مکالمه بین The UnderTaker و هلاله

9 پیغام بازدید کنندگان

1. سلام.شماره ی تلگرام یا واتس آپت رو میدی تا من بتونم سؤالاتی که درمورد شیوه ی بازی کردن برام پیش میاد رو ازشما بپرسم؟
  2. می گم نرم افزاری نیست که بشه عکس رو آپلود کرد؟هردفعه برم توی سایت وقتم رو می گیره.یه عکس رو که آپلود کردم شاید آپلودشو دو روز دیگر لازم داشته باشم،حالا آپلودشو کجا ذخیره کنم؟مثلاً دو روز پیش یه کس رو آپلود کردم گذاشتم تو انجمن،حالا می خوام اونو جای دیگه بذارم،باید چه کار کنم؟
  3. سلام.یه مسابقه راه انداختم توش معمّاهای سخت هست.به هرکی که از بین مثلاً ده تا معمّا پنج تا را درست جواب بده،جایزه تعلّق می گیره.هرکی پنج تا را درست جواب داد،تاوقتی که ده معمّای بعدی شروع نشده،حق نداره تومسابقه شرکت کنه.وقتی ده معمای بعدی تو انجمن شروع شد،اون بازیکن می تونه توی ده تای جدید هم شرکت کنه.ولی به نظرت جایزه رو سکه طلای دژکوب در نظربگیریم خوبه؟بهomidگفتم ولی تا هنوز جوابی نداده.
  4. حجم عکس بالاست ابتدا فرمت رو تغییر بدید سپس آپلود کنید
  5. یه عکس رو دو روز پیش آپلود کردم از یه سایتی وچسبندمش توی یه قسمتی.حالا دوباره می خوام بچسبونمش باید دوباره برم توی همون سایت و آپلودش کنم؟
  6. چطوری عکس رو ویرایشش بکنم؟
  7. یه عکس رو که از یه سایت آپلود کردم برات می زارم.ولی درست در نمی آد.[IMG][/IMG]
  8. سلام مجدد

برای این که عکس رو راحتتر توی انجمن قرار بدید ؛ بعد از اسکرین گرفتن و توی paint پیست کردن، میتونید اون رو در یکی از سایت های آپلود عکس مثل 8pic.ir آپلود کنید و از اونجا لینک مربوط به انجمن رو کپی و در انجمن قرار بدید
  9. سلام.چطور توی پیش بینی لیگ فوتبال نظرم رو ثبت کنم؟
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 9 تا 9