صفحه 166 از 182 نخستنخست ... 66116156164165166167168176 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,651 تا 1,660 , از مجموع 1819

موضوع: سرور d3 انتقام جویان

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

رضا جوووون تولد فسقلیت مبارک . دژکوب رو دیگه ببوس بزار کنار ایشالله 7 8 سال دیگه با دخملت بیا بازی
    دست از سر کاظم کچل ماهم بردار .یه نفرو تو nwقبول داشته باشم این سرور که پاک بازی کرد اونم تویی ♥
    زندگی واسه من یه پنج برعکسه نصف ماله من نصفش در دسته کسیه که منو کشت و گذاشت جلوم یه ره در بسته

2. تشکر gorbehnareh تشکر نمود
    پسندیدن gorbehnareh پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

4. تشکر Ali Chiefer تشکر نمود
    پسندیدن Ali Chiefer پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

حمله غارت یاسو رو واندر هم جالبه !
    زندگی واسه من یه پنج برعکسه نصف ماله من نصفش در دسته کسیه که منو کشت و گذاشت جلوم یه ره در بسته

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Shaniz نمایش پست ها
    رضا جوووون تولد فسقلیت مبارک . دژکوب رو دیگه ببوس بزار کنار ایشالله 7 8 سال دیگه با دخملت بیا بازی
    دست از سر کاظم کچل ماهم بردار .یه نفرو تو nwقبول داشته باشم این سرور که پاک بازی کرد اونم تویی ♥
    مرسی داداشی گل من
    لطف داری
    ایشالا سرور بعد حاج کاظم خودش بیاد و کنارش حال کنیم

7. تشکر Shaniz تشکر نمود
    پسندیدن Shaniz پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ArTaM نمایش پست ها
    شمال غرب هیچ وقت نمیذاره اکانتی که اسم پلیر خاص روشه 100 کنه(چون خودم اکثرا تو شمال غرب بودم میگم آب و هواش اینطوریه )
    جدا ازینکه با یه نگاه گذرا ام معلومه از اول سرور برنامه واندرشونو روی اکانت لس آنجلس فیکس کردن

ولی خوب 100% میدونستن با بهم زدن متا تارگت 3تا ساید ش.غ میشه اونم تو حالتی که باقی مونده متای مقابل برد ج.غ قبول کرده بود فقط باید دید برنامه ریزیشون چقدر دقیق بوده یا مهمتر میتونه اجرا شه
    نقل قول نوشته اصلی توسط ArTaM نمایش پست ها
    والا دوستان شمال غرب از اول سرور حرفشون رفاقت با جنوب غرب بود از روز اول دوم سرور تا دیروز به گفته ی خودشونم سر همین رفاقتا سایدیو که پروندشو بسته بودن باهاش متا کردن(البته به نظر من دلیل اصلیش سیاست شمال شرق تو حفظ رابطه با ساید های دیگه و احتمالا صحبت های بسته شدن متای شرق بود)
    شمال غرب ام میخواست ترشی نندازه من بودم پلن چیف واندرای شرقو میدادم هم جذابیت بیشتری داشت هم این دلخوریا تو بازی پیش نمیومد
    به هر حال فکر کنم جنوب غرب از این وضعیت بیشتر سود و لذت ببره تا شمال غرب البته اگه دیمی نبود این حرکت و رو حساب داشته هاش پلن میریخت نظرم کاملا متفاوت بود
    سلام دوست گرامی
    پست من رو ریپلای میکنین بقیه رو هم بزارین
    گفته بودم ما سر حرفمون هستیم به شرطی که طرف مقابلمون هم سر حرفش باشه
    1-بچه های لیدری ان دبلیو از حمله اکانت رضا داریوش خبر نداشتن
    2-موقعی که همر رو ما لانچ کردیم واندر سطح 94به بالا بود
    3-هیچ موقع منظور ما از بودن واندر جنوب غرب برای اینکه واندر شمال غرب صد بشه نبود بلکه میخواستیم واندر شرق رو بزنیم اما در لول بالاتر که دوستان جنوب غرب عجله کردن و تارگت انتخاب شدن
    4- بچه های شمال غرب اومدن که از بازی لذت ببرن مثل همین الان که از اول سرور داریم به بازی خودمون هیجان میدیم و مانند رودخانه ای خروشان در جریان هستیم نه مانند آبی ساکن یه جا بایستیم و در اخر گندیده بشیم (منظور باسایدهای دیگه نبود) و در اخر همرمون ترشی بندازه
    5- فعلا که ما تارگت همه سایدها هستیم حالشو هم داریم میبریم بنابراین دوستان دیگه صبر کنن تا باز دوباره شمال غرب واندرش بیاد بالا
    ودراخر مجتبی جان و دوستان جنوب غرب لطفا حرمت ها رو نگه دارین این واندری که شما دارین میارینش بالا چند روز پیش نقشه اش رو از ما گرفتین یادتون که نرفته ما اگه میخواستیم کل کل کنیم و یا کاری بکنیم نقشه به شما نمیدادیم که حداقل یک یا دو تا همرتون رو بگیریم یا شما رو با سایدهای دیگه درگیر کنیم اما باز هم چوب رفاقتمون رو خوردیم
    شرمنده طولانی شد یه کم موفق باشین
    با تشکر
    جهان هرکس به اندازه وسعت فکر اوست

9. تشکر hakhamaneshi, duman, siniyor تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همگی

چه حالی میده سرور یه کم جون گرفت چه اتیشی به پا کردم من میدونستم رو لول 80 میزدم دیر زدم

تبریک میگم به بچه های sw برا دفی که رو واندر دخانیات جمع کردن حیف که قبلا لنگه دمپاییامو زده بودم جایی

سایدی که از اول سرور با همه درگیر بود قطعا تو اخر بازی کم میاره البته معلوم نیست شایدهم بچه ها توانشون بیشتر از این حرفا باشه
    در زمان صلح پسران پدران را به خاک میسپارند و در زمان جنگ پدران پسران را

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    اول از همه تبریک به داش رضا بابت پدر شدنش و تبریک دوم به همرش که مردونه ساخت.تبریک سوم هم به حاج دومان و جواد که این سرور خیلی زحمت کشیدن و یه همر قشنگ هم زدن دمتون گرم خسته نباشید.دوستان ش غ لطفا هیچ پستی درباره داستان بهم خوردن متا نزنید.ممنون
    1بار توضیح داده میشه:
    روزی که هم مجتبی و هم هانی تو گارنا ش غ بودن و بحث زودتر تموم شدن سرور بود دیدیم نه از این خبرا نیست هرکی میگه واندر تو ساید خودش 100 بشه.ش غ هم بالا بود اگه ج ش نمیزد 100% ج غ میزد شک نکنید ماشالا 3تا پلیر مونده بود قبل این داستان ها الان اونهایی که فارم هم شدن اومدن ادعای لیدری میکنن.
    ما رسما مجتبی به عنوان لیدر ج غ قبول داشتیم تا اینکه هرکی رسید یا اومد تهدید کرد یا ما این سمت حرف زدیم اون سمت مال خودش واندر اپ کرد..کلا نمیشه ما بشینیم شما هرکاری دوست داشتید بکنید پس تصمیم به این شد به علت بالا بودن تعداد لیدر تو ج غ که الان حدودا 10 نفری احتمالا باشن ما یکم از بازی لذت ببریم و کل همرهارو استفاده کنیم.
    شما هم بشینید تقسیم کنید سری بعد که واندر اومد بالا کدوم ساید بزنه واندر شمال غرب.همیشه گفتم ش غ توانایی یه رقابت 3 به 1 داره.نمیگیم 100 میکنیم اما مردونه تا انتها بازی میکنه.
    ویرایش توسط pOtEntAtE : 12-31-2014 در ساعت 01:27 PM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام خدمت کل بر و بچ دژکوب و مخصوصا 3x بازای قدیمی و جدید
    اول از همه چی تبریک میگم به رضا گربه نره به خاطر بابا شدنش
    دوم خواستم از همه بازیکنای کل سایدها به خاطر اینکه اومدن پلی کردن و این سرور رو تشکیل دادن تشکر کنم چون اگه رقیب نباشه بازی معنی نداره پس دم همگی گرم و حضورتون سبز
    تشکر ویزه دارم از کل بچه های ش.غ که همشون تو بازی کمکمون کردن
    خیلی خوشحال شدم این سرور یادی از قدیما شد و در خدمت دوستانی مثل حسام تکیلا , پیمان بلک وار , ناصر , علی و محمد نینی , مهدی , علی iam sorry , رضا گربه نره , یاسر ,الی و نیما آرتیمیس , ; کی راد , آتیلا , سحر , اکبر وسکر , مرتضی و امیر ( این دو تا من هر جا رو میخواستم چیف کنم قبل من اونجا بودن) و بقیه دوستان ....
    یه تشکر هم باید از دوال خودم جواد آقا داشته باشم که واقعا با تعصب و فعال بود
    امیدوارم همگی تو همه مراحل زندگی پیروز باشید

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Shaniz نمایش پست ها
    داداش اینجوری که نوشتی من پس تو آفسایدم , چون پسرام یکش 21 و اون یکی 16 سالشونه اگه رضا دژکوب رو کنار بذاره پس من چیکار کنم؟
    دوما نوشتی تو ان دبلیو فقط رضا پاک بازی کرده که این حرفت کم لطفی , از اکانت ما و بقییه دوستان ان دبلیو چی دیدین؟
    ویرایش توسط duman : 12-31-2014 در ساعت 03:36 PM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط duman نمایش پست ها
    سلام خدمت کل بر و بچ دژکوب و مخصوصا 3x بازای قدیمی و جدید
    اول از همه چی تبریک میگم به رضا گربه نره به خاطر بابا شدنش
    دوم خواستم از همه بازیکنای کل سایدها به خاطر اینکه اومدن پلی کردن و این سرور رو تشکیل دادن تشکر کنم چون اگه رقیب نباشه بازی معنی نداره پس دم همگی گرم و حضورتون سبز
    تشکر ویزه دارم از کل بچه های ش.غ که همشون تو بازی کمکمون کردن
    خیلی خوشحال شدم این سرور یادی از قدیما شد و در خدمت دوستانی مثل حسام تکیلا , پیمان بلک وار , ناصر , علی و محمد نینی , مهدی , علی iam sorry , رضا گربه نره , یاسر ,الی و نیما آرتیمیس , ; کی راد , آتیلا , سحر , اکبر وسکر , مرتضی و امیر ( این دو تا من هر جا رو میخواستم چیف کنم قبل من اونجا بودن) و بقیه دوستان ....
    یه تشکر هم باید از دوال خودم جواد آقا داشته باشم که واقعا با تعصب و فعال بود
    امیدوارم همگی تو همه مراحل زندگی پیروز باشید

- - - Updated - - -

داداش اینجوری که نوشتی من پس تو آفسایدم , چون پسرام یکش 21 و اون یکی 16 سالشونه اگه رضا دژکوب رو کنار بذاره پس من چیکار کنم؟
    دوما نوشتی تو ان دبلیو فقط رضا پاک بازی کرده که این حرفت کم لطفی , از اکانت ما و بقییه دوستان ان دبلیو چی دیدین؟
    حاج دومان قصد بی احترامی نداشتم ولی 90 درصد بازی های غیر حوانمردانه ی این سرور مقصرشون nw بود. از هک شدن و کوبیده شدن همرای mr-axeو خودم بگیر تا یه سری مسائلی که با ne پیش اومد و بازم مقصر nw بود , حالا درست نیست گذشته هارو زیاد کشش بدیم ولی هیزم ترم با خشک میسوزه وقتی تعداد زیاد باشه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

بابا رضا اومد.....
    رضا گربه نره مرد..... شد بابا رضا

از همه کسایی که بهم لطف داشتن و تبریک گفتن تشکر میکنم

این هم عکس دختری منه

dokhmali.jpg

ساعت 17:56 روز 10/10/1393 به دنیا اومد و زندگی من و عوض کرد اولین بار دیدیمش اشکم در اومد

ایشالا این شادی نصیب همتون بشه

شرینی دختری و هر موقع سرم خلوت شد و اومدم تهران به هرکی که منو قابل بدونه و بیاد پیشم میدم

صفحه 166 از 182 نخستنخست ... 66116156164165166167168176 ... آخرینآخرین