علامت های روی نقشتون اشتباه هست:|
از معیار اشتباهی الگو برداری کردید
ربطی هم به این سایت یا سایت دیگه نداره:|
مختصات جغرافیایی یه استاندارد جهانی داره:|
که توی نقشه دزکوب اشتباه هست
نمایش نسخه قابل چاپ
نقشه دژکوب تقریبا مثل کره زمین هست!
ما یه خط استوا داریم:
که زمین و به دو نیم کره شمالی (n) و نیم کره جنوبی (s) تقسیم میکنه:|
نیم کره شمالی مثبت و نیم کره جنوبی منفی
خط استوا هم همون عرض جغرافیایی هست (x)
یه نصف النهار داریم:
که زمین و به دو قسمت غربی(w) و شرقی(e) تقسیم میکنه
قسمت غربی منفی و قسمت شرقی مثبت
نصف النهار هم همون طول جغرافیایی هست(y)
در نتیجه مختصات شمال غرب باید (-)(+) باشه
جنوب شرقی هم باید (+)(-)
جنوب غرب(-)(-)
شمال شرق(+)(+)
پ.ن
اصلا نقشه سایتتون چه شکل هندسی داره؟:|
دوستان همون طور که میدونید خورشید پشتش به ماست . اگه برگرده همه چیز رو میسوزونه :d
فکر کنم شما به مراتب علمی جدیدی دست پیدا کردی . این استدلال تعیین مختصات رو از کجا آوردی ؟ متاسفانه سایت اصلی بازی در ایران سال هاست که به طور اشتباه مختصات بازی رو نمایش میده.
تا جایی که من میدونم مختصات جغرافیایی اصلاً مثبت و منفی نداره و با درجه، دقیقه و ثانیه نمایش داده میشه
برخلاف نظر شما نقشه بازی کره نیست و تیوپی شکله .
وات؟:|
مختصات جغرافیایی مثبت منفی نداره؟:||||||||||||||||||
تا حالا نقشه از نزدیک دیدی:|؟
http://uupload.ir/files/um1n_n_w_map.png
http://uupload.ir/files/um1n_n_w_map.png
پ ن :نمیدونم چرا ما ایرانیا در مورد هرچیزی باید نظر بدیم:|
نمیدونم کلمه زشتی نیست:| خوبه بعضی وقتا به کار ببریمش
سطح مطالعه 0 اعتماد به نفس 1000
خب آقای دانشمند شما توی قسمت سمت راست عکسی که گذاشتی یه نقطه مشخص کردی و در قسمت سمت چپ اون بالا مختصاتش رو نوشته که از قضا اینجوری خونده میشه:
29 درجه و 13 دقیقه و 33.4 ثانیه شمالی و 98 درجه و 12 دقیقه و 37.6 ثانیه غربی
یه سرچ ساده توی گوگل:
http://farsiup.com/images/gf1pkua0btn6oh5v1znn.png
این سایت هم مختصات میده
http://farsiup.com/images/50mec4w1n0eyp809p3ln.png
از قضا سایت دات کام بازی هم دچار اشتباه شده.
http://farsiup.com/images/gc9kj2g0g0lt4ll2a1i.png
این عکس پروفایل لیدر ساید SE هست توی سرور ts6
به نظرم باید هر چه سریعتر مکاتباتمون رو با آلمان جهت اصلاح مختصات بازی شروع کنیم.
دوست عزیز ما هم چند سالی تحصیلات آکادمیک داشتیم و اتفاقاً دیروز هم روزمون بود و الان حدود 10 ساله که توی این زمینه مشغول به کار هستیم.
داداش من این حرف هایی که زدی ربطی به صحبت من نداشت!
کاش اون پایین که بر اساس طول و عرض جغرافیا هم نوشته نگاه میکردی...
نگا روی نقشه شما بخوای بر اساس طول و عرض جغرافیایی یه نقطه رو نشون بدی(مثل مپ دژکوب)
تحت هر شرایطی طول جغرافیایی(شرق یا غرب)
غرب میشه منفی شرق میشه مثبت:|
پ.ن
ببخشید پستتون رو کوتاه کردم
فاصله زمین تا نپتون چقدره عاقا?
همچنین اگر بخواییم از شیراز بریم یه دوری امازون بزنیم بهتره که نصف النهار مبدا رو رد کنیم بیوفتیم تو خط استوا مستقیم بریم یا اینکه از سمت قطب شمال سرازیری رو خلاص بریم ?
پ ن: فرومه دژکوبه یا من اشتباه دارم میزنم?