + این که خانواده من که من رو دارن ساپورت میکنن وقتی میبینن من 24 ساعت پای یک بازی هستم که ایندم ممکنه عوض شه همش در حال گوشزد کردن این موضوع به من هستن ... واقعیت این هست و شما میتونین علاوه بر القاب قبلی به من لقب بچه ننه رو هم اعطا کنید :دی
    ولی خدارو شکر شخصیت و ... من بیرون بازی برای خودم ثبات داره و با این چیزا اصلا ناراحت نمیشم ...
    من سهیل هستم 21 سالمه نه بیشتر نه کمتر با شرایط فکری یک فرد در همین رنج سنی ...
    بازم از دوستان عذر میخوام ... از همه دوستان ... اینم که اکانت ما روی اکانت بنیتو لانچ شد من اصلا در جریان نبودم ... کسانی هم که میان لانچر رو مسخره میکنن لانچر یکی از بهترین پلیر هایی هست که با هم هم تیمی بودیم و تجربه ی 100 کردن سرور 3 ایکس اسپانیا رو باهم داشتیم ... اما 4 سالی بود بازی نمیکرد و این اولین سرورش بود توی این سایت و حتی ورژن 4 رو درست یادش نمیومد دلیل تارگت کردن بنیتو هم این بود که اولا عصبانی بود دوما دف ریختن تو واحه هارو پلن بنیتو میدونست ...

ببخشید بابت زیاده گویی ...
    اینجا بازی هست ارزشش همون بازی هم میمونه ...
    سزار ها یا شوالیه های من تک تکشون بره تو دیوار چیزی از شخصیت و سطح فکری من در زندگی واقعی کم نخواهد شد ... همینطور بقیه دوستان ...
    به امید دیدار
    پ ن ( واقا شرمنده دادش عزیزم ماهان و سپهر و مانی هستم )
    سهیل

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط shaniz نمایش پست ها
    داداش پوش توی این سرورا که این همه محدودیت آیپی داره و پدر آدمو در میاره خودش یه هنره, هرکیم پوش کنه هنرمنده
    احسان جان هنر به این نمیگن به این میگن پول
    منم اگه پول داشتم چار تا خط ایرانسل میخریدم با چار تا مودم 4g مثل ماست میومدم بالا
    تو که خودت تو ای ار بازی کردی چرا این حرفو میزنی
    هنر اون بود که بدون وجود ناتار ها که گندم همر رو ساپورت بکنن همر های بالای 500کی گندم خور رو نگه میداشتیم
    الان که همر با 1 میل گندوم خور هم با رید ناتار خالی جور میشه
    مردن برای بردن ..
    این است رسم زندگی ما
    taha T&M

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط taha-Desperado. نمایش پست ها
    احسان جان هنر به این نمیگن به این میگن پول
    منم اگه پول داشتم چار تا خط ایرانسل میخریدم با چار تا مودم 4g مثل ماست میومدم بالا
    تو که خودت تو ای ار بازی کردی چرا این حرفو میزنی
    هنر اون بود که بدون وجود ناتار ها که گندم همر رو ساپورت بکنن همر های بالای 500کی گندم خور رو نگه میداشتیم
    الان که همر با 1 میل گندوم خور هم با رید ناتار خالی جور میشه
    والا اون سروری که ما رکورد همر جهانی زدیم 8میل خرج اکانت شده بود با 16تا اکانت مولتی که هر 16تاش پلیر داشت
    این سرورا 1 دهم اون سرورا هم گلد خرج نمیکنیم جون ارزش نداره
    زندگی واسه من یه پنج برعکسه نصف ماله من نصفش در دسته کسیه که منو کشت و گذاشت جلوم یه ره در بسته

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط benito نمایش پست ها
    ما در خدمتتون هستیم
    مطلبی که من گفتم مربوط به اوایل سرور و قبل از واقعه ی علی 21 بود و پسوردی هم که اون شخص داد توی پی وی ts داد که همون موقع بستم و رفت!
    وگرنه شک نکنید با کاری که با علی21 کردن و ای پی سیتریه مشترک اون با گرین من میدادم خود علی تا اعمال قانون کنه
    دقیقا اون شخص هم به طور واضح بهش گفتم که نه اقا جان ما اینکاره نیستیم! که دو سه تا اسکرین داد که فکر میکرد من میگم دروغ میگی! اما دید نه ما اهلش نیستیم و براش یه دربستی گرفتم گفتم مارو به خیر شما رو به سلامت.
    دقیقا ده روزی پیش داخل بازی هم این مطلب رو به مهدی عزیز از اکانت فرند توضیح دادم و اگه چیزی تو چنته داشتیم دیگه شیپور چی و طبل و دهل راه نمینداختیم.زیر زیرکی کارمون رو پیش میبردیم! سابقه ی ما برای کسایی که باهامون بازی کردن روشن و واضح هست و خوب میدونن این وصله ها به ما نمیچسبه که بخوایم توی سرور های سطح بالای اینجا! زانو خم کنیم.
    که حالا شما اب دیدی شناگر شدی گل الودم که بوده گفتی بزار ماهی هم بگیریم!
    ما اگه رو مستر پرزیدنت لوگین داشتیم که نمیومدم 30تا اینسرت بزنم برای این لانچ مفتضحانه. و دفاع خودم رو بدم بچه های دیگه!
    دیوار چین رو میچیدم جلوش که با کله بره تو دیوار همر 01 شون هم برنگرده 2تا کراپلندم هم نخوره 4تاش هم زخمی شه!
    معلمین ادبیات املا و انشا عزیز هم دو تا چکش بزنن رو دو زاری های کجشون تا فرق کنایه و غلط املایی رو متوجه بشند و از با نمک کردن فضای فروم خود داری کنند
    [color="#ff0000"]بچه های شمال شرق پست های استاد رو دقیق بخونید ازش موقع امتحان قهرمان امتحان میگیرم ! هرکی نمره اش زیر 12 شد تو اتحاد قهرمان نمیاد ! سوال اول واقعه علی 123 چه بود و در کدام سرور اتفاق افتاد 2 نمره ![/cr]
    استاد اجازه ! این گرزی های اکانت گرین من از شوالیه های من برای غارت دهکده ناتار 184 سبقت غیرمجاز گرفتن حرکات مارپیچ هم انجام میدادن پسورد بدم اعمال قانون کنی؟ گشت نامحسوس سرور!
    استاد شما اگه واقعا اینقدر پاک باز هستی لطف کن این شخص رو معرفی کن ما از شمال شرق بندازیم بیرون به همبازی بودن با آدم پاک بازی مثل شما هم افتخار کنیم اگه هم که میخوای از خدمات پس از فروش رمز اون شخص همچنان بهره مند باشی مساله اش جداست @
    استاد بالاحره آب هست بریم شنا ؟ یا گل آلوده ماهی بگیریم کدومش؟
    استاد کراپلند یعنی سرزمین کراپ ! سهیل بیا یه توضیح بده با کاتا چجوری پلیرت زده کراپلند اومده پایین؟ بچه های شمال شرق هم دقت کنن سوال بعدی اولین پایین آمدن کراپلند در کدام سرور و بر روی کدام اکانت اتفاق افتاد 4 نمره !
    این رنگ ها تموم شد ! وگرنه نکات آموختنی در پست های شما فراوان هست !
    شاد باشی و خوش
    پ.ن.1 پس گرین من 3 روز پیش عوض شده ! اون شخص که دربست گرفتی براش رو باز دربست نگرفتی بیاد پیشت ؟
    فیلد گلم ؟ فولد گلم ؟ فال گلم ؟ فول گلم ؟ فیل گلم ؟ fail گلم؟
    ویرایش توسط partizan : 03-09-2016 در ساعت 06:11 PM

5. تشکر BLACKHAND, GREEN MAN, M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن BLACKHAND, GREEN MAN, M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    [color="#ff0000"]بچه های شمال شرق پست های استاد رو دقیق بخونید ازش موقع امتحان قهرمان امتحان میگیرم ! هرکی نمره اش زیر 12 شد تو اتحاد قهرمان نمیاد ! سوال اول واقعه علی 123 چه بود و در کدام سرور اتفاق افتاد 2 نمره ![/cr]
    استاد اجازه ! این گرزی های اکانت گرین من از شوالیه های من برای غارت دهکده ناتار 184 سبقت غیرمجاز گرفتن حرکات مارپیچ هم انجام میدادن پسورد بدم اعمال قانون کنی؟ گشت نامحسوس سرور!
    استاد شما اگه واقعا اینقدر پاک باز هستی لطف کن این شخص رو معرفی کن ما از شمال شرق بندازیم بیرون به همبازی بودن با آدم پاک بازی مثل شما هم افتخار کنیم اگه هم که میخوای از خدمات پس از فروش رمز اون شخص همچنان بهره مند باشی مساله اش جداست @
    استاد بالاحره آب هست بریم شنا ؟ یا گل آلوده ماهی بگیریم کدومش؟
    استاد کراپلند یعنی سرزمین کراپ ! سهیل بیا یه توضیح بده با کاتا چجوری پلیرت زده کراپلند اومده پایین؟ بچه های شمال شرق هم دقت کنن سوال بعدی اولین پایین آمدن کراپلند در کدام سرور و بر روی کدام اکانت اتفاق افتاد 4 نمره !
    این رنگ ها تموم شد ! وگرنه نکات آموختنی در پست های شما فراوان هست !
    شاد باشی و خوش
    پ.ن.1 پس گرین من 3 روز پیش عوض شده ! اون شخص که دربست گرفتی براش رو باز دربست نگرفتی بیاد پیشت ؟
    فیلد گلم ؟ فولد گلم ؟ فال گلم ؟ فول گلم ؟ فیل گلم ؟ fail گلم؟
    به به مانی پست بسیار آموزنده ای** بود

فقط این نکته آموزشی هم من اضافه کنم من

دوست عزیزی که می*خوای داستان بافی کنی* دست کم اول بدون کجا چه خبر بوده بعد برا خودت داستان بگو

قبل از واقعه علی*۲۱۱۳ من جانشین اکانت سهیل نبودم همونطور که گفتم این دوستمون کلا دنبال جو دادن همینطورم برا خودش داستان میبافه میگه

کنتور که نمیندازه :d

sepehr
    green man
    JUST NE

7. تشکر partizan, M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن partizan پسندید
    نپسندیدن M3nTaL, fereidoon, Brain نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سجاد جان من از اول شروع بازیم تو تر ا و ین قدیم از سرور اول نرمال ایران سرور یک راند یک توی اس دبلیو بودم و تا زمانی که ای ار باز بود اس دبلیو پلی میدادم
    دلیلی هم برا دفاع از ان دبلیو ندارم ولی الان تو ان دبلیو بازی میکنم چه ساید یک باشیم چه ساید چهار ما یاد گرفتیم وقتی یه جا شروع به بازی میکنیم تا اخرش مردونه هستیم
    نامردی هم هیچ وقت یاد نگرفتم ( همیشه هم چوب همین یاد نگرفتنم رو خوردم- به طور مثال سرور اسپید راند 4 اگه اشتباه نکنم که فرزاد یوری کینگ بود و میلاد یویو و ... همرم توی اس دبلیو از طرف خود اس دبلیو صفر شد)
    مردن برای بردن ..
    این است رسم زندگی ما
    taha T&M

9. پسندیدن pOtEntAtE پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

با سلام خدمت همه دوستان

طبق قوانین فروم هرگونه انتشار عکس شخصی، صحبت خصوصی، پیغام رد وبدل شده بین بازیکنان در داخل تاپیک ها ممنوع می باشد

ممنون از اینکه رعایت می کنید
    لطفا ثبت نام کنید. را بايد دانست تا حق خود را طلب كرد، جز دانايي راهي نيست

11. تشکر M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

این سرور روز صلح نداره؟
    مردن برای بردن ..
    این است رسم زندگی ما
    taha T&M

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MR-PRESIDENT نمایش پست ها
    اول ازینکه سلام خدمت همه ی دوستان عزیز ...
    دوم اینکه اینجا یک بازی هست و ارزشش همون بازی خواهد موند حالا اینکه من خودم به شخصه خرج زیادی رو اکانت هام میکنم عادت درست یا اشتباهی بوده که من از 8 سال پیش داشتم ... کلا کنسول های بازی هم که میومد اولین نفر میخریدم و بازی هاش رو به هر قیمتی تهیه میکردم ... این رو میزاریم رو حساب علاقه من به بازی و گیمینگ ...
    مساله بعدی این که دوستان جنوب شرق که همشون دوستان خود من هستن و این جا این پست هار و میزارن و میخوان من رو تو ی هر چیزی پایین بیارند تک تک شون حضور داشتند روزی که من رو به روم تیم اسپیکشون دعوت کردن و من اونروز گفتم که 5 6 روز دیگه در خدمتتون نیستم و دارم میرم سفر و اکانت رو به ماهان میدم ( چون صرفا این سرور فقط به عشق ماهان داداش عزیزم اومدم )
    نکته بعدی این که من قریب به 10 روز هست اصلا تو سرور لاگین هم نداشتم باورش پای دوستان که من حتی تا دیروز پسورد اکانت رو نداشتم ...
    دلیلشم سفری بود که رفتم و سفری هست که در پیش دارم ... عذر میخوام از کسایی که تو دنیای مجازی دوستایی مثل برادر برام هستن مثل ماهان و سپهر و مانی و ... که بازم هوامو دارن ... اما من 4 ماه دیگه عازم خارج از ایران هستم ... این 10 روز هم سفر بودم ... دنبال کار های رفتنم هستم ... متاسفانه اکثر سرورا اهرم اکانت MR-PRESIDENT من هستم ... من نباشم یا کم باشم اکانت خوب بالا نمیاد چون خیلی وقت هست تیم ثابتی ندارم ... من با تیم مشورت کردم سعی کردم هرجوری هست اکانت سرپا بمونه به لطف ماهان و سپهر و سعید و ...
    اما مشکلاتی که برام پیش اومد باعث شد از دست بدیم تسلط بر اوضاع اکانت و دف ساز هارو ... هیچ بهونه ای هم نیست ... اگر کسی مار و زد یا ما کسی رو زدیم یا تو واحه های فارم لیست دفاعی ریختن اینا همه جزعی از بازی هست و من اسمش رو کثیف بازی نمیزارم ....
    در هر صورت دوستان از همه عذر میخوام نشد این سرور در کنارتون باشیم ...
    شایدم برگشتم نمیدونم ... مشکل من الان این هست که 2 ماه دیگه امتحان Ielts رو باید با نمره ی بالا ی 9 برای ویزای کار کشوری که میخوام برم پاس کنم و این نیاز مند روزی 8 9 ساعت درس خوندن هست ... + این که خانواده من که من رو دارن ساپورت میکنن وقتی میبینن من 24 ساعت پای یک بازی هستم که ایندم ممکنه عوض شه همش در حال گوشزد کردن این موضوع به من هستن ... واقعیت این هست و شما میتونین علاوه بر القاب قبلی به من لقب بچه ننه رو هم اعطا کنید :دی
    ولی خدارو شکر شخصیت و ... من بیرون بازی برای خودم ثبات داره و با این چیزا اصلا ناراحت نمیشم ...
    من سهیل هستم 21 سالمه نه بیشتر نه کمتر با شرایط فکری یک فرد در همین رنج سنی ...
    بازم از دوستان عذر میخوام ... از همه دوستان ... اینم که اکانت ما روی اکانت بنیتو لانچ شد من اصلا در جریان نبودم ... کسانی هم که میان لانچر رو مسخره میکنن لانچر یکی از بهترین پلیر هایی هست که با هم هم تیمی بودیم و تجربه ی 100 کردن سرور 3 ایکس اسپانیا رو باهم داشتیم ... اما 4 سالی بود بازی نمیکرد و این اولین سرورش بود توی این سایت و حتی ورژن 4 رو درست یادش نمیومد دلیل تارگت کردن بنیتو هم این بود که اولا عصبانی بود دوما دف ریختن تو واحه هارو پلن بنیتو میدونست ...

ببخشید بابت زیاده گویی ...
    اینجا بازی هست ارزشش همون بازی هم میمونه ...
    سزار ها یا شوالیه های من تک تکشون بره تو دیوار چیزی از شخصیت و سطح فکری من در زندگی واقعی کم نخواهد شد ... همینطور بقیه دوستان ...
    به امید دیدار
    پ ن ( واقا شرمنده دادش عزیزم ماهان و سپهر و مانی هستم )
    سهیل

سهیل جان شما عزیزی.در مورد گفته ها ی سهیل عزیز هم بگم که دقیقا درست میگه توی تیم اسپیک همه چیز رو توضیح داد.من هم اگه چیزی گفتم توی پست ها اصلا 1 درصد هم قصد تخریب شما رو نداشتم. مرام و معرفت و باحال بودنت برا ما ملاکه و این که تو زندگیت در حال کسب موفقیت هستی ما هم خوشحالیم این که یک بازی هست و ما یک جماعت بیکار یا سرگردان
    زندگی همیشه یک چیز واجب تر و در اولویت تره. هرجا هستی همیشه موفق و پیروز باشی.

پ.ن:مانی جان هم بیاد طول و عرض و بعد و بردار زمان مکان این پست رو مشخص کنه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

11111111111111111111111111111111111111111.jpg

چه خبره ؟ اگه میشه لینک . مرسی

Masood Brain
    بگذار هرچه از دست میرود برود
    من آن را میخواهم
    که به التماس آلوده نباشد ؛
    حتی زندگی را ...

15. تشکر taha-Desperado. تشکر نمود