مکالمه بین BariSH_N و SiƝƛ ƝƛFƛ$%KΞ$Ӈ²º¹³

42 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
  1. هادی میگم تعداد شرکت کنندگان در مسابقه چند تا شد ؟!
  2. دیدی احسان !! بدبخت خواب نرفت !! بالاخره صبح که داشتم میرفتم دیدم تازه خواب رفته !! بیدارش نکن که میاد میخورتت!!
  3. دلم نیومد !!:دی

میگه دوست داری زنبور نیشت بزنه ؟!!!
    حالا تا صبح خوابش نمیره !!!!
  4. نمیگم تا صبح تو کتش بمونه خواب نره !!!=))
  5. امروز ظاهرا خبری نیست! دوستان زدن تو کار خرخونی برا امتحانا!! هادی هم هنوز خوابه بریم بیدارش کنیم :دی
  6. بابا لولو خور خوره :d نخور مارو تورو خدا !!! ما هزار تا آرزو داریم :دی
  7. علی پاشو بیا اینور اینجا خیلی خشه !! دره یخچال و کمد و همه جای خونه هادی رو باز کنی طلا میریزه. یه صرافی پیدا کن اینارو ببریم اونجا کدش کنیم ببریم تو سرور ها بترکونیم ( :دیــــــــــــــــــــــ ی
  8. دوستان زین پس به علت پلمپ شدن در صندلی داغ ادامه بحث هارو اینجا انجام میدیم.
    در ضمن اگه کمک های پشتیبانی از نظر غذا نوشیدنی و اینجور چیزا نباشد کسی دیگه رو صندلی نمینشونیم.
    باش تشکر
    سینا و پیمان
  9. هادی نریم فک کنم بهتره ! اگه بریم از فرداش علی چیفر هی میاد زنگ میزنه! زندگی برامون نمیزاره !!
  10. هادی یه توتن بزن همر بکش منم یه گول میزنم دف می کشم 2 نفری کل سرور رو فارم میکنیم. اتحادمون هم تا آخر بازی 2 نفری باشه.(فقط اسممون بین خودمون باشه امید بفهمه بن آی پی میکنه مارو :دی)
    این پیمان هم دلم واسش میسوزه خواستی میاریمش:دی

پیمان این آواتار اصلا میدونی یعنی چی >؟؟! این یکی از لقبات من در دنیاست. نه دژکوب! البته آواتار خوشگل ترش تو اون یکی سیناست که اون ...:دی
    خودت بفهم دیگه :دی
نمایش پیغامهای بازدید کننده 21 از 30 تا 42
صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین