صفحه 151 از 182 نخستنخست ... 51101141149150151152153161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,501 تا 1,510 , از مجموع 1819

موضوع: سرور d3 انتقام جویان

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

[QUOTE=raksasor;11892]
    نقل قول نوشته اصلی توسط WerWoLF نمایش پست ها
    تبریک علی جان حرکت زیبایی بود

تبریک به Ss panzer بابت همر خوبش البته با جنگ آموز شخصی !
    امیر دامبولیک الو... کفش نو خریدی مبارک باشه لا اقل این دم آخری داری میری درست جواب نامه بده :|

Amir Alone[/QUOTE

سلام

بسته دیگه امیر ناموسن حالم رو داری به هم می زنی وقتی هنوز انسانیت بلد نستی !!!

برو پسر خوب ازت روم غرب رکورد گرفتم تمام این چند روز رو به کثیف بازی یای شما گوش می کرم

مثل تو نیستم بگذارم کف فروم اما به ناموس زهرا یه بارم تو فروم شعر بگی آپ کردم اینجا که دیگه سر

بلند نکنی . حرفی که کیوان گف اون موقع از امیر هر کاری بر می یاد الان قبول می کنم . خیلی حرفا

هست که بگم اما می گذارم به حساب این که به بلوغ زود رس رسیدی و هنوز خوب و بد رو تشخیص نمی دی

منم دیگه این سرور نمی یام چون فک نمی کنم اینجا یه بازی باشه .

همتون در زندگی موفق باشید .

یا علی
    بزار کف فروم بزار آقا تحدید نکن بزار همه بشنون

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

lol
    شما از کیریلوید بلد نیستی استفاده کنی
    همر نیما که نه همر مام میخورد روتون بشکه های کنارشم میپوکید چه برسه به واندر.

حذف کردن همه دمشون گرم دستشون درد نکنه کلی زحمت و تایمشون رو به خاطر دوستشون فدا کردن
    تا نشانه ای باشه که این فقط یه بازیه

ارزش این رو نداره که با بلند کردن پس نیروهی طرف رو رو خودش خالی کنی

payam phoenix

- - - Updated - - -

ادمین عزیز که ور میداری هر چی ما مینوبسیم با سانسور میکنی یا میگی تاپیک مربوط تاپیک مربوط همه رو بستین
    کدوم تاپیک اخه برادر؟

- - - Updated - - -

شما وعده دادین که به این مسطله رسیدگی بشه ولی متاسفانه جز چند خط بی مسما و بی فایده که همه چیو انداختین گردن خودمون و گفتین برین شکایت کنین ما کاری نمیکنیم از شما دیده نشد.

انقدر تایم اضافی ندارم که بخوام برم شکایت کنم یا هر چی دیگه
    شما که مدیرین مثلا 2 دقیقه دیگه همه این حرفارو سانسور کردین ولی

بدونین فقط حرف زدین و عملی انجام ندادین.

THE END
    PAYAM PHOENIX

3. تشکر KAMYAR, M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن KAMYAR, M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام مجدد خدمت همگی
    یه چند تا تشکر میخوام بکنم از بچه هایی که این سرور همراه بودن با ما شاید دیگه فرصتی پیش نیاد ، اول خواستم تک تک اسم ببرم دیدم هم زیاده هم این که ممکنه یکی سهوا از قلم بیفته دلخور شه ، از همه چه هم سایدی ، چه متا ، و چه رقیب ( البته رقبای با شعور و معرفت منظورمه ) و به خصوص مادر گرامی مورد نظر ! که روی اکانتهای دفساز زحمت زیادی کشید ممنونم ، از این که شاید بعضی وقتا بداخلاقی کردم یا شوخی بیجایی کردم و شما احترام سن بیشترم رو داشتید و چیزی نگفتین ممنونم ،بچه های اکانت خودمون علیرضا و آرمان عزیز شرمندم که به خاطر مشکلات کاری و شخصی کمتر از چیزی که باید کمکتون کردم ، به خصوص آرمان عزیز که بیشتر زحمات اکانت به دوشش بود ایشالا یه جا دیگه بتونم جبران کنم
    پ.ن : امید جان مدیریت محترم کل سرورها ،نامه ای که دادی رو سرور خیلی خوبه اما چند ماه دیره و دیگه مشکلی رو حل نمیکنه ، نوشداروی بعد از مرگ سهرابه ، این نامه باید اون زمانی که اکانت mr.axe رنک یک سرور همراش خورد شد و رفت تو در و دیوار باید ارسال میشد نه الان که سرور به گند کشیده شده و با حذف تعداد زیادی بازیکن میشه گفت تعطیل شد . میدونم شما تقصیری در لو رفتن پسورد یه اکانت ندارین و مقصر خود بازیکنا هستن اما با یه مدیریت بهتر دربرخورد با این جریان و شاید یه تذکر ساده به متخلفی که بار اول این کار رو کرد ، میشد بازیکن سوء استفاده کننده از پسور دیگران رو از تکرار این عمل منع کرد .

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

از دوستان و مدیران انجمن عذر می خوام که دراین تاپیک پست می زنم اگرچه مطالب نا مربوط به سرور نیست.
    لازم دیدم چند کلامی با عزیزان این سرور در مورد اتفاقات اخیر صحبت کنم. متاسفانه در برخی سرور ها مخصوصا سرور های کم سرعت شاهد اتفاقات تلخی هستیم. در گذشته با آسیب شناسی این رفتار ها به این نتیجه رسیدیم که جوایز سرور باعث این گونه اقدامات غیر اخلاقی می گردد. تصمیم به حذف جوایز شد، اما در اتفاقات عجیب این سرور شاهد این بودیم که این گونه رفتار ها به قدری برای تعدادی از کاربران عادی شده که نیازی به انگیزه بالا مثل جایزه برای خرابکاری نیست. خوشبختانه در این یکی دو مورد انشالله با پیگیری قضایی اکانت متضرر فرد خرابکار به مجازات جرم خود می رسد. اما روی صحبتم با تعداد اندک پلیرهاییست که تاکنون از این اقدامات انجام داده اند. کاربرانی که با مفاهیم ارزشی مثل جوانمردی نا آشنا هستند و متاسفانه اینگونه ارزش های اخلاقی در شخصیت آنها شکل نگرفته است. البته شاید این اقدامات اقتضای سن این افراد باشه اما امیدوارم خارج از فضای بازی رویکردی غیر از این داشته باشند. بنده در جایگاهی نیستم که بخوام درس اخلاق بدم ولی خارج از بحث اخلاقی ماجرا ، جذابیت بازی نیز در مقابل رقیب قوی تر بسیار بالاتر خواهد بود. مخصوصا در سروری که جایزه نداره لذت فقط در رقابت می باشد. اینکه کسی بیاد باعث حذف ناجوانمردانه رقیب خود بشه چه لذتی براش داره؟ قطعا کسی که رقیب خودش رو در چنین سروری بدین شکل حذف میکنه در حق سایر هم اتحادی های خودش که اکنون ممکنه ازش حمایت کنند با گرفتن لذت بازی ظلم کرده است. همچنین توصیه ما به هم اتحادی های این افراد اینه که به هیچ عنوان به آنها اعتماد نکنند چون اگر روزی منفعت آنها در تضاد با صلاح اتحاد یا اکانت دیگری باشد همین رفتار غیراخلاقی را در حق آنها انجام خواهند داد.

برای چندمین بار از اکانت هایی که تاکنون از این اقدامات ضربه خوردند خواهشمندم پسورد اکانت رو در اختیار دیگران قرار ندهند. همچنین پسورد سایر اکانت ها رو در یادداشت ها و نامه ها ذخیره نکنید. چند روز پیش برای بررسی یک مشکل فنی در اکانتی در یکی از سرورها لاگین کردم با تعجب مشاهده کردم که در قسمت یادداشت پسورد چندین اکانت بزرگ اون ساید ذخیره شده بود! متاسفانه طمع پیشرفت بیشتر با آوردن دوال و اشتراک گذاری پسورد و یا انتخاب جانشین غیر معتمد باعث برباد رفتن زحمت های چند ماهه اکانت میشه.

همچنین ایمیل افراد خرابکار در سرور های جدید بلاک خواهد شد. افرادی که در سرورها دست به خرابکاری بزنند و هویتشون برای ما محرز بشه ایمیلشون بلاک خواهد شد تا در سرورهای جدید با آن ایمیل ثبت نام نکنند. بدین ترتیب افتخاراتی که با بازی کثیف کسب کرده اند در همان سرور به فراموشی سپرده خواهد شد.

در پایان این اقدامات خرابکارانه و همچنین سهل انگاری اکانت ها باعث میشه تعدادی از پلیرهای خوبمون رو از دست بدیم بزرگترین ضربه این ماجرا به ما و سرورهای ما بخوره، باعث بشه یکی از با کیفیت ترین سرورهایی که برگزار کرده بودیم به کثیف ترین سرور ما تبدیل بشه، اون هم در سروری که حتی جایزه نداره ، فقط به خاطر رفتار های بچه گانه ای که هنوز نتونستیم انگیزشو پیدا کنیم!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با سلام
    من از اولش با اینجور حذف هایی مخالف بودم چون هنوز پلیر هایی هستن که مردونه بازی میکنن . ولی دیگه بعضی موقع ها اب از سر ادم میگزره
    و به نظز جمع دوستان احترام میزارم و سرور رو ترک میکنم . و برای احترام به بازیه دیگر دوستان نیرو هارو هم به غرب میزنیم
    http://dejkoob.ir/ir/report/6478ebf198d
    یکی 2 تا دمپایی دیگه مونده دف کنین ما رفع زحمت کنیم . دلیل همر زدن به غرب هم این بود که به نظر من هر کس وقتی این بازی رو شروع میکنه اول نسبت به ساید خودش و بعد نسبت به سروری که درش هست مسوول هست . نظر دیگران هم قابل احترامه
    خلاصه حلال کنین دوستو رقیب ایشالا بشه یه سرور خوب و بدون حاشیه های منفی دور هم پلی بدیم
    با احترام فراوان
    mohsen bismarck

7. تشکر M3nTaL, KAMYAR تشکر نمود
    پسندیدن pho3niX, M3nTaL, KAMYAR, 3king3, Dread پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Bismarck نمایش پست ها
    با سلام
    من از اولش با اینجور حذف هایی مخالف بودم چون هنوز پلیر هایی هستن که مردونه بازی میکنن . ولی دیگه بعضی موقع ها اب از سر ادم میگزره
    و به نظز جمع دوستان احترام میزارم و سرور رو ترک میکنم . و برای احترام به بازیه دیگر دوستان نیرو هارو هم به غرب میزنیم
    http://dejkoob.ir/ir/report/6478ebf198d
    یکی 2 تا دمپایی دیگه مونده دف کنین ما رفع زحمت کنیم . دلیل همر زدن به غرب هم این بود که به نظر من هر کس وقتی این بازی رو شروع میکنه اول نسبت به ساید خودش و بعد نسبت به سروری که درش هست مسوول هست . نظر دیگران هم قابل احترامه
    خلاصه حلال کنین دوستو رقیب ایشالا بشه یه سرور خوب و بدون حاشیه های منفی دور هم پلی بدیم
    با احترام فراوان
    mohsen bismarck
    باسلام خدمت پلیرهای چه جوانمرد چه ناجوانمرد. دونقطه دی

خدمتت عرض کنم اقا محسن عزیر اینکه همر بسازی و بزنی به این و اون از دست پسر کوچه داداشم هم بر میاد. دو نقطه دی

ولی از هر کسی برنمیاد تا اخر سرور بمونه و بجنگه ما هم نامردی دیدیم ولی کسیو مقصر ندونستیم.

از اول سرور تا الان. مطمن باش سرور تا یک سال

دیگه هم طول بکشه میمونیم و به ساید کمک میکنیم درسته دف سازی بیش نیستیم ولی همین کارو هم بعضیا نمیتونن انجام بدن. دو نقطه دی

حالا هم خوشحال میشیم بمونی تا اخر سرور و اون چند تا لنگه دمپایی هات هم بزنی به ما. دو نقطه دی

ایمان

9. تشکر S.Y, A..C تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه دوستان
    من موندم واقعا چرا این همه برا شرق زور داره؟ میگید بازی کثیف کردن؟ خوب بشینید بزنید تلافی کنید و شما با مردونگی جبران کنید.
    اما دوستان شمال شرقی چند تا سرور همرهای بچه های ساید دیگه رو زدید به در و دیوار؟ تو همین سرور چندتارو زدید؟ همیشه موندیم و بازی کردیم اما حالا که همون بلاها سر خودتون اومد هزار جور فیلم در آوردید که بده زشته و زدید رو حذف که مثلا اعتراض کنید؟ اون رمانی که ابودر همرهارو میزد به در و دیوار اعتراض کردید؟ این کار از سمت شمال شرق تبدیل به یه عادت برای همه شد
    پس خواهشا نیاید اینجا هی داد و بیداد نکنید که نامردی کردن. به شخصه با این کار مخالفم اما دوستان شمال شرقی خودتون هم این کارهارو کردید و حالا داره سر خودتون میاد. تئی سرور c3 دوست خوبم ابودر با اکانت من همین کار و کرد. این سرور چندتا همرهای ما رفت تو دیوار؟ اما موندیم. با 4 تا پلیر داریم یه ساید رو میچرخونیم.
    در ضمن اینقدر غرب غرب نکنید. اول برید ببینید بین خودتون کی هست که پسورداتون رو لو میده. دوم اینکه به هیچکس اجازه نمیدم جنوب غرب رو وارد این بازی های کثیف کنه. تا به حال پاک بازی کردیم و از این به بعد هم همینطور خواهیم موند.

11. تشکر S.Y, WerWoLF, Horn Breaker, A..C, siniyor, 3king3 تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    با سلام
    طبق صحبت های قبلی که قبل از شروع سرور با دوستان شده بود قرار به بازی پاک بوده و همچنان هم هست !
    با توجه به شناختی و صحبتهایی که با همه سروران گرامی در شمال شرق شده چه تیم جدیدی که بوده و چه بچه های گل شمال شرق سرور c3
    ساید شمال شرق هم واندر اخلاق و بازی پاک رو 100 میکنه هم واندر بازی رو
    1 در میلیون هم اگر کوچکترین حرکتی برخلاف بازی پاک انجام بشه جبران میشه هرچند مطمئنم که انجام نمیشه
    صرفا شاید عدم شناخت بعضی دوستان این نگرانی رو بوجود آورده باشه که مطمئنا رفع خواهد شد
    امیدوارم لیدرهای گل بقیه سایدها هم همچین تضمینی رو هم بدن و سرور جذابی رو در پیش داشته باشیم شاد باشید و پایدار مانی
    نقل قول نوشته اصلی توسط pOtEntAtE نمایش پست ها
    پاک تر از ساید ش غ که کسی بازی نمیکنه.خخخ.اما جدا تو ش غ همه مردونه بازی میکنن و کسی نیست بخواد از این کثیف کاری ها بکنه.

میگن تو جلسه یه ساید حرف چیف کردن همر ما شده.اخه کدوم همر؟کی میخواد همر بسازه حوصله دارید شماها.ما این سرور در حد بودن کنار دوستان هستیم .برید سراغ کارو.
    نقل قول نوشته اصلی توسط MOD Ali Chiefer نمایش پست ها
    سلام بر رومن باز سرور)))
    مانی جان خودت دیگه می دونی اخلاق مارا سرور پیش فقط بگم واست توی خصوصی که چه اکانت هایی داشتیم ولی کاری نخواستیم بکنیم چون بازی پاک قشنگه نه شب عملیات کبری 11 بگه ای پی دارید )))))والاازاین طرف هم جبران خسارت می شه :-)
    علی هیروز کجاییی؟ نیستی؟
    ابوذر کلا اسم اکانت نمی تونه عادی باشه:-|
    یاحق
    Ali Chiefer
    این صرفا پست لیدرها و بزرگتر های سایدها بود نسبت به انجام بازی پاک ! در اوایل سرور و روندی که در پیش گرفته شد !

13. تشکر moderator, pho3niX تشکر نمود
    پسندیدن Dread پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همگی
    دوستان من چند وقته برام یه سوال پیش اومده اونم این هست که چرا هرچی به اصطلاح خرابکاریه تو شمال شرق اتفاق میفته و بعدش دوستان شرقی
    هرچند روز یه بار یه موضوع جدیدی رو میکنن پیراهن عثمان و میان تو فروم بعد انگشتشونو میگیرن سمت بچه های غرب و از تمام بچه های هر دو تا ساید غربی
    متهم ردیف اول شخصی به نام امیر الون بوی و این ادم رو متهم میکنن به بازی کثیف و شروع میکنن از سن و سال و بلوغ زود رس و این جور حرفا زدن که هممون تو فروم این پست ها رو دیدیم

من میخوام بگم دوستان عزیزی که ادعامیکنید پستون لو رفته یا هک شدید چرا همون اول که ادعا داشتید دوتا از اکانتاتون رو پس داشتن اومدن همراشو زدن درو دیوار پسوورداتون رو عوض نکردید یا جانشینی ها رو کنسل نکردید مدیرا چند بار این موضوع رو گوشزد کردن بعد شما ها هی بااین ادعاهای خنده دار اومدید فروم پست گذاشتید
    هزار ماشاالله این همه همر و دف داشتید چرا تو بازی جواب ندادید با سوپر همرها و لنگه دمپائیاتون. چهار نفر مجهول الحال اومدید همراتونو زدید تو درو دیوار بعد گذاشتید رو حذف
    شماها برای ساید و اتحاد و دوستانیکه همراهتون بودن احترامی قائل نبودید عزیزانیکه تو اتحاد های زیر شاختون فعالیت میکردن با کلی شوق وقت میذاشتن و هزینه میکردن که بعد از حذف شما ها که به اصطلاح لیدرهاشون بودین باید بازی رو بیخیال بشن
    سرور خوبی بود از نظر تعداد پلیر هیجان خوبی هم داشت خرابش کردید با این بچه بازیهای کودکانه الکی هم اسم خودتون رو نذارید بزرگتر
    شرمنده دوستان متنم طولانی شد
    /size][/size]
    در زمان صلح پسران پدران را به خاک میسپارند و در زمان جنگ پدران پسران را

15. تشکر WerWoLF تشکر نمود
    پسندیدن WerWoLF, Horn Breaker, pOtEntAtE پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط gorbehnareh نمایش پست ها

سلام به همگی
    قشنگ بود و جالب

منو یاد اکانت Arash2537 (فکر کنم) تو اسپید راند 6 .ir انداخت که شمالغرب نتونست صفراش کنه با اینکه اون سرور هم علی اوجاقی عزیز بود که این سرور واقعا در کنارش خندیدیم و حال کردیم و هم فرشید پاستیل که جاش خالیه ای کاش بود و بیشتر حال میکردیم
    که اخرش توسط حاج عباس Parsa67 خودمون از جنوبشرق صفر شد (تنها سروری که تو جنوب شرق بازی کردم)

من یه پلیر ساده تو شمالغرب ام جایی که از اسپید 3 همیشه توش بازی کردم جز همون سرور بالا حرفهایی که میزنم نظر شخصی منه و شاید یه عده خوششون نیاد
    از اینکه همر کسی خورد بشه و خورد خورد بخوره تو سر کسی خوشم نمیاد چون یکی روش زحمت کشیده و وقت و انرژی و پول گذاشته همونطور که من (بیشترش خداییش کار خانوم ام بوده) رو اکانت خودم زحمت کشیدم و درسته دف سازم اما باور کنید امار هر لحظه دفاعمو دارم و دوس ندارم دف ام الکی بمیره
    رو چکمه یونیک من بعد امیر جان بیشترین لاست و تو اکانتش دادم اما حال کردم که دفاع من یه کاری کرد نه اینکه الکی از بین بره
    ولی به حرف برخی دوستان که کلاهتو سفت بچسب مردمو دزد نکن هم اعتقاد دارم و یه پلیر باید حواسش به اکانتش باشه و اگه این اتفاق افتاده اول خود پلیر مقصره بعد اونی که این گند و زده

به هرحال این سرور هم میگذره و میره تو خاطرات ولی ماها باید یادبگیریم احترام به دیگران احترام به خودمونه

من که میخواستم بعد 9دی برم چون بهترین اتفاق زندگیم داره رقم میخوره (تولد اولین فرزندم عشق بابایی دختری خودم) که تقریبا همه بچه های شمالغرب و بعضی دیگر از دوستان میدونن اومیدوارم اون هایی که تو این سرور ناراحت شدن و با ناراحتی سرور و تمومه کرده یا میکنن یادشون باشه این فقط بازیه و باید توش خندید و چیز یاد گرفت و مهمتر از همه بخشش داشت تنفر حس جالبی نیست و جز ناراحتی چیزی به همراه نداره و اونهایی که بعضی ها رو ناراحت کردن اینقدر مرد باشن که تقاضای بخشش کن (منظور روال عادی بازی نیستا)

راستی علیرضا زایستر یه سوال دارم داستان حاج کاظم و تو چیه میشه شفاف کنی؟؟؟؟ اخرش کی شاگرد کی بود؟؟؟؟
    اگه میخواین همو ببیند بزارید یه زمانی که من باشم حداقل یه شیرینی خشک به دوستان بدم
    سلام رضا جان
    اول از همه تبریک میگم بابت دختر گلت
    اما خودت بهتر از همه میدونی که این سرور وقتی که با من تماس گرفتین اومدم این سرور
    اگه بخواهی نباشی من هم دیگه نیستم بنابراین تا اخر سرور میمونی هرجوری هم شده حتی اگه شده با یک دهکده
    دیگه بهونه نیاری
    جهان هرکس به اندازه وسعت فکر اوست

17. پسندیدن siniyor پسندید
صفحه 151 از 182 نخستنخست ... 51101141149150151152153161 ... آخرینآخرین